Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Wierzyca Pelplin |
0 - 0 |
Bytovia Bytów |
31 sierpnia 2013
31.08 - 12:00 |
Sapa Rumia Janowo |
- |
Gryf 2009 Tczew |
31 sierpnia 2013
31.08 - 13:00 |
anulowany, było 2-4 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Gryf Słupsk |
1 września 2013
1.09 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
- |
Jantar Ustka |
4 września 2013
4.09 - 15:00 |
anulowany, było 0-7 |
Polonia Gdańsk |
4 - 0 |
KP Starogard Gdański |
1 września 2013
1.09 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
1 września 2013
1.09 - 12:00 |
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Bytovia Bytów |
0 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
8 września 2013
8.09 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 0 |
Pogoń Lębork |
8 września 2013
8.09 - 11:00 |
Jantar Ustka |
6 - 1 |
Polonia Gdańsk |
11 września 2013
11.09 - 16:30 |
Gryf Słupsk |
- |
Pomezania Malbork |
7 września 2013
7.09 |
anulowany, było 3-0 vo |
Gryf 2009 Tczew |
4 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
8 września 2013
8.09 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Sapa Rumia Janowo |
8 września 2013
8.09 - 11:00 |
anulowany, było 4-0 |
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Sapa Rumia Janowo |
- |
Bytovia Bytów |
14 września 2013
14.09 - 14:00 |
anulowany, było 1-5 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
15 września 2013
15.09 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
- |
Gryf 2009 Tczew |
15 września 2013
15.09 - 11:00 |
anulowany, było 4-3 |
Polonia Gdańsk |
5 - 2 |
Gryf Słupsk |
15 września 2013
15.09 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
15 września 2013
15.09 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
3 - 2 |
KP Starogard Gdański |
15 września 2013
15.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
KP Starogard Gdański |
22 września 2013
22.09 - 15:00 |
Jantar Ustka |
2 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
22 września 2013
22.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
22 września 2013
22.09 - 13:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
22 września 2013
22.09 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Pomezania Malbork |
21 września 2013
21.09 - 15:00 |
anulowany, było 3-1 |
Sapa Rumia Janowo |
- |
Rodło Kwidzyn |
21 września 2013
21.09 - 16:00 |
anulowany, było 0-3 vo, na boisku 7-0 |
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Rodło Kwidzyn |
1 - 6 |
Bytovia Bytów |
29 września 2013
29.09 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
- |
Sapa Rumia Janowo |
29 września 2013
29.09 - 11:00 |
anulowany, było 1-2 |
Polonia Gdańsk |
5 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
29 września 2013
29.09 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
29 września 2013
29.09 - 13:30 |
Olimpic Gdańsk |
2 - 0 |
Gryf Słupsk |
28 września 2013
28.09 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 5 |
Jantar Ustka |
29 września 2013
29.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
Jantar Ustka |
6 października 2013
6.10 - 15:00 |
Gryf Słupsk |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
6 października 2013
6.10 - 13:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
6 października 2013
6.10 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
2 - 2 |
Pogoń Lębork |
5 października 2013
5.10 - 12:00 |
Sapa Rumia Janowo |
- |
Polonia Gdańsk |
5 października 2013
5.10 - 15:00 |
anulowany, było 1-2 |
Rodło Kwidzyn |
- |
Pomezania Malbork |
6 października 2013
6.10 - 14:00 |
anulowany, było 1-1 |
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Pomezania Malbork |
- |
Bytovia Bytów |
12 października 2013
12.10 - 11:00 |
anulowany, było 1-6 |
Polonia Gdańsk |
8 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
13 października 2013
13.10 - 15:00 |
Pogoń Lębork |
- |
Sapa Rumia Janowo |
13 października 2013
13.10 - 12:00 |
anulowany, było 1-3 |
Olimpic Gdańsk |
2 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
12 października 2013
12.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
13 października 2013
13.10 - 11:00 |
Jantar Ustka |
3 - 0 |
Gryf Słupsk |
12 października 2013
12.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Bytovia Bytów |
7 - 1 |
Gryf Słupsk |
20 października 2013
20.10 - 13:00 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 1 |
Jantar Ustka |
20 października 2013
20.10 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 3 |
KP Starogard Gdański |
19 października 2013
19.10 - 12:00 |
Sapa Rumia Janowo |
- |
Olimpic Gdańsk |
19 października 2013
19.10 - 12:00 |
anulowany, było 0-3 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Pogoń Lębork |
19 października 2013
19.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
- |
Polonia Gdańsk |
20 października 2013
20.10 - 11:00 |
anulowany, było 1-6 |
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
27 października 2013
27.10 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
- |
Pomezania Malbork |
27 października 2013
27.10 - 12:00 |
anulowany, było 3-0 vo |
Olimpic Gdańsk |
11 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
27 października 2013
27.10 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
- |
Sapa Rumia Janowo |
27 października 2013
27.10 - 11:00 |
anulowany, było 3-0 vo |
Jantar Ustka |
5 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
27 października 2013
27.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
4 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
27 października 2013
27.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Bytovia Bytów |
4 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
2 listopada 2013
2.11 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 3 |
Gryf Słupsk |
3 listopada 2013
3.11 - 11:00 |
Sapa Rumia Janowo |
- |
Jantar Ustka |
2 listopada 2013
2.11 - 12:00 |
anulowany, było 2-2 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
3 listopada 2013
3.11 - 13:30 |
Pomezania Malbork |
- |
Olimpic Gdańsk |
3 listopada 2013
3.11 - 11:00 |
anulowany, było 2-7 |
Polonia Gdańsk |
4 - 4 |
Pogoń Lębork |
3 listopada 2013
3.11 - 17:00 |
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Bytovia Bytów |
9 listopada 2013
9.11 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
10 listopada 2013
10.11 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
- |
Pomezania Malbork |
10 listopada 2013
10.11 - 11:00 |
anulowany |
Jantar Ustka |
16 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
9 listopada 2013
9.11 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
- |
Sapa Rumia Janowo |
10 listopada 2013
10.11 - 15:00 |
anulowany, było 2-0 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 4 |
Wierzyca Pelplin |
10 listopada 2013
10.11 - 11:00 |
Kolejka 12 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Bytovia Bytów |
5 - 5 |
Wierzyca Pelplin |
6 kwietnia 2014
6.04 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
6 kwietnia 2014
6.04 - 13:30 |
KP Starogard Gdański |
2 - 6 |
Polonia Gdańsk |
6 kwietnia 2014
6.04 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
6 kwietnia 2014
6.04 - 11:00 |
Pauza: Jantar Ustka, Gryf 2009 Tczew, |
Kolejka 13 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Olimpic Gdańsk |
7 - 2 |
Bytovia Bytów |
13 kwietnia 2014
13.04 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
13 kwietnia 2014
13.04 - 14:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Jantar Ustka |
13 kwietnia 2014
13.04 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
6 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
12 kwietnia 2014
12.04 - 15:00 |
Pauza: Wierzyca Pelplin, Gryf Słupsk, |
Kolejka 14 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Wierzyca Pelplin |
1 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
16 kwietnia 2014
16.04 - 17:00 |
Gryf Słupsk |
5 - 2 |
Polonia Gdańsk |
16 kwietnia 2014
16.04 - 15:45 |
Jantar Ustka |
1 - 4 |
Pogoń Lębork |
19 kwietnia 2014
19.04 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
16 kwietnia 2014
16.04 - 17:00 |
Pauza: Gryf 2009 Tczew, Bytovia Bytów, |
Kolejka 15 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (8) |
KP Starogard Gdański |
4 - 3 |
Bytovia Bytów |
27 kwietnia 2014
27.04 - 13:00 |
Olimpic Gdańsk |
1 - 5 |
Jantar Ustka |
27 kwietnia 2014
27.04 - 13:30 |
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Gryf Słupsk |
27 kwietnia 2014
27.04 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
27 kwietnia 2014
27.04 - 15:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 16 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
4 maja 2014
4.05 - 15:00 |
brak kart zawodniczych oraz kart zdrowia |
Wierzyca Pelplin |
0 - 9 |
Polonia Gdańsk |
4 maja 2014
4.05 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 9 |
Pogoń Lębork |
4 maja 2014
4.05 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
4 maja 2014
4.05 - 13:30 |
Jantar Ustka |
4 - 0 |
KP Starogard Gdański |
30 marca 2014
30.03 - 11:00 |
Kolejka 17 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Jantar Ustka |
4 - 1 |
Bytovia Bytów |
11 maja 2014
11.05 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
4 - 4 |
Gryf Słupsk |
11 maja 2014
11.05 - 13:00 |
Olimpic Gdańsk |
6 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
11 maja 2014
11.05 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
4 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
10 maja 2014
10.05 - 11:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, Polonia Gdańsk, |
Kolejka 18 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
18 maja 2014
18.05 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
5 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
18 maja 2014
18.05 - 14:00 |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
18 maja 2014
18.05 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
18 maja 2014
18.05 - 13:30 |
Pauza: Pogoń Lębork, Bytovia Bytów, |
Kolejka 19 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Gryf Słupsk |
3 - 2 |
Bytovia Bytów |
25 maja 2014
25.05 - 13:30 |
Jantar Ustka |
3 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
25 maja 2014
25.05 - 11:00 |
goście nie przyjechali |
KP Starogard Gdański |
3 - 4 |
Wierzyca Pelplin |
25 maja 2014
25.05 - 15:00 |
Pogoń Lębork |
8 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
24 maja 2014
24.05 - 11:00 |
Pauza: Polonia Gdańsk, Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 20 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Bytovia Bytów |
1 - 14 |
Polonia Gdańsk |
31 maja 2014
31.05 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
1 czerwca 2014
1.06 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
2 - 7 |
Jantar Ustka |
28 maja 2014
28.05 - 17:00 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 6 |
Gryf Słupsk |
1 czerwca 2014
1.06 - 11:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, Pogoń Lębork, |
Kolejka 21 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 3 |
Bytovia Bytów |
8 czerwca 2014
8.06 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
5 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
8 czerwca 2014
8.06 - 13:30 |
KP Starogard Gdański |
7 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
8 czerwca 2014
8.06 - 15:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
7 czerwca 2014
7.06 - 11:00 |
Pauza: Olimpic Gdańsk, Jantar Ustka, |
Kolejka 22 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Bytovia Bytów |
4 - 5 |
Pogoń Lębork |
14 czerwca 2014
14.06 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
14 czerwca 2014
14.06 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 1 |
Jantar Ustka |
11 czerwca 2014
11.06 - 17:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
15 czerwca 2014
15.06 - 14:00 |
Pauza: Gryf Słupsk, KP Starogard Gdański, . |
|