Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
GKS Kowale |
|
Radunia Stężyca |
1 - 3 |
GOSRiT Luzino |
|
Portowiec Gdańsk |
2 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Polonia Gdańsk |
6 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
Piaski Wąglikowice |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
4 września 2013
4.09 |
KS Sulmin |
3 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Kolejka 2 - 28. sierpnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
9 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 września 2013
4.09 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
KS Sulmin |
|
Potok Pszczółki |
5 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Gryf Goręczyno |
1 - 1 |
Piaski Wąglikowice |
|
Gryf 2009 Tczew |
4 - 5 |
Polonia Gdańsk |
|
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Santana Wielki Klincz |
4 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
1 - 11 |
GKS Kowale |
|
Portowiec Gdańsk |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Piaski Wąglikowice |
1 - 7 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 1 |
Gryf Goręczyno |
|
KS Sulmin |
0 - 2 |
Potok Pszczółki |
|
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
|
Kolejka 4 - 7/8. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GKS Kowale |
6 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
|
Potok Pszczółki |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Gryf Goręczyno |
2 - 2 |
KS Sulmin |
|
Gryf 2009 Tczew |
4 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GOSRiT Luzino |
5 - 1 |
Piaski Wąglikowice |
|
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Radunia Stężyca |
1 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
|
Kolejka 5 - 14/15. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec Gdańsk |
0 - 1 |
GKS Kowale |
|
Polonia Gdańsk |
6 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Piaski Wąglikowice |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
KS Sulmin |
0 - 5 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 2 |
Gryf Goręczyno |
|
Jaguar Gdańsk |
4 - 2 |
Potok Pszczółki |
|
Kolejka 6 - 21/22. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GKS Kowale |
7 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Gryf Goręczyno |
0 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
|
Gryf 2009 Tczew |
4 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
KS Sulmin |
|
Santana Wielki Klincz |
3 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
|
Portowiec Gdańsk |
1 - 4 |
Polonia Gdańsk |
|
Kolejka 7 - 28/29. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
GKS Kowale |
|
Piaski Wąglikowice |
2 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
KS Sulmin |
2 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 5 |
GOSRiT Luzino |
|
Jaguar Gdańsk |
4 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Potok Pszczółki |
1 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
Kolejka 8 - 5/6. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
4 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
Gryf 2009 Tczew |
6 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
|
Santana Wielki Klincz |
6 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Radunia Stężyca |
1 - 0 |
KS Sulmin |
|
Portowiec Gdańsk |
1 - 4 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Polonia Gdańsk |
3 - 2 |
Piaski Wąglikowice |
|
Kolejka 9 - 12/13. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piaski Wąglikowice |
0 - 3 |
GKS Kowale |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
KS Sulmin |
0 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Jaguar Gdańsk |
5 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Potok Pszczółki |
1 - 3 |
GOSRiT Luzino |
|
Gryf Goręczyno |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Kolejka 10 - 19/20. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
0 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
Santana Wielki Klincz |
3 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Radunia Stężyca |
1 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
|
Portowiec Gdańsk |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Polonia Gdańsk |
5 - 1 |
KS Sulmin |
|
Piaski Wąglikowice |
0 - 5 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Kolejka 11 - 26/27. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 2 |
GKS Kowale |
|
KS Sulmin |
6 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
|
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Jaguar Gdańsk |
3 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Potok Pszczółki |
6 - 3 |
Radunia Stężyca |
|
Gryf Goręczyno |
0 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
6 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Santana Wielki Klincz |
1 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Radunia Stężyca |
2 - 4 |
Gryf Goręczyno |
|
Portowiec Gdańsk |
3 - 4 |
Potok Pszczółki |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
|
Piaski Wąglikowice |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 0 |
KS Sulmin |
|
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Sulmin |
0 - 2 |
GKS Kowale |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Jaguar Gdańsk |
2 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
|
Potok Pszczółki |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
Gryf Goręczyno |
4 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
GOSRiT Luzino |
0 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
|
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
2 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
|
GOSRiT Luzino |
1 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
|
Gryf Goręczyno |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Potok Pszczółki |
0 - 1 |
Piaski Wąglikowice |
|
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
KS Sulmin |
|
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 2 |
GKS Kowale |
|
KS Sulmin |
0 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 2 |
Potok Pszczółki |
|
Piaski Wąglikowice |
3 - 2 |
Gryf Goręczyno |
|
Polonia Gdańsk |
7 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Portowiec Gdańsk |
1 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
2 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Santana Wielki Klincz |
6 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
GOSRiT Luzino |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
|
Gryf Goręczyno |
11 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Potok Pszczółki |
1 - 0 |
KS Sulmin |
|
Jaguar Gdańsk |
7 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jaguar Gdańsk |
5 - 1 |
GKS Kowale |
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
KS Sulmin |
3 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Piaski Wąglikowice |
3 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
|
Portowiec Gdańsk |
1 - 6 |
Radunia Stężyca |
|
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
5 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
|
Radunia Stężyca |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Santana Wielki Klincz |
4 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 1 |
KS Sulmin |
|
Gryf Goręczyno |
0 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Potok Pszczółki |
2 - 7 |
Jaguar Gdańsk |
|
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
3 - 4 |
GKS Kowale |
|
Jaguar Gdańsk |
9 - 2 |
Gryf Goręczyno |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
KS Sulmin |
1 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
|
Piaski Wąglikowice |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
|
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
5 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Portowiec Gdańsk |
3 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
14 maja 2014
14.05 |
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
KS Sulmin |
|
GOSRiT Luzino |
0 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Gryf 2009 Tczew |
2 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
|
Gryf Goręczyno |
1 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Goręczyno |
1 - 3 |
GKS Kowale |
|
Potok Pszczółki |
1 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Jaguar Gdańsk |
10 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
KS Sulmin |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
20 maja 2014
20.05 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 5 |
Portowiec Gdańsk |
|
Piaski Wąglikowice |
2 - 4 |
Polonia Gdańsk |
|
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
6 - 1 |
Piaski Wąglikowice |
|
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Portowiec Gdańsk |
1 - 1 |
KS Sulmin |
|
Radunia Stężyca |
6 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Santana Wielki Klincz |
2 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
|
GOSRiT Luzino |
0 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Gryf 2009 Tczew |
3 - 3 |
Gryf Goręczyno |
|
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 6 |
GKS Kowale |
|
Gryf Goręczyno |
4 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Potok Pszczółki |
0 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
|
Jaguar Gdańsk |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
KS Sulmin |
0 - 4 |
Polonia Gdańsk |
3 czerwca 2014
3.06 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 3 |
Piaski Wąglikowice |
4 czerwca 2014
4.06 |
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
6 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Piaski Wąglikowice |
0 - 2 |
KS Sulmin |
|
Polonia Gdańsk |
6 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Portowiec Gdańsk |
3 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
|
Radunia Stężyca |
3 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Santana Wielki Klincz |
10 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
GOSRiT Luzino |
4 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
2 - 2 |
GKS Kowale |
|
Gryf 2009 Tczew |
4 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
|
Gryf Goręczyno |
1 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Potok Pszczółki |
2 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
|
Jaguar Gdańsk |
5 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 3 |
Piaski Wąglikowice |
|
KS Sulmin |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Kolejka 26 - 21/22. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
4 - 0 |
KS Sulmin |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
11 czerwca 2014
11.06 |
Piaski Wąglikowice |
4 - 6 |
Jaguar Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
5 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Portowiec Gdańsk |
2 - 3 |
Gryf Goręczyno |
|
Radunia Stężyca |
6 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Santana Wielki Klincz |
3 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
|