Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Zieloni Łąg |
2 - 0 |
Agra Ostrowite |
31 sierpnia 2013
31.08 - 17:00 |
Wicher Lichnowy |
1 - 2 |
Brda Wielkie Chełmy |
31 sierpnia 2013
31.08 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
0 - 8 |
Grom Leśno |
31 sierpnia 2013
31.08 - 15:00 |
MKP Szlachta |
2 - 4 |
Jantar Pawłowo |
31 sierpnia 2013
31.08 - 17:00 |
Sparta Konarzyny |
4 - 0 |
Olimpia Czersk |
1 września 2013
1.09 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
5 - 2 |
Orkan Huta |
1 września 2013
1.09 - 14:00 |
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Agra Ostrowite |
0 - 1 |
Orkan Huta |
7 września 2013
7.09 - 16:30 |
Olimpia Czersk |
6 - 5 |
Perła Czyczkowy |
8 września 2013
8.09 - 15:00 |
Jantar Pawłowo |
2 - 0 |
Sparta Konarzyny |
7 września 2013
7.09 - 15:30 |
Grom Leśno |
2 - 3 |
MKP Szlachta |
8 września 2013
8.09 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
4 - 0 |
Unia Klawkowo |
8 września 2013
8.09 - 15:00 |
Zieloni Łąg |
2 - 0 |
Wicher Lichnowy |
8 września 2013
8.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Wicher Lichnowy |
0 - 2 |
Agra Ostrowite |
14 września 2013
14.09 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 2 |
Zieloni Łąg |
15 września 2013
15.09 - 12:00 |
MKP Szlachta |
3 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
14 września 2013
14.09 - 17:00 |
Sparta Konarzyny |
3 - 1 |
Grom Leśno |
14 września 2013
14.09 - 16:30 |
Perła Czyczkowy |
1 - 2 |
Jantar Pawłowo |
15 września 2013
15.09 - 14:00 |
Orkan Huta |
3 - 4 |
Olimpia Czersk |
15 września 2013
15.09 - 15:00 |
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Agra Ostrowite |
2 - 1 |
Olimpia Czersk |
21 września 2013
21.09 - 16:30 |
Jantar Pawłowo |
6 - 1 |
Orkan Huta |
21 września 2013
21.09 - 15:30 |
Grom Leśno |
2 - 8 |
Perła Czyczkowy |
22 września 2013
22.09 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 2 |
Sparta Konarzyny |
22 września 2013
22.09 - 15:00 |
Zieloni Łąg |
3 - 0 |
MKP Szlachta |
22 września 2013
22.09 - 15:00 |
Wicher Lichnowy |
1 - 1 |
Unia Klawkowo |
21 września 2013
21.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Unia Klawkowo |
1 - 8 |
Agra Ostrowite |
29 września 2013
29.09 - 12:00 |
MKP Szlachta |
5 - 4 |
Wicher Lichnowy |
28 września 2013
28.09 - 16:00 |
Sparta Konarzyny |
2 - 4 |
Zieloni Łąg |
29 września 2013
29.09 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
4 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
29 września 2013
29.09 - 14:00 |
Orkan Huta |
1 - 2 |
Grom Leśno |
29 września 2013
29.09 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 2 |
Jantar Pawłowo |
28 września 2013
28.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Agra Ostrowite |
2 - 1 |
Jantar Pawłowo |
5 października 2013
5.10 - 16:00 |
Grom Leśno |
6 - 1 |
Olimpia Czersk |
6 października 2013
6.10 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
4 - 4 |
Orkan Huta |
6 października 2013
6.10 - 15:00 |
Zieloni Łąg |
1 - 2 |
Perła Czyczkowy |
6 października 2013
6.10 - 15:00 |
Wicher Lichnowy |
0 - 2 |
Sparta Konarzyny |
5 października 2013
5.10 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
0 - 5 |
MKP Szlachta |
6 października 2013
6.10 - 12:00 |
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (34) |
MKP Szlachta |
2 - 0 |
Agra Ostrowite |
12 października 2013
12.10 - 16:00 |
Sparta Konarzyny |
12 - 0 |
Unia Klawkowo |
12 października 2013
12.10 - 16:00 |
Perła Czyczkowy |
3 - 2 |
Wicher Lichnowy |
13 października 2013
13.10 - 14:00 |
Orkan Huta |
1 - 3 |
Zieloni Łąg |
13 października 2013
13.10 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
12 października 2013
12.10 - 15:00 |
Jantar Pawłowo |
1 - 1 |
Grom Leśno |
12 października 2013
12.10 - 15:30 |
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Agra Ostrowite |
3 - 1 |
Grom Leśno |
19 października 2013
19.10 - 15:30 |
Brda Wielkie Chełmy |
1 - 4 |
Jantar Pawłowo |
20 października 2013
20.10 - 15:00 |
Zieloni Łąg |
3 - 2 |
Olimpia Czersk |
20 października 2013
20.10 - 14:00 |
Wicher Lichnowy |
0 - 2 |
Orkan Huta |
19 października 2013
19.10 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
0 - 5 |
Perła Czyczkowy |
20 października 2013
20.10 - 12:00 |
MKP Szlachta |
3 - 3 |
Sparta Konarzyny |
19 października 2013
19.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Sparta Konarzyny |
1 - 0 |
Agra Ostrowite |
26 października 2013
26.10 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
4 - 4 |
MKP Szlachta |
27 października 2013
27.10 - 14:00 |
Orkan Huta |
1 - 3 |
Unia Klawkowo |
27 października 2013
27.10 - 14:00 |
Olimpia Czersk |
3 - 2 |
Wicher Lichnowy |
27 października 2013
27.10 - 14:00 |
Jantar Pawłowo |
7 - 2 |
Zieloni Łąg |
26 października 2013
26.10 - 15:00 |
Grom Leśno |
1 - 4 |
Brda Wielkie Chełmy |
27 października 2013
27.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Agra Ostrowite |
4 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 listopada 2013
3.11 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
3 - 0 |
Grom Leśno |
3 listopada 2013
3.11 - 13:00 |
Wicher Lichnowy |
2 - 0 |
Jantar Pawłowo |
2 listopada 2013
2.11 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
2 - 2 |
Olimpia Czersk |
3 listopada 2013
3.11 - 12:00 |
MKP Szlachta |
9 - 1 |
Orkan Huta |
3 listopada 2013
3.11 - 14:00 |
Sparta Konarzyny |
2 - 2 |
Perła Czyczkowy |
2 listopada 2013
2.11 - 15:00 |
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Perła Czyczkowy |
2 - 2 |
Agra Ostrowite |
10 listopada 2013
10.11 - 14:00 |
Orkan Huta |
0 - 2 |
Sparta Konarzyny |
10 listopada 2013
10.11 - 13:30 |
Olimpia Czersk |
1 - 1 |
MKP Szlachta |
10 listopada 2013
10.11 - 13:00 |
Jantar Pawłowo |
4 - 1 |
Unia Klawkowo |
9 listopada 2013
9.11 - 14:00 |
Grom Leśno |
1 - 0 |
Wicher Lichnowy |
10 listopada 2013
10.11 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
6 - 3 |
Zieloni Łąg |
10 listopada 2013
10.11 - 14:00 |
Kolejka 12 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Agra Ostrowite |
2 - 1 |
Zieloni Łąg |
12 kwietnia 2014
12.04 - 16:30 |
Brda Wielkie Chełmy |
5 - 2 |
Wicher Lichnowy |
13 kwietnia 2014
13.04 - 14:00 |
Grom Leśno |
4 - 1 |
Unia Klawkowo |
13 kwietnia 2014
13.04 - 14:00 |
Jantar Pawłowo |
4 - 0 |
MKP Szlachta |
12 kwietnia 2014
12.04 - 16:30 |
Olimpia Czersk |
2 - 2 |
Sparta Konarzyny |
12 kwietnia 2014
12.04 - 16:00 |
Orkan Huta |
0 - 3 |
Perła Czyczkowy |
13 kwietnia 2014
13.04 - 15:00 |
Kolejka 13 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Orkan Huta |
1 - 3 |
Agra Ostrowite |
19 kwietnia 2014
19.04 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
3 - 4 |
Olimpia Czersk |
19 kwietnia 2014
19.04 - 16:00 |
Sparta Konarzyny |
0 - 1 |
Jantar Pawłowo |
19 kwietnia 2014
19.04 - 14:30 |
MKP Szlachta |
4 - 1 |
Grom Leśno |
19 kwietnia 2014
19.04 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
3 - 5 |
Brda Wielkie Chełmy |
19 kwietnia 2014
19.04 - 17:00 |
Wicher Lichnowy |
0 - 0 |
Zieloni Łąg |
19 kwietnia 2014
19.04 - 15:00 |
Kolejka 14 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Agra Ostrowite |
3 - 2 |
Wicher Lichnowy |
26 kwietnia 2014
26.04 - 16:30 |
Zieloni Łąg |
4 - 1 |
Unia Klawkowo |
27 kwietnia 2014
27.04 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
0 - 5 |
MKP Szlachta |
27 kwietnia 2014
27.04 - 14:00 |
Grom Leśno |
1 - 1 |
Sparta Konarzyny |
27 kwietnia 2014
27.04 - 14:00 |
Jantar Pawłowo |
2 - 0 |
Perła Czyczkowy |
26 kwietnia 2014
26.04 - 16:30 |
Olimpia Czersk |
5 - 0 |
Orkan Huta |
27 kwietnia 2014
27.04 - 15:00 |
Kolejka 15 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Olimpia Czersk |
2 - 2 |
Agra Ostrowite |
3 maja 2014
3.05 - 16:00 |
Orkan Huta |
2 - 1 |
Jantar Pawłowo |
4 maja 2014
4.05 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
3 - 1 |
Grom Leśno |
4 maja 2014
4.05 - 14:00 |
Sparta Konarzyny |
0 - 2 |
Brda Wielkie Chełmy |
4 maja 2014
4.05 - 14:00 |
MKP Szlachta |
2 - 1 |
Zieloni Łąg |
3 maja 2014
3.05 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
2 - 0 |
Wicher Lichnowy |
3 maja 2014
3.05 - 16:00 |
Kolejka 16 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Agra Ostrowite |
2 - 0 |
Unia Klawkowo |
10 maja 2014
10.05 - 16:30 |
Wicher Lichnowy |
0 - 3 |
MKP Szlachta |
10 maja 2014
10.05 - 15:00 |
Brak kart zdrowia w drużynie gospodarzy |
Zieloni Łąg |
2 - 1 |
Sparta Konarzyny |
11 maja 2014
11.05 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
1 - 3 |
Perła Czyczkowy |
11 maja 2014
11.05 - 14:00 |
Grom Leśno |
1 - 2 |
Orkan Huta |
11 maja 2014
11.05 - 14:00 |
Jantar Pawłowo |
6 - 0 |
Olimpia Czersk |
10 maja 2014
10.05 - 16:30 |
Kolejka 17 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Jantar Pawłowo |
3 - 1 |
Agra Ostrowite |
17 maja 2014
17.05 - 16:30 |
Olimpia Czersk |
3 - 0 |
Grom Leśno |
18 maja 2014
18.05 - 16:00 |
Niestawienie się na zawody. |
Orkan Huta |
3 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
18 maja 2014
18.05 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 0 |
Zieloni Łąg |
18 maja 2014
18.05 - 14:00 |
Sparta Konarzyny |
3 - 1 |
Wicher Lichnowy |
18 maja 2014
18.05 - 14:00 |
MKP Szlachta |
5 - 1 |
Unia Klawkowo |
18 maja 2014
18.05 - 15:00 |
Kolejka 18 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Agra Ostrowite |
0 - 1 |
MKP Szlachta |
25 maja 2014
25.05 - 15:00 |
Unia Klawkowo |
2 - 1 |
Sparta Konarzyny |
24 maja 2014
24.05 - 16:00 |
Wicher Lichnowy |
3 - 1 |
Perła Czyczkowy |
24 maja 2014
24.05 - 15:00 |
Zieloni Łąg |
3 - 1 |
Orkan Huta |
25 maja 2014
25.05 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
1 - 2 |
Olimpia Czersk |
25 maja 2014
25.05 - 14:00 |
Grom Leśno |
1 - 1 |
Jantar Pawłowo |
25 maja 2014
25.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Grom Leśno |
1 - 5 |
Agra Ostrowite |
1 czerwca 2014
1.06 - 14:00 |
Jantar Pawłowo |
6 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
31 maja 2014
31.05 - 16:30 |
Olimpia Czersk |
1 - 1 |
Zieloni Łąg |
31 maja 2014
31.05 - 16:00 |
Orkan Huta |
3 - 0 |
Wicher Lichnowy |
1 czerwca 2014
1.06 - 15:00 |
Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika |
Perła Czyczkowy |
5 - 2 |
Unia Klawkowo |
1 czerwca 2014
1.06 - 14:00 |
Sparta Konarzyny |
1 - 2 |
MKP Szlachta |
1 czerwca 2014
1.06 - 14:00 |
Kolejka 20 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Agra Ostrowite |
1 - 0 |
Sparta Konarzyny |
7 czerwca 2014
7.06 - 16:30 |
MKP Szlachta |
3 - 0 |
Perła Czyczkowy |
7 czerwca 2014
7.06 - 15:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 3 |
Orkan Huta |
8 czerwca 2014
8.06 - 12:00 |
Wicher Lichnowy |
1 - 0 |
Olimpia Czersk |
7 czerwca 2014
7.06 - 15:00 |
Zieloni Łąg |
2 - 5 |
Jantar Pawłowo |
8 czerwca 2014
8.06 - 15:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
7 - 2 |
Grom Leśno |
8 czerwca 2014
8.06 - 14:00 |
Kolejka 21 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Brda Wielkie Chełmy |
6 - 1 |
Agra Ostrowite |
15 czerwca 2014
15.06 - 14:00 |
Grom Leśno |
1 - 3 |
Zieloni Łąg |
15 czerwca 2014
15.06 - 14:00 |
Jantar Pawłowo |
5 - 1 |
Wicher Lichnowy |
14 czerwca 2014
14.06 - 16:30 |
Olimpia Czersk |
4 - 2 |
Unia Klawkowo |
14 czerwca 2014
14.06 - 16:00 |
Orkan Huta |
3 - 2 |
MKP Szlachta |
15 czerwca 2014
15.06 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
4 - 0 |
Sparta Konarzyny |
15 czerwca 2014
15.06 - 14:00 |
Kolejka 22 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Agra Ostrowite |
2 - 5 |
Perła Czyczkowy |
21 czerwca 2014
21.06 - 17:00 |
Sparta Konarzyny |
1 - 5 |
Orkan Huta |
21 czerwca 2014
21.06 - 17:00 |
MKP Szlachta |
5 - 1 |
Olimpia Czersk |
21 czerwca 2014
21.06 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
2 - 4 |
Jantar Pawłowo |
21 czerwca 2014
21.06 - 17:00 |
Wicher Lichnowy |
3 - 4 |
Grom Leśno |
21 czerwca 2014
21.06 - 17:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
21 czerwca 2014
21.06 - 17:00 |
|