V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2013/2014

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Starogard Gdański 30 75 23 6 1 100 - 31
2. Centrum Pelplin 30 68 21 5 4 102 - 37
3. Rodło Kwidzyn 30 63 19 6 5 66 - 28
4. Radunia Stężyca 30 61 19 4 7 72 - 42
5. Grom Nowy Staw 30 50 16 2 12 76 - 59
6. Orzeł Subkowy 30 49 14 7 9 63 - 46
7. Szarża Krojanty 30 40 11 7 12 45 - 53
8. Borowiak Czersk 30 40 12 4 14 51 - 62
9. Chojniczanka II Chojnice 30 39 12 3 15 74 - 75
10. Błękitni Stare Pole 30 39 11 6 13 48 - 59
11. Delta Miłoradz 30 34 10 4 16 41 - 60
12. Sokół Zblewo 30 31 9 4 17 50 - 66
13. Wda Lipusz 30 31 9 4 17 53 - 90
14. Wisła Korzeniewo 30 24 7 3 20 48 - 89
15. Relax Ryjewo 30 23 6 5 19 39 - 93
16. Pogoń Prabuty 30 17 5 2 23 47 - 85
Ostatni komentarz dodał eXcential 21.07.2014, 07:59:35


Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (42) 
Szarża Krojanty 0 - 5 Pogoń Prabuty 10 sierpnia 2013 - 17:00
Wda Lipusz 1 - 6 Sokół Zblewo 10 sierpnia 2013 - 14:00
Relax Ryjewo 1 - 1 Borowiak Czersk 10 sierpnia 2013 - 17:00
Rodło Kwidzyn 3 - 2 Chojniczanka II Chojnice 11 sierpnia 2013 - 11:00
Centrum Pelplin 6 - 1 Delta Miłoradz 10 sierpnia 2013 - 16:00
Radunia Stężyca 4 - 0 Grom Nowy Staw 10 sierpnia 2013 - 17:00
Błękitni Stare Pole 3 - 0 Wisła Korzeniewo 10 sierpnia 2013 - 16:00
Orzeł Subkowy 2 - 4 KP Starogard Gdański 10 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (46) 
Pogoń Prabuty 3 - 7 KP Starogard Gdański 15 sierpnia 2013 - 17:00
Wisła Korzeniewo 1 - 6 Orzeł Subkowy 15 sierpnia 2013 - 11:00
Grom Nowy Staw 1 - 1 Błękitni Stare Pole 15 sierpnia 2013 - 16:00
Delta Miłoradz 3 - 0 Radunia Stężyca 15 sierpnia 2013 - 17:00
na boisku 1:3 - Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Chojniczanka II Chojnice 4 - 2 Centrum Pelplin 15 sierpnia 2013 - 11:00
Relax Ryjewo 1 - 2 Rodło Kwidzyn 15 sierpnia 2013 - 17:30
Sokół Zblewo 4 - 0 Borowiak Czersk 15 sierpnia 2013 - 11:00
Szarża Krojanty 1 - 1 Wda Lipusz 15 sierpnia 2013 - 14:00
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (35) 
Wda Lipusz 2 - 1 Pogoń Prabuty 17 sierpnia 2013 - 17:00
Borowiak Czersk 4 - 1 Szarża Krojanty 17 sierpnia 2013 - 17:00
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Sokół Zblewo 17 sierpnia 2013 - 11:00
Centrum Pelplin 3 - 0 Relax Ryjewo 17 sierpnia 2013 - 16:00
Radunia Stężyca 2 - 2 Chojniczanka II Chojnice 17 sierpnia 2013 - 17:00
Błękitni Stare Pole 2 - 0 Delta Miłoradz 18 sierpnia 2013 - 16:00
Orzeł Subkowy 2 - 1 Grom Nowy Staw 18 sierpnia 2013 - 14:00
KP Starogard Gdański 3 - 1 Wisła Korzeniewo 18 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (29) 
Pogoń Prabuty 0 - 3 Wisła Korzeniewo 24 sierpnia 2013 - 17:00
Grom Nowy Staw 0 - 1 KP Starogard Gdański 24 sierpnia 2013 - 16:00
Delta Miłoradz 1 - 3 Orzeł Subkowy 25 sierpnia 2013 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 5 - 1 Błękitni Stare Pole 25 sierpnia 2013 - 11:00
Relax Ryjewo 0 - 2 Radunia Stężyca 24 sierpnia 2013 - 17:30
Sokół Zblewo 0 - 1 Centrum Pelplin 25 sierpnia 2013 - 11:00
Szarża Krojanty 2 - 0 Rodło Kwidzyn 24 sierpnia 2013 - 17:00
Wda Lipusz 1 - 2 Borowiak Czersk 24 sierpnia 2013 - 14:00
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (33) 
Borowiak Czersk 3 - 0 Pogoń Prabuty 31 sierpnia 2013 - 17:00
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Wda Lipusz 31 sierpnia 2013 - 16:00
Centrum Pelplin 1 - 1 Szarża Krojanty 31 sierpnia 2013 - 17:00
Radunia Stężyca 4 - 0 Sokół Zblewo 1 września 2013 - 15:00
Błękitni Stare Pole 4 - 0 Relax Ryjewo 31 sierpnia 2013 - 16:00
Orzeł Subkowy 3 - 7 Chojniczanka II Chojnice 1 września 2013 - 14:30
KP Starogard Gdański 3 - 0 Delta Miłoradz 31 sierpnia 2013 - 11:00
Wisła Korzeniewo 2 - 1 Grom Nowy Staw 31 sierpnia 2013 - 11:00
Kolejka 6 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (63) 
Pogoń Prabuty 3 - 7 Grom Nowy Staw 7 września 2013 - 17:00
Delta Miłoradz 3 - 2 Wisła Korzeniewo 8 września 2013 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 1 - 4 KP Starogard Gdański 8 września 2013 - 15:00
Relax Ryjewo 3 - 6 Orzeł Subkowy 7 września 2013 - 16:30
Sokół Zblewo 4 - 1 Błękitni Stare Pole 7 września 2013 - 17:00
Szarża Krojanty 2 - 3 Radunia Stężyca 7 września 2013 - 16:00
Wda Lipusz 1 - 7 Centrum Pelplin 8 września 2013 - 11:00
Borowiak Czersk 0 - 1 Rodło Kwidzyn 7 września 2013 - 16:00
Kolejka 7 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (73) 
Rodło Kwidzyn 6 - 1 Pogoń Prabuty 14 września 2013 - 11:00
Centrum Pelplin 6 - 0 Borowiak Czersk 15 września 2013 - 15:00
Radunia Stężyca 0 - 0 Wda Lipusz 15 września 2013 - 15:00
Błękitni Stare Pole 6 - 1 Szarża Krojanty 14 września 2013 - 11:00
Orzeł Subkowy 1 - 2 Sokół Zblewo 15 września 2013 - 14:30
KP Starogard Gdański 8 - 2 Relax Ryjewo 14 września 2013 - 16:00
Wisła Korzeniewo 2 - 0 Chojniczanka II Chojnice 14 września 2013 - 15:00
Grom Nowy Staw 5 - 0 Delta Miłoradz 14 września 2013 - 16:00
Kolejka 8 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (41) 
Pogoń Prabuty 3 - 0 Delta Miłoradz 21 września 2013 - 16:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 5 Grom Nowy Staw 21 września 2013 - 12:00
Relax Ryjewo 2 - 1 Wisła Korzeniewo 21 września 2013 - 16:00
Sokół Zblewo 2 - 4 KP Starogard Gdański 21 września 2013 - 17:00
Szarża Krojanty 0 - 2 Orzeł Subkowy 21 września 2013 - 15:30
Wda Lipusz 6 - 2 Błękitni Stare Pole 21 września 2013 - 15:00
Borowiak Czersk 1 - 3 Radunia Stężyca 21 września 2013 - 16:00
Rodło Kwidzyn 1 - 4 Centrum Pelplin 21 września 2013 - 11:00
Kolejka 9 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (46) 
Centrum Pelplin 2 - 1 Pogoń Prabuty 29 września 2013 - 15:00
Radunia Stężyca 2 - 4 Rodło Kwidzyn 29 września 2013 - 15:00
Błękitni Stare Pole 2 - 0 Borowiak Czersk 28 września 2013 - 15:00
Orzeł Subkowy 4 - 2 Wda Lipusz 29 września 2013 - 14:30
KP Starogard Gdański 1 - 0 Szarża Krojanty 28 września 2013 - 16:00
Wisła Korzeniewo 4 - 2 Sokół Zblewo 28 września 2013 - 15:00
Grom Nowy Staw 3 - 3 Relax Ryjewo 28 września 2013 - 16:00
Delta Miłoradz 0 - 4 Chojniczanka II Chojnice 28 września 2013 - 16:00
Kolejka 10 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (34) 
Pogoń Prabuty 0 - 3 Chojniczanka II Chojnice 5 października 2013 - 16:00
Relax Ryjewo 0 - 0 Delta Miłoradz 5 października 2013 - 15:30
Sokół Zblewo 0 - 2 Grom Nowy Staw 5 października 2013 - 16:00
Szarża Krojanty 3 - 0 Wisła Korzeniewo 5 października 2013 - 15:00
Wda Lipusz 0 - 2 KP Starogard Gdański 5 października 2013 - 11:00
Borowiak Czersk 0 - 2 Orzeł Subkowy 5 października 2013 - 15:00
Rodło Kwidzyn 0 - 0 Błękitni Stare Pole 5 października 2013 - 11:00
Centrum Pelplin 3 - 0 Radunia Stężyca 5 października 2013 - 16:00
Kolejka 11 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
Radunia Stężyca 4 - 0 Pogoń Prabuty 13 października 2013 - 15:00
Błękitni Stare Pole 0 - 3 Centrum Pelplin 12 października 2013 - 14:00
Orzeł Subkowy 1 - 1 Rodło Kwidzyn 13 października 2013 - 14:30
KP Starogard Gdański 6 - 1 Borowiak Czersk 12 października 2013 - 16:00
Wisła Korzeniewo 0 - 2 Wda Lipusz 12 października 2013 - 14:00
Grom Nowy Staw 3 - 2 Szarża Krojanty 12 października 2013 - 15:00
Delta Miłoradz 1 - 0 Sokół Zblewo 17 listopada 2013 - 12:00
Chojniczanka II Chojnice 10 - 0 Relax Ryjewo 13 października 2013 - 19:00
Kolejka 12 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (41) 
Pogoń Prabuty 2 - 4 Relax Ryjewo 19 października 2013 - 15:00
Sokół Zblewo 0 - 1 Chojniczanka II Chojnice 19 października 2013 - 15:00
Szarża Krojanty 3 - 4 Delta Miłoradz 19 października 2013 - 14:30
Wda Lipusz 4 - 0 Grom Nowy Staw 19 października 2013 - 14:00
Borowiak Czersk 3 - 2 Wisła Korzeniewo 19 października 2013 - 14:00
Rodło Kwidzyn 1 - 0 KP Starogard Gdański 20 października 2013 - 11:00
Centrum Pelplin 1 - 1 Orzeł Subkowy 19 października 2013 - 16:00
Radunia Stężyca 3 - 0 Błękitni Stare Pole 20 października 2013 - 15:00
Kolejka 13 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (35) 
Błękitni Stare Pole 3 - 0 Pogoń Prabuty 26 października 2013 - 14:00
Orzeł Subkowy 2 - 1 Radunia Stężyca 26 października 2013 - 15:00
KP Starogard Gdański 0 - 0 Centrum Pelplin 26 października 2013 - 15:00
Wisła Korzeniewo 2 - 3 Rodło Kwidzyn 26 października 2013 - 14:00
Grom Nowy Staw 6 - 1 Borowiak Czersk 26 października 2013 - 15:00
Delta Miłoradz 3 - 0 Wda Lipusz 26 października 2013 - 13:00
Chojniczanka II Chojnice 0 - 2 Szarża Krojanty 27 października 2013 - 11:00
Relax Ryjewo 2 - 2 Sokół Zblewo 26 października 2013 - 15:00
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (42) 
Pogoń Prabuty 2 - 7 Sokół Zblewo 2 listopada 2013 - 14:00
Szarża Krojanty 3 - 1 Relax Ryjewo 2 listopada 2013 - 13:30
Wda Lipusz 2 - 2 Chojniczanka II Chojnice 2 listopada 2013 - 14:00
Borowiak Czersk 0 - 1 Delta Miłoradz 2 listopada 2013 - 14:00
Rodło Kwidzyn 2 - 0 Grom Nowy Staw 2 listopada 2013 - 12:00
Centrum Pelplin 11 - 0 Wisła Korzeniewo 2 listopada 2013 - 15:00
Radunia Stężyca 3 - 5 KP Starogard Gdański 3 listopada 2013 - 14:00
Błękitni Stare Pole 0 - 2 Orzeł Subkowy 2 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (41) 
Orzeł Subkowy 4 - 3 Pogoń Prabuty 10 listopada 2013 - 13:00
KP Starogard Gdański 4 - 1 Błękitni Stare Pole 9 listopada 2013 - 14:00
Wisła Korzeniewo 2 - 2 Radunia Stężyca 9 listopada 2013 - 13:00
Grom Nowy Staw 4 - 2 Centrum Pelplin 9 listopada 2013 - 14:00
Delta Miłoradz 0 - 1 Rodło Kwidzyn 10 listopada 2013 - 12:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 1 Borowiak Czersk 10 listopada 2013 - 11:00
Relax Ryjewo 1 - 2 Wda Lipusz 9 listopada 2013 - 13:30
Sokół Zblewo 0 - 0 Szarża Krojanty 9 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 16 - 15/16. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (55) 
Pogoń Prabuty 1 - 1 Szarża Krojanty 15 marca 2014 - 16:00
Sokół Zblewo 3 - 4 Wda Lipusz 15 marca 2014 - 15:00
Borowiak Czersk 6 - 1 Relax Ryjewo 16 marca 2014 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice 4 - 1 Rodło Kwidzyn 16 marca 2014 - 12:00
Delta Miłoradz 1 - 4 Centrum Pelplin 16 marca 2014 - 12:00
Grom Nowy Staw 1 - 3 Radunia Stężyca 15 marca 2014 - 14:00
Wisła Korzeniewo 0 - 3 Błękitni Stare Pole 15 marca 2014 - 15:00
vo, nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-3
KP Starogard Gdański 4 - 2 Orzeł Subkowy 15 marca 2014 - 15:00
Kolejka 17 - 22/23. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (32) 
KP Starogard Gdański 3 - 0 Pogoń Prabuty 22 marca 2014 - 15:00
Orzeł Subkowy 2 - 0 Wisła Korzeniewo 23 marca 2014 - 14:00
Błękitni Stare Pole 0 - 2 Grom Nowy Staw 22 marca 2014 - 15:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Delta Miłoradz 23 marca 2014 - 14:00
Centrum Pelplin 7 - 1 Chojniczanka II Chojnice 22 marca 2014 - 15:00
Rodło Kwidzyn 5 - 0 Relax Ryjewo 23 marca 2014 - 14:00
Borowiak Czersk 1 - 1 Sokół Zblewo 23 marca 2014 - 15:00
Wda Lipusz 0 - 1 Szarża Krojanty 22 marca 2014 - 16:00
Kolejka 18 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (34) 
Pogoń Prabuty 5 - 0 Wda Lipusz 29 marca 2014 - 16:00
Szarża Krojanty 2 - 0 Borowiak Czersk 30 marca 2014 - 15:00
Sokół Zblewo 1 - 3 Rodło Kwidzyn 29 marca 2014 - 15:00
Relax Ryjewo 1 - 2 Centrum Pelplin 29 marca 2014 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 3 Radunia Stężyca 30 marca 2014 - 12:00
Delta Miłoradz 1 - 1 Błękitni Stare Pole 30 marca 2014 - 13:00
Grom Nowy Staw 3 - 0 Orzeł Subkowy 29 marca 2014 - 14:00
Wisła Korzeniewo 2 - 2 KP Starogard Gdański 29 marca 2014 - 16:00
Kolejka 19 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (18) 
Wisła Korzeniewo 1 - 1 Pogoń Prabuty 5 kwietnia 2014 - 16:00
KP Starogard Gdański 4 - 2 Grom Nowy Staw 6 kwietnia 2014 - 12:00
Orzeł Subkowy 3 - 0 Delta Miłoradz 6 kwietnia 2014 - 14:00
Błękitni Stare Pole 4 - 2 Chojniczanka II Chojnice 5 kwietnia 2014 - 11:00
Radunia Stężyca 4 - 0 Relax Ryjewo 6 kwietnia 2014 - 15:00
Centrum Pelplin 5 - 1 Sokół Zblewo 5 kwietnia 2014 - 16:00
Rodło Kwidzyn 4 - 0 Szarża Krojanty 5 kwietnia 2014 - 15:00
Borowiak Czersk 3 - 0 Wda Lipusz 6 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 20 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (21) 
Pogoń Prabuty 1 - 2 Borowiak Czersk 12 kwietnia 2014 - 17:00
Wda Lipusz 1 - 5 Rodło Kwidzyn 13 kwietnia 2014 - 14:00
Szarża Krojanty 1 - 2 Centrum Pelplin 13 kwietnia 2014 - 15:00
Sokół Zblewo 1 - 2 Radunia Stężyca 12 kwietnia 2014 - 15:00
Relax Ryjewo 1 - 2 Błękitni Stare Pole 12 kwietnia 2014 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 0 - 0 Orzeł Subkowy 13 kwietnia 2014 - 12:00
Delta Miłoradz 0 - 0 KP Starogard Gdański 13 kwietnia 2014 - 15:00
Grom Nowy Staw 2 - 1 Wisła Korzeniewo 12 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 21 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (31) 
Grom Nowy Staw 5 - 0 Pogoń Prabuty 16 kwietnia 2014 - 17:30
Wisła Korzeniewo 2 - 1 Delta Miłoradz 16 kwietnia 2014 - 16:00
KP Starogard Gdański 6 - 0 Chojniczanka II Chojnice 19 kwietnia 2014 - 16:00
Orzeł Subkowy 1 - 2 Relax Ryjewo 19 kwietnia 2014 - 16:30
Błękitni Stare Pole 5 - 1 Sokół Zblewo 16 kwietnia 2014 - 16:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Szarża Krojanty 19 kwietnia 2014 - 14:00
Centrum Pelplin 4 - 0 Wda Lipusz 19 kwietnia 2014 - 14:00
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Borowiak Czersk 19 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 22 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (40) 
Pogoń Prabuty 0 - 4 Rodło Kwidzyn 26 kwietnia 2014 - 17:00
Borowiak Czersk 2 - 1 Centrum Pelplin 26 kwietnia 2014 - 17:00
Wda Lipusz 2 - 3 Radunia Stężyca 27 kwietnia 2014 - 14:00
Szarża Krojanty 0 - 0 Błękitni Stare Pole 27 kwietnia 2014 - 15:00
Sokół Zblewo 2 - 0 Orzeł Subkowy 26 kwietnia 2014 - 16:00
Relax Ryjewo 0 - 1 KP Starogard Gdański 26 kwietnia 2014 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 4 - 2 Wisła Korzeniewo 27 kwietnia 2014 - 12:00
Delta Miłoradz 2 - 3 Grom Nowy Staw 27 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 23 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (34) 
Delta Miłoradz 2 - 0 Pogoń Prabuty 4 maja 2014 - 17:00
Grom Nowy Staw 7 - 2 Chojniczanka II Chojnice 3 maja 2014 - 11:00
Wisła Korzeniewo 7 - 1 Relax Ryjewo 3 maja 2014 - 11:00
KP Starogard Gdański 5 - 1 Sokół Zblewo 3 maja 2014 - 16:00
Orzeł Subkowy 0 - 0 Szarża Krojanty 4 maja 2014 - 14:00
Błękitni Stare Pole 2 - 1 Wda Lipusz 3 maja 2014 - 16:00
Radunia Stężyca 5 - 1 Borowiak Czersk 4 maja 2014 - 16:00
Centrum Pelplin 1 - 0 Rodło Kwidzyn 4 maja 2014 - 15:00
Kolejka 24 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (26) 
Pogoń Prabuty 2 - 3 Centrum Pelplin 10 maja 2014 - 17:00
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Radunia Stężyca 10 maja 2014 - 15:00
Borowiak Czersk 4 - 1 Błękitni Stare Pole 10 maja 2014 - 17:00
Wda Lipusz 1 - 10 Orzeł Subkowy 10 maja 2014 - 16:00
Szarża Krojanty 3 - 3 KP Starogard Gdański 11 maja 2014 - 15:00
Sokół Zblewo 2 - 1 Wisła Korzeniewo 10 maja 2014 - 16:00
Relax Ryjewo 0 - 1 Grom Nowy Staw 11 maja 2014 - 11:30
Chojniczanka II Chojnice 1 - 3 Delta Miłoradz 11 maja 2014 - 14:00
Kolejka 25 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (26) 
Chojniczanka II Chojnice 0 - 4 Pogoń Prabuty 18 maja 2014 - 12:00
Delta Miłoradz 3 - 3 Relax Ryjewo 18 maja 2014 - 16:00
Grom Nowy Staw 3 - 1 Sokół Zblewo 17 maja 2014 - 16:00
Wisła Korzeniewo 1 - 4 Szarża Krojanty 17 maja 2014 - 16:00
KP Starogard Gdański 8 - 1 Wda Lipusz 17 maja 2014 - 16:00
Orzeł Subkowy 1 - 1 Borowiak Czersk 18 maja 2014 - 14:00
Błękitni Stare Pole 0 - 3 Rodło Kwidzyn 17 maja 2014 - 11:00
Radunia Stężyca 2 - 3 Centrum Pelplin 18 maja 2014 - 16:00
Kolejka 26 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (34) 
Pogoń Prabuty 2 - 3 Radunia Stężyca 24 maja 2014 - 17:00
Centrum Pelplin 4 - 1 Błękitni Stare Pole 24 maja 2014 - 17:00
Rodło Kwidzyn 2 - 0 Orzeł Subkowy 25 maja 2014 - 17:00
Borowiak Czersk 1 - 4 KP Starogard Gdański 24 maja 2014 - 17:00
Wda Lipusz 5 - 1 Wisła Korzeniewo 24 maja 2014 - 16:00
Szarża Krojanty 3 - 1 Grom Nowy Staw 25 maja 2014 - 15:00
Sokół Zblewo 2 - 1 Delta Miłoradz 24 maja 2014 - 16:00
Relax Ryjewo 3 - 1 Chojniczanka II Chojnice 24 maja 2014 - 17:00
Kolejka 27 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (37) 
Relax Ryjewo 2 - 1 Pogoń Prabuty 31 maja 2014 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 6 - 0 Sokół Zblewo 1 czerwca 2014 - 12:00
Delta Miłoradz 4 - 0 Szarża Krojanty 1 czerwca 2014 - 16:00
Grom Nowy Staw 2 - 3 Wda Lipusz 31 maja 2014 - 16:00
Wisła Korzeniewo 1 - 4 Borowiak Czersk 31 maja 2014 - 16:00
KP Starogard Gdański 0 - 0 Rodło Kwidzyn 31 maja 2014 - 16:00
Orzeł Subkowy 0 - 0 Centrum Pelplin 1 czerwca 2014 - 14:00
Błękitni Stare Pole 1 - 1 Radunia Stężyca 31 maja 2014 - 16:00
Kolejka 28 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (26) 
Pogoń Prabuty 5 - 1 Błękitni Stare Pole 7 czerwca 2014 - 17:00
Radunia Stężyca 3 - 1 Orzeł Subkowy 8 czerwca 2014 - 16:00
Centrum Pelplin 1 - 1 KP Starogard Gdański 7 czerwca 2014 - 17:00
Rodło Kwidzyn 6 - 1 Wisła Korzeniewo 8 czerwca 2014 - 17:00
Borowiak Czersk 1 - 2 Grom Nowy Staw 7 czerwca 2014 - 17:00
Wda Lipusz 1 - 3 Delta Miłoradz 7 czerwca 2014 - 16:00
Szarża Krojanty 2 - 0 Chojniczanka II Chojnice 7 czerwca 2014 - 16:00
Sokół Zblewo 0 - 1 Relax Ryjewo 7 czerwca 2014 - 17:00
Kolejka 29 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
Sokół Zblewo 2 - 1 Pogoń Prabuty 14 czerwca 2014 - 17:00
Relax Ryjewo 2 - 4 Szarża Krojanty 14 czerwca 2014 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 6 - 3 Wda Lipusz 15 czerwca 2014 - 12:00
Delta Miłoradz 3 - 4 Borowiak Czersk 15 czerwca 2014 - 16:00
Grom Nowy Staw 0 - 2 Rodło Kwidzyn 14 czerwca 2014 - 14:00
Wisła Korzeniewo 6 - 5 Centrum Pelplin 14 czerwca 2014 - 16:00
KP Starogard Gdański 3 - 1 Radunia Stężyca 14 czerwca 2014 - 16:00
Orzeł Subkowy 1 - 1 Błękitni Stare Pole 15 czerwca 2014 - 14:00
Kolejka 30 - 22. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
Pogoń Prabuty 0 - 1 Orzeł Subkowy 22 czerwca 2014 - 13:00
Błękitni Stare Pole 0 - 4 KP Starogard Gdański 22 czerwca 2014 - 13:00
Radunia Stężyca 3 - 0 Wisła Korzeniewo 22 czerwca 2014 - 13:00
Centrum Pelplin 8 - 4 Grom Nowy Staw 22 czerwca 2014 - 13:00
Rodło Kwidzyn 2 - 0 Delta Miłoradz 22 czerwca 2014 - 13:00
Borowiak Czersk 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice 22 czerwca 2014 - 13:00
Wda Lipusz 6 - 2 Relax Ryjewo 22 czerwca 2014 - 13:00
Szarża Krojanty 3 - 2 Sokół Zblewo 22 czerwca 2014 - 13:00