Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Wisła Długie Pole |
7 - 3 |
Amator Kiełpino |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
KS Sulmin |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
KS Chwaszczyno |
1 - 2 |
GKS Kowale |
|
GTS Rusocin |
0 - 8 |
GKS Przodkowo |
|
Potok Pszczółki |
1 - 4 |
GKS Żukowo |
|
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Amator Kiełpino |
1 - 3 |
GKS Żukowo |
|
GKS Przodkowo |
6 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
GKS Kowale |
7 - 1 |
GTS Rusocin |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 2 |
KS Chwaszczyno |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 3 |
KS Sulmin |
|
Wisła Długie Pole |
2 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 0 |
Amator Kiełpino |
|
KS Sulmin |
5 - 1 |
Wisła Długie Pole |
|
KS Chwaszczyno |
1 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
GTS Rusocin |
0 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Potok Pszczółki |
0 - 5 |
GKS Kowale |
|
GKS Żukowo |
1 - 4 |
GKS Przodkowo |
|
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Amator Kiełpino |
0 - 4 |
GKS Przodkowo |
|
GKS Kowale |
0 - 7 |
GKS Żukowo |
|
Gedania Gdańsk |
5 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
GTS Rusocin |
|
Wisła Długie Pole |
4 - 2 |
KS Chwaszczyno |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 5 |
KS Sulmin |
|
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (9) |
KS Sulmin |
4 - 1 |
Amator Kiełpino |
|
KS Chwaszczyno |
1 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GTS Rusocin |
1 - 1 |
Wisła Długie Pole |
|
Potok Pszczółki |
0 - 10 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
GKS Żukowo |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
GKS Przodkowo |
4 - 2 |
GKS Kowale |
|
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Amator Kiełpino |
4 - 0 |
GKS Kowale |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
GKS Przodkowo |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
GKS Żukowo |
|
Wisła Długie Pole |
3 - 2 |
Potok Pszczółki |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
7 - 2 |
GTS Rusocin |
|
KS Sulmin |
8 - 2 |
KS Chwaszczyno |
|
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (17) |
KS Chwaszczyno |
0 - 1 |
Amator Kiełpino |
|
GTS Rusocin |
2 - 3 |
KS Sulmin |
|
Potok Pszczółki |
0 - 4 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Żukowo |
3 - 1 |
Wisła Długie Pole |
|
GKS Przodkowo |
3 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
GKS Kowale |
0 - 6 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Amator Kiełpino |
0 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 2 |
GKS Kowale |
|
Wisła Długie Pole |
3 - 2 |
GKS Przodkowo |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 0 |
GKS Żukowo |
|
KS Sulmin |
4 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
KS Chwaszczyno |
2 - 3 |
GTS Rusocin |
|
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (17) |
GTS Rusocin |
2 - 2 |
Amator Kiełpino |
|
Potok Pszczółki |
3 - 6 |
KS Chwaszczyno |
|
GKS Żukowo |
0 - 1 |
KS Sulmin |
|
GKS Przodkowo |
3 - 4 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Kowale |
1 - 3 |
Wisła Długie Pole |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 10 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Amator Kiełpino |
4 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Wisła Długie Pole |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
5 - 2 |
GKS Kowale |
|
KS Sulmin |
4 - 3 |
GKS Przodkowo |
|
KS Chwaszczyno |
2 - 3 |
GKS Żukowo |
|
GTS Rusocin |
4 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Kolejka 11 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Potok Pszczółki |
0 - 6 |
Amator Kiełpino |
|
GKS Żukowo |
3 - 1 |
GTS Rusocin |
|
GKS Przodkowo |
4 - 0 |
KS Chwaszczyno |
|
GKS Kowale |
0 - 6 |
KS Sulmin |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 2 |
Wisła Długie Pole |
|
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Amator Kiełpino |
8 - 3 |
Wisła Długie Pole |
30 maja 2013
30.05 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Gedania Gdańsk |
7 - 1 |
KS Sulmin |
|
GKS Kowale |
4 - 1 |
KS Chwaszczyno |
16 czerwca 2013
16.06 |
GKS Przodkowo |
6 - 1 |
GTS Rusocin |
16 maja 2013
16.05 |
GKS Żukowo |
13 - 0 |
Potok Pszczółki |
22 maja 2013
22.05 |
Kolejka 13 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (18) |
GKS Żukowo |
1 - 1 |
Amator Kiełpino |
|
Potok Pszczółki |
1 - 3 |
GKS Przodkowo |
|
GTS Rusocin |
3 - 2 |
GKS Kowale |
|
KS Chwaszczyno |
0 - 6 |
Gedania Gdańsk |
|
KS Sulmin |
0 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 0 |
Wisła Długie Pole |
|
brak kart zdrowia |
Kolejka 14 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Amator Kiełpino |
2 - 5 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Wisła Długie Pole |
2 - 5 |
KS Sulmin |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
8 - 0 |
KS Chwaszczyno |
|
Gedania Gdańsk |
13 - 0 |
GTS Rusocin |
|
GKS Kowale |
2 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
GKS Przodkowo |
1 - 1 |
GKS Żukowo |
|
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (11) |
GKS Przodkowo |
1 - 4 |
Amator Kiełpino |
|
GKS Żukowo |
0 - 3 |
GKS Kowale |
|
Potok Pszczółki |
0 - 7 |
Gedania Gdańsk |
|
GTS Rusocin |
2 - 7 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
KS Chwaszczyno |
3 - 0 |
Wisła Długie Pole |
|
KS Sulmin |
1 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Kolejka 16 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Amator Kiełpino |
8 - 0 |
KS Sulmin |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 0 |
KS Chwaszczyno |
|
Wisła Długie Pole |
1 - 2 |
GTS Rusocin |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
GKS Żukowo |
|
GKS Kowale |
3 - 1 |
GKS Przodkowo |
|
Kolejka 17 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (15) |
GKS Kowale |
2 - 3 |
Amator Kiełpino |
|
GKS Przodkowo |
0 - 9 |
Gedania Gdańsk |
|
GKS Żukowo |
1 - 8 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Potok Pszczółki |
2 - 6 |
Wisła Długie Pole |
|
GTS Rusocin |
2 - 4 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
KS Chwaszczyno |
0 - 3 |
KS Sulmin |
|
Kolejka 18 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Amator Kiełpino |
6 - 1 |
KS Chwaszczyno |
|
KS Sulmin |
4 - 1 |
GTS Rusocin |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Wisła Długie Pole |
0 - 11 |
GKS Żukowo |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
8 - 3 |
GKS Przodkowo |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 1 |
GKS Kowale |
|
Kolejka 19 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Gedania Gdańsk |
5 - 1 |
Amator Kiełpino |
|
GKS Kowale |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
GKS Przodkowo |
3 - 0 |
Wisła Długie Pole |
|
goście nie przyjechali |
GKS Żukowo |
1 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Potok Pszczółki |
1 - 5 |
KS Sulmin |
|
GTS Rusocin |
1 - 2 |
KS Chwaszczyno |
16 czerwca 2013
16.06 |
Kolejka 20 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Amator Kiełpino |
14 - 1 |
GTS Rusocin |
|
KS Chwaszczyno |
8 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
KS Sulmin |
3 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 0 |
GKS Przodkowo |
|
goście nie przyjechali |
Wisła Długie Pole |
0 - 7 |
GKS Kowale |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 21 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Czarni Pruszcz Gdański |
7 - 2 |
Amator Kiełpino |
|
Gedania Gdańsk |
11 - 0 |
Wisła Długie Pole |
|
GKS Kowale |
1 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Przodkowo |
6 - 3 |
KS Sulmin |
|
GKS Żukowo |
2 - 1 |
KS Chwaszczyno |
|
Potok Pszczółki |
2 - 7 |
GTS Rusocin |
|
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Amator Kiełpino |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
goście nie przyjechali |
GTS Rusocin |
1 - 7 |
GKS Żukowo |
|
KS Chwaszczyno |
1 - 0 |
GKS Przodkowo |
|
KS Sulmin |
4 - 3 |
GKS Kowale |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Wisła Długie Pole |
1 - 14 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
|