Kolejka 1 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Arkonia Pomysk Wielki |
0 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
9 września 2012
9.09 - 15:00 |
Stegna Parchowo |
7 - 4 |
WKS Nożyno |
9 września 2012
9.09 - 15:00 |
Brda II Przechlewo |
5 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
9 września 2012
9.09 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
5 - 4 |
Grom Nakla |
9 września 2012
9.09 - 13:00 |
Kolejka 2 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Grom Nakla |
4 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
16 września 2012
16.09 - 15:00 |
Błękitni Motarzyno |
3 - 0 |
Sokół Wyczechy |
16 września 2012
16.09 - 13:00 |
WKS Nożyno |
0 - 3 |
Brda II Przechlewo |
16 września 2012
16.09 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
0 - 2 |
Stegna Parchowo |
16 września 2012
16.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Stegna Parchowo |
5 - 3 |
Magic Niezabyszewo |
23 września 2012
23.09 - 15:00 |
Brda II Przechlewo |
1 - 3 |
Arkonia Pomysk Wielki |
23 września 2012
23.09 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
6 - 1 |
WKS Nożyno |
23 września 2012
23.09 - 13:00 |
Grom Nakla |
8 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
23 września 2012
23.09 - 17:15 |
Kolejka 4 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Błękitni Motarzyno |
0 - 7 |
Magic Niezabyszewo |
30 września 2012
30.09 - 13:00 |
WKS Nożyno |
3 - 2 |
Grom Nakla |
30 września 2012
30.09 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
2 - 3 |
Sokół Wyczechy |
30 września 2012
30.09 - 15:00 |
Stegna Parchowo |
2 - 1 |
Brda II Przechlewo |
30 września 2012
30.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Brda II Przechlewo |
2 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
7 października 2012
7.10 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
0 - 1 |
Stegna Parchowo |
7 października 2012
7.10 - 13:00 |
Grom Nakla |
2 - 2 |
Arkonia Pomysk Wielki |
7 października 2012
7.10 - 15:00 |
Błękitni Motarzyno |
1 - 6 |
WKS Nożyno |
7 października 2012
7.10 - 13:00 |
Kolejka 6 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (11) |
WKS Nożyno |
0 - 3 |
Magic Niezabyszewo |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
4 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
14 października 2012
14.10 - 15:00 |
Stegna Parchowo |
3 - 1 |
Grom Nakla |
14 października 2012
14.10 - 15:00 |
Brda II Przechlewo |
5 - 4 |
Sokół Wyczechy |
13 października 2012
13.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Sokół Wyczechy |
4 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
21 października 2012
21.10 - 13:00 |
Grom Nakla |
1 - 0 |
Brda II Przechlewo |
21 października 2012
21.10 - 14:00 |
Błękitni Motarzyno |
1 - 5 |
Stegna Parchowo |
21 października 2012
21.10 - 12:30 |
WKS Nożyno |
2 - 4 |
Arkonia Pomysk Wielki |
21 października 2012
21.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Magic Niezabyszewo |
0 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
21 kwietnia 2013
21.04 - 13:30 |
WKS Nożyno |
1 - 5 |
Stegna Parchowo |
21 kwietnia 2013
21.04 - 14:00 |
Błękitni Motarzyno |
1 - 1 |
Brda II Przechlewo |
20 kwietnia 2013
20.04 - 17:00 |
Grom Nakla |
4 - 2 |
Sokół Wyczechy |
21 kwietnia 2013
21.04 - 15:00 |
Kolejka 9 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Magic Niezabyszewo |
2 - 2 |
Grom Nakla |
28 kwietnia 2013
28.04 - 13:30 |
Sokół Wyczechy |
8 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
30 maja 2013
30.05 - 15:00 |
Brda II Przechlewo |
1 - 2 |
WKS Nożyno |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Stegna Parchowo |
3 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 maja 2013
1.05 - 15:00 |
Kolejka 10 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Magic Niezabyszewo |
4 - 0 |
Stegna Parchowo |
5 maja 2013
5.05 - 13:30 |
Arkonia Pomysk Wielki |
4 - 0 |
Brda II Przechlewo |
5 maja 2013
5.05 - 15:00 |
WKS Nożyno |
2 - 2 |
Sokół Wyczechy |
5 maja 2013
5.05 - 14:00 |
Błękitni Motarzyno |
0 - 2 |
Grom Nakla |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Kolejka 11 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Magic Niezabyszewo |
6 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
12 maja 2013
12.05 - 13:30 |
Grom Nakla |
1 - 3 |
WKS Nożyno |
12 maja 2013
12.05 - 15:30 |
Sokół Wyczechy |
3 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
11 maja 2013
11.05 - 14:00 |
Brda II Przechlewo |
3 - 2 |
Stegna Parchowo |
12 maja 2013
12.05 - 13:00 |
Kolejka 12 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Magic Niezabyszewo |
4 - 1 |
Brda II Przechlewo |
19 maja 2013
19.05 - 13:30 |
Stegna Parchowo |
0 - 3 |
Sokół Wyczechy |
19 maja 2013
19.05 - 15:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
0 - 2 |
Grom Nakla |
19 maja 2013
19.05 - 15:00 |
WKS Nożyno |
5 - 3 |
Błękitni Motarzyno |
9 czerwca 2013
9.06 - 15:00 |
Kolejka 13 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Magic Niezabyszewo |
3 - 1 |
WKS Nożyno |
26 maja 2013
26.05 - 13:30 |
Błękitni Motarzyno |
4 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
26 maja 2013
26.05 - 13:00 |
Grom Nakla |
1 - 1 |
Stegna Parchowo |
25 maja 2013
25.05 - 18:00 |
Sokół Wyczechy |
0 - 1 |
Brda II Przechlewo |
25 maja 2013
25.05 - 14:00 |
Kolejka 14 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Magic Niezabyszewo |
0 - 4 |
Sokół Wyczechy |
2 czerwca 2013
2.06 - 15:00 |
Brda II Przechlewo |
4 - 5 |
Grom Nakla |
2 czerwca 2013
2.06 - 15:00 |
Stegna Parchowo |
3 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
2 czerwca 2013
2.06 - 15:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
3 - 1 |
WKS Nożyno |
2 czerwca 2013
2.06 - 15:00 |
|