Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 - 3 |
GLKS Różyny |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Lisovia Lisewo |
1 - 2 |
GTS Goszyn |
2 września 2012
2.09 - 12:30 |
GTS Świńcz |
0 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
2 września 2012
2.09 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
0 - 1 |
GTS Rokitnica |
2 września 2012
2.09 - 14:00 |
Pauza: Ogniwo Borkowo, Wisła Drewnica, |
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (7) |
GTS Mokry Dwór |
2 - 3 |
GTS Rotmanka |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
GTS Goszyn |
5 - 0 |
GTS Świńcz |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
GLKS Różyny |
6 - 0 |
Lisovia Lisewo |
8 września 2012
8.09 - 17:00 |
Wisła Drewnica |
1 - 3 |
Ogniwo Borkowo |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska, GTS Rokitnica, |
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 - 4 |
Wisła Drewnica |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
GTS Świńcz |
3 - 4 |
GLKS Różyny |
16 września 2012
16.09 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
2 - 0 |
GTS Goszyn |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
GTS Rokitnica |
4 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Pauza: Lisovia Lisewo, Ogniwo Borkowo, |
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (2) |
GTS Goszyn |
3 - 1 |
GTS Rokitnica |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
GLKS Różyny |
1 - 1 |
GTS Rotmanka |
22 września 2012
22.09 - 17:00 |
Wisła Drewnica |
2 - 0 |
Lisovia Lisewo |
22 września 2012
22.09 - 15:00 |
Ogniwo Borkowo |
2 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
23 września 2012
23.09 - 13:00 |
Pauza: GTS Świńcz, GTS Mokry Dwór, |
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Lisovia Lisewo |
2 - 5 |
Ogniwo Borkowo |
30 września 2012
30.09 - 12:30 |
GTS Świńcz |
6 - 6 |
Wisła Drewnica |
30 września 2012
30.09 - 14:00 |
GTS Rokitnica |
9 - 0 |
GLKS Różyny |
29 września 2012
29.09 - 15:00 |
GTS Mokry Dwór |
4 - 0 |
GTS Goszyn |
30 września 2012
30.09 - 15:00 |
Pauza: GTS Rotmanka, Świt Dąbrówka Tczewska, |
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (7) |
GLKS Różyny |
1 - 7 |
GTS Mokry Dwór |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
Wisła Drewnica |
1 - 1 |
GTS Rotmanka |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
Ogniwo Borkowo |
2 - 0 |
GTS Świńcz |
7 października 2012
7.10 - 13:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
11 - 2 |
Lisovia Lisewo |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
Pauza: GTS Rokitnica, GTS Goszyn, |
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (9) |
GTS Świńcz |
0 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
2 - 2 |
Ogniwo Borkowo |
13 października 2012
13.10 - 16:00 |
GTS Rokitnica |
1 - 1 |
Wisła Drewnica |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
GTS Goszyn |
1 - 2 |
GLKS Różyny |
13 października 2012
13.10 - 16:00 |
Pauza: GTS Mokry Dwór, Lisovia Lisewo, |
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Wisła Drewnica |
3 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
20 października 2012
20.10 - 16:00 |
Ogniwo Borkowo |
0 - 3 |
GTS Rokitnica |
21 października 2012
21.10 - 13:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 - 3 |
GTS Rotmanka |
20 października 2012
20.10 - 16:00 |
Lisovia Lisewo |
4 - 1 |
GTS Świńcz |
21 października 2012
21.10 - 12:30 |
Pauza: GTS Goszyn, GLKS Różyny, |
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GTS Rotmanka |
4 - 1 |
Lisovia Lisewo |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
GTS Rokitnica |
4 - 4 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
28 października 2012
28.10 - 13:00 |
GTS Mokry Dwór |
5 - 0 |
Ogniwo Borkowo |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
GTS Goszyn |
2 - 4 |
Wisła Drewnica |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
Pauza: GLKS Różyny, GTS Świńcz, |
Kolejka 10 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Wisła Drewnica |
2 - 1 |
GLKS Różyny |
3 listopada 2012
3.11 - 16:00 |
Ogniwo Borkowo |
6 - 4 |
GTS Goszyn |
4 listopada 2012
4.11 - 13:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 - 4 |
GTS Mokry Dwór |
3 listopada 2012
3.11 - 15:00 |
Lisovia Lisewo |
1 - 6 |
GTS Rokitnica |
4 listopada 2012
4.11 - 12:30 |
GTS Świńcz |
1 - 1 |
GTS Rotmanka |
4 listopada 2012
4.11 - 14:00 |
Kolejka 11 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GTS Rokitnica |
5 - 2 |
GTS Świńcz |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
GTS Mokry Dwór |
3 - 0 |
Lisovia Lisewo |
10 listopada 2012
10.11 - 11:00 |
GTS Goszyn |
2 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
10 listopada 2012
10.11 - 13:00 |
GLKS Różyny |
7 - 0 |
Ogniwo Borkowo |
11 listopada 2012
11.11 - 13:00 |
Pauza: Wisła Drewnica, GTS Rotmanka, |
Kolejka 12 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (8) |
GLKS Różyny |
1 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 maja 2013
1.05 - 17:00 |
GTS Goszyn |
4 - 5 |
Lisovia Lisewo |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
GTS Mokry Dwór |
3 - 0 |
GTS Świńcz |
28 kwietnia 2013
28.04 - 14:00 |
GTS Rokitnica |
1 - 0 |
GTS Rotmanka |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
Pauza: Ogniwo Borkowo, Wisła Drewnica, |
Kolejka 13 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GTS Rotmanka |
1 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
GTS Świńcz |
0 - 3 |
GTS Goszyn |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
Lisovia Lisewo |
1 - 7 |
GLKS Różyny |
14 kwietnia 2013
14.04 - 12:30 |
Ogniwo Borkowo |
3 - 4 |
Wisła Drewnica |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska, GTS Rokitnica, |
Kolejka 14 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Wisła Drewnica |
3 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
20 kwietnia 2013
20.04 - 17:00 |
GLKS Różyny |
9 - 0 |
GTS Świńcz |
20 kwietnia 2013
20.04 - 17:00 |
GTS Goszyn |
0 - 6 |
GTS Rotmanka |
20 kwietnia 2013
20.04 - 14:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 2 |
GTS Rokitnica |
20 kwietnia 2013
20.04 - 14:00 |
Pauza: Lisovia Lisewo, Ogniwo Borkowo, |
Kolejka 15 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (10) |
GTS Rokitnica |
2 - 1 |
GTS Goszyn |
27 kwietnia 2013
27.04 - 15:30 |
GTS Rotmanka |
2 - 1 |
GLKS Różyny |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Lisovia Lisewo |
0 - 5 |
Wisła Drewnica |
28 kwietnia 2013
28.04 - 12:30 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
0 - 1 |
Ogniwo Borkowo |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Pauza: GTS Świńcz, GTS Mokry Dwór, |
Kolejka 16 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Ogniwo Borkowo |
9 - 1 |
Lisovia Lisewo |
5 maja 2013
5.05 - 14:00 |
Wisła Drewnica |
3 - 1 |
GTS Świńcz |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
GLKS Różyny |
2 - 3 |
GTS Rokitnica |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
GTS Goszyn |
0 - 6 |
GTS Mokry Dwór |
4 maja 2013
4.05 - 14:00 |
Pauza: GTS Rotmanka, Świt Dąbrówka Tczewska, |
Kolejka 17 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GTS Mokry Dwór |
4 - 0 |
GLKS Różyny |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
GTS Rotmanka |
2 - 2 |
Wisła Drewnica |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
GTS Świńcz |
1 - 3 |
Ogniwo Borkowo |
12 maja 2013
12.05 - 14:00 |
Lisovia Lisewo |
2 - 8 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
12 maja 2013
12.05 - 12:30 |
Pauza: GTS Rokitnica, GTS Goszyn, |
Kolejka 18 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Świt Dąbrówka Tczewska |
8 - 4 |
GTS Świńcz |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
Ogniwo Borkowo |
0 - 1 |
GTS Rotmanka |
19 maja 2013
19.05 - 14:00 |
Wisła Drewnica |
2 - 1 |
GTS Rokitnica |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
GLKS Różyny |
2 - 1 |
GTS Goszyn |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Pauza: GTS Mokry Dwór, Lisovia Lisewo, |
Kolejka 19 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GTS Mokry Dwór |
2 - 1 |
Wisła Drewnica |
25 maja 2013
25.05 - 18:00 |
GTS Rokitnica |
6 - 0 |
Ogniwo Borkowo |
25 maja 2013
25.05 - 15:30 |
GTS Rotmanka |
4 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
GTS Świńcz |
5 - 4 |
Lisovia Lisewo |
26 maja 2013
26.05 - 14:00 |
Pauza: GTS Goszyn, GLKS Różyny, |
Kolejka 20 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Lisovia Lisewo |
1 - 2 |
GTS Rotmanka |
2 czerwca 2013
2.06 - 12:30 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
0 - 6 |
GTS Rokitnica |
1 czerwca 2013
1.06 - 16:00 |
Ogniwo Borkowo |
1 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
2 czerwca 2013
2.06 - 14:00 |
Wisła Drewnica |
11 - 2 |
GTS Goszyn |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Pauza: GLKS Różyny, GTS Świńcz, |
Kolejka 21 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GLKS Różyny |
2 - 4 |
Wisła Drewnica |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:00 |
GTS Goszyn |
3 - 4 |
Ogniwo Borkowo |
8 czerwca 2013
8.06 - 14:00 |
GTS Mokry Dwór |
3 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
9 czerwca 2013
9.06 - 14:00 |
GTS Rokitnica |
6 - 4 |
Lisovia Lisewo |
8 czerwca 2013
8.06 - 15:30 |
GTS Rotmanka |
5 - 2 |
GTS Świńcz |
8 czerwca 2013
8.06 - 16:00 |
Kolejka 22 - 16. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GTS Świńcz |
3 - 4 |
GTS Rokitnica |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Lisovia Lisewo |
0 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
4 - 4 |
GTS Goszyn |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Ogniwo Borkowo |
1 - 0 |
GLKS Różyny |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Pauza: Wisła Drewnica, GTS Rotmanka, . |
|