Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (106) |
Tęcza Brusy |
3 - 0 |
Agra Ostrowite |
25 sierpnia 2012
25.08 - 17:00 |
Sparta Konarzyny |
3 - 4 |
Borowiak Czersk |
26 sierpnia 2012
26.08 - 14:00 |
Sławek Borzechowo |
2 - 2 |
Czarni Ostrowite |
26 sierpnia 2012
26.08 - 16:00 |
Santana Wielki Klincz |
3 - 0 |
Czarni Piece |
26 sierpnia 2012
26.08 - 14:00 |
Piaski Wąglikowice |
2 - 6 |
Huragan Nowe Polaszki |
26 sierpnia 2012
26.08 - 14:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 0 |
KS Grabowo |
26 sierpnia 2012
26.08 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
25 sierpnia 2012
25.08 - 17:00 |
udział w meczu zbyt małej liczby młodzieżowców, na boisku 0-2 |
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Agra Ostrowite |
0 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
KS Grabowo |
5 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
2 września 2012
2.09 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 2 |
Szarża Krojanty |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Czarni Piece |
2 - 4 |
Piaski Wąglikowice |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Czarni Ostrowite |
0 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
4 - 2 |
Sławek Borzechowo |
2 września 2012
2.09 - 15:00 |
Tęcza Brusy |
2 - 3 |
Sparta Konarzyny |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Sparta Konarzyny |
1 - 2 |
Agra Ostrowite |
8 września 2012
8.09 - 17:00 |
Sławek Borzechowo |
3 - 2 |
Tęcza Brusy |
9 września 2012
9.09 - 16:00 |
Santana Wielki Klincz |
2 - 4 |
Borowiak Czersk |
8 września 2012
8.09 - 17:00 |
Piaski Wąglikowice |
1 - 1 |
Czarni Ostrowite |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
Szarża Krojanty |
4 - 2 |
Czarni Piece |
9 września 2012
9.09 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
8 września 2012
8.09 - 16:00 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 3 |
KS Grabowo |
9 września 2012
9.09 - 15:00 |
udział w meczu zbyt małej liczby młodzieżowców, na boisku 3-1 |
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Agra Ostrowite |
2 - 4 |
KS Grabowo |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
15 września 2012
15.09 - 16:30 |
Czarni Piece |
3 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Czarni Ostrowite |
1 - 3 |
Szarża Krojanty |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
4 - 2 |
Piaski Wąglikowice |
16 września 2012
16.09 - 15:00 |
Tęcza Brusy |
1 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Sparta Konarzyny |
1 - 3 |
Sławek Borzechowo |
16 września 2012
16.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Sławek Borzechowo |
2 - 0 |
Agra Ostrowite |
22 września 2012
22.09 - 17:00 |
Santana Wielki Klincz |
2 - 1 |
Sparta Konarzyny |
23 września 2012
23.09 - 14:00 |
Piaski Wąglikowice |
5 - 7 |
Tęcza Brusy |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Szarża Krojanty |
4 - 2 |
Borowiak Czersk |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 7 |
Czarni Ostrowite |
22 września 2012
22.09 - 16:00 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 3 |
Czarni Piece |
23 września 2012
23.09 - 15:00 |
udział w meczu zbyt małej liczby młodzieżowców, na boisku 4-1 |
KS Grabowo |
1 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
23 września 2012
23.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Agra Ostrowite |
2 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Czarni Piece |
4 - 2 |
KS Grabowo |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Czarni Ostrowite |
4 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
30 września 2012
30.09 - 15:00 |
Tęcza Brusy |
0 - 1 |
Szarża Krojanty |
30 września 2012
30.09 - 14:00 |
Sparta Konarzyny |
1 - 1 |
Piaski Wąglikowice |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Sławek Borzechowo |
6 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
29 września 2012
29.09 - 16:30 |
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Santana Wielki Klincz |
1 - 3 |
Agra Ostrowite |
7 października 2012
7.10 - 14:00 |
Piaski Wąglikowice |
2 - 3 |
Sławek Borzechowo |
7 października 2012
7.10 - 10:00 |
Szarża Krojanty |
2 - 1 |
Sparta Konarzyny |
6 października 2012
6.10 - 15:30 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 3 |
Tęcza Brusy |
6 października 2012
6.10 - 15:00 |
KS Kamienica Królewska |
1 - 4 |
Borowiak Czersk |
7 października 2012
7.10 - 15:00 |
KS Grabowo |
4 - 1 |
Czarni Ostrowite |
7 października 2012
7.10 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 5 |
Czarni Piece |
6 października 2012
6.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Agra Ostrowite |
1 - 0 |
Czarni Piece |
13 października 2012
13.10 - 15:30 |
Czarni Ostrowite |
2 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
13 października 2012
13.10 - 15:30 |
Borowiak Czersk |
3 - 0 |
KS Grabowo |
14 października 2012
14.10 - 15:00 |
Tęcza Brusy |
2 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
13 października 2012
13.10 - 15:00 |
Sparta Konarzyny |
4 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
Sławek Borzechowo |
5 - 6 |
Szarża Krojanty |
13 października 2012
13.10 - 16:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 2 |
Piaski Wąglikowice |
14 października 2012
14.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (72) |
Piaski Wąglikowice |
5 - 2 |
Agra Ostrowite |
20 października 2012
20.10 - 14:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 3 |
Sławek Borzechowo |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
KS Kamienica Królewska |
6 - 1 |
Sparta Konarzyny |
21 października 2012
21.10 - 15:00 |
KS Grabowo |
1 - 4 |
Tęcza Brusy |
21 października 2012
21.10 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 3 |
Borowiak Czersk |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Czarni Piece |
1 - 3 |
Czarni Ostrowite |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Agra Ostrowite |
0 - 4 |
Czarni Ostrowite |
28 października 2012
28.10 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 0 |
Czarni Piece |
28 października 2012
28.10 - 14:00 |
Tęcza Brusy |
3 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
Sparta Konarzyny |
5 - 1 |
KS Grabowo |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
Sławek Borzechowo |
3 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
27 października 2012
27.10 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
28 października 2012
28.10 - 14:00 |
Piaski Wąglikowice |
1 - 4 |
Szarża Krojanty |
27 października 2012
27.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Szarża Krojanty |
5 - 2 |
Agra Ostrowite |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Kolejarz Chojnice |
4 - 1 |
Piaski Wąglikowice |
3 listopada 2012
3.11 - 14:30 |
KS Kamienica Królewska |
1 - 7 |
Santana Wielki Klincz |
4 listopada 2012
4.11 - 14:00 |
KS Grabowo |
3 - 1 |
Sławek Borzechowo |
4 listopada 2012
4.11 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 1 |
Sparta Konarzyny |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Czarni Piece |
3 - 3 |
Tęcza Brusy |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Czarni Ostrowite |
4 - 6 |
Borowiak Czersk |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Agra Ostrowite |
0 - 2 |
Borowiak Czersk |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Tęcza Brusy |
3 - 3 |
Czarni Ostrowite |
11 listopada 2012
11.11 - 13:00 |
Sparta Konarzyny |
3 - 0 |
Czarni Piece |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Sławek Borzechowo |
7 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
11 listopada 2012
11.11 - 12:00 |
Santana Wielki Klincz |
2 - 1 |
KS Grabowo |
10 listopada 2012
10.11 - 14:30 |
Piaski Wąglikowice |
1 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Szarża Krojanty |
4 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Kolejarz Chojnice |
2 - 2 |
Agra Ostrowite |
17 listopada 2012
17.11 - 14:30 |
KS Kamienica Królewska |
1 - 0 |
Szarża Krojanty |
18 listopada 2012
18.11 - 14:00 |
KS Grabowo |
4 - 2 |
Piaski Wąglikowice |
18 listopada 2012
18.11 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
17 listopada 2012
17.11 - 14:00 |
Czarni Piece |
2 - 2 |
Sławek Borzechowo |
17 listopada 2012
17.11 - 15:00 |
Czarni Ostrowite |
4 - 4 |
Sparta Konarzyny |
17 listopada 2012
17.11 - 15:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 1 |
Tęcza Brusy |
18 listopada 2012
18.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 22. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (77) |
Agra Ostrowite |
1 - 2 |
Tęcza Brusy |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
Borowiak Czersk |
6 - 3 |
Sparta Konarzyny |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
Czarni Ostrowite |
3 - 2 |
Sławek Borzechowo |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
Czarni Piece |
3 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 5 |
Piaski Wąglikowice |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
KS Grabowo |
3 - 5 |
Szarża Krojanty |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
KS Kamienica Królewska |
4 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (13) |
KS Kamienica Królewska |
2 - 0 |
Agra Ostrowite |
14 kwietnia 2013
14.04 - 16:30 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 0 |
KS Grabowo |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
Szarża Krojanty |
5 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
Piaski Wąglikowice |
6 - 1 |
Czarni Piece |
13 kwietnia 2013
13.04 - 16:00 |
Santana Wielki Klincz |
4 - 2 |
Czarni Ostrowite |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
Sławek Borzechowo |
1 - 7 |
Borowiak Czersk |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
Sparta Konarzyny |
1 - 4 |
Tęcza Brusy |
14 kwietnia 2013
14.04 - 14:00 |
Kolejka 16 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Agra Ostrowite |
2 - 1 |
Sparta Konarzyny |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Tęcza Brusy |
1 - 0 |
Sławek Borzechowo |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
7 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
21 kwietnia 2013
21.04 - 15:00 |
w Chojnicach |
Czarni Ostrowite |
3 - 1 |
Piaski Wąglikowice |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Czarni Piece |
2 - 7 |
Szarża Krojanty |
21 kwietnia 2013
21.04 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
21 kwietnia 2013
21.04 - 11:30 |
KS Grabowo |
2 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
21 kwietnia 2013
21.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (20) |
KS Grabowo |
2 - 0 |
Agra Ostrowite |
28 kwietnia 2013
28.04 - 14:00 |
KS Kamienica Królewska |
6 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 0 |
Czarni Piece |
28 kwietnia 2013
28.04 - 16:00 |
Szarża Krojanty |
3 - 4 |
Czarni Ostrowite |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
Piaski Wąglikowice |
3 - 2 |
Borowiak Czersk |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
Santana Wielki Klincz |
2 - 2 |
Tęcza Brusy |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
Sławek Borzechowo |
2 - 1 |
Sparta Konarzyny |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 1. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Agra Ostrowite |
1 - 3 |
Sławek Borzechowo |
1 maja 2013
1.05 - 17:00 |
Sparta Konarzyny |
2 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
1 maja 2013
1.05 - 15:00 |
Tęcza Brusy |
6 - 1 |
Piaski Wąglikowice |
1 maja 2013
1.05 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 2 |
Szarża Krojanty |
1 maja 2013
1.05 - 15:00 |
Czarni Ostrowite |
2 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
1 maja 2013
1.05 - 14:00 |
Czarni Piece |
2 - 5 |
KS Kamienica Królewska |
1 maja 2013
1.05 - 16:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 2 |
KS Grabowo |
1 maja 2013
1.05 - 11:30 |
Kolejka 19 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 0 |
Agra Ostrowite |
5 maja 2013
5.05 - 11:30 |
KS Grabowo |
5 - 1 |
Czarni Piece |
5 maja 2013
5.05 - 14:00 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 1 |
Czarni Ostrowite |
5 maja 2013
5.05 - 16:00 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 5 |
Borowiak Czersk |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 0 |
Tęcza Brusy |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
Piaski Wąglikowice |
4 - 2 |
Sparta Konarzyny |
4 maja 2013
4.05 - 16:00 |
Santana Wielki Klincz |
3 - 1 |
Sławek Borzechowo |
5 maja 2013
5.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Agra Ostrowite |
0 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Sławek Borzechowo |
2 - 2 |
Piaski Wąglikowice |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
Sparta Konarzyny |
3 - 7 |
Szarża Krojanty |
12 maja 2013
12.05 - 14:00 |
Tęcza Brusy |
1 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
Borowiak Czersk |
4 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
12 maja 2013
12.05 - 15:00 |
Czarni Ostrowite |
1 - 0 |
KS Grabowo |
11 maja 2013
11.05 - 14:00 |
Czarni Piece |
5 - 4 |
Huragan Nowe Polaszki |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Czarni Piece |
0 - 2 |
Agra Ostrowite |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 2 |
Czarni Ostrowite |
19 maja 2013
19.05 - 11:30 |
KS Grabowo |
1 - 3 |
Borowiak Czersk |
19 maja 2013
19.05 - 14:00 |
KS Kamienica Królewska |
3 - 1 |
Tęcza Brusy |
12 czerwca 2013
12.06 - 18:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 1 |
Sparta Konarzyny |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 1 |
Sławek Borzechowo |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
Piaski Wąglikowice |
3 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Agra Ostrowite |
1 - 3 |
Piaski Wąglikowice |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 2 |
Szarża Krojanty |
26 maja 2013
26.05 - 14:00 |
Sławek Borzechowo |
0 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
Sparta Konarzyny |
2 - 6 |
KS Kamienica Królewska |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
Tęcza Brusy |
6 - 0 |
KS Grabowo |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
Borowiak Czersk |
5 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
26 maja 2013
26.05 - 12:00 |
w Szlachcie |
Czarni Ostrowite |
5 - 2 |
Czarni Piece |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
Kolejka 23 - 01 czerwca /2. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Czarni Ostrowite |
2 - 1 |
Agra Ostrowite |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Czarni Piece |
1 - 6 |
Borowiak Czersk |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 4 |
Tęcza Brusy |
2 czerwca 2013
2.06 - 11:30 |
KS Grabowo |
7 - 2 |
Sparta Konarzyny |
2 czerwca 2013
2.06 - 14:00 |
KS Kamienica Królewska |
7 - 0 |
Sławek Borzechowo |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
2 czerwca 2013
2.06 - 17:30 |
Szarża Krojanty |
1 - 2 |
Piaski Wąglikowice |
2 czerwca 2013
2.06 - 17:00 |
Kolejka 24 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Agra Ostrowite |
3 - 3 |
Szarża Krojanty |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Piaski Wąglikowice |
3 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
6 czerwca 2013
6.06 - 18:00 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Sławek Borzechowo |
3 - 3 |
KS Grabowo |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Sparta Konarzyny |
3 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
5 czerwca 2013
5.06 - 16:30 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-2 |
Tęcza Brusy |
8 - 0 |
Czarni Piece |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 0 |
Czarni Ostrowite |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Borowiak Czersk |
2 - 2 |
Agra Ostrowite |
9 czerwca 2013
9.06 - 12:00 |
Czarni Ostrowite |
0 - 0 |
Tęcza Brusy |
8 czerwca 2013
8.06 - 16:00 |
Czarni Piece |
11 - 3 |
Sparta Konarzyny |
8 czerwca 2013
8.06 - 16:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 2 |
Sławek Borzechowo |
9 czerwca 2013
9.06 - 11:30 |
KS Grabowo |
4 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
9 czerwca 2013
9.06 - 14:00 |
KS Kamienica Królewska |
3 - 2 |
Piaski Wąglikowice |
9 czerwca 2013
9.06 - 16:00 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 4 |
Szarża Krojanty |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:30 |
Kolejka 26 - 16. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Agra Ostrowite |
3 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Piaski Wąglikowice |
3 - 3 |
KS Grabowo |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Sławek Borzechowo |
1 - 6 |
Czarni Piece |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Sparta Konarzyny |
2 - 3 |
Czarni Ostrowite |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Tęcza Brusy |
4 - 0 |
Borowiak Czersk |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
|