Kolejka 1 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Anioły Garczegorze |
4 - 1 |
Start Łeba |
21 września 2011
21.09 - 17:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 3 |
Pogoń Lębork |
10 września 2011
10.09 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 3 |
Gryf Słupsk |
9 września 2011
9.09 - 17:00 |
Pauza: Salos Słupsk, |
Kolejka 2 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Łeba |
3 - 1 |
Gryf Słupsk |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 4 |
Salos Słupsk |
17 września 2011
17.09 - 14:00 |
Anioły Garczegorze |
3 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Pauza: Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 3 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 2 |
Start Łeba |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Salos Słupsk |
6 - 3 |
Anioły Garczegorze |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 5 |
Pogoń Lębork |
24 września 2011
24.09 - 13:00 |
Pauza: Gryf Słupsk, |
Kolejka 4 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
6 - 4 |
Gryf Słupsk |
2 października 2011
2.10 - 15:00 |
Anioły Garczegorze |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 4 |
Salos Słupsk |
1 października 2011
1.10 - 13:00 |
Pauza: Start Łeba, |
Kolejka 5 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Słupsk |
4 - 2 |
Start Łeba |
8 października 2011
8.10 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 9 |
GTS Czarna Dąbrówka |
8 października 2011
8.10 - 12:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 0 |
Anioły Garczegorze |
8 października 2011
8.10 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Lębork, |
Kolejka 6 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Łeba |
2 - 2 |
Pogoń Lębork |
15 października 2011
15.10 - 12:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 2 |
Gryf Słupsk |
15 października 2011
15.10 - 13:00 |
Salos Słupsk |
8 - 4 |
Chrobry Charbrowo |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Pauza: Anioły Garczegorze, |
Kolejka 7 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chrobry Charbrowo |
0 - 3 |
Start Łeba |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 1 |
Salos Słupsk |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 2 |
Anioły Garczegorze |
23 października 2011
23.10 - 11:00 |
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, |
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Łeba |
- |
Anioły Garczegorze |
|
Pogoń Lębork |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Gryf Słupsk |
- |
Chrobry Charbrowo |
|
Pauza: Salos Słupsk, |
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk |
- |
Start Łeba |
|
Salos Słupsk |
- |
Pogoń Lębork |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
- |
Anioły Garczegorze |
|
Pauza: Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Łeba |
1 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Anioły Garczegorze |
- |
Salos Słupsk |
|
Pogoń Lębork |
- |
Chrobry Charbrowo |
|
Pauza: Gryf Słupsk, |
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk |
- |
Pogoń Lębork |
|
Chrobry Charbrowo |
- |
Anioły Garczegorze |
|
Salos Słupsk |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Pauza: Start Łeba, |
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Łeba |
- |
Salos Słupsk |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
- |
Chrobry Charbrowo |
|
Anioły Garczegorze |
- |
Gryf Słupsk |
|
Pauza: Pogoń Lębork, |
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
- |
Start Łeba |
|
Gryf Słupsk |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Chrobry Charbrowo |
- |
Salos Słupsk |
|
Pauza: Anioły Garczegorze, |
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Łeba |
- |
Chrobry Charbrowo |
|
Salos Słupsk |
- |
Gryf Słupsk |
|
Anioły Garczegorze |
- |
Pogoń Lębork |
|
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, . |
|