Kolejka 1 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
1 - 0 |
Stolem Gniewino |
10 września 2011
10.09 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 4 |
GOSRiT Luzino |
10 września 2011
10.09 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
1 - 2 |
Sztorm Gdynia |
11 września 2011
11.09 - 11:00 |
Lider Dębogórze |
4 - 2 |
Klif Chłapowo |
10 września 2011
10.09 - 10:00 |
Kolejka 2 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
4 - 1 |
Klif Chłapowo |
18 września 2011
18.09 - 17:00 |
Sztorm Gdynia |
2 - 3 |
Lider Dębogórze |
18 września 2011
18.09 - 09:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 3 |
Cisowa Gdynia |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
1 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
17 września 2011
17.09 - 16:00 |
Kolejka 3 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 0 |
Stolem Gniewino |
25 września 2011
25.09 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
4 - 6 |
Arka Gdynia SI |
28 września 2011
28.09 - 16:00 |
Lider Dębogórze |
1 - 1 |
GOSRiT Luzino |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
2 - 4 |
Sztorm Gdynia |
24 września 2011
24.09 - 15:00 |
Kolejka 4 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Sztorm Gdynia |
2 października 2011
2.10 - 17:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 3 |
Klif Chłapowo |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
2 - 3 |
Lider Dębogórze |
1 października 2011
1.10 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 5 |
Cisowa Gdynia |
2 października 2011
2.10 - 09:00 |
Kolejka 5 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
4 - 2 |
Stolem Gniewino |
8 października 2011
8.10 - 10:00 |
Lider Dębogórze |
6 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
9 października 2011
9.10 - 13:00 |
Klif Chłapowo |
1 - 6 |
Arka Gdynia SI |
|
Sztorm Gdynia |
4 - 1 |
GOSRiT Luzino |
8 października 2011
8.10 - 09:00 |
Kolejka 6 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
5 - 4 |
GOSRiT Luzino |
16 października 2011
16.10 - 16:00 |
Arka Gdynia SI |
2 - 0 |
Sztorm Gdynia |
15 października 2011
15.10 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
8 - 2 |
Klif Chłapowo |
16 października 2011
16.10 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
1 - 0 |
Lider Dębogórze |
15 października 2011
15.10 - 12:30 |
Kolejka 7 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Dębogórze |
2 - 3 |
Stolem Gniewino |
22 października 2011
22.10 - 10:00 |
Klif Chłapowo |
4 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Sztorm Gdynia |
3 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
22 października 2011
22.10 - 09:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 5 |
Arka Gdynia SI |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
1 - 7 |
Arka Gdynia SI |
|
GOSRiT Luzino |
1 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Sztorm Gdynia |
5 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Klif Chłapowo |
3 - 1 |
Lider Dębogórze |
|
Kolejka 9 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Klif Chłapowo |
8 - 5 |
Stolem Gniewino |
|
Lider Dębogórze |
2 - 3 |
Sztorm Gdynia |
|
Cisowa Gdynia |
2 - 3 |
GOSRiT Luzino |
|
Bałtyk II Gdynia |
2 - 5 |
Arka Gdynia SI |
|
Kolejka 10 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Stolem Gniewino |
2 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Arka Gdynia SI |
4 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 0 |
Lider Dębogórze |
|
Sztorm Gdynia |
7 - 1 |
Klif Chłapowo |
|
Kolejka 11 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Gdynia |
5 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Klif Chłapowo |
4 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Lider Dębogórze |
1 - 4 |
Arka Gdynia SI |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Kolejka 12 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
0 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Bałtyk II Gdynia |
4 - 1 |
Lider Dębogórze |
|
Arka Gdynia SI |
4 - 3 |
Klif Chłapowo |
|
GOSRiT Luzino |
1 - 4 |
Sztorm Gdynia |
|
Kolejka 13 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
0 - 5 |
Stolem Gniewino |
|
Sztorm Gdynia |
2 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Klif Chłapowo |
3 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Lider Dębogórze |
1 - 3 |
Cisowa Gdynia |
|
Kolejka 14 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Lider Dębogórze |
|
Cisowa Gdynia |
4 - 1 |
Klif Chłapowo |
|
Bałtyk II Gdynia |
2 - 3 |
Sztorm Gdynia |
|
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
|