Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Sapa Rumia Janowo |
10 - 0 |
Stolem Gniewino |
28 sierpnia 2011
28.08 - 11:00 |
Lider Dębogórze |
2 - 12 |
GOSRiT Luzino |
28 sierpnia 2011
28.08 - 15:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
27 sierpnia 2011
27.08 - 17:00 |
Barka Łebno |
1 - 4 |
Salos Rumia |
27 sierpnia 2011
27.08 - 13:00 |
Orzeł Choczewo |
3 - 5 |
Sztorm Mosty |
27 sierpnia 2011
27.08 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
10 - 0 |
KS Chwaszczyno |
28 sierpnia 2011
28.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Stolem Gniewino |
6 - 1 |
KS Chwaszczyno |
3 września 2011
3.09 - 17:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 5 |
Orkan Rumia MKS |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
Salos Rumia |
11 - 0 |
Orzeł Choczewo |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 5 |
Barka Łebno |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
Sapa Rumia Janowo |
17 - 0 |
Lider Dębogórze |
3 września 2011
3.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Lider Dębogórze |
0 - 5 |
Stolem Gniewino |
10 września 2011
10.09 - 14:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 9 |
Sapa Rumia Janowo |
10 września 2011
10.09 - 17:00 |
Barka Łebno |
3 - 5 |
GOSRiT Luzino |
10 września 2011
10.09 - 13:00 |
Orzeł Choczewo |
1 - 6 |
Kaszuby Połchowo |
10 września 2011
10.09 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 1 |
Salos Rumia |
10 września 2011
10.09 - 15:00 |
KS Chwaszczyno |
0 - 0 |
Sztorm Mosty |
10 września 2011
10.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 14. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
Sztorm Mosty |
14 września 2011
14.09 - 18:00 |
Salos Rumia |
4 - 1 |
KS Chwaszczyno |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
14 września 2011
14.09 - 17:30 |
GOSRiT Luzino |
4 - 1 |
Orzeł Choczewo |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Sapa Rumia Janowo |
8 - 1 |
Barka Łebno |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Lider Dębogórze |
0 - 7 |
Sokół Bożepole Wielkie |
14 września 2011
14.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
17 września 2011
17.09 - 14:00 |
Barka Łebno |
8 - 1 |
Lider Dębogórze |
17 września 2011
17.09 - 13:00 |
Orzeł Choczewo |
0 - 10 |
Sapa Rumia Janowo |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
4 - 2 |
GOSRiT Luzino |
17 września 2011
17.09 - 12:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 9 |
Salos Rumia |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Stolem Gniewino |
2 - 3 |
Salos Rumia |
25 września 2011
25.09 - 14:00 |
Kaszuby Połchowo |
6 - 2 |
Sztorm Mosty |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
5 - 1 |
KS Chwaszczyno |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Sapa Rumia Janowo |
3 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
25 września 2011
25.09 - 11:00 |
Lider Dębogórze |
0 - 0 |
Orzeł Choczewo |
24 września 2011
24.09 - 14:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 2 |
Barka Łebno |
24 września 2011
24.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Barka Łebno |
5 - 2 |
Stolem Gniewino |
1 października 2011
1.10 - 13:00 |
Orzeł Choczewo |
0 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 października 2011
2.10 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
18 - 0 |
Lider Dębogórze |
1 października 2011
1.10 - 19:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 6 |
Sapa Rumia Janowo |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 6 |
GOSRiT Luzino |
1 października 2011
1.10 - 14:00 |
Salos Rumia |
1 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Stolem Gniewino |
3 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
8 października 2011
8.10 - 14:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 1 |
Salos Rumia |
8 października 2011
8.10 - 11:00 |
Sapa Rumia Janowo |
3 - 0 |
Sztorm Mosty |
9 października 2011
9.10 - 11:00 |
Lider Dębogórze |
0 - 1 |
KS Chwaszczyno |
8 października 2011
8.10 - 12:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
8 października 2011
8.10 - 14:00 |
Barka Łebno |
5 - 4 |
Orzeł Choczewo |
8 października 2011
8.10 - 13:00 |
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Orzeł Choczewo |
0 - 7 |
Stolem Gniewino |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 2 |
Barka Łebno |
15 października 2011
15.10 - 15:00 |
KS Chwaszczyno |
0 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
7 - 0 |
Lider Dębogórze |
15 października 2011
15.10 - 13:00 |
Salos Rumia |
0 - 1 |
Sapa Rumia Janowo |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Stolem Gniewino |
5 - 1 |
GOSRiT Luzino |
22 października 2011
22.10 - 12:00 |
Sapa Rumia Janowo |
4 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
23 października 2011
23.10 - 11:00 |
Lider Dębogórze |
1 - 5 |
Salos Rumia |
22 października 2011
22.10 - 13:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
7 - 0 |
Sztorm Mosty |
22 października 2011
22.10 - 14:00 |
Barka Łebno |
5 - 1 |
KS Chwaszczyno |
22 października 2011
22.10 - 13:00 |
Orzeł Choczewo |
0 - 11 |
Orkan Rumia MKS |
|
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Orkan Rumia MKS |
1 - 0 |
Stolem Gniewino |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 0 |
Orzeł Choczewo |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 1 |
Barka Łebno |
29 października 2011
29.10 - 13:00 |
Salos Rumia |
6 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
30 października 2011
30.10 - 12:00 |
Kaszuby Połchowo |
6 - 0 |
Lider Dębogórze |
|
GOSRiT Luzino |
1 - 1 |
Sapa Rumia Janowo |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Stolem Gniewino |
1 - 3 |
Sapa Rumia Janowo |
|
GOSRiT Luzino |
10 - 0 |
Lider Dębogórze |
|
Kaszuby Połchowo |
3 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Salos Rumia |
3 - 1 |
Barka Łebno |
|
Sztorm Mosty |
3 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
KS Chwaszczyno |
0 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
|
Kolejka 13 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (31) |
KS Chwaszczyno |
0 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Orkan Rumia MKS |
7 - 1 |
Sztorm Mosty |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 3 |
Salos Rumia |
|
Barka Łebno |
6 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Lider Dębogórze |
0 - 13 |
Sapa Rumia Janowo |
|
Kolejka 14 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Stolem Gniewino |
6 - 1 |
Lider Dębogórze |
|
Sapa Rumia Janowo |
2 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
GOSRiT Luzino |
1 - 3 |
Barka Łebno |
|
Kaszuby Połchowo |
3 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Salos Rumia |
0 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
Sztorm Mosty |
2 - 0 |
KS Chwaszczyno |
|
Kolejka 15 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Sztorm Mosty |
1 - 3 |
Stolem Gniewino |
|
KS Chwaszczyno |
0 - 6 |
Salos Rumia |
|
Orkan Rumia MKS |
3 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 3 |
GOSRiT Luzino |
|
Barka Łebno |
2 - 12 |
Sapa Rumia Janowo |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
8 - 1 |
Lider Dębogórze |
|
Kolejka 16 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Stolem Gniewino |
1 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Lider Dębogórze |
1 - 4 |
Barka Łebno |
|
Sapa Rumia Janowo |
3 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
GOSRiT Luzino |
1 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 1 |
KS Chwaszczyno |
|
Salos Rumia |
3 - 2 |
Sztorm Mosty |
|
Kolejka 17 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Salos Rumia |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Sztorm Mosty |
1 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
|
KS Chwaszczyno |
1 - 6 |
GOSRiT Luzino |
|
Orkan Rumia MKS |
0 - 1 |
Sapa Rumia Janowo |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 3 |
Lider Dębogórze |
|
Barka Łebno |
2 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Kolejka 18 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Stolem Gniewino |
5 - 0 |
Barka Łebno |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Lider Dębogórze |
0 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
|
Sapa Rumia Janowo |
4 - 0 |
KS Chwaszczyno |
|
GOSRiT Luzino |
4 - 2 |
Sztorm Mosty |
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 4 |
Salos Rumia |
|
Kolejka 19 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Kaszuby Połchowo |
2 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Salos Rumia |
0 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Sztorm Mosty |
1 - 2 |
Sapa Rumia Janowo |
|
KS Chwaszczyno |
3 - 0 |
Lider Dębogórze |
|
Orkan Rumia MKS |
2 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 3 |
Barka Łebno |
|
Kolejka 20 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Barka Łebno |
0 - 7 |
Orkan Rumia MKS |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 0 |
KS Chwaszczyno |
|
Lider Dębogórze |
2 - 2 |
Sztorm Mosty |
|
Sapa Rumia Janowo |
3 - 0 |
Salos Rumia |
|
GOSRiT Luzino |
0 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Kolejka 21 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (27) |
GOSRiT Luzino |
1 - 2 |
Stolem Gniewino |
|
Kaszuby Połchowo |
2 - 5 |
Sapa Rumia Janowo |
|
Salos Rumia |
5 - 2 |
Lider Dębogórze |
|
Sztorm Mosty |
2 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
KS Chwaszczyno |
1 - 2 |
Barka Łebno |
|
Orkan Rumia MKS |
3 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Kolejka 22 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Stolem Gniewino |
1 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 3 |
KS Chwaszczyno |
|
Barka Łebno |
5 - 2 |
Sztorm Mosty |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 3 |
Salos Rumia |
|
Lider Dębogórze |
5 - 13 |
Kaszuby Połchowo |
|
Sapa Rumia Janowo |
2 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
|