Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Ajax Leśniewo |
2 - 3 |
Wicher Łebcz |
21 sierpnia 2011
21.08 - 13:00 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 3 |
Relaks Mechowo |
20 sierpnia 2011
20.08 - 17:00 |
Arka Prusewo |
3 - 11 |
Norda Karwia |
20 sierpnia 2011
20.08 - 18:00 |
KS Rozłazino |
3 - 0 |
Zryw Sławoszyno |
21 sierpnia 2011
21.08 - 14:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Huragan Smolno |
2 - 1 |
Klif Chłapowo |
21 sierpnia 2011
21.08 - 12:00 |
Joker Karlikowo Krokowa |
3 - 7 |
Kaszuby Połchowo |
21 sierpnia 2011
21.08 - 13:00 |
Pauza: Bałtyk III Gdynia, |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Wicher Łebcz |
2 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
28 sierpnia 2011
28.08 - 14:00 |
Klif Chłapowo |
4 - 1 |
Joker Karlikowo Krokowa |
28 sierpnia 2011
28.08 - 14:00 |
Zryw Sławoszyno |
5 - 1 |
Huragan Smolno |
27 sierpnia 2011
27.08 - 17:00 |
Norda Karwia |
2 - 0 |
KS Rozłazino |
27 sierpnia 2011
27.08 - 18:00 |
Relaks Mechowo |
1 - 0 |
Arka Prusewo |
28 sierpnia 2011
28.08 - 11:00 |
Bałtyk III Gdynia |
7 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
28 sierpnia 2011
28.08 - 17:00 |
Pauza: Ajax Leśniewo, |
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Wicher Wierzchucino |
2 - 2 |
Ajax Leśniewo |
3 września 2011
3.09 - 17:00 |
Arka Prusewo |
0 - 2 |
Bałtyk III Gdynia |
3 września 2011
3.09 - 17:00 |
KS Rozłazino |
0 - 1 |
Relaks Mechowo |
4 września 2011
4.09 - 14:00 |
Huragan Smolno |
1 - 2 |
Norda Karwia |
4 września 2011
4.09 - 12:00 |
Joker Karlikowo Krokowa |
3 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
4 września 2011
4.09 - 13:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 1 |
Klif Chłapowo |
3 września 2011
3.09 - 16:30 |
Pauza: Wicher Łebcz, |
Kolejka 4 - 7. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Wicher Łebcz |
5 - 2 |
Klif Chłapowo |
7 września 2011
7.09 - 17:00 |
Zryw Sławoszyno |
7 - 4 |
Kaszuby Połchowo |
7 września 2011
7.09 - 17:00 |
Norda Karwia |
8 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
7 września 2011
7.09 - 17:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 1 |
Huragan Smolno |
7 września 2011
7.09 - 17:00 |
Bałtyk III Gdynia |
3 - 2 |
KS Rozłazino |
7 września 2011
7.09 - 18:00 |
Ajax Leśniewo |
4 - 1 |
Arka Prusewo |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Pauza: Wicher Wierzchucino, |
Kolejka 5 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Wicher Wierzchucino |
5 - 2 |
Wicher Łebcz |
10 września 2011
10.09 - 17:00 |
KS Rozłazino |
2 - 6 |
Ajax Leśniewo |
11 września 2011
11.09 - 14:00 |
Huragan Smolno |
2 - 0 |
Bałtyk III Gdynia |
11 września 2011
11.09 - 12:00 |
Joker Karlikowo Krokowa |
1 - 7 |
Relaks Mechowo |
11 września 2011
11.09 - 13:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 4 |
Norda Karwia |
10 września 2011
10.09 - 16:00 |
Klif Chłapowo |
3 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
11 września 2011
11.09 - 14:00 |
Pauza: Arka Prusewo, |
Kolejka 6 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Wicher Łebcz |
7 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
18 września 2011
18.09 - 14:00 |
Norda Karwia |
6 - 0 |
Klif Chłapowo |
17 września 2011
17.09 - 17:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
18 września 2011
18.09 - 11:00 |
Bałtyk III Gdynia |
3 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Ajax Leśniewo |
2 - 3 |
Huragan Smolno |
18 września 2011
18.09 - 13:00 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 1 |
Arka Prusewo |
18 września 2011
18.09 - 14:00 |
Pauza: KS Rozłazino, |
Kolejka 7 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Arka Prusewo |
1 - 3 |
Wicher Łebcz |
25 września 2011
25.09 - 12:00 |
KS Rozłazino |
2 - 4 |
Wicher Wierzchucino |
|
Joker Karlikowo Krokowa |
0 - 3 |
Ajax Leśniewo |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Kaszuby Połchowo |
1 - 1 |
Bałtyk III Gdynia |
24 września 2011
24.09 - 15:30 |
Klif Chłapowo |
0 - 4 |
Relaks Mechowo |
|
Zryw Sławoszyno |
1 - 4 |
Norda Karwia |
|
Pauza: Huragan Smolno, |
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Wicher Łebcz |
3 - 1 |
Norda Karwia |
2 października 2011
2.10 - 14:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 0 |
Zryw Sławoszyno |
2 października 2011
2.10 - 11:00 |
Bałtyk III Gdynia |
3 - 0 |
Klif Chłapowo |
2 października 2011
2.10 - 17:00 |
Ajax Leśniewo |
2 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
2 października 2011
2.10 - 13:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 2 |
Huragan Smolno |
2 października 2011
2.10 - 14:00 |
Arka Prusewo |
1 - 2 |
KS Rozłazino |
2 października 2011
2.10 - 12:00 |
Pauza: Joker Karlikowo Krokowa, |
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (12) |
KS Rozłazino |
1 - 3 |
Wicher Łebcz |
9 października 2011
9.10 - 14:00 |
Huragan Smolno |
2 - 1 |
Arka Prusewo |
9 października 2011
9.10 - 12:00 |
Joker Karlikowo Krokowa |
0 - 11 |
Wicher Wierzchucino |
9 października 2011
9.10 - 14:00 |
Klif Chłapowo |
0 - 2 |
Ajax Leśniewo |
9 października 2011
9.10 - 14:00 |
Zryw Sławoszyno |
0 - 2 |
Bałtyk III Gdynia |
8 października 2011
8.10 - 16:00 |
Norda Karwia |
1 - 0 |
Relaks Mechowo |
8 października 2011
8.10 - 15:00 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Wicher Łebcz |
5 - 2 |
Relaks Mechowo |
16 października 2011
16.10 - 14:00 |
Bałtyk III Gdynia |
2 - 1 |
Norda Karwia |
16 października 2011
16.10 - 17:00 |
Ajax Leśniewo |
1 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
16 października 2011
16.10 - 13:00 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
16 października 2011
16.10 - 14:00 |
Arka Prusewo |
3 - 1 |
Joker Karlikowo Krokowa |
16 października 2011
16.10 - 12:00 |
KS Rozłazino |
1 - 0 |
Huragan Smolno |
16 października 2011
16.10 - 14:00 |
Pauza: Klif Chłapowo, |
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Huragan Smolno |
5 - 2 |
Wicher Łebcz |
23 października 2011
23.10 - 12:00 |
Joker Karlikowo Krokowa |
0 - 2 |
KS Rozłazino |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 2 |
Arka Prusewo |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
Klif Chłapowo |
2 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
Norda Karwia |
6 - 0 |
Ajax Leśniewo |
22 października 2011
22.10 - 15:00 |
Relaks Mechowo |
3 - 6 |
Bałtyk III Gdynia |
23 października 2011
23.10 - 11:00 |
Pauza: Zryw Sławoszyno, |
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Wicher Łebcz |
4 - 2 |
Bałtyk III Gdynia |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
Ajax Leśniewo |
2 - 3 |
Relaks Mechowo |
30 października 2011
30.10 - 13:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 1 |
Zryw Sławoszyno |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
Arka Prusewo |
3 - 4 |
Klif Chłapowo |
30 października 2011
30.10 - 12:00 |
KS Rozłazino |
1 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
Huragan Smolno |
3 - 1 |
Joker Karlikowo Krokowa |
30 października 2011
30.10 - 12:00 |
Pauza: Norda Karwia, |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Joker Karlikowo Krokowa |
4 - 10 |
Wicher Łebcz |
5 listopada 2011
5.11 - 14:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 2 |
Huragan Smolno |
6 listopada 2011
6.11 - 12:00 |
Klif Chłapowo |
2 - 3 |
KS Rozłazino |
6 listopada 2011
6.11 - 14:00 |
Zryw Sławoszyno |
6 - 1 |
Arka Prusewo |
6 listopada 2011
6.11 - 13:00 |
Norda Karwia |
6 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
5 listopada 2011
5.11 - 14:00 |
Bałtyk III Gdynia |
2 - 1 |
Ajax Leśniewo |
6 listopada 2011
6.11 - 17:00 |
Pauza: Relaks Mechowo, |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Wicher Łebcz |
2 - 1 |
Ajax Leśniewo |
13 listopada 2011
13.11 - 14:00 |
Relaks Mechowo |
5 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
13 listopada 2011
13.11 - 11:00 |
Norda Karwia |
4 - 0 |
Arka Prusewo |
12 listopada 2011
12.11 - 14:00 |
Zryw Sławoszyno |
3 - 6 |
KS Rozłazino |
|
Klif Chłapowo |
2 - 1 |
Huragan Smolno |
13 listopada 2011
13.11 - 14:00 |
Kaszuby Połchowo |
3 - 1 |
Joker Karlikowo Krokowa |
13 listopada 2011
13.11 - 11:00 |
Pauza: Bałtyk III Gdynia, |
Kolejka 15 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Kaszuby Połchowo |
1 - 3 |
Wicher Łebcz |
25 marca 2012
25.03 - 14:00 |
Joker Karlikowo Krokowa |
2 - 2 |
Klif Chłapowo |
25 marca 2012
25.03 - 13:00 |
Huragan Smolno |
2 - 1 |
Zryw Sławoszyno |
25 marca 2012
25.03 - 12:00 |
KS Rozłazino |
0 - 4 |
Norda Karwia |
25 marca 2012
25.03 - 14:00 |
Arka Prusewo |
3 - 0 |
Relaks Mechowo |
25 marca 2012
25.03 - 11:00 |
vo,w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1 |
Wicher Wierzchucino |
4 - 3 |
Bałtyk III Gdynia |
24 marca 2012
24.03 - 17:00 |
Pauza: Ajax Leśniewo, |
Kolejka 16 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Ajax Leśniewo |
3 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
1 kwietnia 2012
1.04 - 13:00 |
Bałtyk III Gdynia |
1 - 0 |
Arka Prusewo |
31 marca 2012
31.03 - 17:00 |
Relaks Mechowo |
0 - 2 |
KS Rozłazino |
1 kwietnia 2012
1.04 - 11:00 |
Norda Karwia |
6 - 0 |
Huragan Smolno |
18 kwietnia 2012
18.04 - 17:00 |
Zryw Sławoszyno |
3 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
|
Klif Chłapowo |
- |
Kaszuby Połchowo |
1 kwietnia 2012
1.04 - 14:00 |
Pauza: Wicher Łebcz, |
Kolejka 17 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Klif Chłapowo |
2 - 4 |
Wicher Łebcz |
7 kwietnia 2012
7.04 - 15:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
7 kwietnia 2012
7.04 - 15:00 |
Joker Karlikowo Krokowa |
0 - 8 |
Norda Karwia |
7 kwietnia 2012
7.04 - 15:00 |
Huragan Smolno |
3 - 2 |
Relaks Mechowo |
7 kwietnia 2012
7.04 - 16:00 |
KS Rozłazino |
0 - 8 |
Bałtyk III Gdynia |
7 kwietnia 2012
7.04 - 15:30 |
Arka Prusewo |
3 - 1 |
Ajax Leśniewo |
7 kwietnia 2012
7.04 - 17:00 |
Pauza: Wicher Wierzchucino, |
Kolejka 18 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Wicher Łebcz |
0 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
15 kwietnia 2012
15.04 - 14:00 |
Ajax Leśniewo |
3 - 2 |
KS Rozłazino |
15 kwietnia 2012
15.04 - 13:00 |
Bałtyk III Gdynia |
6 - 0 |
Huragan Smolno |
15 kwietnia 2012
15.04 - 17:00 |
Relaks Mechowo |
4 - 3 |
Joker Karlikowo Krokowa |
15 kwietnia 2012
15.04 - 11:00 |
Norda Karwia |
7 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
14 kwietnia 2012
14.04 - 17:00 |
Zryw Sławoszyno |
7 - 7 |
Klif Chłapowo |
14 kwietnia 2012
14.04 - 17:00 |
Pauza: Arka Prusewo, |
Kolejka 19 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Zryw Sławoszyno |
6 - 4 |
Wicher Łebcz |
21 kwietnia 2012
21.04 - 17:00 |
Klif Chłapowo |
1 - 6 |
Norda Karwia |
22 kwietnia 2012
22.04 - 14:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 3 |
Relaks Mechowo |
21 kwietnia 2012
21.04 - 16:45 |
Joker Karlikowo Krokowa |
1 - 2 |
Bałtyk III Gdynia |
22 kwietnia 2012
22.04 - 13:00 |
Huragan Smolno |
1 - 4 |
Ajax Leśniewo |
22 kwietnia 2012
22.04 - 12:00 |
Arka Prusewo |
0 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
21 kwietnia 2012
21.04 - 17:00 |
Pauza: KS Rozłazino, |
Kolejka 20 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Wicher Łebcz |
3 - 1 |
Arka Prusewo |
29 kwietnia 2012
29.04 - 12:00 |
Wicher Wierzchucino |
4 - 0 |
KS Rozłazino |
28 kwietnia 2012
28.04 - 17:00 |
Ajax Leśniewo |
3 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
29 kwietnia 2012
29.04 - 13:00 |
goście nie przyjechali |
Bałtyk III Gdynia |
5 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
29 kwietnia 2012
29.04 - 17:00 |
Relaks Mechowo |
4 - 1 |
Klif Chłapowo |
29 kwietnia 2012
29.04 - 11:00 |
Norda Karwia |
4 - 0 |
Zryw Sławoszyno |
28 kwietnia 2012
28.04 - 17:00 |
Pauza: Huragan Smolno, |
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Norda Karwia |
6 - 2 |
Wicher Łebcz |
5 maja 2012
5.05 - 17:00 |
Zryw Sławoszyno |
2 - 0 |
Relaks Mechowo |
|
Klif Chłapowo |
3 - 2 |
Bałtyk III Gdynia |
6 maja 2012
6.05 - 14:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 1 |
Ajax Leśniewo |
5 maja 2012
5.05 - 17:15 |
Huragan Smolno |
1 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
6 maja 2012
6.05 - 12:00 |
KS Rozłazino |
1 - 2 |
Arka Prusewo |
|
Pauza: Joker Karlikowo Krokowa, |
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Wicher Łebcz |
4 - 0 |
KS Rozłazino |
12 maja 2012
12.05 - 17:00 |
Arka Prusewo |
0 - 2 |
Huragan Smolno |
12 maja 2012
12.05 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
12 maja 2012
12.05 - 17:00 |
goście nie przyjechali |
Ajax Leśniewo |
3 - 2 |
Klif Chłapowo |
13 maja 2012
13.05 - 13:00 |
Bałtyk III Gdynia |
2 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
13 maja 2012
13.05 - 17:00 |
Relaks Mechowo |
4 - 4 |
Norda Karwia |
13 maja 2012
13.05 - 11:00 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Relaks Mechowo |
0 - 4 |
Wicher Łebcz |
20 maja 2012
20.05 - 11:00 |
Norda Karwia |
2 - 1 |
Bałtyk III Gdynia |
19 maja 2012
19.05 - 17:00 |
Zryw Sławoszyno |
2 - 0 |
Ajax Leśniewo |
19 maja 2012
19.05 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 5 |
Wicher Wierzchucino |
19 maja 2012
19.05 - 17:15 |
Joker Karlikowo Krokowa |
3 - 1 |
Arka Prusewo |
20 maja 2012
20.05 - 13:00 |
Huragan Smolno |
- |
KS Rozłazino |
20 maja 2012
20.05 - 12:00 |
Pauza: Klif Chłapowo, |
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Wicher Łebcz |
4 - 1 |
Huragan Smolno |
27 maja 2012
27.05 - 14:00 |
KS Rozłazino |
2 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
27 maja 2012
27.05 - 14:00 |
Arka Prusewo |
2 - 5 |
Kaszuby Połchowo |
26 maja 2012
26.05 - 18:00 |
Wicher Wierzchucino |
4 - 0 |
Klif Chłapowo |
26 maja 2012
26.05 - 17:00 |
Ajax Leśniewo |
5 - 2 |
Norda Karwia |
27 maja 2012
27.05 - 13:00 |
Bałtyk III Gdynia |
3 - 2 |
Relaks Mechowo |
27 maja 2012
27.05 - 15:00 |
Pauza: Zryw Sławoszyno, |
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Bałtyk III Gdynia |
9 - 0 |
Wicher Łebcz |
|
Relaks Mechowo |
4 - 5 |
Ajax Leśniewo |
3 czerwca 2012
3.06 - 11:00 |
Zryw Sławoszyno |
1 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
|
Klif Chłapowo |
3 - 2 |
Arka Prusewo |
3 czerwca 2012
3.06 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
3 - 1 |
KS Rozłazino |
2 czerwca 2012
2.06 - 17:15 |
Joker Karlikowo Krokowa |
0 - 3 |
Huragan Smolno |
|
Pauza: Norda Karwia, |
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Wicher Łebcz |
3 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
6 czerwca 2012
6.06 - 17:00 |
Huragan Smolno |
2 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
6 czerwca 2012
6.06 - 17:00 |
KS Rozłazino |
5 - 1 |
Klif Chłapowo |
|
Arka Prusewo |
3 - 4 |
Zryw Sławoszyno |
6 czerwca 2012
6.06 - 18:00 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 5 |
Norda Karwia |
6 czerwca 2012
6.06 - 18:00 |
Ajax Leśniewo |
4 - 5 |
Bałtyk III Gdynia |
6 czerwca 2012
6.06 - 17:00 |
Pauza: Relaks Mechowo, . |
|