Kolejka 1 - 23/24. lipca 2011 [szczegóły] | Komentarze (8) |
MKS Kluczbork |
1 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Tur Turek |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
23 lipca 2011
23.07 - 17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
4 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
|
Elana Toruń |
2 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
23 lipca 2011
23.07 - 17:00 |
Calisia Kalisz |
1 - 2 |
Jarota Jarocin |
|
Chrobry Głogów |
1 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Raków Częstochowa |
2 - 0 |
Bytovia Bytów |
23 lipca 2011
23.07 - 17:00 |
GKS Tychy |
1 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
Kolejka 2 - 30/31. lipca 2011 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Czarni Żagań |
2 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Bytovia Bytów |
0 - 4 |
GKS Tychy |
30 lipca 2011
30.07 - 17:00 |
Miedź Legnica |
2 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Jarota Jarocin |
1 - 0 |
Chrobry Głogów |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Calisia Kalisz |
31 lipca 2011
31.07 - 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
4 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Nielba Wągrowiec |
1 - 2 |
Elana Toruń |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Ruch Zdzieszowice |
30 lipca 2011
30.07 - 19:00 |
MKS Kluczbork |
0 - 2 |
Tur Turek |
|
Kolejka 3 - 6/7. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Tur Turek |
3 - 0 |
Czarni Żagań |
|
vo,w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 2:2 |
Ruch Zdzieszowice |
1 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Elana Toruń |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
7 sierpnia 2011
7.08 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 2 |
Calisia Kalisz |
|
Chrobry Głogów |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
6 sierpnia 2011
6.08 - 17:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
|
GKS Tychy |
1 - 2 |
Miedź Legnica |
|
Górnik Wałbrzych |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
6 sierpnia 2011
6.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 13/14. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Czarni Żagań |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
13 sierpnia 2011
13.08 - 17:30 |
Miedź Legnica |
5 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
Jarota Jarocin |
0 - 0 |
GKS Tychy |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Raków Częstochowa |
13 sierpnia 2011
13.08 - 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 3 |
Chrobry Głogów |
|
Nielba Wągrowiec |
2 - 2 |
Calisia Kalisz |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
15 sierpnia 2011
15.08 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
2 - 1 |
Elana Toruń |
|
Tur Turek |
1 - 2 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Kolejka 5 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Ruch Zdzieszowice |
1 - 2 |
Czarni Żagań |
|
Elana Toruń |
2 - 0 |
Tur Turek |
|
ROW 1964 Rybnik |
0 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Calisia Kalisz |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
20 sierpnia 2011
20.08 - 17:00 |
Chrobry Głogów |
4 - 3 |
Nielba Wągrowiec |
|
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
GKS Tychy |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
20 sierpnia 2011
20.08 - 16:00 |
Górnik Wałbrzych |
2 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
Bytovia Bytów |
2 - 0 |
Miedź Legnica |
20 sierpnia 2011
20.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Czarni Żagań |
0 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Jarota Jarocin |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
28 sierpnia 2011
28.08 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
28 sierpnia 2011
28.08 - 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 3 |
GKS Tychy |
|
Nielba Wągrowiec |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
Chrobry Głogów |
27 sierpnia 2011
27.08 - 18:00 |
MKS Kluczbork |
0 - 1 |
Calisia Kalisz |
|
Tur Turek |
0 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Ruch Zdzieszowice |
1 - 0 |
Elana Toruń |
|
Kolejka 7 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Elana Toruń |
1 - 0 |
Czarni Żagań |
|
ROW 1964 Rybnik |
0 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Calisia Kalisz |
3 - 1 |
Tur Turek |
|
Chrobry Głogów |
0 - 4 |
MKS Kluczbork |
|
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
4 września 2011
4.09 - 16:00 |
GKS Tychy |
0 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
|
Górnik Wałbrzych |
3 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Bytovia Bytów |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
2 września 2011
2.09 - 17:00 |
Miedź Legnica |
1 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
Kolejka 8 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Czarni Żagań |
1 - 3 |
Jarota Jarocin |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Miedź Legnica |
10 września 2011
10.09 - 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 0 |
Bytovia Bytów |
10 września 2011
10.09 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
GKS Tychy |
9 września 2011
9.09 - 18:30 |
MKS Kluczbork |
4 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Tur Turek |
0 - 0 |
Chrobry Głogów |
|
Ruch Zdzieszowice |
1 - 0 |
Calisia Kalisz |
|
Elana Toruń |
3 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Kolejka 9 - 14. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (4) |
ROW 1964 Rybnik |
3 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Calisia Kalisz |
1 - 2 |
Elana Toruń |
|
Chrobry Głogów |
1 - 0 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Raków Częstochowa |
2 - 3 |
Tur Turek |
|
GKS Tychy |
1 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Górnik Wałbrzych |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
14 września 2011
14.09 - 16:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Miedź Legnica |
2 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Jarota Jarocin |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Kolejka 10 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Czarni Żagań |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
17 września 2011
17.09 - 17:30 |
vo, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:0 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
|
Nielba Wągrowiec |
0 - 2 |
Miedź Legnica |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
18 września 2011
18.09 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
0 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Tur Turek |
1 - 2 |
GKS Tychy |
|
Ruch Zdzieszowice |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Elana Toruń |
1 - 3 |
Chrobry Głogów |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 2 |
Calisia Kalisz |
|
Kolejka 11 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Calisia Kalisz |
5 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Chrobry Głogów |
2 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Raków Częstochowa |
3 - 3 |
Elana Toruń |
|
GKS Tychy |
4 - 0 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Górnik Wałbrzych |
2 - 0 |
Tur Turek |
|
Bytovia Bytów |
0 - 3 |
MKS Kluczbork |
24 września 2011
24.09 - 16:00 |
Miedź Legnica |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
24 września 2011
24.09 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
0 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
|
Chojniczanka Chojnice |
5 - 3 |
Zagłębie Sosnowiec |
24 września 2011
24.09 - 16:00 |
Kolejka 12 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Nielba Wągrowiec |
5 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
1 października 2011
1.10 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Jarota Jarocin |
2 października 2011
2.10 - 16:30 |
MKS Kluczbork |
2 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Tur Turek |
2 - 0 |
Bytovia Bytów |
1 października 2011
1.10 - 16:00 |
Ruch Zdzieszowice |
1 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Elana Toruń |
0 - 1 |
GKS Tychy |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 4 |
Raków Częstochowa |
|
Calisia Kalisz |
0 - 1 |
Chrobry Głogów |
|
Kolejka 13 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Chrobry Głogów |
2 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Calisia Kalisz |
|
GKS Tychy |
3 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Górnik Wałbrzych |
3 - 0 |
Elana Toruń |
|
Bytovia Bytów |
2 - 0 |
Ruch Zdzieszowice |
8 października 2011
8.10 - 16:00 |
Miedź Legnica |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
Jarota Jarocin |
2 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
8 października 2011
8.10 - 16:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
|
Kolejka 14 - 12. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Czarni Żagań |
2 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 3 |
Zagłębie Sosnowiec |
12 października 2011
12.10 - 20:00 |
MKS Kluczbork |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
12 października 2011
12.10 - 15:30 |
Tur Turek |
2 - 3 |
Jarota Jarocin |
|
Ruch Zdzieszowice |
1 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Elana Toruń |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
12 października 2011
12.10 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
Calisia Kalisz |
1 - 1 |
GKS Tychy |
|
Chrobry Głogów |
2 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Kolejka 15 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Raków Częstochowa |
0 - 1 |
Czarni Żagań |
|
GKS Tychy |
2 - 0 |
Chrobry Głogów |
|
Górnik Wałbrzych |
1 - 1 |
Calisia Kalisz |
|
Bytovia Bytów |
3 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
15 października 2011
15.10 - 15:00 |
Miedź Legnica |
0 - 1 |
Elana Toruń |
|
Jarota Jarocin |
4 - 2 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Chojniczanka Chojnice |
5 - 1 |
Tur Turek |
15 października 2011
15.10 - 15:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 2 |
MKS Kluczbork |
|
Nielba Wągrowiec |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
15 października 2011
15.10 - 14:00 |
Kolejka 16 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Czarni Żagań |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
22 października 2011
22.10 - 15:00 |
MKS Kluczbork |
4 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
|
Tur Turek |
0 - 3 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Ruch Zdzieszowice |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
23 października 2011
23.10 - 15:00 |
Elana Toruń |
0 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Calisia Kalisz |
2 - 2 |
Bytovia Bytów |
22 października 2011
22.10 - 14:30 |
Chrobry Głogów |
2 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Raków Częstochowa |
1 - 4 |
GKS Tychy |
|
Kolejka 17 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GKS Tychy |
1 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Górnik Wałbrzych |
4 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Bytovia Bytów |
1 - 3 |
Chrobry Głogów |
29 października 2011
29.10 - 14:00 |
Miedź Legnica |
3 - 0 |
Calisia Kalisz |
|
Jarota Jarocin |
3 - 3 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 5 |
Elana Toruń |
29 października 2011
29.10 - 15:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Nielba Wągrowiec |
0 - 2 |
Tur Turek |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
MKS Kluczbork |
29 października 2011
29.10 - 16:00 |
Kolejka 18 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Czarni Żagań |
2 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Tur Turek |
4 listopada 2011
4.11 - 18:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 2 |
Elana Toruń |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
5 listopada 2011
5.11 - 14:00 |
Jarota Jarocin |
3 - 1 |
Calisia Kalisz |
|
Miedź Legnica |
1 - 1 |
Chrobry Głogów |
|
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
5 listopada 2011
5.11 - 13:00 |
Górnik Wałbrzych |
0 - 0 |
GKS Tychy |
|
Kolejka 19 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Górnik Wałbrzych |
0 - 0 |
Czarni Żagań |
|
GKS Tychy |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
12 listopada 2011
12.11 - 13:00 |
Raków Częstochowa |
0 - 6 |
Miedź Legnica |
|
Chrobry Głogów |
0 - 1 |
Jarota Jarocin |
|
Calisia Kalisz |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
12 listopada 2011
12.11 - 13:00 |
ROW 1964 Rybnik |
3 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Elana Toruń |
0 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
|
Ruch Zdzieszowice |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
12 listopada 2011
12.11 - 13:00 |
Tur Turek |
0 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Kolejka 20 - 19/20. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Czarni Żagań |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
MKS Kluczbork |
2 - 2 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Elana Toruń |
20 listopada 2011
20.11 - 16:30 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 2 |
Calisia Kalisz |
|
w Kaliszu |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Chrobry Głogów |
19 listopada 2011
19.11 - 13:30 |
Jarota Jarocin |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Miedź Legnica |
1 - 2 |
GKS Tychy |
|
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
19 listopada 2011
19.11 - 13:00 |
Kolejka 21 - 17/18. marca 2012 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
Czarni Żagań |
17 marca 2012
17.03 - 14:00 |
Górnik Wałbrzych |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
|
GKS Tychy |
2 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
18 marca 2012
18.03 - 14:00 |
Chrobry Głogów |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Calisia Kalisz |
2 - 4 |
Nielba Wągrowiec |
|
ROW 1964 Rybnik |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
18 marca 2012
18.03 - 11:00 |
Elana Toruń |
1 - 2 |
MKS Kluczbork |
|
Ruch Zdzieszowice |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
Kolejka 22 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Żagań |
0 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Tur Turek |
1 - 1 |
Elana Toruń |
|
MKS Kluczbork |
0 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Calisia Kalisz |
24 marca 2012
24.03 - 18:00 |
Nielba Wągrowiec |
0 - 1 |
Chrobry Głogów |
|
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
GKS Tychy |
24 marca 2012
24.03 - 15:30 |
Jarota Jarocin |
0 - 2 |
Górnik Wałbrzych |
|
Miedź Legnica |
0 - 0 |
Bytovia Bytów |
24 marca 2012
24.03 - 15:00 |
Kolejka 23 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Miedź Legnica |
6 - 0 |
Czarni Żagań |
|
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
31 marca 2012
31.03 - 16:00 |
Górnik Wałbrzych |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
31 marca 2012
31.03 - 15:00 |
GKS Tychy |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Raków Częstochowa |
0 - 4 |
Nielba Wągrowiec |
|
Chrobry Głogów |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
31 marca 2012
31.03 - 16:30 |
Calisia Kalisz |
1 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 1 |
Tur Turek |
|
Elana Toruń |
0 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Kolejka 24 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Czarni Żagań |
0 - 0 |
Elana Toruń |
|
Ruch Zdzieszowice |
2 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Tur Turek |
2 - 2 |
Calisia Kalisz |
|
MKS Kluczbork |
1 - 0 |
Chrobry Głogów |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Raków Częstochowa |
7 kwietnia 2012
7.04 - 18:00 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 3 |
GKS Tychy |
|
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 2 |
Górnik Wałbrzych |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Bytovia Bytów |
7 kwietnia 2012
7.04 - 16:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 3 |
Miedź Legnica |
|
Kolejka 25 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jarota Jarocin |
0 - 3 |
Czarni Żagań |
|
Miedź Legnica |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
14 kwietnia 2012
14.04 - 16:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
14 kwietnia 2012
14.04 - 16:00 |
Górnik Wałbrzych |
3 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
|
GKS Tychy |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
13 kwietnia 2012
13.04 - 16:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Chrobry Głogów |
0 - 4 |
Tur Turek |
|
Calisia Kalisz |
0 - 0 |
Ruch Zdzieszowice |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 1 |
Elana Toruń |
|
Kolejka 26 - 18. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Czarni Żagań |
1 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Elana Toruń |
2 - 1 |
Calisia Kalisz |
|
Ruch Zdzieszowice |
1 - 1 |
Chrobry Głogów |
|
Tur Turek |
0 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
MKS Kluczbork |
1 - 1 |
GKS Tychy |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
18 kwietnia 2012
18.04 - 18:00 |
Nielba Wągrowiec |
0 - 2 |
Bytovia Bytów |
18 kwietnia 2012
18.04 - 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Jarota Jarocin |
18 kwietnia 2012
18.04 - 17:00 |
Kolejka 27 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
Czarni Żagań |
22 kwietnia 2012
22.04 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Miedź Legnica |
5 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
|
Bytovia Bytów |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
21 kwietnia 2012
21.04 - 16:00 |
Górnik Wałbrzych |
2 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
GKS Tychy |
2 - 2 |
Tur Turek |
|
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Chrobry Głogów |
1 - 1 |
Elana Toruń |
|
Calisia Kalisz |
2 - 3 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Kolejka 28 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Czarni Żagań |
4 - 0 |
Calisia Kalisz |
|
ROW 1964 Rybnik |
3 - 1 |
Chrobry Głogów |
|
Elana Toruń |
2 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Ruch Zdzieszowice |
1 - 1 |
GKS Tychy |
|
Tur Turek |
2 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
MKS Kluczbork |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
28 kwietnia 2012
28.04 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
27 kwietnia 2012
27.04 - 18:00 |
Nielba Wągrowiec |
0 - 2 |
Jarota Jarocin |
|
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
28 kwietnia 2012
28.04 - 17:00 |
Kolejka 29 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 0 |
Czarni Żagań |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
5 maja 2012
5.05 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
6 maja 2012
6.05 - 15:00 |
Miedź Legnica |
1 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Tur Turek |
5 maja 2012
5.05 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
0 - 2 |
Ruch Zdzieszowice |
|
GKS Tychy |
1 - 3 |
Elana Toruń |
|
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Chrobry Głogów |
0 - 0 |
Calisia Kalisz |
|
Kolejka 30 - 9. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Czarni Żagań |
1 - 0 |
Chrobry Głogów |
|
Calisia Kalisz |
2 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
ROW 1964 Rybnik |
3 - 2 |
GKS Tychy |
|
Elana Toruń |
1 - 2 |
Górnik Wałbrzych |
|
Ruch Zdzieszowice |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
9 maja 2012
9.05 - 17:00 |
Tur Turek |
3 - 2 |
Miedź Legnica |
|
MKS Kluczbork |
0 - 1 |
Jarota Jarocin |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
9 maja 2012
9.05 - 18:00 |
Nielba Wągrowiec |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Kolejka 31 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Nielba Wągrowiec |
1 - 2 |
Czarni Żagań |
|
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
12 maja 2012
12.05 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 3 |
MKS Kluczbork |
12 maja 2012
12.05 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
Miedź Legnica |
4 - 0 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
Elana Toruń |
12 maja 2012
12.05 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
1 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
|
GKS Tychy |
4 - 0 |
Calisia Kalisz |
|
Raków Częstochowa |
0 - 2 |
Chrobry Głogów |
|
Kolejka 32 - 16. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Chrobry Głogów |
0 - 1 |
GKS Tychy |
|
Calisia Kalisz |
1 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
16 maja 2012
16.05 - 18:00 |
Elana Toruń |
1 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Ruch Zdzieszowice |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
|
Tur Turek |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
16 maja 2012
16.05 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
0 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
16 maja 2012
16.05 - 18:00 |
Kolejka 33 - 19. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
Czarni Żagań |
19 maja 2012
19.05 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 3 |
MKS Kluczbork |
|
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 1 |
Tur Turek |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
19 maja 2012
19.05 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
Elana Toruń |
|
Miedź Legnica |
4 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Bytovia Bytów |
1 - 6 |
Calisia Kalisz |
19 maja 2012
19.05 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
0 - 0 |
Chrobry Głogów |
|
GKS Tychy |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Kolejka 34 - 26. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Żagań |
1 - 1 |
GKS Tychy |
|
Raków Częstochowa |
0 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Chrobry Głogów |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
26 maja 2012
26.05 - 17:00 |
Calisia Kalisz |
0 - 3 |
Miedź Legnica |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 2 |
Jarota Jarocin |
|
Elana Toruń |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
26 maja 2012
26.05 - 17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Tur Turek |
5 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
|
MKS Kluczbork |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
26 maja 2012
26.05 - 17:00 |
|