Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Chemik Police |
1 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
6 sierpnia 2005
6.08 - 11:00 |
Kania Gostyń |
2 - 2 |
Tur Turek |
6 sierpnia 2005
6.08 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 0 |
Lech II Poznań |
6 sierpnia 2005
6.08 - 17:00 |
Zdrój Ciechocinek |
1 - 1 |
TKP Toruń |
6 sierpnia 2005
6.08 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
6 sierpnia 2005
6.08 - 16:00 |
Mecz rozegrany w Ko?obrzegu |
Flota Świnoujście |
0 - 0 |
Obra Kościan |
6 sierpnia 2005
6.08 - 17:00 |
Warta Poznań |
0 - 0 |
Unia Janikowo |
7 sierpnia 2005
7.08 - 12:00 |
Amica II Wronki |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
7 sierpnia 2005
7.08 - 13:00 |
Kolejka 2 - 10. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik Bydgoszcz |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
10 sierpnia 2005
10.08 - 17:00 |
Unia Janikowo |
0 - 0 |
Amica II Wronki |
17 sierpnia 2005
17.08 - 17:00 |
Obra Kościan |
1 - 2 |
Warta Poznań |
10 sierpnia 2005
10.08 - 18:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 3 |
Flota Świnoujście |
17 sierpnia 2005
17.08 - 17:00 |
TKP Toruń |
3 - 0 |
Mieszko Gniezno |
10 sierpnia 2005
10.08 - 17:00 |
Lech II Poznań |
2 - 1 |
Zdrój Ciechocinek |
10 sierpnia 2005
10.08 - 17:00 |
Tur Turek |
4 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
17 sierpnia 2005
17.08 - 17:00 |
Chemik Police |
1 - 1 |
Kania Gostyń |
10 sierpnia 2005
10.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 13/14. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kania Gostyń |
2 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
14 sierpnia 2005
14.08 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 2 |
Chemik Police |
13 sierpnia 2005
13.08 - 17:00 |
Zdrój Ciechocinek |
2 - 2 |
Tur Turek |
13 sierpnia 2005
13.08 - 11:00 |
Mieszko Gniezno |
2 - 0 |
Lech II Poznań |
13 sierpnia 2005
13.08 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 2 |
TKP Toruń |
13 sierpnia 2005
13.08 - 17:00 |
Warta Poznań |
0 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
13 sierpnia 2005
13.08 - 17:00 |
Amica II Wronki |
0 - 1 |
Obra Kościan |
13 sierpnia 2005
13.08 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 2 |
Unia Janikowo |
13 sierpnia 2005
13.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik Bydgoszcz |
1 - 4 |
Unia Janikowo |
20 sierpnia 2005
20.08 - 12:00 |
Obra Kościan |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
20 sierpnia 2005
20.08 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 5 |
Amica II Wronki |
20 sierpnia 2005
20.08 - 17:00 |
TKP Toruń |
3 - 0 |
Warta Poznań |
20 sierpnia 2005
20.08 - 17:00 |
Lech II Poznań |
3 - 1 |
Flota Świnoujście |
21 sierpnia 2005
21.08 - 11:00 |
Tur Turek |
1 - 1 |
Mieszko Gniezno |
20 sierpnia 2005
20.08 - 17:00 |
Chemik Police |
4 - 2 |
Zdrój Ciechocinek |
20 sierpnia 2005
20.08 - 11:00 |
Kania Gostyń |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
21 sierpnia 2005
21.08 - 16:00 |
Kolejka 5 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
27 sierpnia 2005
27.08 - 17:00 |
Zdrój Ciechocinek |
4 - 0 |
Kania Gostyń |
27 sierpnia 2005
27.08 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 1 |
Chemik Police |
28 sierpnia 2005
28.08 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
2 - 6 |
Tur Turek |
27 sierpnia 2005
27.08 - 17:00 |
Warta Poznań |
0 - 1 |
Lech II Poznań |
27 sierpnia 2005
27.08 - 12:00 |
Amica II Wronki |
1 - 1 |
TKP Toruń |
28 sierpnia 2005
28.08 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 4 |
Kotwica Kołobrzeg |
27 sierpnia 2005
27.08 - 17:00 |
Unia Janikowo |
2 - 1 |
Obra Kościan |
27 sierpnia 2005
27.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik Bydgoszcz |
2 - 1 |
Obra Kościan |
3 września 2005
3.09 - 12:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 1 |
Unia Janikowo |
3 września 2005
3.09 - 17:00 |
TKP Toruń |
5 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
3 września 2005
3.09 - 17:00 |
Lech II Poznań |
1 - 2 |
Amica II Wronki |
3 września 2005
3.09 - 11:00 |
Tur Turek |
2 - 2 |
Warta Poznań |
3 września 2005
3.09 - 17:00 |
Chemik Police |
1 - 0 |
Flota Świnoujście |
3 września 2005
3.09 - 11:00 |
Kania Gostyń |
0 - 0 |
Mieszko Gniezno |
3 września 2005
3.09 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 2 |
Zdrój Ciechocinek |
3 września 2005
3.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zdrój Ciechocinek |
4 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
10 września 2005
10.09 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
10 września 2005
10.09 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
0 - 5 |
Kania Gostyń |
10 września 2005
10.09 - 16:00 |
Warta Poznań |
5 - 1 |
Chemik Police |
10 września 2005
10.09 - 15:00 |
Amica II Wronki |
3 - 2 |
Tur Turek |
11 września 2005
11.09 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
Lech II Poznań |
10 września 2005
10.09 - 16:00 |
Unia Janikowo |
2 - 1 |
TKP Toruń |
10 września 2005
10.09 - 17:00 |
Obra Kościan |
3 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
10 września 2005
10.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik Bydgoszcz |
0 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
17 września 2005
17.09 - 12:00 |
TKP Toruń |
0 - 0 |
Obra Kościan |
17 września 2005
17.09 - 17:00 |
Lech II Poznań |
2 - 3 |
Unia Janikowo |
18 września 2005
18.09 - 11:00 |
Tur Turek |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
17 września 2005
17.09 - 17:00 |
Chemik Police |
3 - 2 |
Amica II Wronki |
17 września 2005
17.09 - 11:00 |
Kania Gostyń |
2 - 0 |
Warta Poznań |
17 września 2005
17.09 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Flota Świnoujście |
17 września 2005
17.09 - 16:00 |
Zdrój Ciechocinek |
0 - 1 |
Mieszko Gniezno |
17 września 2005
17.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 23/24. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Mieszko Gniezno |
2 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
24 września 2005
24.09 - 16:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 2 |
Zdrój Ciechocinek |
24 września 2005
24.09 - 16:00 |
Warta Poznań |
5 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
23 września 2005
23.09 - 16:00 |
Amica II Wronki |
1 - 2 |
Kania Gostyń |
23 września 2005
23.09 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Chemik Police |
24 września 2005
24.09 - 16:00 |
Unia Janikowo |
1 - 1 |
Tur Turek |
23 września 2005
23.09 - 16:00 |
Obra Kościan |
1 - 1 |
Lech II Poznań |
24 września 2005
24.09 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
TKP Toruń |
23 września 2005
23.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik Bydgoszcz |
0 - 2 |
TKP Toruń |
1 października 2005
1.10 - 12:00 |
Lech II Poznań |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 października 2005
2.10 - 11:00 |
Tur Turek |
2 - 1 |
Obra Kościan |
1 października 2005
1.10 - 16:00 |
Chemik Police |
2 - 2 |
Unia Janikowo |
1 października 2005
1.10 - 11:00 |
Kania Gostyń |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
1 października 2005
1.10 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 1 |
Amica II Wronki |
1 października 2005
1.10 - 15:00 |
Zdrój Ciechocinek |
2 - 0 |
Warta Poznań |
1 października 2005
1.10 - 15:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 1 |
Flota Świnoujście |
1 października 2005
1.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 7. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Flota Świnoujście |
1 - 2 |
Chemik Bydgoszcz |
8 października 2005
8.10 - 15:00 |
Warta Poznań |
3 - 1 |
Mieszko Gniezno |
7 października 2005
7.10 - 15:00 |
Amica II Wronki |
2 - 3 |
Zdrój Ciechocinek |
2 listopada 2005
2.11 - 14:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
7 października 2005
7.10 - 15:00 |
v.o.; na boisku 1:3 (0:1) |
Unia Janikowo |
0 - 0 |
Kania Gostyń |
7 października 2005
7.10 - 15:00 |
Obra Kościan |
0 - 2 |
Chemik Police |
8 października 2005
8.10 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
Tur Turek |
7 października 2005
7.10 - 15:00 |
TKP Toruń |
3 - 3 |
Lech II Poznań |
7 października 2005
7.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik Bydgoszcz |
0 - 1 |
Lech II Poznań |
15 października 2005
15.10 - 12:00 |
Tur Turek |
2 - 0 |
TKP Toruń |
15 października 2005
15.10 - 15:00 |
Chemik Police |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
15 października 2005
15.10 - 11:00 |
Kania Gostyń |
1 - 0 |
Obra Kościan |
15 października 2005
15.10 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Unia Janikowo |
15 października 2005
15.10 - 15:00 |
Zdrój Ciechocinek |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
15 października 2005
15.10 - 14:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 1 |
Amica II Wronki |
15 października 2005
15.10 - 15:30 |
Flota Świnoujście |
2 - 0 |
Warta Poznań |
15 października 2005
15.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 21. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
0 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
22 października 2005
22.10 - 15:00 |
Amica II Wronki |
7 - 1 |
Flota Świnoujście |
23 października 2005
23.10 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 0 |
Mieszko Gniezno |
22 października 2005
22.10 - 13:00 |
Unia Janikowo |
3 - 1 |
Zdrój Ciechocinek |
22 października 2005
22.10 - 15:00 |
Obra Kościan |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
22 października 2005
22.10 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 2 |
Kania Gostyń |
21 października 2005
21.10 - 15:00 |
TKP Toruń |
3 - 0 |
Chemik Police |
21 października 2005
21.10 - 15:00 |
Lech II Poznań |
3 - 2 |
Tur Turek |
23 października 2005
23.10 - 11:00 |
Kolejka 14 - 29/30. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik Bydgoszcz |
0 - 1 |
Tur Turek |
29 października 2005
29.10 - 12:00 |
Chemik Police |
5 - 1 |
Lech II Poznań |
29 października 2005
29.10 - 11:00 |
Kania Gostyń |
0 - 1 |
TKP Toruń |
29 października 2005
29.10 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
29 października 2005
29.10 - 14:00 |
Zdrój Ciechocinek |
1 - 2 |
Obra Kościan |
29 października 2005
29.10 - 14:00 |
Mieszko Gniezno |
2 - 1 |
Unia Janikowo |
29 października 2005
29.10 - 14:30 |
Flota Świnoujście |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
29 października 2005
29.10 - 14:00 |
Warta Poznań |
1 - 0 |
Amica II Wronki |
29 października 2005
29.10 - 14:00 |
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amica II Wronki |
2 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
6 listopada 2005
6.11 - 12:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
Warta Poznań |
5 listopada 2005
5.11 - 13:00 |
Unia Janikowo |
0 - 0 |
Flota Świnoujście |
5 listopada 2005
5.11 - 14:00 |
Obra Kościan |
1 - 1 |
Mieszko Gniezno |
5 listopada 2005
5.11 - 13:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Zdrój Ciechocinek |
5 listopada 2005
5.11 - 14:00 |
TKP Toruń |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
5 listopada 2005
5.11 - 14:00 |
Lech II Poznań |
0 - 2 |
Kania Gostyń |
29 marca 2006
29.03 - 16:00 |
Tur Turek |
2 - 2 |
Chemik Police |
6 listopada 2005
6.11 - 11:00 |
Kolejka 16 - 11/13. listopada 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik Bydgoszcz |
0 - 0 |
Chemik Police |
12 listopada 2005
12.11 - 12:00 |
Tur Turek |
0 - 1 |
Kania Gostyń |
12 kwietnia 2006
12.04 - 16:00 |
Lech II Poznań |
0 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
11 listopada 2005
11.11 - 14:00 |
TKP Toruń |
3 - 0 |
Zdrój Ciechocinek |
12 listopada 2005
12.11 - 11:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 2 |
Mieszko Gniezno |
12 listopada 2005
12.11 - 13:30 |
mecz w Gnie?nie |
Obra Kościan |
1 - 1 |
Flota Świnoujście |
12 listopada 2005
12.11 - 13:00 |
Unia Janikowo |
1 - 1 |
Warta Poznań |
12 listopada 2005
12.11 - 12:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Amica II Wronki |
12 listopada 2005
12.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 5. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Cartusia Kartuzy |
0 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
5 kwietnia 2006
5.04 - 16:30 |
Amica II Wronki |
1 - 2 |
Unia Janikowo |
5 kwietnia 2006
5.04 - 16:30 |
Warta Poznań |
2 - 1 |
Obra Kościan |
5 kwietnia 2006
5.04 - 16:30 |
Flota Świnoujście |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
5 kwietnia 2006
5.04 - 16:30 |
Mieszko Gniezno |
2 - 0 |
TKP Toruń |
5 kwietnia 2006
5.04 - 16:30 |
Zdrój Ciechocinek |
2 - 0 |
Lech II Poznań |
5 kwietnia 2006
5.04 - 16:30 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 2 |
Tur Turek |
5 kwietnia 2006
5.04 - 17:00 |
Kania Gostyń |
3 - 0 |
Chemik Police |
5 kwietnia 2006
5.04 - 16:30 |
Kolejka 18 - 26. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik Bydgoszcz |
0 - 2 |
Kania Gostyń |
26 kwietnia 2006
26.04 - 17:00 |
Chemik Police |
4 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
26 kwietnia 2006
26.04 - 17:00 |
Tur Turek |
0 - 2 |
Zdrój Ciechocinek |
26 kwietnia 2006
26.04 - 17:00 |
Lech II Poznań |
0 - 3 |
Mieszko Gniezno |
18 marca 2006
18.03 - 12:00 |
TKP Toruń |
3 - 0 |
Flota Świnoujście |
26 kwietnia 2006
26.04 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Warta Poznań |
26 kwietnia 2006
26.04 - 17:00 |
Obra Kościan |
1 - 1 |
Amica II Wronki |
26 kwietnia 2006
26.04 - 17:00 |
Unia Janikowo |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
26 kwietnia 2006
26.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 24. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Unia Janikowo |
1 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
24 maja 2006
24.05 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
Obra Kościan |
24 maja 2006
24.05 - 17:00 |
Amica II Wronki |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
26 marca 2006
26.03 - 12:00 |
Warta Poznań |
1 - 0 |
TKP Toruń |
25 marca 2006
25.03 - 15:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 1 |
Lech II Poznań |
24 maja 2006
24.05 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
3 - 2 |
Tur Turek |
24 maja 2006
24.05 - 17:00 |
Zdrój Ciechocinek |
2 - 0 |
Chemik Police |
25 marca 2006
25.03 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Kania Gostyń |
24 maja 2006
24.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Chemik Bydgoszcz |
3 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 kwietnia 2006
1.04 - 12:00 |
Kania Gostyń |
1 - 0 |
Zdrój Ciechocinek |
1 kwietnia 2006
1.04 - 16:00 |
Chemik Police |
0 - 2 |
Mieszko Gniezno |
1 kwietnia 2006
1.04 - 11:00 |
Tur Turek |
0 - 0 |
Flota Świnoujście |
1 kwietnia 2006
1.04 - 16:00 |
Lech II Poznań |
0 - 1 |
Warta Poznań |
2 kwietnia 2006
2.04 - 12:00 |
TKP Toruń |
0 - 1 |
Amica II Wronki |
1 kwietnia 2006
1.04 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
1 kwietnia 2006
1.04 - 15:00 |
Obra Kościan |
1 - 2 |
Unia Janikowo |
1 kwietnia 2006
1.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
0 - 3 |
Chemik Bydgoszcz |
8 kwietnia 2006
8.04 - 16:00 |
Unia Janikowo |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
8 kwietnia 2006
8.04 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 2 |
TKP Toruń |
8 kwietnia 2006
8.04 - 16:00 |
Amica II Wronki |
2 - 0 |
Lech II Poznań |
9 kwietnia 2006
9.04 - 12:00 |
Warta Poznań |
2 - 2 |
Tur Turek |
8 kwietnia 2006
8.04 - 15:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 0 |
Chemik Police |
8 kwietnia 2006
8.04 - 16:00 |
Mieszko Gniezno |
0 - 0 |
Kania Gostyń |
8 kwietnia 2006
8.04 - 16:30 |
Zdrój Ciechocinek |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
8 kwietnia 2006
8.04 - 16:00 |
Kolejka 22 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik Bydgoszcz |
3 - 0 |
Zdrój Ciechocinek |
15 kwietnia 2006
15.04 - 12:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 3 |
Mieszko Gniezno |
15 kwietnia 2006
15.04 - 16:00 |
Kania Gostyń |
2 - 0 |
Flota Świnoujście |
15 kwietnia 2006
15.04 - 14:00 |
Chemik Police |
0 - 0 |
Warta Poznań |
12 kwietnia 2006
12.04 - 15:15 |
Tur Turek |
5 - 0 |
Amica II Wronki |
15 kwietnia 2006
15.04 - 16:00 |
Lech II Poznań |
2 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
15 kwietnia 2006
15.04 - 12:00 |
TKP Toruń |
1 - 3 |
Unia Janikowo |
15 kwietnia 2006
15.04 - 12:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
Obra Kościan |
15 kwietnia 2006
15.04 - 15:00 |
Kolejka 23 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
22 kwietnia 2006
22.04 - 16:00 |
Obra Kościan |
1 - 5 |
TKP Toruń |
22 kwietnia 2006
22.04 - 16:00 |
Unia Janikowo |
2 - 2 |
Lech II Poznań |
22 kwietnia 2006
22.04 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Tur Turek |
22 kwietnia 2006
22.04 - 16:00 |
Amica II Wronki |
2 - 0 |
Chemik Police |
23 kwietnia 2006
23.04 - 12:00 |
Warta Poznań |
1 - 0 |
Kania Gostyń |
22 kwietnia 2006
22.04 - 15:00 |
Flota Świnoujście |
2 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
22 kwietnia 2006
22.04 - 16:00 |
Mieszko Gniezno |
0 - 3 |
Zdrój Ciechocinek |
22 kwietnia 2006
22.04 - 17:00 |
Kolejka 24 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Chemik Bydgoszcz |
0 - 0 |
Mieszko Gniezno |
29 kwietnia 2006
29.04 - 12:00 |
Zdrój Ciechocinek |
2 - 0 |
Flota Świnoujście |
29 kwietnia 2006
29.04 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 2 |
Warta Poznań |
29 kwietnia 2006
29.04 - 17:00 |
Kania Gostyń |
1 - 2 |
Amica II Wronki |
29 kwietnia 2006
29.04 - 16:00 |
Chemik Police |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
29 kwietnia 2006
29.04 - 11:00 |
Tur Turek |
1 - 1 |
Unia Janikowo |
29 kwietnia 2006
29.04 - 17:00 |
Lech II Poznań |
3 - 0 |
Obra Kościan |
30 kwietnia 2006
30.04 - 12:00 |
TKP Toruń |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
29 kwietnia 2006
29.04 - 16:00 |
Kolejka 25 - 3. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (6) |
TKP Toruń |
1 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
3 maja 2006
3.05 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
Lech II Poznań |
3 maja 2006
3.05 - 17:00 |
Obra Kościan |
1 - 0 |
Tur Turek |
3 maja 2006
3.05 - 17:00 |
Unia Janikowo |
4 - 0 |
Chemik Police |
3 maja 2006
3.05 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 2 |
Kania Gostyń |
3 maja 2006
3.05 - 12:00 |
Amica II Wronki |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 maja 2006
3.05 - 12:00 |
Warta Poznań |
1 - 2 |
Zdrój Ciechocinek |
3 maja 2006
3.05 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
0 - 0 |
Mieszko Gniezno |
3 maja 2006
3.05 - 15:00 |
Kolejka 26 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Chemik Bydgoszcz |
1 - 1 |
Flota Świnoujście |
6 maja 2006
6.05 - 13:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 1 |
Warta Poznań |
6 maja 2006
6.05 - 17:00 |
Zdrój Ciechocinek |
1 - 0 |
Amica II Wronki |
6 maja 2006
6.05 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
6 maja 2006
6.05 - 17:00 |
Kania Gostyń |
0 - 0 |
Unia Janikowo |
6 maja 2006
6.05 - 16:00 |
Chemik Police |
2 - 1 |
Obra Kościan |
6 maja 2006
6.05 - 11:00 |
Tur Turek |
2 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
6 maja 2006
6.05 - 17:00 |
Lech II Poznań |
5 - 1 |
TKP Toruń |
7 maja 2006
7.05 - 11:00 |
Kolejka 27 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Lech II Poznań |
1 - 3 |
Chemik Bydgoszcz |
14 maja 2006
14.05 - 11:00 |
TKP Toruń |
1 - 2 |
Tur Turek |
13 maja 2006
13.05 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Chemik Police |
13 maja 2006
13.05 - 17:00 |
Obra Kościan |
1 - 2 |
Kania Gostyń |
13 maja 2006
13.05 - 17:00 |
Unia Janikowo |
0 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
13 maja 2006
13.05 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Zdrój Ciechocinek |
13 maja 2006
13.05 - 16:00 |
Amica II Wronki |
2 - 0 |
Mieszko Gniezno |
14 maja 2006
14.05 - 17:00 |
Warta Poznań |
2 - 1 |
Flota Świnoujście |
13 maja 2006
13.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 20. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Chemik Bydgoszcz |
0 - 1 |
Warta Poznań |
20 maja 2006
20.05 - 12:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 6 |
Amica II Wronki |
20 maja 2006
20.05 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
20 maja 2006
20.05 - 17:00 |
Zdrój Ciechocinek |
0 - 4 |
Unia Janikowo |
20 maja 2006
20.05 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Obra Kościan |
20 maja 2006
20.05 - 17:00 |
Kania Gostyń |
4 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
20 maja 2006
20.05 - 16:00 |
Chemik Police |
0 - 4 |
TKP Toruń |
20 maja 2006
20.05 - 11:00 |
Tur Turek |
3 - 1 |
Lech II Poznań |
20 maja 2006
20.05 - 17:00 |
Kolejka 29 - 27. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Tur Turek |
1 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
27 maja 2006
27.05 - 16:00 |
Lech II Poznań |
0 - 2 |
Chemik Police |
27 maja 2006
27.05 - 16:00 |
TKP Toruń |
2 - 1 |
Kania Gostyń |
27 maja 2006
27.05 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
27 maja 2006
27.05 - 16:00 |
Obra Kościan |
1 - 1 |
Zdrój Ciechocinek |
27 maja 2006
27.05 - 16:00 |
Unia Janikowo |
1 - 4 |
Mieszko Gniezno |
27 maja 2006
27.05 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Flota Świnoujście |
27 maja 2006
27.05 - 16:00 |
Amica II Wronki |
2 - 1 |
Warta Poznań |
27 maja 2006
27.05 - 16:00 |
Kolejka 30 - 3. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Chemik Bydgoszcz |
1 - 2 |
Amica II Wronki |
3 czerwca 2006
3.06 - 16:00 |
Warta Poznań |
2 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
3 czerwca 2006
3.06 - 16:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 2 |
Unia Janikowo |
3 czerwca 2006
3.06 - 16:00 |
Mieszko Gniezno |
2 - 2 |
Obra Kościan |
3 czerwca 2006
3.06 - 16:00 |
Zdrój Ciechocinek |
1 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 czerwca 2006
3.06 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 2 |
TKP Toruń |
3 czerwca 2006
3.06 - 16:00 |
Kania Gostyń |
3 - 0 |
Lech II Poznań |
3 czerwca 2006
3.06 - 16:00 |
Chemik Police |
2 - 3 |
Tur Turek |
3 czerwca 2006
3.06 - 16:00 |
|