Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Bistal Machowino |
10 - 1 |
Barton Barcino |
5 września 2010
5.09 - 13:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 2 |
Dąb Kusowo |
4 września 2010
4.09 - 15:00 |
Echo Biesowice |
2 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
5 września 2010
5.09 - 14:00 |
Granit Kończewo |
2 - 1 |
Iskra Dretyń |
4 września 2010
4.09 - 15:30 |
Słupia Kwakowo |
6 - 3 |
Diament Trzebielino |
5 września 2010
5.09 - 13:30 |
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Barton Barcino |
0 - 9 |
Diament Trzebielino |
12 września 2010
12.09 - 14:00 |
Iskra Dretyń |
1 - 4 |
Słupia Kwakowo |
11 września 2010
11.09 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Granit Kończewo |
12 września 2010
12.09 - 15:00 |
Dąb Kusowo |
14 - 0 |
Echo Biesowice |
11 września 2010
11.09 - 12:00 |
Bistal Machowino |
6 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
12 września 2010
12.09 - 13:00 |
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
8 - 6 |
Barton Barcino |
18 września 2010
18.09 - 14:00 |
Echo Biesowice |
1 - 6 |
Bistal Machowino |
19 września 2010
19.09 - 14:00 |
Granit Kończewo |
6 - 1 |
Dąb Kusowo |
19 września 2010
19.09 - 13:00 |
Słupia Kwakowo |
7 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
19 września 2010
19.09 - 13:30 |
Diament Trzebielino |
0 - 0 |
Iskra Dretyń |
18 września 2010
18.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Barton Barcino |
0 - 2 |
Iskra Dretyń |
26 września 2010
26.09 - 14:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Diament Trzebielino |
26 września 2010
26.09 - 15:00 |
Dąb Kusowo |
0 - 5 |
Słupia Kwakowo |
25 września 2010
25.09 - 12:00 |
Bistal Machowino |
4 - 4 |
Granit Kończewo |
26 września 2010
26.09 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
Echo Biesowice |
26 września 2010
26.09 - 16:30 |
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (79) |
Echo Biesowice |
4 - 2 |
Barton Barcino |
3 października 2010
3.10 - 14:00 |
Granit Kończewo |
1 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 października 2010
3.10 - 13:00 |
Słupia Kwakowo |
0 - 1 |
Bistal Machowino |
3 października 2010
3.10 - 13:30 |
Diament Trzebielino |
0 - 0 |
Dąb Kusowo |
2 października 2010
2.10 - 11:00 |
Iskra Dretyń |
2 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
2 października 2010
2.10 - 11:00 |
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Barton Barcino |
0 - 14 |
Wybrzeże Objazda |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 0 |
Iskra Dretyń |
9 października 2010
9.10 - 12:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2 |
Bistal Machowino |
4 - 2 |
Diament Trzebielino |
9 października 2010
9.10 - 16:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 3 |
Słupia Kwakowo |
10 października 2010
10.10 - 11:30 |
Echo Biesowice |
0 - 1 |
Granit Kończewo |
9 października 2010
9.10 - 16:00 |
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Granit Kończewo |
13 - 2 |
Barton Barcino |
16 października 2010
16.10 - 16:00 |
Słupia Kwakowo |
4 - 0 |
Echo Biesowice |
17 października 2010
17.10 - 13:30 |
Diament Trzebielino |
6 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
16 października 2010
16.10 - 11:00 |
Iskra Dretyń |
2 - 5 |
Bistal Machowino |
16 października 2010
16.10 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
4 - 2 |
Dąb Kusowo |
17 października 2010
17.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Barton Barcino |
2 - 10 |
Dąb Kusowo |
23 października 2010
23.10 - 14:00 |
Bistal Machowino |
4 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
23 października 2010
23.10 - 16:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 - 1 |
Iskra Dretyń |
23 października 2010
23.10 - 12:00 |
Echo Biesowice |
1 - 1 |
Diament Trzebielino |
20 października 2010
20.10 - 16:30 |
Granit Kończewo |
1 - 4 |
Słupia Kwakowo |
24 października 2010
24.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Słupia Kwakowo |
7 - 0 |
Barton Barcino |
31 października 2010
31.10 - 13:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 4 |
Granit Kończewo |
13 października 2010
13.10 - 16:30 |
Iskra Dretyń |
5 - 2 |
Echo Biesowice |
31 października 2010
31.10 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
5 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
31 października 2010
31.10 - 13:00 |
Dąb Kusowo |
0 - 9 |
Bistal Machowino |
30 października 2010
30.10 - 13:30 |
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Barton Barcino |
1 - 8 |
Bistal Machowino |
|
Dąb Kusowo |
3 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Wybrzeże Objazda |
13 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Iskra Dretyń |
3 - 1 |
Granit Kończewo |
|
Diament Trzebielino |
2 - 2 |
Słupia Kwakowo |
|
Kolejka 11 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Diament Trzebielino |
5 - 0 |
Barton Barcino |
|
Słupia Kwakowo |
10 - 0 |
Iskra Dretyń |
|
Granit Kończewo |
0 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
|
Echo Biesowice |
1 - 6 |
Dąb Kusowo |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 3 |
Bistal Machowino |
|
Kolejka 12 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Barton Barcino |
3 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Bistal Machowino |
7 - 0 |
Echo Biesowice |
|
Dąb Kusowo |
3 - 2 |
Granit Kończewo |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 3 |
Słupia Kwakowo |
|
Iskra Dretyń |
1 - 2 |
Diament Trzebielino |
|
Kolejka 13 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Iskra Dretyń |
4 - 1 |
Barton Barcino |
|
Diament Trzebielino |
3 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
|
Słupia Kwakowo |
4 - 0 |
Dąb Kusowo |
|
Granit Kończewo |
1 - 9 |
Bistal Machowino |
|
Echo Biesowice |
4 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Kolejka 14 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Barton Barcino |
5 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 3 |
Granit Kończewo |
|
Bistal Machowino |
1 - 0 |
Słupia Kwakowo |
|
Dąb Kusowo |
3 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Wybrzeże Objazda |
8 - 3 |
Iskra Dretyń |
|
Kolejka 15 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Wybrzeże Objazda |
12 - 2 |
Barton Barcino |
|
Iskra Dretyń |
1 - 8 |
Dąb Kusowo |
|
Diament Trzebielino |
1 - 2 |
Bistal Machowino |
|
Słupia Kwakowo |
11 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Granit Kończewo |
11 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Kolejka 16 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Barton Barcino |
3 - 3 |
Granit Kończewo |
|
Echo Biesowice |
- |
Słupia Kwakowo |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
- |
Diament Trzebielino |
|
Bistal Machowino |
3 - 1 |
Iskra Dretyń |
|
Dąb Kusowo |
- |
Wybrzeże Objazda |
|
Kolejka 17 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Dąb Kusowo |
- |
Barton Barcino |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 3 |
Bistal Machowino |
|
Iskra Dretyń |
- |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Diament Trzebielino |
- |
Echo Biesowice |
|
Słupia Kwakowo |
- |
Granit Kończewo |
|
Kolejka 18 - 11. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Barton Barcino |
- |
Słupia Kwakowo |
|
Granit Kończewo |
- |
Diament Trzebielino |
|
Echo Biesowice |
- |
Iskra Dretyń |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
- |
Wybrzeże Objazda |
|
Bistal Machowino |
- |
Dąb Kusowo |
|
|