Baner

Liga Juniorów C1 - grupa Malbork IV - sezon 2010/2011

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf 2009 Tczew 20 57 19 0 1 129 - 21
2. AP Malbork 19 45 14 3 2 117 - 36
3. Olimpia Sztum 18 41 13 2 3 77 - 28
4. Pogoń Smętowo 19 40 13 1 5 105 - 33
5. Pogoń Prabuty 21 38 11 5 5 94 - 44
6. Powiśle Dzierzgoń 18 25 8 1 9 56 - 74
7. Delta Miłoradz 19 23 7 2 10 92 - 67
8. Wierzyca Pelplin 19 21 7 0 12 64 - 65
9. Błękitni Stare Pole 20 21 7 0 13 66 - 88
10. GKS Gardeja 18 17 5 2 11 48 - 56
11. Wisła Korzeniewo 18 3 1 0 17 34 - 155
12. Relax Ryjewo 19 3 1 0 18 19 - 234
Ostatni komentarz dodał barti966 21.07.2011, 22:50:49


Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (43) 
Pogoń Smętowo 3 - 3 Pogoń Prabuty
GKS Gardeja 4 - 4 AP Malbork
Błękitni Stare Pole 9 - 4 Wisła Korzeniewo
Relax Ryjewo 0 - 12 Olimpia Sztum
Gryf 2009 Tczew 10 - 0 Wierzyca Pelplin
Delta Miłoradz 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (81) 
Pogoń Prabuty 3 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin 11 - 3 Delta Miłoradz
Olimpia Sztum 2 - 1 Gryf 2009 Tczew
Wisła Korzeniewo 12 - 3 Relax Ryjewo
AP Malbork 8 - 0 Błękitni Stare Pole
Pogoń Smętowo 3 - 1 GKS Gardeja
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (60) 
GKS Gardeja 3 - 3 Pogoń Prabuty
Błękitni Stare Pole 1 - 8 Pogoń Smętowo
Relax Ryjewo 0 - 23 AP Malbork
Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Wisła Korzeniewo
vo,brak wymaganej minimalnej ilości zawodników
Delta Miłoradz 0 - 0 Olimpia Sztum
Powiśle Dzierzgoń 1 - 12 Wierzyca Pelplin
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (57) 
Pogoń Prabuty 4 - 1 Wierzyca Pelplin
Olimpia Sztum 10 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Wisła Korzeniewo 1 - 6 Delta Miłoradz
AP Malbork 3 - 4 Gryf 2009 Tczew
Pogoń Smętowo 12 - 2 Relax Ryjewo
GKS Gardeja 4 - 1 Błękitni Stare Pole
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (51) 
Błękitni Stare Pole 3 - 7 Pogoń Prabuty
Relax Ryjewo 0 - 14 GKS Gardeja
Gryf 2009 Tczew 4 - 1 Pogoń Smętowo
Delta Miłoradz 3 - 3 AP Malbork
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Wisła Korzeniewo
vo,niestawienie się na zawody
Wierzyca Pelplin 2 - 3 Olimpia Sztum
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (64) 
Pogoń Prabuty 1 - 1 Olimpia Sztum
Wisła Korzeniewo 1 - 8 Wierzyca Pelplin
AP Malbork 11 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Smętowo 5 - 3 Delta Miłoradz
GKS Gardeja 0 - 2 Gryf 2009 Tczew
Błękitni Stare Pole 12 - 4 Relax Ryjewo
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (106) 
Relax Ryjewo 1 - 19 Pogoń Prabuty
Gryf 2009 Tczew 5 - 2 Błękitni Stare Pole
Delta Miłoradz 10 - 1 GKS Gardeja
Powiśle Dzierzgoń 2 - 3 Pogoń Smętowo
Wierzyca Pelplin 2 - 3 AP Malbork
Olimpia Sztum 11 - 0 Wisła Korzeniewo
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (85) 
Pogoń Prabuty 10 - 1 Wisła Korzeniewo
AP Malbork 5 - 1 Olimpia Sztum
Pogoń Smętowo 4 - 1 Wierzyca Pelplin
GKS Gardeja 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Błękitni Stare Pole 2 - 5 Delta Miłoradz
Relax Ryjewo 0 - 18 Gryf 2009 Tczew
vo,zdekompletowanie drużyny gospodarzy,na boisku 0:18
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (71) 
Gryf 2009 Tczew 6 - 1 Pogoń Prabuty
Delta Miłoradz 28 - 1 Relax Ryjewo
Powiśle Dzierzgoń 3 - 6 Błękitni Stare Pole
Wierzyca Pelplin 3 - 0 GKS Gardeja
vo,niestawienie się na zawody
Olimpia Sztum 0 - 5 Pogoń Smętowo
Wisła Korzeniewo 1 - 7 AP Malbork
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (85) 
Pogoń Prabuty 0 - 0 AP Malbork
Pogoń Smętowo 23 - 0 Wisła Korzeniewo
GKS Gardeja 1 - 3 Olimpia Sztum
Błękitni Stare Pole 4 - 3 Wierzyca Pelplin
Relax Ryjewo 1 - 16 Powiśle Dzierzgoń
Gryf 2009 Tczew 6 - 3 Delta Miłoradz
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (101) 
Delta Miłoradz 0 - 2 Pogoń Prabuty
Powiśle Dzierzgoń 1 - 6 Gryf 2009 Tczew
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Relax Ryjewo
vo,niestawienie się na zawody
Olimpia Sztum 7 - 3 Błękitni Stare Pole
Wisła Korzeniewo 2 - 7 GKS Gardeja
AP Malbork 4 - 2 Pogoń Smętowo
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (91) 
Pogoń Prabuty 3 - 1 Pogoń Smętowo
AP Malbork 8 - 2 GKS Gardeja
Wisła Korzeniewo 3 - 10 Błękitni Stare Pole
Olimpia Sztum 9 - 0 Relax Ryjewo
Wierzyca Pelplin 0 - 8 Gryf 2009 Tczew
Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Delta Miłoradz
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Pogoń Prabuty
Delta Miłoradz 4 - 2 Wierzyca Pelplin
Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Olimpia Sztum
Relax Ryjewo 5 - 3 Wisła Korzeniewo
Błękitni Stare Pole 2 - 5 AP Malbork
GKS Gardeja 0 - 3 Pogoń Smętowo
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (43) 
Pogoń Prabuty 2 - 1 GKS Gardeja
Pogoń Smętowo 4 - 0 Błękitni Stare Pole
AP Malbork 7 - 0 Relax Ryjewo
Wisła Korzeniewo 1 - 13 Gryf 2009 Tczew
Olimpia Sztum 4 - 3 Delta Miłoradz
Wierzyca Pelplin 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (43) 
Wierzyca Pelplin 1 - 5 Pogoń Prabuty
Powiśle Dzierzgoń 1 - 5 Olimpia Sztum
Delta Miłoradz 11 - 0 Wisła Korzeniewo
Gryf 2009 Tczew 5 - 1 AP Malbork
Relax Ryjewo 1 - 10 Pogoń Smętowo
Błękitni Stare Pole 4 - 1 GKS Gardeja
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (97) 
Pogoń Prabuty 3 - 1 Błękitni Stare Pole
GKS Gardeja 3 - 0 Relax Ryjewo
goście nie przyjechali
Pogoń Smętowo 2 - 3 Gryf 2009 Tczew
AP Malbork 10 - 2 Delta Miłoradz
Wisła Korzeniewo 1 - 8 Powiśle Dzierzgoń
Olimpia Sztum 4 - 1 Wierzyca Pelplin
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
Olimpia Sztum 3 - 1 Pogoń Prabuty
Wierzyca Pelplin 9 - 1 Wisła Korzeniewo
Powiśle Dzierzgoń 2 - 3 AP Malbork
Delta Miłoradz 0 - 7 Pogoń Smętowo
Gryf 2009 Tczew 2 - 0 GKS Gardeja
Relax Ryjewo 1 - 2 Błękitni Stare Pole
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (155) 
Pogoń Prabuty 12 - 0 Relax Ryjewo
Błękitni Stare Pole 2 - 7 Gryf 2009 Tczew
GKS Gardeja 5 - 4 Delta Miłoradz
Pogoń Smętowo 7 - 1 Powiśle Dzierzgoń
AP Malbork 7 - 1 Wierzyca Pelplin
Wisła Korzeniewo - Olimpia Sztum
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
Wisła Korzeniewo 3 - 9 Pogoń Prabuty
Olimpia Sztum - AP Malbork
Wierzyca Pelplin 4 - 2 Pogoń Smętowo
Powiśle Dzierzgoń - GKS Gardeja
Delta Miłoradz 4 - 2 Błękitni Stare Pole
Gryf 2009 Tczew 19 - 0 Relax Ryjewo
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
Pogoń Prabuty 2 - 4 Gryf 2009 Tczew
Relax Ryjewo - Delta Miłoradz
Błękitni Stare Pole - Powiśle Dzierzgoń
GKS Gardeja - Wierzyca Pelplin
Pogoń Smętowo - Olimpia Sztum
AP Malbork - Wisła Korzeniewo
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (15) 
AP Malbork 5 - 2 Pogoń Prabuty
Wisła Korzeniewo - Pogoń Smętowo
Olimpia Sztum - GKS Gardeja
Wierzyca Pelplin - Błękitni Stare Pole
Powiśle Dzierzgoń - Relax Ryjewo
Delta Miłoradz - Gryf 2009 Tczew
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (62) 
Pogoń Prabuty - Delta Miłoradz
Gryf 2009 Tczew - Powiśle Dzierzgoń
Relax Ryjewo - Wierzyca Pelplin
Błękitni Stare Pole 0 - 2 Olimpia Sztum
GKS Gardeja - Wisła Korzeniewo
Pogoń Smętowo - AP Malbork
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE