Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Stolem Gniewino |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Gryf 2009 Tczew |
5 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (6) |
U-2 Bytów |
3 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Iskra Gdynia |
0 - 11 |
Lechia Gdańsk |
|
KP Starogard Gdański |
6 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
GKS Żukowo |
2 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Stolem Gniewino |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Arka Gdynia SI |
4 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 4 |
U-2 Bytów |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 4 |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf 2009 Tczew |
4 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 5 |
GKS Żukowo |
|
Lechia Gdańsk |
5 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Bałtyk Gdynia |
5 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (5) |
U-2 Bytów |
2 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
KP Starogard Gdański |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
GKS Żukowo |
0 - 13 |
Lechia Gdańsk |
|
Stolem Gniewino |
9 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Arka Gdynia SI |
2 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
U-2 Bytów |
|
Gryf 2009 Tczew |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 6 |
Arka Gdynia SI |
|
Lechia Gdańsk |
5 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Iskra Gdynia |
1 - 4 |
KP Starogard Gdański |
|
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (1) |
U-2 Bytów |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
GKS Żukowo |
5 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Stolem Gniewino |
2 - 6 |
Bałtyk Gdynia |
|
Arka Gdynia SI |
2 - 4 |
Lechia Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
4 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 1 |
U-2 Bytów |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
Iskra Gdynia |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
KP Starogard Gdański |
4 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (4) |
U-2 Bytów |
4 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Stolem Gniewino |
2 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Arka Gdynia SI |
11 - 2 |
Iskra Gdynia |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Gryf Wejherowo |
0 - 7 |
U-2 Bytów |
|
Lechia Gdańsk |
4 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
Arka Gdynia SI |
|
GKS Żukowo |
2 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (3) |
U-2 Bytów |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Gryf 2009 Tczew |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 5 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Bałtyk Gdynia |
7 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Iskra Gdynia |
2 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
|
KP Starogard Gdański |
4 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
GKS Żukowo |
3 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Stolem Gniewino |
2 - 2 |
Arka Gdynia SI |
|
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (4) |
U-2 Bytów |
2 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Stolem Gniewino |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
GKS Żukowo |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
KP Starogard Gdański |
2 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
26 kwietnia 2011
26.04 |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 4 |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf 2009 Tczew |
6 - 1 |
GKS Żukowo |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (3) |
U-2 Bytów |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Arka Gdynia SI |
4 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Stolem Gniewino |
1 - 6 |
Gryf 2009 Tczew |
|
GKS Żukowo |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
U-2 Bytów |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Lechia Gdańsk |
4 - 1 |
GKS Żukowo |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 5 |
Stolem Gniewino |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 2 |
Arka Gdynia SI |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (3) |
U-2 Bytów |
4 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Arka Gdynia SI |
9 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Stolem Gniewino |
1 - 7 |
Lechia Gdańsk |
|
GKS Żukowo |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (2) |
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
U-2 Bytów |
|
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
GKS Żukowo |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
24 maja 2011
24.05 |
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gryf 2009 Tczew |
4 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (3) |
U-2 Bytów |
0 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Gedania Gdańsk |
5 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Arka Gdynia SI |
4 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
GKS Żukowo |
2 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GKS Żukowo |
1 - 1 |
U-2 Bytów |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Bałtyk Gdynia |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 10 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (2) |
U-2 Bytów |
7 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Arka Gdynia SI |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Stolem Gniewino |
2 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Stolem Gniewino |
- |
U-2 Bytów |
|
GKS Żukowo |
2 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Lechia Gdańsk |
7 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (2) |
U-2 Bytów |
- |
Lechia Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
- |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Arka Gdynia SI |
- |
Stolem Gniewino |
|
|