Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
21 sierpnia 2010
21.08 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 2 |
Arka Gdynia SI |
21 sierpnia 2010
21.08 - 10:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 0 |
KP Starogard Gdański |
22 sierpnia 2010
22.08 - 15:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 4 |
Lechia Gdańsk |
3 listopada 2010
3.11 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 5 |
Bałtyk II Gdynia |
21 sierpnia 2010
21.08 - 13:00 |
Arka Gdynia |
16 - 0 |
Jantar Ustka |
22 sierpnia 2010
22.08 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
22 sierpnia 2010
22.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 25. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
25 sierpnia 2010
25.08 - 13:30 |
Jantar Ustka |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
25 sierpnia 2010
25.08 - 13:30 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 4 |
Arka Gdynia |
25 sierpnia 2010
25.08 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
25 sierpnia 2010
25.08 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
1 września 2010
1.09 - 17:00 |
Arka Gdynia SI |
1 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
25 sierpnia 2010
25.08 - 13:00 |
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
25 sierpnia 2010
25.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Pomezania Malbork |
2 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
29 sierpnia 2010
29.08 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
6 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
29 sierpnia 2010
29.08 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 2 |
Arka Gdynia SI |
8 września 2010
8.09 - 17:30 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 5 |
KP Starogard Gdański |
28 sierpnia 2010
28.08 - 14:30 |
Arka Gdynia |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
2 września 2010
2.09 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 5 |
Bałtyk II Gdynia |
28 sierpnia 2010
28.08 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 0 |
Jantar Ustka |
28 sierpnia 2010
28.08 - 11:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 3 |
Jantar Ustka |
5 września 2010
5.09 - 13:30 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 0 |
Bytovia Bytów |
5 września 2010
5.09 - 13:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
5 września 2010
5.09 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 6 |
Arka Gdynia |
5 września 2010
5.09 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
5 września 2010
5.09 - 15:00 |
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
4 września 2010
4.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
5 września 2010
5.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
12 września 2010
12.09 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
11 września 2010
11.09 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
11 września 2010
11.09 - 16:30 |
Arka Gdynia |
7 - 0 |
Arka Gdynia SI |
11 września 2010
11.09 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
12 września 2010
12.09 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 7 |
Lechia Gdańsk |
12 września 2010
12.09 - 11:00 |
Jantar Ustka |
1 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
12 września 2010
12.09 - 13:30 |
Kolejka 6 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Gryf 2009 Tczew |
4 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
19 września 2010
19.09 - 13:30 |
Lechia Gdańsk |
9 - 0 |
Jantar Ustka |
19 września 2010
19.09 - 13:30 |
KP Starogard Gdański |
2 - 0 |
Bytovia Bytów |
19 września 2010
19.09 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
6 - 1 |
Polonia Gdańsk |
19 września 2010
19.09 - 15:00 |
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 8 |
Arka Gdynia |
18 września 2010
18.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
6 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
19 września 2010
19.09 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
19 września 2010
19.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Lechia II Gdańsk |
2 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
26 września 2010
26.09 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
25 września 2010
25.09 - 14:00 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
25 września 2010
25.09 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
25 września 2010
25.09 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 2 |
Arka Gdynia SI |
26 września 2010
26.09 - 11:00 |
Jantar Ustka |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
26 września 2010
26.09 - 13:30 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 6 |
Lechia Gdańsk |
26 września 2010
26.09 - 13:00 |
Kolejka 8 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
3 października 2010
3.10 - 13:30 |
KP Starogard Gdański |
2 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
3 października 2010
3.10 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
3 października 2010
3.10 - 15:00 |
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Bytovia Bytów |
3 października 2010
3.10 - 12:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 1 |
Polonia Gdańsk |
3 października 2010
3.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
3 października 2010
3.10 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
2 października 2010
2.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Rodło Kwidzyn |
2 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
9 października 2010
9.10 - 15:30 |
Arka Gdynia |
4 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
9 października 2010
9.10 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
9 października 2010
9.10 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
10 października 2010
10.10 - 11:00 |
Jantar Ustka |
0 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
10 października 2010
10.10 - 13:30 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 0 |
Arka Gdynia SI |
10 października 2010
10.10 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
6 - 0 |
KP Starogard Gdański |
9 października 2010
9.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 4 |
KP Starogard Gdański |
17 października 2010
17.10 - 13:30 |
Arka Gdynia SI |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
17 października 2010
17.10 - 15:00 |
Jantar Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
17 października 2010
17.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Jantar Ustka |
17 października 2010
17.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 0 |
Bytovia Bytów |
17 października 2010
17.10 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
16 października 2010
16.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 4 |
Arka Gdynia |
16 października 2010
16.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Arka Gdynia |
10 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
23 października 2010
23.10 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
23 października 2010
23.10 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3 |
Bytovia Bytów |
1 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
24 października 2010
24.10 - 11:00 |
Jantar Ustka |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
24 października 2010
24.10 - 13:30 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
24 października 2010
24.10 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
9 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
23 października 2010
23.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
24 października 2010
24.10 - 13:00 |
Kolejka 12 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Gryf 2009 Tczew |
5 - 5 |
Arka Gdynia SI |
31 października 2010
31.10 - 13:30 |
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
KP Starogard Gdański |
30 października 2010
30.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
31 października 2010
31.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
31 października 2010
31.10 - 13:00 |
Lechia II Gdańsk |
8 - 0 |
Jantar Ustka |
31 października 2010
31.10 - 11:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 8:0 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
30 października 2010
30.10 - 13:00 |
Arka Gdynia |
9 - 0 |
Polonia Gdańsk |
30 października 2010
30.10 - 13:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 9:0 |
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
7 listopada 2010
7.11 - 14:00 |
vo,w druzynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:0 |
Bytovia Bytów |
0 - 7 |
Arka Gdynia |
7 listopada 2010
7.11 - 11:00 |
Jantar Ustka |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
7 listopada 2010
7.11 - 13:30 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
7 listopada 2010
7.11 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
6 listopada 2010
6.11 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
7 listopada 2010
7.11 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
7 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
7 listopada 2010
7.11 - 15:00 |
Kolejka 14 - 19/20. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (97) |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
19 marca 2011
19.03 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
4 - 3 |
Pomezania Malbork |
20 marca 2011
20.03 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
20 marca 2011
20.03 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
20 marca 2011
20.03 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
20 marca 2011
20.03 - 11:00 |
nieuprawniony zawodnik (Pettke Marcin - brak pauzy po 4żk); wynik na boisku 3:1 (1:0) |
Jantar Ustka |
2 - 5 |
Arka Gdynia |
20 marca 2011
20.03 - 13:30 |
Bytovia Bytów |
1 - 4 |
Polonia Gdańsk |
20 marca 2011
20.03 - 11:00 |
Kolejka 15 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Bytovia Bytów |
4 - 5 |
Gryf 2009 Tczew |
27 marca 2011
27.03 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Jantar Ustka |
27 marca 2011
27.03 - 11:00 |
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
26 marca 2011
26.03 - 13:00 |
Nieuprawniony zawodnik (Pettke Marcin - brak pauzy po 4żk); wynik na boisku 1:0 (0:0) |
Rodło Kwidzyn |
- - - |
Lechia Gdańsk |
27 marca 2011
27.03 - 13:00 |
Obustronny walkower - wykreśleni zawodnicy przystąpili do gry jako rezerwowi;wynik na boisku 2:5 (0:1) |
Lechia II Gdańsk |
0 - 0 |
KP Starogard Gdański |
26 marca 2011
26.03 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Arka Gdynia SI |
27 marca 2011
27.03 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
8 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
27 marca 2011
27.03 - 12:00 |
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Gryf 2009 Tczew |
4 - 3 |
Pomezania Malbork |
2 kwietnia 2011
2.04 - 14:00 |
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
3 kwietnia 2011
3.04 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
3 kwietnia 2011
3.04 - 15:00 |
Nieuprawniony zawodnik (Sztandar Michał - brak pauzy po 4żk); wynik na boisku 6:1 (2:0) |
KP Starogard Gdański |
7 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
2 kwietnia 2011
2.04 - 13:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
3 kwietnia 2011
3.04 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
3 kwietnia 2011
3.04 - 11:00 |
Nieuprawniony zawodnik (Pettke Marcin - brak pauzy po 4żk); wynik na boisku 2:0 (1:0) |
Jantar Ustka |
6 - 0 |
Bytovia Bytów |
3 kwietnia 2011
3.04 - 13:30 |
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Jantar Ustka |
1 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
10 kwietnia 2011
10.04 - 13:30 |
Bytovia Bytów |
1 - 5 |
Bałtyk II Gdynia |
10 kwietnia 2011
10.04 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
10 kwietnia 2011
10.04 - 11:00 |
Arka Gdynia |
4 - 0 |
KP Starogard Gdański |
9 kwietnia 2011
9.04 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 1 |
Arka Gdynia SI |
10 kwietnia 2011
10.04 - 13:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
9 kwietnia 2011
9.04 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
10 kwietnia 2011
10.04 - 13:00 |
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
16 kwietnia 2011
16.04 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
17 kwietnia 2011
17.04 - 12:00 |
Jantar Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
17 kwietnia 2011
17.04 - 11:00 |
Nieuprawniony zawodnik (Szpakowski Mateusz - brak pauzy po 4żk); wynik na boisku 4:2 (3:2) |
Arka Gdynia SI |
0 - 6 |
Arka Gdynia |
16 kwietnia 2011
16.04 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
16 kwietnia 2011
16.04 - 13:00 |
Lechia Gdańsk |
5 - 1 |
Bytovia Bytów |
17 kwietnia 2011
17.04 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 0 |
Jantar Ustka |
17 kwietnia 2011
17.04 - 11:00 |
Kolejka 19 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
23 kwietnia 2011
23.04 - 17:00 |
Jantar Ustka |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
23 kwietnia 2011
23.04 - 13:30 |
Bytovia Bytów |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
23 kwietnia 2011
23.04 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 3 |
Arka Gdynia SI |
23 kwietnia 2011
23.04 - 14:00 |
Arka Gdynia |
8 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
23 kwietnia 2011
23.04 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
23 kwietnia 2011
23.04 - 13:00 |
Nieuprawniony zawodnik (Szpakowski Mateusz - brak pauzy po 4 żk); wynik na boisku 3:0 (1:0) |
Lechia II Gdańsk |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
26 maja 2011
26.05 - 16:00 |
Kolejka 20 - 30. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
30 kwietnia 2011
30.04 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia |
9 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
30 kwietnia 2011
30.04 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 3 |
Arka Gdynia |
30 kwietnia 2011
30.04 - 10:00 |
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
30 kwietnia 2011
30.04 - 15:00 |
Arka Gdynia SI |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
30 kwietnia 2011
30.04 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
30 kwietnia 2011
30.04 - 11:00 |
Kolejka 21 - 3. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
3 maja 2011
3.05 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
3 maja 2011
3.05 - 15:00 |
Jantar Ustka |
1 - 5 |
Arka Gdynia SI |
3 maja 2011
3.05 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
7 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
3 maja 2011
3.05 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
3 maja 2011
3.05 - 11:00 |
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
3 maja 2011
3.05 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
3 maja 2011
3.05 - 13:00 |
Kolejka 22 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
7 maja 2011
7.05 - 14:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 4 |
Arka Gdynia |
7 maja 2011
7.05 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
8 maja 2011
8.05 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Bytovia Bytów |
8 maja 2011
8.05 - 14:00 |
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Jantar Ustka |
8 maja 2011
8.05 - 12:00 |
Arka Gdynia SI |
4 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
8 maja 2011
8.05 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
7 maja 2011
7.05 - 13:00 |
Kolejka 23 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (40) |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
15 maja 2011
15.05 - 13:00 |
Lechia Gdańsk |
6 - 0 |
Arka Gdynia SI |
15 maja 2011
15.05 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
15 maja 2011
15.05 - 13:00 |
Jantar Ustka |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
15 maja 2011
15.05 - 13:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 10 |
Bałtyk Gdynia |
15 maja 2011
15.05 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
14 maja 2011
14.05 - 11:00 |
Arka Gdynia |
11 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
14 maja 2011
14.05 - 13:00 |
Kolejka 24 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 10 |
Arka Gdynia |
21 maja 2011
21.05 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
25 maja 2011
25.05 - 15:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 1 |
Bytovia Bytów |
21 maja 2011
21.05 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Jantar Ustka |
22 maja 2011
22.05 - 11:00 |
Goście nie stawili się na spotkanie w wyznaczonym terminie |
Pomezania Malbork |
6 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
22 maja 2011
22.05 - 14:00 |
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
21 maja 2011
21.05 - 15:00 |
Arka Gdynia SI |
6 - 1 |
KP Starogard Gdański |
22 maja 2011
22.05 - 15:00 |
Kolejka 25 - 28. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Arka Gdynia SI |
12 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
28 maja 2011
28.05 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
4 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
28 maja 2011
28.05 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
28 maja 2011
28.05 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
28 maja 2011
28.05 - 11:00 |
Jantar Ustka |
0 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
28 maja 2011
28.05 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
28 maja 2011
28.05 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
28 maja 2011
28.05 - 11:00 |
Kolejka 26 - 4. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
4 czerwca 2011
4.06 - 11:00 |
Arka Gdynia |
6 - 0 |
Bytovia Bytów |
4 czerwca 2011
4.06 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Jantar Ustka |
4 czerwca 2011
4.06 - 11:00 |
nieuprawniony zawodnik (Andrzej Kotłowski nie odbył pauzy po 4żk); wynik na boisku 3:1 (2:0) |
Lechia II Gdańsk |
1 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
4 czerwca 2011
4.06 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
4 - 2 |
Lechia Gdańsk |
1 czerwca 2011
1.06 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
KP Starogard Gdański |
4 czerwca 2011
4.06 - 11:00 |
nieuprawniony zawodnik (Adrian Zając nie odbył pauzy po 4żk); wynik na boisku 1:1 (1:1) |
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 5 |
Arka Gdynia SI |
4 czerwca 2011
4.06 - 11:00 |
|