Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (188) |
Dąb Dębno |
0 - 2 |
Chemik Police |
15 września 2010
15.09 - 17:30 |
Kotwica Kołobrzeg |
4 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
14 sierpnia 2010
14.08 - 18:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 0 |
Rega Trzebiatów |
15 sierpnia 2010
15.08 - 15:00 |
Orlęta Reda |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
15 sierpnia 2010
15.08 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Orkan Rumia |
15 sierpnia 2010
15.08 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
2 - 0 |
Energetyk Gryfino |
14 sierpnia 2010
14.08 - 15:00 |
Gwardia Koszalin |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
14 sierpnia 2010
14.08 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
4 - 1 |
Pogoń Barlinek |
14 sierpnia 2010
14.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (75) |
Chemik Police |
1 - 2 |
Pogoń Barlinek |
21 sierpnia 2010
21.08 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 2 |
Bytovia Bytów |
21 sierpnia 2010
21.08 - 14:00 |
Energetyk Gryfino |
1 - 2 |
Gwardia Koszalin |
21 sierpnia 2010
21.08 - 17:00 |
Orkan Rumia |
4 - 0 |
Błękitni Stargard |
21 sierpnia 2010
21.08 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
21 sierpnia 2010
21.08 - 16:00 |
Rega Trzebiatów |
4 - 0 |
Orlęta Reda |
21 sierpnia 2010
21.08 - 17:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
21 sierpnia 2010
21.08 - 17:00 |
Dąb Dębno |
0 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
21 sierpnia 2010
21.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 25. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (118) |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Chemik Police |
25 sierpnia 2010
25.08 - 18:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 4 |
Dąb Dębno |
25 sierpnia 2010
25.08 - 17:00 |
Orlęta Reda |
0 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
25 sierpnia 2010
25.08 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Rega Trzebiatów |
25 sierpnia 2010
25.08 - 18:00 |
Błękitni Stargard |
2 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
25 sierpnia 2010
25.08 - 17:30 |
Gwardia Koszalin |
1 - 0 |
Orkan Rumia |
25 sierpnia 2010
25.08 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 1 |
Energetyk Gryfino |
25 sierpnia 2010
25.08 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Pogoń Barlinek |
25 sierpnia 2010
25.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (96) |
Chemik Police |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
28 sierpnia 2010
28.08 - 17:00 |
Energetyk Gryfino |
3 - 2 |
Pogoń Barlinek |
28 sierpnia 2010
28.08 - 17:00 |
Orkan Rumia |
3 - 1 |
Bytovia Bytów |
28 sierpnia 2010
28.08 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Gwardia Koszalin |
29 sierpnia 2010
29.08 - 16:00 |
Rega Trzebiatów |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
28 sierpnia 2010
28.08 - 17:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
28 sierpnia 2010
28.08 - 17:00 |
Dąb Dębno |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
28 sierpnia 2010
28.08 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
28 sierpnia 2010
28.08 - 18:00 |
Kolejka 5 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Lechia II Gdańsk |
4 - 0 |
Chemik Police |
4 września 2010
4.09 - 16:00 |
Orlęta Reda |
1 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
4 września 2010
4.09 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Dąb Dębno |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
4 września 2010
4.09 - 15:00 |
Gwardia Koszalin |
2 - 2 |
Rega Trzebiatów |
4 września 2010
4.09 - 16:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 września 2010
4.09 - 16:00 |
Pogoń Barlinek |
1 - 0 |
Orkan Rumia |
4 września 2010
4.09 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Energetyk Gryfino |
4 września 2010
4.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (145) |
Chemik Police |
1 - 3 |
Energetyk Gryfino |
11 września 2010
11.09 - 17:00 |
Orkan Rumia |
4 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
11 września 2010
11.09 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Pogoń Barlinek |
11 września 2010
11.09 - 15:00 |
Rega Trzebiatów |
0 - 3 |
Bytovia Bytów |
11 września 2010
11.09 - 17:00 |
Gryf 95 Słupsk |
4 - 4 |
Gwardia Koszalin |
12 marca 2011
12.03 - 15:00 |
przełożony na wiosnę |
Dąb Dębno |
0 - 4 |
Błękitni Stargard |
8 września 2010
8.09 - 17:30 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
11 września 2010
11.09 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 1 |
Orlęta Reda |
12 września 2010
12.09 - 12:00 |
Kolejka 7 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (112) |
Orlęta Reda |
2 - 1 |
Chemik Police |
19 września 2010
19.09 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
29 września 2010
29.09 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
18 września 2010
18.09 - 15:00 |
Gwardia Koszalin |
4 - 0 |
Dąb Dębno |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
Pogoń Barlinek |
2 - 0 |
Rega Trzebiatów |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
18 września 2010
18.09 - 14:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 4 |
Orkan Rumia |
18 września 2010
18.09 - 14:00 |
Kolejka 8 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (79) |
Chemik Police |
2 - 3 |
Orkan Rumia |
25 września 2010
25.09 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
Energetyk Gryfino |
25 września 2010
25.09 - 15:00 |
Rega Trzebiatów |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 2 |
Pogoń Barlinek |
25 września 2010
25.09 - 17:00 |
Dąb Dębno |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
5 - 1 |
Gwardia Koszalin |
25 września 2010
25.09 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Błękitni Stargard |
26 września 2010
26.09 - 14:00 |
Orlęta Reda |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
26 września 2010
26.09 - 15:00 |
Kolejka 9 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Gryf Wejherowo |
3 - 4 |
Chemik Police |
3 października 2010
3.10 - 15:00 |
Błękitni Stargard |
2 - 1 |
Orlęta Reda |
2 października 2010
2.10 - 15:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
2 października 2010
2.10 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 października 2010
2.10 - 16:00 |
Pogoń Barlinek |
1 - 0 |
Dąb Dębno |
2 października 2010
2.10 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
2 października 2010
2.10 - 13:00 |
Energetyk Gryfino |
1 - 0 |
Rega Trzebiatów |
2 października 2010
2.10 - 14:00 |
Orkan Rumia |
3 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 października 2010
2.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (89) |
Chemik Police |
0 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
9 października 2010
9.10 - 15:00 |
Rega Trzebiatów |
1 - 1 |
Orkan Rumia |
9 października 2010
9.10 - 16:00 |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 2 |
Energetyk Gryfino |
9 października 2010
9.10 - 15:00 |
Dąb Dębno |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
9 października 2010
9.10 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
Pogoń Barlinek |
9 października 2010
9.10 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
9 października 2010
9.10 - 14:00 |
Orlęta Reda |
2 - 3 |
Gwardia Koszalin |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Błękitni Stargard |
9 października 2010
9.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (82) |
Błękitni Stargard |
4 - 0 |
Chemik Police |
16 października 2010
16.10 - 15:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 3 |
Gryf Wejherowo |
16 października 2010
16.10 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
16 października 2010
16.10 - 16:00 |
Pogoń Barlinek |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
16 października 2010
16.10 - 14:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
16 października 2010
16.10 - 13:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 0 |
Dąb Dębno |
16 października 2010
16.10 - 14:00 |
Orkan Rumia |
4 - 4 |
Gryf 95 Słupsk |
16 października 2010
16.10 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 1 |
Rega Trzebiatów |
16 października 2010
16.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (141) |
Chemik Police |
2 - 1 |
Rega Trzebiatów |
23 października 2010
23.10 - 15:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
23 października 2010
23.10 - 14:00 |
Dąb Dębno |
1 - 0 |
Orkan Rumia |
23 października 2010
23.10 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Energetyk Gryfino |
23 października 2010
23.10 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
24 października 2010
24.10 - 13:00 |
Orlęta Reda |
2 - 1 |
Pogoń Barlinek |
24 października 2010
24.10 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
Bytovia Bytów |
23 października 2010
23.10 - 15:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 1 |
Gwardia Koszalin |
23 października 2010
23.10 - 13:00 |
Kolejka 13 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (85) |
Gwardia Koszalin |
2 - 0 |
Chemik Police |
30 października 2010
30.10 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 3 |
Błękitni Stargard |
30 października 2010
30.10 - 14:00 |
Pogoń Barlinek |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
30 października 2010
30.10 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 0 |
Orlęta Reda |
30 października 2010
30.10 - 13:00 |
Energetyk Gryfino |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
30 października 2010
30.10 - 14:00 |
Orkan Rumia |
1 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
30 października 2010
30.10 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 2 |
Dąb Dębno |
30 października 2010
30.10 - 14:00 |
Rega Trzebiatów |
2 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
30 października 2010
30.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Chemik Police |
1 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Dąb Dębno |
3 - 2 |
Rega Trzebiatów |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 2 |
Orkan Rumia |
7 listopada 2010
7.11 - 12:00 |
Orlęta Reda |
2 - 1 |
Energetyk Gryfino |
7 listopada 2010
7.11 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Pogoń Barlinek |
6 listopada 2010
6.11 - 13:00 |
Gwardia Koszalin |
0 - 3 |
Bytovia Bytów |
6 listopada 2010
6.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Bytovia Bytów |
3 - 1 |
Chemik Police |
13 listopada 2010
13.11 - 14:00 |
Pogoń Barlinek |
0 - 4 |
Gwardia Koszalin |
13 listopada 2010
13.11 - 12:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 1 |
Błękitni Stargard |
13 listopada 2010
13.11 - 13:00 |
Energetyk Gryfino |
1 - 3 |
Gryf Wejherowo |
13 listopada 2010
13.11 - 14:00 |
Orkan Rumia |
3 - 0 |
Orlęta Reda |
13 listopada 2010
13.11 - 14:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
10 listopada 2010
10.11 - 18:00 |
Rega Trzebiatów |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
13 listopada 2010
13.11 - 14:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 1 |
Dąb Dębno |
13 listopada 2010
13.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 19/20. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (95) |
Chemik Police |
1 - 0 |
Dąb Dębno |
19 marca 2011
19.03 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
19 marca 2011
19.03 - 15:00 |
Rega Trzebiatów |
1 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
19 marca 2011
19.03 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 0 |
Orlęta Reda |
19 marca 2011
19.03 - 16:00 |
Orkan Rumia |
2 - 3 |
Gryf Wejherowo |
20 marca 2011
20.03 - 14:00 |
Energetyk Gryfino |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
19 marca 2011
19.03 - 14:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 3 |
Gwardia Koszalin |
19 marca 2011
19.03 - 13:00 |
Pogoń Barlinek |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
19 marca 2011
19.03 - 11:00 |
Kolejka 17 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Pogoń Barlinek |
0 - 1 |
Chemik Police |
27 marca 2011
27.03 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
4 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
26 marca 2011
26.03 - 14:00 |
Gwardia Koszalin |
0 - 3 |
Energetyk Gryfino |
26 marca 2011
26.03 - 15:00 |
Błękitni Stargard |
4 - 1 |
Orkan Rumia |
26 marca 2011
26.03 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
26 marca 2011
26.03 - 14:00 |
Orlęta Reda |
0 - 1 |
Rega Trzebiatów |
27 marca 2011
27.03 - 15:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
26 marca 2011
26.03 - 18:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
4 - 0 |
Dąb Dębno |
26 marca 2011
26.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Chemik Police |
1 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 kwietnia 2011
2.04 - 13:00 |
Dąb Dębno |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
2 kwietnia 2011
2.04 - 16:00 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 0 |
Orlęta Reda |
2 kwietnia 2011
2.04 - 16:00 |
Rega Trzebiatów |
0 - 5 |
Gryf Wejherowo |
2 kwietnia 2011
2.04 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 1 |
Błękitni Stargard |
2 kwietnia 2011
2.04 - 17:00 |
Orkan Rumia |
2 - 0 |
Gwardia Koszalin |
2 kwietnia 2011
2.04 - 15:00 |
Energetyk Gryfino |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
2 kwietnia 2011
2.04 - 14:00 |
Pogoń Barlinek |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
2 kwietnia 2011
2.04 - 16:00 |
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (93) |
Cartusia Kartuzy |
2 - 3 |
Chemik Police |
9 kwietnia 2011
9.04 - 14:00 |
Pogoń Barlinek |
2 - 0 |
Energetyk Gryfino |
9 kwietnia 2011
9.04 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 0 |
Orkan Rumia |
9 kwietnia 2011
9.04 - 14:00 |
Gwardia Koszalin |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
6 - 1 |
Rega Trzebiatów |
9 kwietnia 2011
9.04 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 4 |
Gryf 95 Słupsk |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Orlęta Reda |
0 - 2 |
Dąb Dębno |
9 kwietnia 2011
9.04 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
10 kwietnia 2011
10.04 - 13:00 |
Kolejka 20 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Chemik Police |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
16 kwietnia 2011
16.04 - 11:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
Orlęta Reda |
17 kwietnia 2011
17.04 - 12:00 |
Dąb Dębno |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 2 |
Błękitni Stargard |
16 kwietnia 2011
16.04 - 17:00 |
Rega Trzebiatów |
0 - 3 |
Gwardia Koszalin |
|
nieprzygotowany obiekt |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 0 |
Bytovia Bytów |
16 kwietnia 2011
16.04 - 17:00 |
Orkan Rumia |
1 - 0 |
Pogoń Barlinek |
16 kwietnia 2011
16.04 - 15:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
16 kwietnia 2011
16.04 - 14:00 |
Kolejka 21 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (82) |
Energetyk Gryfino |
1 - 1 |
Chemik Police |
23 kwietnia 2011
23.04 - 14:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
Orkan Rumia |
23 kwietnia 2011
23.04 - 14:00 |
Pogoń Barlinek |
4 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
22 kwietnia 2011
22.04 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Rega Trzebiatów |
22 kwietnia 2011
22.04 - 17:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
23 kwietnia 2011
23.04 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Dąb Dębno |
23 kwietnia 2011
23.04 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
23 kwietnia 2011
23.04 - 17:00 |
Orlęta Reda |
1 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
23 kwietnia 2011
23.04 - 15:00 |
Kolejka 22 - 30. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Chemik Police |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
30 kwietnia 2011
30.04 - 15:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
29 kwietnia 2011
29.04 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 2 |
Błękitni Stargard |
30 kwietnia 2011
30.04 - 11:00 |
Dąb Dębno |
0 - 0 |
Gwardia Koszalin |
30 kwietnia 2011
30.04 - 16:00 |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
Rega Trzebiatów |
1 - 2 |
Pogoń Barlinek |
30 kwietnia 2011
30.04 - 12:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
Orkan Rumia |
2 - 1 |
Energetyk Gryfino |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 3. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Orkan Rumia |
1 - 1 |
Chemik Police |
3 maja 2011
3.05 - 11:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 maja 2011
3.05 - 14:00 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 0-0 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Rega Trzebiatów |
3 maja 2011
3.05 - 14:00 |
Pogoń Barlinek |
1 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
3 maja 2011
3.05 - 16:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 1 |
Dąb Dębno |
3 maja 2011
3.05 - 16:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 maja 2011
3.05 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
3 maja 2011
3.05 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Orlęta Reda |
3 maja 2011
3.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Chemik Police |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
7 maja 2011
7.05 - 15:00 |
Orlęta Reda |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
8 maja 2011
8.05 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Gwardia Koszalin |
7 maja 2011
7.05 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
7 maja 2011
7.05 - 16:00 |
Dąb Dębno |
1 - 1 |
Pogoń Barlinek |
7 maja 2011
7.05 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
7 maja 2011
7.05 - 17:00 |
Rega Trzebiatów |
1 - 1 |
Energetyk Gryfino |
7 maja 2011
7.05 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 0 |
Orkan Rumia |
8 maja 2011
8.05 - 14:00 |
Kolejka 25 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Chemik Police |
14 maja 2011
14.05 - 17:00 |
Orkan Rumia |
2 - 0 |
Rega Trzebiatów |
14 maja 2011
14.05 - 15:00 |
Energetyk Gryfino |
1 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
14 maja 2011
14.05 - 14:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 0 |
Dąb Dębno |
14 maja 2011
14.05 - 14:00 |
Pogoń Barlinek |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
14 maja 2011
14.05 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
14 maja 2011
14.05 - 16:00 |
Gwardia Koszalin |
3 - 0 |
Orlęta Reda |
14 maja 2011
14.05 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
14 maja 2011
14.05 - 15:00 |
Kolejka 26 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Chemik Police |
2 - 2 |
Błękitni Stargard |
21 maja 2011
21.05 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
4 - 1 |
Gwardia Koszalin |
21 maja 2011
21.05 - 17:00 |
Orlęta Reda |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
22 maja 2011
22.05 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 0 |
Pogoń Barlinek |
21 maja 2011
21.05 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
20 maja 2011
20.05 - 18:00 |
Dąb Dębno |
1 - 0 |
Energetyk Gryfino |
21 maja 2011
21.05 - 16:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 1 |
Orkan Rumia |
21 maja 2011
21.05 - 17:00 |
Rega Trzebiatów |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
21 maja 2011
21.05 - 11:00 |
Kolejka 27 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (92) |
Rega Trzebiatów |
0 - 1 |
Chemik Police |
28 maja 2011
28.05 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
29 maja 2011
29.05 - 14:00 |
Orkan Rumia |
1 - 1 |
Dąb Dębno |
28 maja 2011
28.05 - 15:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
28 maja 2011
28.05 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
27 maja 2011
27.05 - 17:45 |
Pogoń Barlinek |
3 - 0 |
Orlęta Reda |
28 maja 2011
28.05 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
28 maja 2011
28.05 - 16:00 |
Gwardia Koszalin |
3 - 4 |
Błękitni Stargard |
28 maja 2011
28.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (92) |
Chemik Police |
2 - 0 |
Gwardia Koszalin |
4 czerwca 2011
4.06 - 13:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
4 czerwca 2011
4.06 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Pogoń Barlinek |
4 czerwca 2011
4.06 - 17:00 |
Orlęta Reda |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
5 czerwca 2011
5.06 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 0 |
Energetyk Gryfino |
4 czerwca 2011
4.06 - 13:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
Orkan Rumia |
15 czerwca 2011
15.06 - 18:00 |
w Ustroniu Morskim / w pierwotnym terminie (8 czerwca, 18:00) mecz przerwany po I połowie przy stanie 1-0 z powodu burzy / w drugim terminie dokończony |
Dąb Dębno |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 czerwca 2011
4.06 - 16:00 |
Gryf 95 Słupsk |
4 - 2 |
Rega Trzebiatów |
4 czerwca 2011
4.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 11. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 0 |
Chemik Police |
11 czerwca 2011
11.06 - 17:30 |
Rega Trzebiatów |
0 - 2 |
Dąb Dębno |
10 czerwca 2011
10.06 - 18:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
11 czerwca 2011
11.06 - 17:30 |
Orkan Rumia |
0 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
11 czerwca 2011
11.06 - 17:30 |
Energetyk Gryfino |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
11 czerwca 2011
11.06 - 17:30 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
11 czerwca 2011
11.06 - 17:30 |
Pogoń Barlinek |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
11 czerwca 2011
11.06 - 17:30 |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Gwardia Koszalin |
11 czerwca 2011
11.06 - 17:30 |
Kolejka 30 - 18. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (74) |
Chemik Police |
3 - 3 |
Bytovia Bytów |
18 czerwca 2011
18.06 - 17:30 |
Gwardia Koszalin |
1 - 0 |
Pogoń Barlinek |
18 czerwca 2011
18.06 - 17:30 |
Błękitni Stargard |
2 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
18 czerwca 2011
18.06 - 17:30 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Energetyk Gryfino |
18 czerwca 2011
18.06 - 17:30 |
Orlęta Reda |
0 - 2 |
Orkan Rumia |
18 czerwca 2011
18.06 - 17:30 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
18 czerwca 2011
18.06 - 17:30 |
Kotwica Kołobrzeg |
6 - 1 |
Rega Trzebiatów |
18 czerwca 2011
18.06 - 17:30 |
Dąb Dębno |
2 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
18 czerwca 2011
18.06 - 17:30 |
|