Kolejka 1 - 31 lipca /1. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
31 lipca 2010
31.07 - 19:00 |
Polonia Nowy Tomyśl |
0 - 5 |
Jarota Jarocin |
31 lipca 2010
31.07 - 17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
31 lipca 2010
31.07 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Polonia Słubice |
31 lipca 2010
31.07 - 17:00 |
Olimpia Grudziądz |
3 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
31 lipca 2010
31.07 - 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
31 lipca 2010
31.07 - 17:00 |
Elana Toruń |
1 - 1 |
GKS Tychy |
31 lipca 2010
31.07 - 15:00 |
Tur Turek |
1 - 3 |
Miedź Legnica |
31 lipca 2010
31.07 - 17:00 |
Czarni Żagań |
2 - 2 |
Górnik Wałbrzych |
4 sierpnia 2010
4.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 7/8. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Zawisza Bydgoszcz |
3 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Miedź Legnica |
0 - 2 |
Czarni Żagań |
|
GKS Tychy |
2 - 0 |
Tur Turek |
|
Raków Częstochowa |
1 - 1 |
Elana Toruń |
|
Nielba Wągrowiec |
1 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
|
Polonia Słubice |
2 - 5 |
Olimpia Grudziądz |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
7 sierpnia 2010
7.08 - 19:00 |
Jarota Jarocin |
0 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 2 |
Polonia Nowy Tomyśl |
|
Kolejka 3 - 14/15. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Polonia Nowy Tomyśl |
0 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Ruch Zdzieszowice |
0 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 2 |
Jarota Jarocin |
14 sierpnia 2010
14.08 - 17:00 |
Olimpia Grudziądz |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
14 sierpnia 2010
14.08 - 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 2 |
Polonia Słubice |
|
Elana Toruń |
2 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
|
Tur Turek |
6 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Czarni Żagań |
1 - 2 |
GKS Tychy |
|
Górnik Wałbrzych |
3 - 2 |
Miedź Legnica |
1 września 2010
1.09 |
Kolejka 4 - 18. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Zawisza Bydgoszcz |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
|
GKS Tychy |
0 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
Raków Częstochowa |
3 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Nielba Wągrowiec |
4 - 1 |
Tur Turek |
|
Polonia Słubice |
0 - 1 |
Elana Toruń |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
18 sierpnia 2010
18.08 - 18:00 |
Jarota Jarocin |
0 - 3 |
Olimpia Grudziądz |
|
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
18 sierpnia 2010
18.08 - 19:00 |
Polonia Nowy Tomyśl |
0 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Kolejka 5 - 21/22. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Ruch Zdzieszowice |
2 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 2 |
Polonia Nowy Tomyśl |
22 sierpnia 2010
22.08 - 17:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Lechia Zielona Góra |
1 - 4 |
Jarota Jarocin |
|
Elana Toruń |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
21 sierpnia 2010
21.08 - 16:00 |
Tur Turek |
4 - 1 |
Polonia Słubice |
|
Czarni Żagań |
3 - 3 |
Nielba Wągrowiec |
|
Górnik Wałbrzych |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
22 września 2010
22.09 - 16:00 |
Miedź Legnica |
1 - 0 |
GKS Tychy |
|
Kolejka 6 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Zawisza Bydgoszcz |
3 - 1 |
GKS Tychy |
|
Raków Częstochowa |
2 - 2 |
Miedź Legnica |
|
Nielba Wągrowiec |
1 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Polonia Słubice |
1 - 5 |
Czarni Żagań |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Tur Turek |
|
Jarota Jarocin |
2 - 0 |
Elana Toruń |
|
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 2 |
Lechia Zielona Góra |
|
Polonia Nowy Tomyśl |
1 - 3 |
Olimpia Grudziądz |
|
Ruch Zdzieszowice |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 7 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Olimpia Grudziądz |
0 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 3 |
Polonia Nowy Tomyśl |
|
Elana Toruń |
2 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Tur Turek |
1 - 2 |
Jarota Jarocin |
7 września 2010
7.09 |
Czarni Żagań |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Górnik Wałbrzych |
1 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Miedź Legnica |
5 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
|
GKS Tychy |
2 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Kolejka 8 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Nielba Wągrowiec |
2 - 2 |
GKS Tychy |
|
Polonia Słubice |
0 - 2 |
Miedź Legnica |
|
Jarota Jarocin |
0 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 1 |
Tur Turek |
|
Polonia Nowy Tomyśl |
1 - 1 |
Elana Toruń |
15 września 2010
15.09 |
w Toruniu |
Ruch Zdzieszowice |
1 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
|
Górnik Wałbrzych |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kolejka 9 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Olimpia Grudziądz |
1 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
Elana Toruń |
1 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Tur Turek |
1 - 1 |
Polonia Nowy Tomyśl |
|
Czarni Żagań |
2 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Górnik Wałbrzych |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
|
Miedź Legnica |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
18 września 2010
18.09 - 17:00 |
GKS Tychy |
1 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Raków Częstochowa |
1 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
|
Kolejka 10 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Zawisza Bydgoszcz |
5 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
|
Polonia Słubice |
0 - 5 |
Raków Częstochowa |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
GKS Tychy |
26 września 2010
26.09 - 16:30 |
Jarota Jarocin |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Polonia Nowy Tomyśl |
0 - 2 |
Czarni Żagań |
|
Ruch Zdzieszowice |
2 - 1 |
Tur Turek |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Elana Toruń |
25 września 2010
25.09 - 16:00 |
Olimpia Grudziądz |
3 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
|
Kolejka 11 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Lechia Zielona Góra |
0 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Elana Toruń |
2 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
|
Tur Turek |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
2 października 2010
2.10 - 15:00 |
Czarni Żagań |
2 - 3 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Górnik Wałbrzych |
5 - 1 |
Polonia Nowy Tomyśl |
|
Miedź Legnica |
2 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
GKS Tychy |
0 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
2 października 2010
2.10 - 15:00 |
Nielba Wągrowiec |
3 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Kolejka 12 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Zawisza Bydgoszcz |
0 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
9 października 2010
9.10 - 17:30 |
Jarota Jarocin |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 3 |
GKS Tychy |
|
Polonia Nowy Tomyśl |
1 - 2 |
Miedź Legnica |
|
Ruch Zdzieszowice |
2 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Czarni Żagań |
9 października 2010
9.10 - 16:00 |
Olimpia Grudziądz |
3 - 0 |
Tur Turek |
|
Lechia Zielona Góra |
2 - 2 |
Elana Toruń |
|
Kolejka 13 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Elana Toruń |
1 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Tur Turek |
3 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
|
Czarni Żagań |
0 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
|
Górnik Wałbrzych |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
16 października 2010
16.10 - 15:00 |
Miedź Legnica |
2 - 0 |
Ruch Zdzieszowice |
|
GKS Tychy |
8 - 0 |
Polonia Nowy Tomyśl |
|
Raków Częstochowa |
1 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Nielba Wągrowiec |
0 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
Polonia Słubice |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
16 października 2010
16.10 - 14:00 |
Kolejka 14 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
23 października 2010
23.10 - 14:00 |
Jarota Jarocin |
3 - 1 |
Polonia Słubice |
|
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
|
Polonia Nowy Tomyśl |
0 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Ruch Zdzieszowice |
0 - 0 |
GKS Tychy |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Miedź Legnica |
23 października 2010
23.10 - 15:00 |
Olimpia Grudziądz |
3 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
Lechia Zielona Góra |
2 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Elana Toruń |
2 - 0 |
Tur Turek |
|
Kolejka 15 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Tur Turek |
0 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Elana Toruń |
|
Górnik Wałbrzych |
2 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
|
Miedź Legnica |
1 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
|
GKS Tychy |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
30 października 2010
30.10 - 14:30 |
Raków Częstochowa |
1 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Nielba Wągrowiec |
5 - 0 |
Polonia Nowy Tomyśl |
|
Polonia Słubice |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
Jarota Jarocin |
29 października 2010
29.10 - 18:15 |
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Zawisza Bydgoszcz |
3 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
6 listopada 2010
6.11 - 17:00 |
Polonia Nowy Tomyśl |
3 - 1 |
Polonia Słubice |
|
Ruch Zdzieszowice |
2 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
6 listopada 2010
6.11 - 14:00 |
Olimpia Grudziądz |
2 - 3 |
GKS Tychy |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Elana Toruń |
2 - 2 |
Górnik Wałbrzych |
|
Tur Turek |
2 - 4 |
Czarni Żagań |
|
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Czarni Żagań |
0 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Górnik Wałbrzych |
2 - 1 |
Tur Turek |
|
Miedź Legnica |
2 - 0 |
Elana Toruń |
|
GKS Tychy |
4 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
|
Raków Częstochowa |
0 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
|
Nielba Wągrowiec |
2 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
13 listopada 2010
13.11 - 14:00 |
Polonia Słubice |
0 - 0 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Polonia Nowy Tomyśl |
14 listopada 2010
14.11 - 15:30 |
Jarota Jarocin |
3 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Kolejka 18 - 5/6. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Jarota Jarocin |
1 - 0 |
Polonia Nowy Tomyśl |
6 kwietnia 2011
6.04 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
Ruch Zdzieszowice |
4 marca 2011
4.03 - 18:00 |
Polonia Słubice |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Nielba Wągrowiec |
1 - 5 |
Olimpia Grudziądz |
6 kwietnia 2011
6.04 |
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
6 kwietnia 2011
6.04 |
GKS Tychy |
0 - 3 |
Elana Toruń |
6 kwietnia 2011
6.04 |
Miedź Legnica |
3 - 0 |
Tur Turek |
|
Górnik Wałbrzych |
0 - 0 |
Czarni Żagań |
|
Kolejka 19 - 12/13. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Wałbrzych |
0 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Czarni Żagań |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Tur Turek |
0 - 1 |
GKS Tychy |
13 kwietnia 2011
13.04 |
Elana Toruń |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 5 |
Nielba Wągrowiec |
|
Olimpia Grudziądz |
3 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
12 marca 2011
12.03 - 14:00 |
Ruch Zdzieszowice |
0 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
Polonia Nowy Tomyśl |
1 - 4 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Kolejka 20 - 19/20. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 0 |
Polonia Nowy Tomyśl |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 0 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
20 marca 2011
20.03 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 3 |
Olimpia Grudziądz |
19 marca 2011
19.03 - 17:00 |
Polonia Słubice |
0 - 3 |
Lechia Zielona Góra |
|
Nielba Wągrowiec |
0 - 1 |
Elana Toruń |
|
Raków Częstochowa |
1 - 3 |
Tur Turek |
|
GKS Tychy |
1 - 2 |
Czarni Żagań |
|
Miedź Legnica |
1 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
Kolejka 21 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Miedź Legnica |
1 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Górnik Wałbrzych |
1 - 2 |
GKS Tychy |
|
Czarni Żagań |
3 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Tur Turek |
1 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
|
Elana Toruń |
3 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Lechia Zielona Góra |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
26 marca 2011
26.03 - 15:30 |
Olimpia Grudziądz |
3 - 1 |
Jarota Jarocin |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
26 marca 2011
26.03 - 15:00 |
Ruch Zdzieszowice |
4 - 1 |
Polonia Nowy Tomyśl |
|
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Polonia Nowy Tomyśl |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
2 kwietnia 2011
2.04 - 15:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
|
Jarota Jarocin |
1 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Elana Toruń |
2 kwietnia 2011
2.04 - 17:00 |
Polonia Słubice |
0 - 3 |
Tur Turek |
|
Nielba Wągrowiec |
3 - 2 |
Czarni Żagań |
|
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
GKS Tychy |
3 - 2 |
Miedź Legnica |
|
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GKS Tychy |
1 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Miedź Legnica |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Górnik Wałbrzych |
1 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
|
Czarni Żagań |
3 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Tur Turek |
2 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Elana Toruń |
0 - 2 |
Jarota Jarocin |
|
Lechia Zielona Góra |
1 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Olimpia Grudziądz |
4 - 0 |
Polonia Nowy Tomyśl |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Ruch Zdzieszowice |
9 kwietnia 2011
9.04 - 16:00 |
Kolejka 24 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Zawisza Bydgoszcz |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
16 kwietnia 2011
16.04 - 19:00 |
Ruch Zdzieszowice |
1 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
|
Polonia Nowy Tomyśl |
2 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
|
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 0 |
Elana Toruń |
|
Jarota Jarocin |
2 - 2 |
Tur Turek |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Czarni Żagań |
16 kwietnia 2011
16.04 - 18:00 |
Polonia Słubice |
0 - 3 |
Górnik Wałbrzych |
|
Nielba Wągrowiec |
2 - 2 |
Miedź Legnica |
|
Raków Częstochowa |
0 - 2 |
GKS Tychy |
|
Kolejka 25 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
21 kwietnia 2011
21.04 - 17:30 |
Raków Częstochowa |
2 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
GKS Tychy |
0 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
|
Miedź Legnica |
3 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Czarni Żagań |
2 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
Tur Turek |
0 - 4 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Elana Toruń |
2 - 0 |
Polonia Nowy Tomyśl |
|
Lechia Zielona Góra |
1 - 2 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Olimpia Grudziądz |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
23 kwietnia 2011
23.04 - 17:00 |
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
30 kwietnia 2011
30.04 - 17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
3 - 0 |
Elana Toruń |
|
Polonia Nowy Tomyśl |
3 - 2 |
Tur Turek |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Jarota Jarocin |
0 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
29 kwietnia 2011
29.04 - 18:00 |
Polonia Słubice |
0 - 3 |
GKS Tychy |
|
Nielba Wągrowiec |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Kolejka 27 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Nielba Wągrowiec |
1 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Raków Częstochowa |
3 - 0 |
Polonia Słubice |
|
GKS Tychy |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
7 maja 2011
7.05 - 16:00 |
Miedź Legnica |
1 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
Górnik Wałbrzych |
0 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Czarni Żagań |
2 - 1 |
Polonia Nowy Tomyśl |
|
Tur Turek |
2 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Elana Toruń |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
7 maja 2011
7.05 - 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
|
Kolejka 28 - 11. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zawisza Bydgoszcz |
3 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
|
Olimpia Grudziądz |
1 - 0 |
Elana Toruń |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 5 |
Tur Turek |
11 maja 2011
11.05 - 17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
4 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Polonia Nowy Tomyśl |
0 - 3 |
Górnik Wałbrzych |
|
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Jarota Jarocin |
1 - 3 |
GKS Tychy |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Raków Częstochowa |
10 maja 2011
10.05 - 18:00 |
Polonia Słubice |
0 - 3 |
Nielba Wągrowiec |
|
Kolejka 29 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Słubice |
0 - 3 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Nielba Wągrowiec |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
14 maja 2011
14.05 - 15:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
|
GKS Tychy |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Miedź Legnica |
3 - 0 |
Polonia Nowy Tomyśl |
|
Górnik Wałbrzych |
0 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Czarni Żagań |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
14 maja 2011
14.05 - 19:00 |
Tur Turek |
2 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
|
Elana Toruń |
1 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
|
Kolejka 30 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 0 |
Elana Toruń |
|
Lechia Zielona Góra |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
Olimpia Grudziądz |
1 - 0 |
Czarni Żagań |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Górnik Wałbrzych |
21 maja 2011
21.05 - 17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
1 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Polonia Nowy Tomyśl |
0 - 3 |
GKS Tychy |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Jarota Jarocin |
3 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Kolejka 31 - 25. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
0 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
24 maja 2011
24.05 - 18:00 |
Polonia Słubice |
0 - 3 |
Jarota Jarocin |
|
Nielba Wągrowiec |
2 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Raków Częstochowa |
3 - 0 |
Polonia Nowy Tomyśl |
|
GKS Tychy |
3 - 2 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Miedź Legnica |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
25 maja 2011
25.05 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
0 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
|
Czarni Żagań |
2 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
|
Tur Turek |
3 - 2 |
Elana Toruń |
|
Kolejka 32 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 2 |
Tur Turek |
|
Elana Toruń |
2 - 2 |
Czarni Żagań |
23 marca 2011
23.03 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Olimpia Grudziądz |
2 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
GKS Tychy |
28 maja 2011
28.05 - 17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Polonia Nowy Tomyśl |
0 - 3 |
Nielba Wągrowiec |
|
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Jarota Jarocin |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
29 maja 2011
29.05 - 16:00 |
Kolejka 33 - 5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
5 czerwca 2011
5.06 - 17:00 |
Polonia Słubice |
- - - |
Polonia Nowy Tomyśl |
|
Nielba Wągrowiec |
3 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
|
Raków Częstochowa |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
5 czerwca 2011
5.06 - 17:00 |
GKS Tychy |
4 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
|
Miedź Legnica |
0 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
|
Górnik Wałbrzych |
1 - 1 |
Elana Toruń |
|
Czarni Żagań |
4 - 0 |
Tur Turek |
|
Kolejka 34 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Tur Turek |
1 - 2 |
Górnik Wałbrzych |
|
Elana Toruń |
4 - 2 |
Miedź Legnica |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 5 |
GKS Tychy |
|
Olimpia Grudziądz |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
12 czerwca 2011
12.06 - 17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
3 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Polonia Nowy Tomyśl |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
|