Kolejka 1 - 5. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Olivia Gdańsk |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Jedynka Reda |
4 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Jantar Ustka |
4 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Orkan Rumia |
0 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Olimpic Gdańsk |
1 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
4 maja 2010
4.05 - 17:00 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, Pogoń Lębork, |
Kolejka 2 - 2. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Wierzyca Pelplin |
3 - 4 |
Olimpic Gdańsk |
|
KP Starogard Gdański |
3 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 4 |
Jantar Ustka |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
Jedynka Reda |
|
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Pauza: Orkan Rumia, Jantar Pruszcz Gdański, |
Kolejka 3 - 26/27. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Jedynka Reda |
1 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Jantar Ustka |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
23 czerwca 2010
23.06 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
4 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Orkan Rumia |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
15 czerwca 2010
15.06 - 17:00 |
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 10 |
Wierzyca Pelplin |
|
Pauza: Olimpic Gdańsk, Olivia Gdańsk, |
Kolejka 4 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
0 - 5 |
Olimpic Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Orkan Rumia |
|
Gedania Gdańsk |
5 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Olivia Gdańsk |
0 - 4 |
Jedynka Reda |
|
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 5 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Jantar Ustka |
1 - 3 |
Olivia Gdańsk |
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
3 maja 2010
3.05 - 17:00 |
Orkan Rumia |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Olimpic Gdańsk |
10 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Pauza: Wierzyca Pelplin, Jedynka Reda, |
Kolejka 6 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (45) |
KP Starogard Gdański |
2 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
|
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Orkan Rumia |
|
Olivia Gdańsk |
3 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Jedynka Reda |
0 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Kolejka 7 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Kaszuby Połchowo |
0 - 1 |
Jedynka Reda |
|
Orkan Rumia |
0 - 9 |
Olivia Gdańsk |
|
Olimpic Gdańsk |
1 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Wierzyca Pelplin |
5 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pauza: KP Starogard Gdański, Jantar Ustka, |
Kolejka 8 - 19. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Gedania Gdańsk |
3 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
26 maja 2010
26.05 - 17:00 |
Olivia Gdańsk |
4 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
|
Jedynka Reda |
2 - 1 |
Orkan Rumia |
27 maja 2010
27.05 - 17:00 |
Jantar Ustka |
7 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
|
Pauza: Chojniczanka Chojnice, KP Starogard Gdański, |
Kolejka 9 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Orkan Rumia |
2 - 4 |
Jantar Ustka |
|
Olimpic Gdańsk |
3 - 5 |
Jedynka Reda |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Wierzyca Pelplin |
1 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
KP Starogard Gdański |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pauza: Gedania Gdańsk, Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 10 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Gedania Gdańsk |
8 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Olivia Gdańsk |
3 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Jedynka Reda |
1 - 1 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Jantar Ustka |
1 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Pauza: Pogoń Lębork, Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 11 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Olimpic Gdańsk |
14 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Wierzyca Pelplin |
2 - 5 |
Jedynka Reda |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Pauza: Olivia Gdańsk, Orkan Rumia, |
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Olivia Gdańsk |
5 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Jantar Ustka |
2 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
|
Kaszuby Połchowo |
3 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Orkan Rumia |
2 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
|
Pauza: Jedynka Reda, Gedania Gdańsk, |
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 3 |
Orkan Rumia |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:00 |
Wierzyca Pelplin |
7 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 9 |
Jedynka Reda |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 12 |
Olivia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Pauza: Jantar Ustka, Olimpic Gdańsk, . |
|