Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
6 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Gryf Wejherowo |
5 - 3 |
Orkan Rumia |
|
Iskra Gdynia |
9 - 0 |
Norda Karwia |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 8 |
GOSRiT Luzino |
|
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
1 - 4 |
GOSRiT Luzino |
|
Norda Karwia |
3 - 4 |
Kaszuby Połchowo |
|
Orkan Rumia |
0 - 7 |
Iskra Gdynia |
6 września 2009
6.09 - 12:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
8 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 5 |
Orkan Rumia |
|
GOSRiT Luzino |
9 - 0 |
Norda Karwia |
|
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
9 - 0 |
Norda Karwia |
|
Orkan Rumia |
2 - 3 |
GOSRiT Luzino |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Pauza: Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Zatoka Puck |
|
Iskra Gdynia |
3 - 4 |
Cisowa Gdynia |
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 10 |
Bałtyk Gdynia |
|
Norda Karwia |
0 - 7 |
Orkan Rumia |
|
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
5 - 4 |
Orkan Rumia |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Cisowa Gdynia |
4 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Iskra Gdynia |
|
Pauza: Norda Karwia, |
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Iskra Gdynia |
3 - 2 |
Zatoka Puck |
|
Kaszuby Połchowo |
2 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
GOSRiT Luzino |
5 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Norda Karwia |
0 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pauza: Orkan Rumia, |
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk Gdynia |
5 - 0 |
Orkan Rumia |
|
Cisowa Gdynia |
6 - 0 |
Norda Karwia |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 6 |
GOSRiT Luzino |
|
Iskra Gdynia |
5 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Kaszuby Połchowo |
1 - 1 |
Zatoka Puck |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Norda Karwia |
2 - 6 |
Gryf Wejherowo |
|
Orkan Rumia |
5 - 3 |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Orkan Rumia |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
10 kwietnia 2010
10.04 - 10:00 |
Norda Karwia |
2 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
GOSRiT Luzino |
5 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 11 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Kaszuby Połchowo |
0 - 3 |
Norda Karwia |
|
Iskra Gdynia |
0 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 6 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Zatoka Puck |
4 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Orkan Rumia |
10 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Norda Karwia |
2 - 7 |
GOSRiT Luzino |
|
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Norda Karwia |
1 - 3 |
Zatoka Puck |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 0 |
Orkan Rumia |
|
Iskra Gdynia |
0 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
5 - 3 |
Cisowa Gdynia |
29 kwietnia 2010
29.04 - 15:00 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
1 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Cisowa Gdynia |
3 - 2 |
Iskra Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia |
11 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Orkan Rumia |
2 - 0 |
Norda Karwia |
|
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia |
7 - 1 |
Zatoka Puck |
|
GOSRiT Luzino |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 4 |
Cisowa Gdynia |
|
Iskra Gdynia |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Pauza: Norda Karwia, |
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
3 - 3 |
Iskra Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
11 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Bałtyk Gdynia |
8 - 0 |
Norda Karwia |
|
Pauza: Orkan Rumia, |
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Norda Karwia |
4 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
GOSRiT Luzino |
9 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Kaszuby Połchowo |
2 - 2 |
Iskra Gdynia |
|
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
4 - 7 |
Kaszuby Połchowo |
|
Iskra Gdynia |
0 - 5 |
GOSRiT Luzino |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 1 |
Norda Karwia |
|
Cisowa Gdynia |
0 - 2 |
Orkan Rumia |
7 czerwca 2010
7.06 - 16:00 |
Pauza: Bałtyk Gdynia, . |
|