Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Sokół Bożepole Wielkie |
9 - 0 |
Atlas Goręczyno |
9 września 2009
9.09 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 7 |
MKS Władysławowo |
9 września 2009
9.09 - 17:00 |
Salos Rumia |
6 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Grunke Somonino |
1 - 7 |
Jantar Sopot |
|
Pauza: GKS Żukowo, |
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Atlas Goręczyno |
0 - 5 |
Jantar Sopot |
|
Stolem Gniewino |
8 - 2 |
Grunke Somonino |
|
MKS Władysławowo |
0 - 5 |
Salos Rumia |
|
GKS Żukowo |
6 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie, |
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Radunia Stężyca |
5 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Salos Rumia |
8 - 1 |
GKS Żukowo |
|
Grunke Somonino |
0 - 14 |
MKS Władysławowo |
|
Jantar Sopot |
0 - 4 |
Stolem Gniewino |
|
Pauza: Atlas Goręczyno, |
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Atlas Goręczyno |
1 - 8 |
Stolem Gniewino |
|
MKS Władysławowo |
8 - 2 |
Jantar Sopot |
|
GKS Żukowo |
7 - 3 |
Grunke Somonino |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 5 |
Salos Rumia |
|
Pauza: Radunia Stężyca, |
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Radunia Stężyca |
14 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
Grunke Somonino |
8 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Jantar Sopot |
3 - 4 |
GKS Żukowo |
|
Stolem Gniewino |
5 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
Pauza: Salos Rumia, |
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Atlas Goręczyno |
1 - 7 |
MKS Władysławowo |
|
GKS Żukowo |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 3 |
Jantar Sopot |
|
Radunia Stężyca |
1 - 7 |
Salos Rumia |
|
Pauza: Grunke Somonino, |
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Salos Rumia |
11 - 2 |
Atlas Goręczyno |
|
Grunke Somonino |
3 - 4 |
Radunia Stężyca |
|
Stolem Gniewino |
4 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
MKS Władysławowo |
3 - 1 |
GKS Żukowo |
|
Pauza: Jantar Sopot, |
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Atlas Goręczyno |
0 - 6 |
GKS Żukowo |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 4 |
MKS Władysławowo |
|
Radunia Stężyca |
3 - 2 |
Jantar Sopot |
|
Salos Rumia |
8 - 1 |
Grunke Somonino |
|
Pauza: Stolem Gniewino, |
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Grunke Somonino |
11 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
Jantar Sopot |
2 - 4 |
Salos Rumia |
|
Stolem Gniewino |
0 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
GKS Żukowo |
4 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Pauza: MKS Władysławowo, |
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Atlas Goręczyno |
3 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
vo,niestawienie się na zawody |
GKS Żukowo |
1 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
|
MKS Władysławowo |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Stolem Gniewino |
0 - 2 |
Salos Rumia |
8 kwietnia 2010
8.04 - 17:00 |
Jantar Sopot |
3 - 0 |
Grunke Somonino |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Kolejka 11 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Jantar Sopot |
15 - 0 |
Atlas Goręczyno |
12 maja 2010
12.05 - 17:30 |
Grunke Somonino |
2 - 6 |
Stolem Gniewino |
9 czerwca 2010
9.06 - 18:00 |
Salos Rumia |
3 - 4 |
MKS Władysławowo |
|
Radunia Stężyca |
3 - 6 |
GKS Żukowo |
|
Bałtyk II Gdynia |
9 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Atlas Goręczyno |
0 - 14 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 4 |
Radunia Stężyca |
|
GKS Żukowo |
1 - 0 |
Salos Rumia |
26 kwietnia 2010
26.04 - 18:00 |
MKS Władysławowo |
10 - 3 |
Grunke Somonino |
|
Stolem Gniewino |
3 - 3 |
Jantar Sopot |
|
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Stolem Gniewino |
18 - 0 |
Atlas Goręczyno |
|
Jantar Sopot |
1 - 5 |
MKS Władysławowo |
|
Grunke Somonino |
1 - 5 |
GKS Żukowo |
|
Salos Rumia |
9 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Radunia Stężyca |
0 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Atlas Goręczyno |
1 - 4 |
Radunia Stężyca |
|
Bałtyk II Gdynia |
3 - 4 |
Salos Rumia |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 5 |
Grunke Somonino |
|
GKS Żukowo |
4 - 0 |
Jantar Sopot |
2 czerwca 2010
2.06 - 18:30 |
MKS Władysławowo |
9 - 2 |
Stolem Gniewino |
|
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (44) |
MKS Władysławowo |
8 - 0 |
Atlas Goręczyno |
|
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
GKS Żukowo |
|
Jantar Sopot |
4 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
25 maja 2010
25.05 - 18:00 |
Grunke Somonino |
1 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Salos Rumia |
6 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Atlas Goręczyno |
0 - 6 |
Salos Rumia |
|
Radunia Stężyca |
8 - 0 |
Grunke Somonino |
|
Bałtyk II Gdynia |
8 - 0 |
Jantar Sopot |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 4 |
Stolem Gniewino |
|
GKS Żukowo |
1 - 1 |
MKS Władysławowo |
|
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (32) |
GKS Żukowo |
13 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
MKS Władysławowo |
8 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Stolem Gniewino |
2 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Jantar Sopot |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Grunke Somonino |
0 - 8 |
Salos Rumia |
|
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (127) |
Atlas Goręczyno |
3 - 6 |
Grunke Somonino |
|
Salos Rumia |
6 - 1 |
Jantar Sopot |
|
Radunia Stężyca |
1 - 4 |
Stolem Gniewino |
|
Bałtyk II Gdynia |
3 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 4 |
GKS Żukowo |
|
|