Liga Juniorów C2 - grupa Malbork III - sezon 2009/2010

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 22 61 20 1 1 138 - 14
2. Gryf 2009 Tczew 22 56 18 2 2 106 - 26
3. Pogoń Prabuty 22 43 13 4 5 72 - 45
4. GKS Gardeja 22 35 11 2 9 60 - 51
5. Morze Stegna 22 34 10 4 8 70 - 57
6. Pogoń Smętowo 22 33 11 0 11 79 - 53
7. Powiśle Dzierzgoń 22 28 8 4 10 69 - 66
8. Olimpia Sztum 22 28 9 1 12 54 - 79
9. Błękitni Stare Pole 22 24 6 6 10 57 - 73
10. Delta Miłoradz 22 20 6 2 14 41 - 97
11. Sokół Mareza 22 10 2 4 16 23 - 71
12. Relax Ryjewo 22 8 2 2 18 24 - 161
Ostatni komentarz dodał Folus7 09.07.2010, 17:47:41


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (75) 
Gryf 2009 Tczew 14 - 0 Delta Miłoradz
Błękitni Stare Pole 2 - 2 GKS Gardeja
Relax Ryjewo 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Morze Stegna 3 - 3 Rodło Kwidzyn
Sokół Mareza 0 - 3 Pogoń Smętowo
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik
Olimpia Sztum 3 - 7 Pogoń Prabuty
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (131) 
Delta Miłoradz 1 - 4 Pogoń Prabuty
Pogoń Smętowo 3 - 0 Olimpia Sztum
vo,niestawienie się na zawody
Rodło Kwidzyn 5 - 0 Sokół Mareza
Powiśle Dzierzgoń 3 - 3 Morze Stegna
GKS Gardeja 9 - 0 Relax Ryjewo
Gryf 2009 Tczew 5 - 3 Błękitni Stare Pole
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (61) 
Błękitni Stare Pole 5 - 0 Delta Miłoradz
Relax Ryjewo 0 - 16 Gryf 2009 Tczew
Morze Stegna 3 - 2 GKS Gardeja
Sokół Mareza 0 - 8 Powiśle Dzierzgoń
Olimpia Sztum 0 - 9 Rodło Kwidzyn
Pogoń Prabuty 3 - 2 Pogoń Smętowo
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (114) 
Delta Miłoradz 3 - 0 Pogoń Smętowo
vo,brak kart zdrowia
Rodło Kwidzyn 2 - 0 Pogoń Prabuty
Powiśle Dzierzgoń 18 - 1 Olimpia Sztum
GKS Gardeja 3 - 0 Sokół Mareza
Gryf 2009 Tczew 4 - 3 Morze Stegna
Błękitni Stare Pole 11 - 1 Relax Ryjewo
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (69) 
Relax Ryjewo 2 - 4 Delta Miłoradz
Morze Stegna 4 - 1 Błękitni Stare Pole
Sokół Mareza 2 - 7 Gryf 2009 Tczew
Olimpia Sztum 0 - 13 GKS Gardeja
Pogoń Prabuty 3 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Smętowo 1 - 3 Rodło Kwidzyn
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (65) 
Delta Miłoradz 0 - 6 Rodło Kwidzyn
Powiśle Dzierzgoń 4 - 2 Pogoń Smętowo
GKS Gardeja 1 - 7 Pogoń Prabuty
Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Olimpia Sztum
Błękitni Stare Pole 2 - 2 Sokół Mareza
Relax Ryjewo 4 - 8 Morze Stegna
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (103) 
Morze Stegna 10 - 0 Delta Miłoradz
Sokół Mareza 0 - 3 Relax Ryjewo
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 8:1
Olimpia Sztum 0 - 4 Błękitni Stare Pole
Pogoń Prabuty 1 - 2 Gryf 2009 Tczew
Pogoń Smętowo 2 - 3 GKS Gardeja
Rodło Kwidzyn 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (45) 
Delta Miłoradz 1 - 5 Powiśle Dzierzgoń
GKS Gardeja 0 - 6 Rodło Kwidzyn
Gryf 2009 Tczew 6 - 1 Pogoń Smętowo
Błękitni Stare Pole 1 - 1 Pogoń Prabuty
Relax Ryjewo 1 - 1 Olimpia Sztum
Morze Stegna 1 - 1 Sokół Mareza
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (128) 
Sokół Mareza 4 - 4 Delta Miłoradz
Olimpia Sztum 0 - 1 Morze Stegna
Pogoń Prabuty 5 - 1 Relax Ryjewo
Pogoń Smętowo 7 - 1 Błękitni Stare Pole
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
Powiśle Dzierzgoń 4 - 0 GKS Gardeja
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (152) 
Delta Miłoradz 1 - 3 GKS Gardeja
Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
vo,niestawienie się na zawody
Błękitni Stare Pole 0 - 9 Rodło Kwidzyn
Relax Ryjewo 1 - 11 Pogoń Smętowo
Morze Stegna 3 - 0 Pogoń Prabuty
Sokół Mareza 7 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (92) 
Olimpia Sztum 11 - 1 Delta Miłoradz
Pogoń Prabuty 2 - 1 Sokół Mareza
Pogoń Smętowo 4 - 1 Morze Stegna
Rodło Kwidzyn 12 - 0 Relax Ryjewo
Powiśle Dzierzgoń 3 - 3 Błękitni Stare Pole
GKS Gardeja 0 - 8 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 12 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (220) 
Delta Miłoradz 1 - 6 Gryf 2009 Tczew
GKS Gardeja 2 - 4 Błękitni Stare Pole
Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Relax Ryjewo
Rodło Kwidzyn 4 - 1 Morze Stegna
Pogoń Smętowo 1 - 2 Sokół Mareza
Pogoń Prabuty 4 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 13 - 1/3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (48) 
Pogoń Prabuty 3 - 1 Delta Miłoradz
Olimpia Sztum 2 - 1 Pogoń Smętowo
Sokół Mareza 0 - 3 Rodło Kwidzyn
Morze Stegna 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Relax Ryjewo 1 - 3 GKS Gardeja
Błękitni Stare Pole 0 - 0 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 14 - 10/11. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (146) 
Delta Miłoradz 4 - 1 Błękitni Stare Pole
Gryf 2009 Tczew 11 - 0 Relax Ryjewo
GKS Gardeja 4 - 1 Morze Stegna
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Sokół Mareza
vo,niestawienie się na zawody
Rodło Kwidzyn 3 - 1 Olimpia Sztum
Pogoń Smętowo 6 - 1 Pogoń Prabuty
Kolejka 15 - 17/18. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (111) 
Pogoń Smętowo 7 - 1 Delta Miłoradz
Pogoń Prabuty 1 - 4 Rodło Kwidzyn
Olimpia Sztum 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Sokół Mareza 0 - 3 GKS Gardeja
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 3:0
Morze Stegna 1 - 4 Gryf 2009 Tczew
Relax Ryjewo 1 - 3 Błękitni Stare Pole
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (54) 
Delta Miłoradz 9 - 0 Relax Ryjewo
Błękitni Stare Pole 3 - 5 Morze Stegna
Gryf 2009 Tczew 2 - 0 Sokół Mareza
GKS Gardeja 2 - 1 Olimpia Sztum
Powiśle Dzierzgoń 2 - 6 Pogoń Prabuty
Rodło Kwidzyn 9 - 2 Pogoń Smętowo
Kolejka 17 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (121) 
Rodło Kwidzyn 5 - 0 Delta Miłoradz
Pogoń Smętowo 6 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Prabuty 1 - 1 GKS Gardeja
Olimpia Sztum 1 - 0 Gryf 2009 Tczew
Sokół Mareza 1 - 1 Błękitni Stare Pole
Morze Stegna 3 - 0 Relax Ryjewo
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 18 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (64) 
Delta Miłoradz 3 - 3 Morze Stegna
Relax Ryjewo 3 - 0 Sokół Mareza
vo,brak dokumentu tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 1:2
Błękitni Stare Pole 0 - 2 Olimpia Sztum
Gryf 2009 Tczew 3 - 3 Pogoń Prabuty
GKS Gardeja 4 - 0 Pogoń Smętowo
Powiśle Dzierzgoń 1 - 6 Rodło Kwidzyn
Kolejka 19 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (71) 
Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Delta Miłoradz
Rodło Kwidzyn 6 - 0 GKS Gardeja
Pogoń Smętowo 1 - 3 Gryf 2009 Tczew
Pogoń Prabuty 4 - 2 Błękitni Stare Pole
Olimpia Sztum 13 - 0 Relax Ryjewo
Sokół Mareza 3 - 6 Morze Stegna
Kolejka 20 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (85) 
Delta Miłoradz 3 - 0 Sokół Mareza
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 1:4
Morze Stegna 0 - 2 Olimpia Sztum
Relax Ryjewo 2 - 7 Pogoń Prabuty
Błękitni Stare Pole 2 - 5 Pogoń Smętowo
Gryf 2009 Tczew 3 - 2 Rodło Kwidzyn
GKS Gardeja 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 21 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (134) 
GKS Gardeja 1 - 2 Delta Miłoradz
Powiśle Dzierzgoń 2 - 4 Gryf 2009 Tczew
Rodło Kwidzyn 14 - 1 Błękitni Stare Pole
Pogoń Smętowo 10 - 0 Relax Ryjewo
Pogoń Prabuty 6 - 3 Morze Stegna
Olimpia Sztum 4 - 0 Sokół Mareza
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (118) 
Delta Miłoradz 1 - 5 Olimpia Sztum
Sokół Mareza 0 - 3 Pogoń Prabuty
Morze Stegna 2 - 4 Pogoń Smętowo
Relax Ryjewo 0 - 20 Rodło Kwidzyn
Błękitni Stare Pole 7 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Gryf 2009 Tczew 2 - 1 GKS Gardeja