Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Diament Trzebielino |
0 - 22 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Gryf 95 II Słupsk |
0 - 15 |
Jantar Ustka |
16 września 2009
16.09 - 17:30 |
Karol Pęplino |
4 - 3 |
Lider Miastko |
|
Orliki Jezierzyce |
0 - 11 |
Sparta Sycewice |
16 września 2009
16.09 - 16:00 |
Pauza: Granit Koczała, |
Kolejka 2 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Sparta Sycewice |
34 - 0 |
Granit Koczała |
|
Lider Miastko |
3 - 3 |
Orliki Jezierzyce |
|
Jantar Ustka |
3 - 4 |
Karol Pęplino |
11 września 2009
11.09 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
4 - 8 |
Gryf 95 II Słupsk |
|
Pauza: Gryf 95 Słupsk, |
Kolejka 3 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 II Słupsk |
1 - 12 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Karol Pęplino |
25 - 0 |
Diament Trzebielino |
18 września 2009
18.09 - 17:00 |
Orliki Jezierzyce |
1 - 10 |
Jantar Ustka |
|
Granit Koczała |
0 - 17 |
Lider Miastko |
|
Pauza: Sparta Sycewice, |
Kolejka 4 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 6 |
Sparta Sycewice |
|
Jantar Ustka |
16 - 0 |
Granit Koczała |
29 września 2009
29.09 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 12 |
Orliki Jezierzyce |
|
Gryf 95 II Słupsk |
0 - 18 |
Karol Pęplino |
25 września 2009
25.09 - 17:00 |
Pauza: Lider Miastko, |
Kolejka 5 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
0 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
5 października 2009
5.10 - 17:00 |
Orliki Jezierzyce |
3 - 0 |
Gryf 95 II Słupsk |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Granit Koczała |
5 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Sparta Sycewice |
13 - 0 |
Lider Miastko |
|
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 6 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
14 - 0 |
Lider Miastko |
|
Jantar Ustka |
0 - 10 |
Sparta Sycewice |
7 października 2009
7.10 - 16:30 |
Gryf 95 II Słupsk |
8 - 2 |
Granit Koczała |
|
Karol Pęplino |
12 - 0 |
Orliki Jezierzyce |
9 października 2009
9.10 - 16:00 |
Pauza: Diament Trzebielino, |
Kolejka 7 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orliki Jezierzyce |
2 - 11 |
Gryf 95 Słupsk |
21 października 2009
21.10 - 16:00 |
Granit Koczała |
1 - 10 |
Karol Pęplino |
|
Sparta Sycewice |
20 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Lider Miastko |
2 - 7 |
Jantar Ustka |
|
Pauza: Gryf 95 II Słupsk, |
Kolejka 8 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
13 - 3 |
Jantar Ustka |
|
Diament Trzebielino |
0 - 7 |
Lider Miastko |
|
Gryf 95 II Słupsk |
3 - 22 |
Sparta Sycewice |
|
Orliki Jezierzyce |
2 - 0 |
Granit Koczała |
|
Pauza: Karol Pęplino, |
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Granit Koczała |
2 - 15 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Sparta Sycewice |
10 - 2 |
Karol Pęplino |
30 października 2009
30.10 - 15:00 |
Lider Miastko |
9 - 2 |
Gryf 95 II Słupsk |
|
Jantar Ustka |
18 - 0 |
Diament Trzebielino |
|
Pauza: Orliki Jezierzyce, |
Kolejka 10 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
20 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Jantar Ustka |
14 - 1 |
Gryf 95 II Słupsk |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 |
Lider Miastko |
4 - 7 |
Karol Pęplino |
10 maja 2010
10.05 - 18:00 |
Sparta Sycewice |
20 - 0 |
Orliki Jezierzyce |
14 czerwca 2010
14.06 - 17:00 |
Pauza: Granit Koczała, |
Kolejka 11 - 19. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Granit Koczała |
2 - 7 |
Sparta Sycewice |
|
Orliki Jezierzyce |
7 - 1 |
Lider Miastko |
|
Karol Pęplino |
6 - 3 |
Jantar Ustka |
24 maja 2010
24.05 - 17:00 |
Gryf 95 II Słupsk |
11 - 2 |
Diament Trzebielino |
|
Pauza: Gryf 95 Słupsk, |
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
10 - 1 |
Gryf 95 II Słupsk |
|
Diament Trzebielino |
0 - 9 |
Karol Pęplino |
23 kwietnia 2010
23.04 - 17:00 |
Jantar Ustka |
9 - 1 |
Orliki Jezierzyce |
|
Lider Miastko |
7 - 3 |
Granit Koczała |
|
Pauza: Sparta Sycewice, |
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
1 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Granit Koczała |
3 - 16 |
Jantar Ustka |
|
Orliki Jezierzyce |
9 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Karol Pęplino |
15 - 1 |
Gryf 95 II Słupsk |
30 kwietnia 2010
30.04 - 17:00 |
Pauza: Lider Miastko, |
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 4 |
Karol Pęplino |
26 maja 2010
26.05 - 17:00 |
Gryf 95 II Słupsk |
7 - 4 |
Orliki Jezierzyce |
|
Diament Trzebielino |
3 - 0 |
Granit Koczała |
|
vo,brak minimalnej ilości zawodników drużyny gości |
Lider Miastko |
1 - 23 |
Sparta Sycewice |
|
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Miastko |
1 - 10 |
Gryf 95 Słupsk |
12 maja 2010
12.05 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
15 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Granit Koczała |
3 - 5 |
Gryf 95 II Słupsk |
|
Orliki Jezierzyce |
1 - 2 |
Karol Pęplino |
|
Pauza: Diament Trzebielino, |
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
13 - 1 |
Orliki Jezierzyce |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:00 |
Karol Pęplino |
10 - 4 |
Granit Koczała |
21 maja 2010
21.05 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 30 |
Sparta Sycewice |
21 maja 2010
21.05 - 17:00 |
Jantar Ustka |
10 - 4 |
Lider Miastko |
|
Pauza: Gryf 95 II Słupsk, |
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
2 - 8 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Lider Miastko |
9 - 2 |
Diament Trzebielino |
28 maja 2010
28.05 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
19 - 4 |
Gryf 95 II Słupsk |
27 maja 2010
27.05 - 17:30 |
Granit Koczała |
3 - 5 |
Orliki Jezierzyce |
31 maja 2010
31.05 - 15:00 |
Pauza: Karol Pęplino, |
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
12 - 0 |
Granit Koczała |
|
Karol Pęplino |
3 - 8 |
Sparta Sycewice |
2 kwietnia 2010
2.04 - 17:00 |
Gryf 95 II Słupsk |
3 - 3 |
Lider Miastko |
|
Diament Trzebielino |
0 - 8 |
Jantar Ustka |
|
Pauza: Orliki Jezierzyce, . |
|