Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (167) |
Nogat Malbork |
1 - 0 |
Błyskawica Postolin |
30 sierpnia 2009
30.08 - 17:00 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
1 - 2 |
Rodło Trzciano |
30 sierpnia 2009
30.08 - 16:00 |
Delta II Miłoradz |
5 - 2 |
GKS Gardeja |
30 sierpnia 2009
30.08 - 16:00 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
0 - 7 |
LKS Waplewo |
30 sierpnia 2009
30.08 - 17:00 |
Tęcza Szropy |
1 - 3 |
Jurand Lasowice |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Balaton Klasztorek |
1 - 0 |
GKS Straszewo |
30 sierpnia 2009
30.08 - 15:00 |
Pauza: Ruch Gościszewo, |
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Błyskawica Postolin |
2 - 4 |
Ruch Gościszewo |
6 września 2009
6.09 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
4 - 2 |
Balaton Klasztorek |
6 września 2009
6.09 - 13:30 |
LKS Waplewo |
7 - 1 |
Tęcza Szropy |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
GKS Gardeja |
5 - 0 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 0 |
Delta II Miłoradz |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Nogat Malbork |
1 - 2 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
6 września 2009
6.09 - 17:00 |
Pauza: GKS Straszewo, |
Kolejka 3 - 9. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (56) |
LZS Mikołajki Pomorskie |
2 - 2 |
Błyskawica Postolin |
9 września 2009
9.09 - 17:00 |
Delta II Miłoradz |
4 - 1 |
Nogat Malbork |
9 września 2009
9.09 - 17:00 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
4 - 3 |
Rodło Trzciano |
9 września 2009
9.09 - 17:30 |
Tęcza Szropy |
0 - 1 |
GKS Gardeja |
9 września 2009
9.09 - 17:00 |
Balaton Klasztorek |
1 - 1 |
LKS Waplewo |
9 września 2009
9.09 - 17:00 |
Ruch Gościszewo |
3 - 2 |
GKS Straszewo |
9 września 2009
9.09 - 17:30 |
Pauza: Jurand Lasowice, |
Kolejka 4 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Błyskawica Postolin |
3 - 3 |
GKS Straszewo |
13 września 2009
13.09 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 5 |
Ruch Gościszewo |
13 września 2009
13.09 - 13:30 |
GKS Gardeja |
2 - 1 |
Balaton Klasztorek |
12 września 2009
12.09 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
5 - 4 |
Tęcza Szropy |
13 września 2009
13.09 - 15:00 |
Nogat Malbork |
0 - 2 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
13 września 2009
13.09 - 17:00 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
2 - 2 |
Delta II Miłoradz |
13 września 2009
13.09 - 14:00 |
Mecz rozgrywany w Miłoradzu |
Pauza: LKS Waplewo, |
Kolejka 5 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Delta II Miłoradz |
3 - 1 |
Błyskawica Postolin |
20 września 2009
20.09 - 14:00 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
8 - 2 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
20 września 2009
20.09 - 15:00 |
Tęcza Szropy |
3 - 1 |
Nogat Malbork |
19 września 2009
19.09 - 16:30 |
Balaton Klasztorek |
2 - 5 |
Rodło Trzciano |
20 września 2009
20.09 - 15:00 |
Ruch Gościszewo |
4 - 2 |
LKS Waplewo |
20 września 2009
20.09 - 16:00 |
GKS Straszewo |
3 - 3 |
Jurand Lasowice |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 6 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (113) |
Błyskawica Postolin |
0 - 0 |
Jurand Lasowice |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
LKS Waplewo |
5 - 0 |
GKS Straszewo |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
GKS Gardeja |
3 - 4 |
Ruch Gościszewo |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
Nogat Malbork |
0 - 1 |
Balaton Klasztorek |
27 września 2009
27.09 - 15:00 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
2 - 2 |
Tęcza Szropy |
27 września 2009
27.09 - 16:00 |
Delta II Miłoradz |
3 - 4 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
Pauza: Rodło Trzciano, |
Kolejka 7 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (129) |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
1 - 0 |
Błyskawica Postolin |
4 października 2009
4.10 - 14:00 |
Tęcza Szropy |
1 - 1 |
Delta II Miłoradz |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Balaton Klasztorek |
4 - 2 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
4 października 2009
4.10 - 11:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 1 |
Rodło Trzciano |
4 października 2009
4.10 - 15:30 |
GKS Straszewo |
1 - 6 |
GKS Gardeja |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 3 |
LKS Waplewo |
4 października 2009
4.10 - 16:00 |
Pauza: Nogat Malbork, |
Kolejka 8 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (100) |
Błyskawica Postolin |
1 - 2 |
LKS Waplewo |
11 października 2009
11.10 - 14:00 |
GKS Gardeja |
2 - 1 |
Jurand Lasowice |
11 października 2009
11.10 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
3 - 3 |
GKS Straszewo |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Nogat Malbork |
1 - 8 |
Ruch Gościszewo |
11 października 2009
11.10 - 15:00 |
Delta II Miłoradz |
2 - 0 |
Balaton Klasztorek |
|
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
7 - 1 |
Tęcza Szropy |
11 października 2009
11.10 - 14:00 |
Pauza: LZS Mikołajki Pomorskie, |
Kolejka 9 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (147) |
Tęcza Szropy |
2 - 1 |
Błyskawica Postolin |
|
Balaton Klasztorek |
1 - 5 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
Ruch Gościszewo |
4 - 1 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
18 października 2009
18.10 - 15:00 |
GKS Straszewo |
1 - 1 |
Nogat Malbork |
|
Jurand Lasowice |
2 - 2 |
Rodło Trzciano |
18 października 2009
18.10 - 15:00 |
LKS Waplewo |
4 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Pauza: Delta II Miłoradz, |
Kolejka 10 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (115) |
Błyskawica Postolin |
3 - 0 |
GKS Gardeja |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodnika drużyny gości,na boisku 5:5 |
Rodło Trzciano |
5 - 6 |
LKS Waplewo |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
Nogat Malbork |
2 - 4 |
Jurand Lasowice |
25 października 2009
25.10 - 13:00 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
0 - 1 |
GKS Straszewo |
|
Delta II Miłoradz |
1 - 3 |
Ruch Gościszewo |
|
Tęcza Szropy |
0 - 0 |
Balaton Klasztorek |
|
Pauza: Żuławy II Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 11 - 31. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Balaton Klasztorek |
1 - 2 |
Błyskawica Postolin |
31 października 2009
31.10 - 11:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 1 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
GKS Straszewo |
2 - 1 |
Delta II Miłoradz |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
3 - 0 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
31 października 2009
31.10 - 15:00 |
LKS Waplewo |
2 - 1 |
Nogat Malbork |
31 października 2009
31.10 - 13:00 |
GKS Gardeja |
1 - 4 |
Rodło Trzciano |
31 października 2009
31.10 - 13:00 |
Pauza: Tęcza Szropy, |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Błyskawica Postolin |
2 - 0 |
Rodło Trzciano |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 |
Nogat Malbork |
1 - 1 |
GKS Gardeja |
|
LZS Mikołajki Pomorskie |
1 - 3 |
LKS Waplewo |
|
Delta II Miłoradz |
3 - 4 |
Jurand Lasowice |
|
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
3 - 2 |
GKS Straszewo |
|
Tęcza Szropy |
0 - 2 |
Ruch Gościszewo |
|
Pauza: Balaton Klasztorek, |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (83) |
Ruch Gościszewo |
3 - 0 |
Balaton Klasztorek |
15 listopada 2009
15.11 - 13:00 |
GKS Straszewo |
5 - 2 |
Tęcza Szropy |
|
Jurand Lasowice |
4 - 1 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 |
LKS Waplewo |
5 - 1 |
Delta II Miłoradz |
|
GKS Gardeja |
4 - 7 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
|
Rodło Trzciano |
3 - 2 |
Nogat Malbork |
15 listopada 2009
15.11 - 13:00 |
Pauza: Błyskawica Postolin, |
Kolejka 14 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] | Komentarze (100) |
Błyskawica Postolin |
4 - 0 |
Nogat Malbork |
28 marca 2010
28.03 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
4 - 1 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
28 marca 2010
28.03 - 15:00 |
GKS Gardeja |
1 - 1 |
Delta II Miłoradz |
27 marca 2010
27.03 - 16:00 |
LKS Waplewo |
2 - 2 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
27 marca 2010
27.03 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 0 |
Tęcza Szropy |
27 marca 2010
27.03 - 15:00 |
GKS Straszewo |
1 - 2 |
Balaton Klasztorek |
27 marca 2010
27.03 - 15:30 |
Pauza: Ruch Gościszewo, |
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Ruch Gościszewo |
1 - 1 |
Błyskawica Postolin |
3 kwietnia 2010
3.04 - 14:00 |
Balaton Klasztorek |
0 - 4 |
Jurand Lasowice |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:00 |
vo,czynne znieważenie sędziego,mecz przerwany w 85min. przy stanie 2:4 |
Tęcza Szropy |
0 - 8 |
LKS Waplewo |
3 kwietnia 2010
3.04 - 13:30 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
4 - 3 |
GKS Gardeja |
3 kwietnia 2010
3.04 - 11:00 |
Delta II Miłoradz |
3 - 6 |
Rodło Trzciano |
3 kwietnia 2010
3.04 - 11:00 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
0 - 2 |
Nogat Malbork |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:30 |
Pauza: GKS Straszewo, |
Kolejka 16 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (83) |
Błyskawica Postolin |
3 - 0 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Nogat Malbork |
1 - 0 |
Delta II Miłoradz |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
Rodło Trzciano |
1 - 3 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
GKS Gardeja |
3 - 0 |
Tęcza Szropy |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:2 |
LKS Waplewo |
2 - 0 |
Balaton Klasztorek |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
GKS Straszewo |
2 - 5 |
Ruch Gościszewo |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 |
Pauza: Jurand Lasowice, |
Kolejka 17 - 20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (65) |
GKS Straszewo |
0 - 2 |
Błyskawica Postolin |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
Ruch Gościszewo |
3 - 0 |
Jurand Lasowice |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
Balaton Klasztorek |
0 - 2 |
GKS Gardeja |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
Tęcza Szropy |
2 - 3 |
Rodło Trzciano |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Nogat Malbork |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
Delta II Miłoradz |
3 - 0 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Pauza: LKS Waplewo, |
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Błyskawica Postolin |
0 - 0 |
Delta II Miłoradz |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:00 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
1 - 6 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
24 kwietnia 2010
24.04 - 17:00 |
Nogat Malbork |
6 - 1 |
Tęcza Szropy |
25 kwietnia 2010
25.04 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
1 - 1 |
Balaton Klasztorek |
24 kwietnia 2010
24.04 - 15:00 |
LKS Waplewo |
1 - 3 |
Ruch Gościszewo |
24 kwietnia 2010
24.04 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 1 |
GKS Straszewo |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Jurand Lasowice |
5 - 0 |
Błyskawica Postolin |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 |
GKS Straszewo |
1 - 4 |
LKS Waplewo |
1 maja 2010
1.05 - 11:00 |
Ruch Gościszewo |
5 - 3 |
GKS Gardeja |
1 maja 2010
1.05 - 14:00 |
Balaton Klasztorek |
2 - 1 |
Nogat Malbork |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 |
Tęcza Szropy |
0 - 3 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
1 maja 2010
1.05 - 12:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:0 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
0 - 2 |
Delta II Miłoradz |
2 maja 2010
2.05 - 11:00 |
Pauza: Rodło Trzciano, |
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (70) |
Błyskawica Postolin |
3 - 1 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
9 maja 2010
9.05 - 14:00 |
Delta II Miłoradz |
3 - 0 |
Tęcza Szropy |
8 maja 2010
8.05 - 13:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
0 - 6 |
Balaton Klasztorek |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 6 |
Ruch Gościszewo |
8 maja 2010
8.05 - 13:00 |
GKS Gardeja |
2 - 2 |
GKS Straszewo |
9 maja 2010
9.05 - 17:00 |
LKS Waplewo |
4 - 2 |
Jurand Lasowice |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Pauza: Nogat Malbork, |
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (44) |
LKS Waplewo |
2 - 1 |
Błyskawica Postolin |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
4 - 1 |
GKS Gardeja |
|
GKS Straszewo |
1 - 1 |
Rodło Trzciano |
|
Ruch Gościszewo |
4 - 0 |
Nogat Malbork |
|
Balaton Klasztorek |
2 - 1 |
Delta II Miłoradz |
|
Tęcza Szropy |
0 - 5 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
|
Pauza: LZS Mikołajki Pomorskie, |
Kolejka 22 - 19. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Błyskawica Postolin |
5 - 1 |
Tęcza Szropy |
19 maja 2010
19.05 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Balaton Klasztorek |
19 maja 2010
19.05 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
0 - 9 |
Ruch Gościszewo |
19 maja 2010
19.05 - 18:00 |
Nogat Malbork |
3 - 0 |
GKS Straszewo |
19 maja 2010
19.05 |
Rodło Trzciano |
3 - 5 |
Jurand Lasowice |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 |
GKS Gardeja |
3 - 2 |
LKS Waplewo |
19 maja 2010
19.05 |
Pauza: Delta II Miłoradz, |
Kolejka 23 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (61) |
GKS Gardeja |
3 - 1 |
Błyskawica Postolin |
23 maja 2010
23.05 - 17:00 |
LKS Waplewo |
4 - 2 |
Rodło Trzciano |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 0 |
Nogat Malbork |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
GKS Straszewo |
8 - 1 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
4 - 0 |
Delta II Miłoradz |
22 maja 2010
22.05 - 14:00 |
Balaton Klasztorek |
2 - 1 |
Tęcza Szropy |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
Pauza: Żuławy II Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 24 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (147) |
Błyskawica Postolin |
4 - 1 |
Balaton Klasztorek |
29 maja 2010
29.05 - 18:00 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Ruch Gościszewo |
30 maja 2010
30.05 - 13:00 |
Delta II Miłoradz |
0 - 3 |
GKS Straszewo |
29 maja 2010
29.05 - 13:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
LZS Mikołajki Pomorskie |
0 - 4 |
Jurand Lasowice |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:4 |
Nogat Malbork |
4 - 1 |
LKS Waplewo |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 3 |
GKS Gardeja |
30 maja 2010
30.05 - 16:00 |
Pauza: Tęcza Szropy, |
Kolejka 25 - 3. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Rodło Trzciano |
2 - 6 |
Błyskawica Postolin |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
GKS Gardeja |
6 - 1 |
Nogat Malbork |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
LKS Waplewo |
13 - 2 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
4 - 0 |
Delta II Miłoradz |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
GKS Straszewo |
2 - 3 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 0 |
Tęcza Szropy |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 |
Pauza: Balaton Klasztorek, |
Kolejka 26 - 6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (84) |
Balaton Klasztorek |
1 - 8 |
Ruch Gościszewo |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
Tęcza Szropy |
2 - 1 |
GKS Straszewo |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański |
1 - 4 |
Jurand Lasowice |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
Delta II Miłoradz |
1 - 6 |
LKS Waplewo |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
LZS Mikołajki Pomorskie |
0 - 9 |
GKS Gardeja |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
Nogat Malbork |
4 - 2 |
Rodło Trzciano |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 |
Pauza: Błyskawica Postolin, . |
|