Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Amator II Kiełpino |
3 - 3 |
Barka Łebno |
31 sierpnia 2008
31.08 - 15:30 |
Atlas II Goręczyno |
1 - 6 |
Amigo Przyjaźń |
30 sierpnia 2008
30.08 - 17:00 |
Huragan II Nowe Polaszki |
5 - 4 |
UKS Skrzeszewo |
31 sierpnia 2008
31.08 - 14:00 |
GKS II Sierakowice |
3 - 3 |
Potęga Węsiory |
31 sierpnia 2008
31.08 - 14:00 |
FC Gowidlino |
4 - 0 |
Orzeł Gołubie |
31 sierpnia 2008
31.08 - 17:00 |
GKS Linia |
6 - 0 |
KS Mściszewice |
31 sierpnia 2008
31.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Barka Łebno |
6 - 3 |
KS Mściszewice |
7 września 2008
7.09 - 12:00 |
Orzeł Gołubie |
0 - 1 |
GKS Linia |
7 września 2008
7.09 - 16:00 |
Potęga Węsiory |
0 - 2 |
FC Gowidlino |
7 września 2008
7.09 - 14:00 |
UKS Skrzeszewo |
2 - 1 |
GKS II Sierakowice |
7 września 2008
7.09 - 14:00 |
Amigo Przyjaźń |
8 - 3 |
Huragan II Nowe Polaszki |
7 września 2008
7.09 - 13:00 |
Amator II Kiełpino |
3 - 3 |
Atlas II Goręczyno |
7 września 2008
7.09 - 15:30 |
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Atlas II Goręczyno |
1 - 0 |
Barka Łebno |
14 września 2008
14.09 - 15:00 |
Huragan II Nowe Polaszki |
2 - 4 |
Amator II Kiełpino |
14 września 2008
14.09 - 14:00 |
GKS II Sierakowice |
3 - 2 |
Amigo Przyjaźń |
14 września 2008
14.09 - 14:00 |
FC Gowidlino |
3 - 1 |
UKS Skrzeszewo |
14 września 2008
14.09 - 17:00 |
GKS Linia |
4 - 1 |
Potęga Węsiory |
14 września 2008
14.09 - 14:00 |
KS Mściszewice |
3 - 2 |
Orzeł Gołubie |
14 września 2008
14.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Barka Łebno |
6 - 2 |
Orzeł Gołubie |
20 września 2008
20.09 - 15:00 |
Potęga Węsiory |
1 - 4 |
KS Mściszewice |
21 września 2008
21.09 - 14:00 |
UKS Skrzeszewo |
1 - 1 |
GKS Linia |
21 września 2008
21.09 - 14:00 |
Amigo Przyjaźń |
2 - 2 |
FC Gowidlino |
21 września 2008
21.09 - 13:00 |
Amator II Kiełpino |
2 - 3 |
GKS II Sierakowice |
21 września 2008
21.09 - 15:30 |
Atlas II Goręczyno |
4 - 2 |
Huragan II Nowe Polaszki |
20 września 2008
20.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Huragan II Nowe Polaszki |
0 - 2 |
Barka Łebno |
28 września 2008
28.09 - 14:00 |
GKS II Sierakowice |
4 - 1 |
Atlas II Goręczyno |
28 września 2008
28.09 - 14:00 |
FC Gowidlino |
5 - 2 |
Amator II Kiełpino |
28 września 2008
28.09 - 17:00 |
GKS Linia |
3 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
28 września 2008
28.09 - 14:00 |
KS Mściszewice |
3 - 1 |
UKS Skrzeszewo |
28 września 2008
28.09 - 16:00 |
Orzeł Gołubie |
1 - 0 |
Potęga Węsiory |
28 września 2008
28.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Barka Łebno |
2 - 0 |
Potęga Węsiory |
4 października 2008
4.10 - 14:00 |
UKS Skrzeszewo |
5 - 1 |
Orzeł Gołubie |
5 października 2008
5.10 - 14:00 |
Amigo Przyjaźń |
0 - 1 |
KS Mściszewice |
5 października 2008
5.10 - 13:00 |
Amator II Kiełpino |
4 - 8 |
GKS Linia |
5 października 2008
5.10 - 15:30 |
Atlas II Goręczyno |
2 - 1 |
FC Gowidlino |
4 października 2008
4.10 - 15:00 |
Huragan II Nowe Polaszki |
0 - 3 |
GKS II Sierakowice |
5 października 2008
5.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (33) |
GKS II Sierakowice |
3 - 0 |
Barka Łebno |
12 października 2008
12.10 - 14:00 |
FC Gowidlino |
5 - 1 |
Huragan II Nowe Polaszki |
12 października 2008
12.10 - 16:00 |
GKS Linia |
1 - 2 |
Atlas II Goręczyno |
12 października 2008
12.10 - 14:00 |
KS Mściszewice |
2 - 2 |
Amator II Kiełpino |
12 października 2008
12.10 - 15:00 |
Orzeł Gołubie |
7 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
12 października 2008
12.10 - 16:00 |
Potęga Węsiory |
1 - 1 |
UKS Skrzeszewo |
12 października 2008
12.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Barka Łebno |
4 - 2 |
UKS Skrzeszewo |
19 października 2008
19.10 - 12:00 |
Amigo Przyjaźń |
5 - 1 |
Potęga Węsiory |
19 października 2008
19.10 - 13:00 |
Amator II Kiełpino |
7 - 3 |
Orzeł Gołubie |
19 października 2008
19.10 - 15:30 |
Atlas II Goręczyno |
1 - 0 |
KS Mściszewice |
18 października 2008
18.10 - 14:30 |
Huragan II Nowe Polaszki |
1 - 2 |
GKS Linia |
19 października 2008
19.10 - 14:00 |
GKS II Sierakowice |
0 - 0 |
FC Gowidlino |
19 października 2008
19.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (33) |
FC Gowidlino |
5 - 1 |
Barka Łebno |
26 października 2008
26.10 - 15:00 |
GKS Linia |
1 - 0 |
GKS II Sierakowice |
26 października 2008
26.10 - 14:00 |
KS Mściszewice |
0 - 0 |
Huragan II Nowe Polaszki |
26 października 2008
26.10 - 15:00 |
Orzeł Gołubie |
0 - 1 |
Atlas II Goręczyno |
26 października 2008
26.10 - 14:00 |
Potęga Węsiory |
2 - 1 |
Amator II Kiełpino |
26 października 2008
26.10 - 11:00 |
UKS Skrzeszewo |
3 - 3 |
Amigo Przyjaźń |
26 października 2008
26.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 2. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Barka Łebno |
4 - 2 |
Amigo Przyjaźń |
2 listopada 2008
2.11 - 12:00 |
Amator II Kiełpino |
2 - 6 |
UKS Skrzeszewo |
2 listopada 2008
2.11 - 15:00 |
Atlas II Goręczyno |
5 - 0 |
Potęga Węsiory |
2 listopada 2008
2.11 - 14:00 |
Huragan II Nowe Polaszki |
2 - 2 |
Orzeł Gołubie |
2 listopada 2008
2.11 - 14:00 |
GKS II Sierakowice |
5 - 0 |
KS Mściszewice |
2 listopada 2008
2.11 - 14:00 |
FC Gowidlino |
3 - 2 |
GKS Linia |
2 listopada 2008
2.11 - 12:00 |
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (21) |
GKS Linia |
2 - 1 |
Barka Łebno |
9 listopada 2008
9.11 - 14:00 |
KS Mściszewice |
5 - 2 |
FC Gowidlino |
9 listopada 2008
9.11 - 13:30 |
Orzeł Gołubie |
0 - 1 |
GKS II Sierakowice |
9 listopada 2008
9.11 - 14:00 |
Potęga Węsiory |
2 - 1 |
Huragan II Nowe Polaszki |
9 listopada 2008
9.11 - 11:00 |
UKS Skrzeszewo |
2 - 3 |
Atlas II Goręczyno |
9 listopada 2008
9.11 - 14:00 |
Amigo Przyjaźń |
6 - 0 |
Amator II Kiełpino |
9 listopada 2008
9.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Barka Łebno |
2 - 2 |
Amator II Kiełpino |
29 kwietnia 2009
29.04 - 18:00 |
Amigo Przyjaźń |
1 - 0 |
Atlas II Goręczyno |
29 kwietnia 2009
29.04 - 18:00 |
UKS Skrzeszewo |
4 - 1 |
Huragan II Nowe Polaszki |
29 kwietnia 2009
29.04 - 18:00 |
Potęga Węsiory |
0 - 4 |
GKS II Sierakowice |
29 kwietnia 2009
29.04 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
2 - 5 |
FC Gowidlino |
29 kwietnia 2009
29.04 - 17:00 |
KS Mściszewice |
2 - 2 |
GKS Linia |
29 kwietnia 2009
29.04 |
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (5) |
KS Mściszewice |
0 - 3 |
Barka Łebno |
5 kwietnia 2009
5.04 - 14:30 |
GKS Linia |
3 - 0 |
Orzeł Gołubie |
5 kwietnia 2009
5.04 - 14:00 |
vo,brak kart zdrowia |
FC Gowidlino |
2 - 1 |
Potęga Węsiory |
5 kwietnia 2009
5.04 - 17:00 |
GKS II Sierakowice |
2 - 1 |
UKS Skrzeszewo |
5 kwietnia 2009
5.04 - 14:00 |
Huragan II Nowe Polaszki |
1 - 3 |
Amigo Przyjaźń |
5 kwietnia 2009
5.04 - 14:00 |
Atlas II Goręczyno |
1 - 1 |
Amator II Kiełpino |
4 kwietnia 2009
4.04 - 15:00 |
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Barka Łebno |
0 - 3 |
Atlas II Goręczyno |
19 kwietnia 2009
19.04 - 13:00 |
Amator II Kiełpino |
2 - 0 |
Huragan II Nowe Polaszki |
19 kwietnia 2009
19.04 - 14:00 |
Amigo Przyjaźń |
2 - 2 |
GKS II Sierakowice |
19 kwietnia 2009
19.04 - 14:00 |
UKS Skrzeszewo |
2 - 2 |
FC Gowidlino |
19 kwietnia 2009
19.04 - 14:00 |
Potęga Węsiory |
2 - 2 |
GKS Linia |
19 kwietnia 2009
19.04 - 12:00 |
Orzeł Gołubie |
0 - 0 |
KS Mściszewice |
19 kwietnia 2009
19.04 - 14:00 |
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Orzeł Gołubie |
1 - 3 |
Barka Łebno |
26 kwietnia 2009
26.04 - 14:00 |
KS Mściszewice |
5 - 1 |
Potęga Węsiory |
26 kwietnia 2009
26.04 - 13:00 |
GKS Linia |
4 - 0 |
UKS Skrzeszewo |
25 kwietnia 2009
25.04 - 17:00 |
FC Gowidlino |
2 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
26 kwietnia 2009
26.04 - 17:00 |
GKS II Sierakowice |
0 - 0 |
Amator II Kiełpino |
26 kwietnia 2009
26.04 - 14:00 |
Huragan II Nowe Polaszki |
1 - 2 |
Atlas II Goręczyno |
26 kwietnia 2009
26.04 - 14:00 |
Kolejka 16 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Barka Łebno |
8 - 4 |
Huragan II Nowe Polaszki |
3 maja 2009
3.05 - 13:00 |
Atlas II Goręczyno |
1 - 2 |
GKS II Sierakowice |
2 maja 2009
2.05 - 11:00 |
Amator II Kiełpino |
0 - 5 |
FC Gowidlino |
3 maja 2009
3.05 - 14:00 |
Amigo Przyjaźń |
2 - 3 |
GKS Linia |
3 maja 2009
3.05 - 14:00 |
UKS Skrzeszewo |
4 - 3 |
KS Mściszewice |
3 maja 2009
3.05 - 14:00 |
Potęga Węsiory |
3 - 0 |
Orzeł Gołubie |
3 maja 2009
3.05 - 12:00 |
goście nie przyjechali |
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Potęga Węsiory |
1 - 2 |
Barka Łebno |
10 maja 2009
10.05 - 12:00 |
Orzeł Gołubie |
1 - 1 |
UKS Skrzeszewo |
10 maja 2009
10.05 - 14:00 |
KS Mściszewice |
2 - 2 |
Amigo Przyjaźń |
10 maja 2009
10.05 - 13:30 |
GKS Linia |
7 - 1 |
Amator II Kiełpino |
10 maja 2009
10.05 - 14:00 |
FC Gowidlino |
2 - 3 |
Atlas II Goręczyno |
10 maja 2009
10.05 - 17:00 |
GKS II Sierakowice |
4 - 0 |
Huragan II Nowe Polaszki |
10 maja 2009
10.05 - 14:00 |
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Barka Łebno |
2 - 1 |
GKS II Sierakowice |
17 maja 2009
17.05 - 13:00 |
Huragan II Nowe Polaszki |
2 - 4 |
FC Gowidlino |
17 maja 2009
17.05 - 14:00 |
Atlas II Goręczyno |
1 - 5 |
GKS Linia |
16 maja 2009
16.05 - 17:00 |
Amator II Kiełpino |
4 - 2 |
KS Mściszewice |
17 maja 2009
17.05 - 14:00 |
Amigo Przyjaźń |
3 - 1 |
Orzeł Gołubie |
17 maja 2009
17.05 - 14:00 |
UKS Skrzeszewo |
5 - 0 |
Potęga Węsiory |
17 maja 2009
17.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (39) |
UKS Skrzeszewo |
3 - 1 |
Barka Łebno |
24 maja 2009
24.05 - 14:00 |
Potęga Węsiory |
2 - 2 |
Amigo Przyjaźń |
24 maja 2009
24.05 - 12:00 |
Orzeł Gołubie |
1 - 1 |
Amator II Kiełpino |
24 maja 2009
24.05 - 14:00 |
KS Mściszewice |
1 - 4 |
Atlas II Goręczyno |
24 maja 2009
24.05 - 13:00 |
GKS Linia |
3 - 0 |
Huragan II Nowe Polaszki |
24 maja 2009
24.05 - 14:00 |
FC Gowidlino |
3 - 2 |
GKS II Sierakowice |
24 maja 2009
24.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Barka Łebno |
2 - 4 |
FC Gowidlino |
31 maja 2009
31.05 - 13:00 |
GKS II Sierakowice |
5 - 1 |
GKS Linia |
31 maja 2009
31.05 - 14:00 |
Huragan II Nowe Polaszki |
1 - 6 |
KS Mściszewice |
31 maja 2009
31.05 - 14:00 |
Atlas II Goręczyno |
4 - 1 |
Orzeł Gołubie |
30 maja 2009
30.05 - 16:00 |
Amator II Kiełpino |
3 - 0 |
Potęga Węsiory |
31 maja 2009
31.05 - 14:00 |
Amigo Przyjaźń |
1 - 1 |
UKS Skrzeszewo |
31 maja 2009
31.05 - 14:00 |
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Amigo Przyjaźń |
2 - 1 |
Barka Łebno |
7 czerwca 2009
7.06 - 14:00 |
UKS Skrzeszewo |
3 - 0 |
Amator II Kiełpino |
7 czerwca 2009
7.06 - 14:00 |
Potęga Węsiory |
2 - 5 |
Atlas II Goręczyno |
7 czerwca 2009
7.06 - 12:00 |
Orzeł Gołubie |
6 - 1 |
Huragan II Nowe Polaszki |
7 czerwca 2009
7.06 - 14:00 |
KS Mściszewice |
0 - 0 |
GKS II Sierakowice |
7 czerwca 2009
7.06 - 13:00 |
GKS Linia |
1 - 0 |
FC Gowidlino |
7 czerwca 2009
7.06 - 14:00 |
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Barka Łebno |
0 - 8 |
GKS Linia |
14 czerwca 2009
14.06 - 13:00 |
FC Gowidlino |
5 - 2 |
KS Mściszewice |
14 czerwca 2009
14.06 - 17:00 |
GKS II Sierakowice |
6 - 1 |
Orzeł Gołubie |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Huragan II Nowe Polaszki |
0 - 0 |
Potęga Węsiory |
14 czerwca 2009
14.06 - 14:00 |
Atlas II Goręczyno |
1 - 0 |
UKS Skrzeszewo |
13 czerwca 2009
13.06 - 16:00 |
Amator II Kiełpino |
1 - 3 |
Amigo Przyjaźń |
14 czerwca 2009
14.06 - 13:00 |
|