Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Wisła II Gdańsk |
3 - 0 |
GKS III Żukowo |
31 sierpnia 2008
31.08 - 16:00 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 2 |
GKS Luzino |
31 sierpnia 2008
31.08 - 11:00 |
Damor Rumia |
1 - 0 |
UKS Klukowo |
31 sierpnia 2008
31.08 - 16:00 |
Gryf II Wejherowo |
6 - 0 |
GKS II Żukowo |
31 sierpnia 2008
31.08 - 11:00 |
Jantar II Sopot |
6 - 1 |
Kamionka Sopot |
31 sierpnia 2008
31.08 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
0 - 0 |
Dragon Bojano |
31 sierpnia 2008
31.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (15) |
GKS III Żukowo |
1 - 0 |
Dragon Bojano |
7 września 2008
7.09 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 10 |
KKS Koleczkowo |
6 września 2008
6.09 - 16:00 |
GKS II Żukowo |
1 - 7 |
Jantar II Sopot |
6 września 2008
6.09 - 11:00 |
UKS Klukowo |
2 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
6 września 2008
6.09 - 16:00 |
GKS Luzino |
13 - 0 |
Damor Rumia |
6 września 2008
6.09 - 17:00 |
Wisła II Gdańsk |
3 - 7 |
Eko-Prod Szemud |
6 września 2008
6.09 - 16:00 |
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Eko-Prod Szemud |
4 - 0 |
GKS III Żukowo |
14 września 2008
14.09 - 11:00 |
Damor Rumia |
2 - 5 |
Wisła II Gdańsk |
14 września 2008
14.09 - 16:00 |
Gryf II Wejherowo |
4 - 4 |
GKS Luzino |
14 września 2008
14.09 - 11:00 |
Jantar II Sopot |
1 - 3 |
UKS Klukowo |
14 września 2008
14.09 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 1 |
GKS II Żukowo |
14 września 2008
14.09 - 11:00 |
Dragon Bojano |
5 - 3 |
Kamionka Sopot |
14 września 2008
14.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (30) |
GKS III Żukowo |
1 - 5 |
Kamionka Sopot |
21 września 2008
21.09 - 11:00 |
GKS II Żukowo |
1 - 2 |
Dragon Bojano |
21 września 2008
21.09 - 11:00 |
UKS Klukowo |
1 - 2 |
KKS Koleczkowo |
21 września 2008
21.09 - 11:00 |
GKS Luzino |
3 - 0 |
Jantar II Sopot |
20 września 2008
20.09 - 16:30 |
vo, niestewienie się na zawody |
Wisła II Gdańsk |
0 - 2 |
Gryf II Wejherowo |
20 września 2008
20.09 - 16:00 |
Eko-Prod Szemud |
4 - 1 |
Damor Rumia |
21 września 2008
21.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Damor Rumia |
1 - 1 |
GKS III Żukowo |
28 września 2008
28.09 - 17:00 |
Gryf II Wejherowo |
1 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
28 września 2008
28.09 - 11:00 |
Jantar II Sopot |
1 - 2 |
Wisła II Gdańsk |
28 września 2008
28.09 - 15:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 3 |
GKS Luzino |
28 września 2008
28.09 - 11:00 |
Dragon Bojano |
0 - 1 |
UKS Klukowo |
28 września 2008
28.09 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
3 - 3 |
GKS II Żukowo |
27 września 2008
27.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (18) |
GKS III Żukowo |
1 - 0 |
GKS II Żukowo |
5 października 2008
5.10 - 11:00 |
UKS Klukowo |
3 - 0 |
Kamionka Sopot |
5 października 2008
5.10 - 11:00 |
vo,brak kart zdrowia |
GKS Luzino |
7 - 0 |
Dragon Bojano |
4 października 2008
4.10 - 16:00 |
Wisła II Gdańsk |
4 - 1 |
KKS Koleczkowo |
4 października 2008
4.10 - 13:30 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 2 |
Jantar II Sopot |
5 października 2008
5.10 - 11:00 |
Damor Rumia |
1 - 4 |
Gryf II Wejherowo |
5 października 2008
5.10 - 13:00 |
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Gryf II Wejherowo |
7 - 1 |
GKS III Żukowo |
12 października 2008
12.10 - 11:00 |
Jantar II Sopot |
2 - 3 |
Damor Rumia |
12 października 2008
12.10 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 5 |
Eko-Prod Szemud |
12 października 2008
12.10 - 11:00 |
Dragon Bojano |
4 - 1 |
Wisła II Gdańsk |
12 października 2008
12.10 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
3 - 4 |
GKS Luzino |
11 października 2008
11.10 - 13:00 |
GKS II Żukowo |
1 - 1 |
UKS Klukowo |
12 października 2008
12.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (44) |
GKS III Żukowo |
1 - 0 |
UKS Klukowo |
19 października 2008
19.10 - 11:00 |
GKS Luzino |
5 - 0 |
GKS II Żukowo |
18 października 2008
18.10 - 15:30 |
Wisła II Gdańsk |
11 - 1 |
Kamionka Sopot |
18 października 2008
18.10 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 0 |
Dragon Bojano |
19 października 2008
19.10 - 11:00 |
vo,naruszenie nietykalno?ci s?dziego |
Damor Rumia |
0 - 6 |
KKS Koleczkowo |
19 października 2008
19.10 - 13:00 |
Gryf II Wejherowo |
1 - 0 |
Jantar II Sopot |
19 października 2008
19.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Jantar II Sopot |
2 - 0 |
GKS III Żukowo |
26 października 2008
26.10 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
1 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
26 października 2008
26.10 - 11:00 |
Dragon Bojano |
4 - 1 |
Damor Rumia |
26 października 2008
26.10 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 4 |
Eko-Prod Szemud |
25 października 2008
25.10 - 13:00 |
GKS II Żukowo |
3 - 2 |
Wisła II Gdańsk |
26 października 2008
26.10 - 11:00 |
UKS Klukowo |
1 - 7 |
GKS Luzino |
25 października 2008
25.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 2. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (14) |
GKS III Żukowo |
0 - 1 |
GKS Luzino |
2 listopada 2008
2.11 - 11:00 |
Wisła II Gdańsk |
4 - 0 |
UKS Klukowo |
2 listopada 2008
2.11 - 13:30 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 0 |
GKS II Żukowo |
2 listopada 2008
2.11 - 11:00 |
Damor Rumia |
2 - 3 |
Kamionka Sopot |
2 listopada 2008
2.11 - 14:00 |
Gryf II Wejherowo |
5 - 0 |
Dragon Bojano |
2 listopada 2008
2.11 - 11:00 |
Jantar II Sopot |
0 - 5 |
KKS Koleczkowo |
2 listopada 2008
2.11 - 11:00 |
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (108) |
KKS Koleczkowo |
4 - 0 |
GKS III Żukowo |
9 listopada 2008
9.11 - 11:00 |
Dragon Bojano |
2 - 1 |
Jantar II Sopot |
9 listopada 2008
9.11 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 4 |
Gryf II Wejherowo |
11 listopada 2008
11.11 - 13:00 |
GKS II Żukowo |
1 - 6 |
Damor Rumia |
9 listopada 2008
9.11 - 11:00 |
UKS Klukowo |
1 - 6 |
Eko-Prod Szemud |
9 listopada 2008
9.11 - 11:00 |
GKS Luzino |
6 - 0 |
Wisła II Gdańsk |
8 listopada 2008
8.11 - 14:30 |
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (85) |
GKS III Żukowo |
0 - 2 |
Wisła II Gdańsk |
6 maja 2009
6.05 - 18:00 |
GKS Luzino |
4 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
29 kwietnia 2009
29.04 - 17:00 |
UKS Klukowo |
2 - 1 |
Damor Rumia |
29 marca 2009
29.03 - 11:00 |
GKS II Żukowo |
0 - 2 |
Gryf II Wejherowo |
29 kwietnia 2009
29.04 - 18:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 4 |
Jantar II Sopot |
29 kwietnia 2009
29.04 |
Dragon Bojano |
1 - 3 |
KKS Koleczkowo |
29 kwietnia 2009
29.04 - 17:00 |
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Dragon Bojano |
5 - 2 |
GKS III Żukowo |
5 kwietnia 2009
5.04 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 1 |
Kamionka Sopot |
5 kwietnia 2009
5.04 - 13:00 |
Jantar II Sopot |
1 - 4 |
GKS II Żukowo |
5 kwietnia 2009
5.04 - 14:00 |
Gryf II Wejherowo |
3 - 1 |
UKS Klukowo |
5 kwietnia 2009
5.04 - 11:00 |
Damor Rumia |
1 - 2 |
GKS Luzino |
4 kwietnia 2009
4.04 - 16:00 |
Eko-Prod Szemud |
4 - 2 |
Wisła II Gdańsk |
5 kwietnia 2009
5.04 - 11:00 |
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (23) |
GKS III Żukowo |
1 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
19 kwietnia 2009
19.04 - 10:00 |
Wisła II Gdańsk |
4 - 3 |
Damor Rumia |
18 kwietnia 2009
18.04 - 13:30 |
GKS Luzino |
2 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
18 kwietnia 2009
18.04 - 16:00 |
UKS Klukowo |
1 - 1 |
Jantar II Sopot |
19 kwietnia 2009
19.04 - 11:00 |
GKS II Żukowo |
1 - 2 |
KKS Koleczkowo |
18 kwietnia 2009
18.04 - 14:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 2 |
Dragon Bojano |
19 kwietnia 2009
19.04 - 15:00 |
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Kamionka Sopot |
0 - 9 |
GKS III Żukowo |
25 kwietnia 2009
25.04 - 15:00 |
Dragon Bojano |
1 - 2 |
GKS II Żukowo |
26 kwietnia 2009
26.04 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 0 |
UKS Klukowo |
26 kwietnia 2009
26.04 - 13:00 |
Jantar II Sopot |
1 - 4 |
GKS Luzino |
26 kwietnia 2009
26.04 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
5 - 1 |
Wisła II Gdańsk |
26 kwietnia 2009
26.04 - 11:00 |
Damor Rumia |
0 - 5 |
Eko-Prod Szemud |
26 kwietnia 2009
26.04 - 12:00 |
Kolejka 16 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (23) |
GKS III Żukowo |
1 - 4 |
Damor Rumia |
3 maja 2009
3.05 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
3 maja 2009
3.05 - 16:30 |
Wisła II Gdańsk |
4 - 1 |
Jantar II Sopot |
2 maja 2009
2.05 - 13:30 |
GKS Luzino |
3 - 0 |
KKS Koleczkowo |
2 maja 2009
2.05 - 17:00 |
UKS Klukowo |
2 - 3 |
Dragon Bojano |
3 maja 2009
3.05 - 11:00 |
GKS II Żukowo |
1 - 1 |
Kamionka Sopot |
1 maja 2009
1.05 - 14:00 |
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (21) |
GKS II Żukowo |
1 - 1 |
GKS III Żukowo |
10 maja 2009
10.05 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
4 - 3 |
UKS Klukowo |
9 maja 2009
9.05 - 15:00 |
Dragon Bojano |
1 - 5 |
GKS Luzino |
10 maja 2009
10.05 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 1 |
Wisła II Gdańsk |
10 maja 2009
10.05 - 13:00 |
Jantar II Sopot |
1 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
10 maja 2009
10.05 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
9 - 2 |
Damor Rumia |
10 maja 2009
10.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (16) |
GKS III Żukowo |
0 - 7 |
Gryf II Wejherowo |
16 maja 2009
16.05 - 17:00 |
Damor Rumia |
3 - 2 |
Jantar II Sopot |
17 maja 2009
17.05 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 2 |
KKS Koleczkowo |
17 maja 2009
17.05 - 11:00 |
Wisła II Gdańsk |
0 - 2 |
Dragon Bojano |
16 maja 2009
16.05 - 13:30 |
GKS Luzino |
4 - 1 |
Kamionka Sopot |
16 maja 2009
16.05 - 17:00 |
UKS Klukowo |
1 - 2 |
GKS II Żukowo |
17 maja 2009
17.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (20) |
UKS Klukowo |
2 - 1 |
GKS III Żukowo |
24 maja 2009
24.05 - 11:00 |
GKS II Żukowo |
0 - 4 |
GKS Luzino |
23 maja 2009
23.05 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
3 - 2 |
Wisła II Gdańsk |
23 maja 2009
23.05 - 15:00 |
Dragon Bojano |
0 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
23 maja 2009
23.05 - 16:00 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 4-0 |
KKS Koleczkowo |
4 - 2 |
Damor Rumia |
24 maja 2009
24.05 - 13:00 |
Jantar II Sopot |
0 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
24 maja 2009
24.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (26) |
GKS III Żukowo |
2 - 2 |
Jantar II Sopot |
31 maja 2009
31.05 - 10:00 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 3 |
KKS Koleczkowo |
30 maja 2009
30.05 - 12:00 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 6-0 |
Damor Rumia |
2 - 2 |
Dragon Bojano |
31 maja 2009
31.05 - 12:00 |
Eko-Prod Szemud |
5 - 3 |
Kamionka Sopot |
31 maja 2009
31.05 - 11:00 |
Wisła II Gdańsk |
3 - 2 |
GKS II Żukowo |
30 maja 2009
30.05 - 16:15 |
GKS Luzino |
10 - 1 |
UKS Klukowo |
30 maja 2009
30.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (23) |
GKS Luzino |
6 - 3 |
GKS III Żukowo |
6 czerwca 2009
6.06 - 17:00 |
UKS Klukowo |
2 - 2 |
Wisła II Gdańsk |
7 czerwca 2009
7.06 - 11:00 |
GKS II Żukowo |
1 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
6 czerwca 2009
6.06 - 14:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 4 |
Damor Rumia |
6 czerwca 2009
6.06 - 15:00 |
Dragon Bojano |
2 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
7 czerwca 2009
7.06 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
4 - 4 |
Jantar II Sopot |
7 czerwca 2009
7.06 - 13:00 |
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (83) |
GKS III Żukowo |
1 - 3 |
KKS Koleczkowo |
14 czerwca 2009
14.06 - 11:00 |
Jantar II Sopot |
1 - 3 |
Dragon Bojano |
13 czerwca 2009
13.06 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
24 - 0 |
Kamionka Sopot |
14 czerwca 2009
14.06 - 11:00 |
Damor Rumia |
1 - 3 |
GKS II Żukowo |
14 czerwca 2009
14.06 - 12:00 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 3 |
UKS Klukowo |
14 czerwca 2009
14.06 - 11:00 |
Wisła II Gdańsk |
2 - 1 |
GKS Luzino |
13 czerwca 2009
13.06 - 13:30 |
|