Kolejka 1 - 6/7. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (107) |
Jaguar Malenin |
4 - 2 |
Delta Małżewko |
7 września 2008
7.09 - 15:00 |
Wietcisa II Skarszewy |
0 - 3 |
Tęcza Siwiałka |
6 września 2008
6.09 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:1 |
Bursztyn Gniszewo |
1 - 4 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
6 września 2008
6.09 - 15:00 |
Lisovia Lisewo |
0 - 11 |
Spartan Miłobądz |
7 września 2008
7.09 - 12:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Kolejka 2 - 13/14. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Delta Małżewko |
0 - 6 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
14 września 2008
14.09 - 13:00 |
Spartan Miłobądz |
8 - 2 |
Styna Godziszewo |
13 września 2008
13.09 - 16:00 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
6 - 1 |
Lisovia Lisewo |
|
Tęcza Siwiałka |
2 - 4 |
Bursztyn Gniszewo |
14 września 2008
14.09 - 15:00 |
Jaguar Malenin |
0 - 2 |
Wietcisa II Skarszewy |
|
Kolejka 3 - 20/21. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Wietcisa II Skarszewy |
13 - 0 |
Delta Małżewko |
|
Bursztyn Gniszewo |
5 - 1 |
Jaguar Malenin |
20 września 2008
20.09 - 15:00 |
Lisovia Lisewo |
0 - 7 |
Tęcza Siwiałka |
|
Styna Godziszewo |
2 - 2 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
0 - 2 |
Spartan Miłobądz |
|
Kolejka 4 - 27/28. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Delta Małżewko |
2 - 8 |
Spartan Miłobądz |
|
Unia Wielki Garc-Gręblin |
2 - 0 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Tęcza Siwiałka |
2 - 2 |
Styna Godziszewo |
|
Jaguar Malenin |
6 - 0 |
Lisovia Lisewo |
|
Wietcisa II Skarszewy |
2 - 4 |
Bursztyn Gniszewo |
27 września 2008
27.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 4/5. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Bursztyn Gniszewo |
12 - 0 |
Delta Małżewko |
4 października 2008
4.10 - 15:00 |
Lisovia Lisewo |
3 - 8 |
Wietcisa II Skarszewy |
|
Styna Godziszewo |
5 - 2 |
Jaguar Malenin |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 1 |
Tęcza Siwiałka |
|
Spartan Miłobądz |
2 - 2 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
|
Kolejka 6 - 11/12. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Delta Małżewko |
1 - 6 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
|
Tęcza Siwiałka |
1 - 1 |
Spartan Miłobądz |
|
Jaguar Malenin |
1 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Wietcisa II Skarszewy |
2 - 3 |
Styna Godziszewo |
|
Bursztyn Gniszewo |
3 - 0 |
Lisovia Lisewo |
22 października 2008
22.10 - 15:30 |
Kolejka 7 - 18/19. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (102) |
Lisovia Lisewo |
4 - 6 |
Delta Małżewko |
|
Styna Godziszewo |
1 - 1 |
Bursztyn Gniszewo |
19 października 2008
19.10 - 13:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 - 3 |
Wietcisa II Skarszewy |
|
Spartan Miłobądz |
17 - 1 |
Jaguar Malenin |
|
Unia Wielki Garc-Gręblin |
0 - 1 |
Tęcza Siwiałka |
|
Kolejka 8 - 25/26. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Delta Małżewko |
1 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
|
Jaguar Malenin |
0 - 6 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
|
Wietcisa II Skarszewy |
2 - 4 |
Spartan Miłobądz |
|
Bursztyn Gniszewo |
2 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
25 października 2008
25.10 - 14:00 |
Lisovia Lisewo |
0 - 4 |
Styna Godziszewo |
|
Kolejka 9 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (110) |
Styna Godziszewo |
5 - 1 |
Delta Małżewko |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
6 - 1 |
Lisovia Lisewo |
|
Spartan Miłobądz |
4 - 0 |
Bursztyn Gniszewo |
8 listopada 2008
8.11 - 14:00 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
6 - 0 |
Wietcisa II Skarszewy |
|
Tęcza Siwiałka |
0 - 3 |
Jaguar Malenin |
|
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2 |
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (95) |
Delta Małżewko |
2 - 3 |
Jaguar Malenin |
19 kwietnia 2009
19.04 - 13:00 |
Tęcza Siwiałka |
3 - 2 |
Wietcisa II Skarszewy |
|
Unia Wielki Garc-Gręblin |
2 - 0 |
Bursztyn Gniszewo |
19 kwietnia 2009
19.04 - 14:00 |
Spartan Miłobądz |
14 - 2 |
Lisovia Lisewo |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 - 1 |
Styna Godziszewo |
|
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Świt Dąbrówka Tczewska |
4 - 1 |
Delta Małżewko |
|
Styna Godziszewo |
2 - 2 |
Spartan Miłobądz |
26 kwietnia 2009
26.04 - 14:00 |
Lisovia Lisewo |
1 - 7 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
26 kwietnia 2009
26.04 - 12:00 |
Bursztyn Gniszewo |
2 - 3 |
Tęcza Siwiałka |
25 kwietnia 2009
25.04 - 17:00 |
Wietcisa II Skarszewy |
7 - 0 |
Jaguar Malenin |
|
Kolejka 12 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Delta Małżewko |
0 - 5 |
Wietcisa II Skarszewy |
|
Jaguar Malenin |
2 - 14 |
Bursztyn Gniszewo |
3 maja 2009
3.05 - 14:00 |
Tęcza Siwiałka |
3 - 2 |
Lisovia Lisewo |
|
Unia Wielki Garc-Gręblin |
4 - 1 |
Styna Godziszewo |
|
Spartan Miłobądz |
3 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Kolejka 13 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Spartan Miłobądz |
6 - 0 |
Delta Małżewko |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 2 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
|
Styna Godziszewo |
3 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
10 maja 2009
10.05 - 14:00 |
Lisovia Lisewo |
2 - 2 |
Jaguar Malenin |
10 maja 2009
10.05 - 12:00 |
Bursztyn Gniszewo |
2 - 6 |
Wietcisa II Skarszewy |
9 maja 2009
9.05 - 12:00 |
Kolejka 14 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Delta Małżewko |
2 - 3 |
Bursztyn Gniszewo |
17 maja 2009
17.05 - 13:00 |
Wietcisa II Skarszewy |
10 - 0 |
Lisovia Lisewo |
|
Jaguar Malenin |
7 - 9 |
Styna Godziszewo |
|
Tęcza Siwiałka |
0 - 4 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Unia Wielki Garc-Gręblin |
1 - 3 |
Spartan Miłobądz |
|
Kolejka 15 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (74) |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
6 - 0 |
Delta Małżewko |
|
Spartan Miłobądz |
4 - 1 |
Tęcza Siwiałka |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 - 0 |
Jaguar Malenin |
|
Styna Godziszewo |
3 - 0 |
Wietcisa II Skarszewy |
24 maja 2009
24.05 - 14:00 |
Lisovia Lisewo |
3 - 3 |
Bursztyn Gniszewo |
24 maja 2009
24.05 - 12:00 |
Kolejka 16 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Delta Małżewko |
2 - 2 |
Lisovia Lisewo |
|
Bursztyn Gniszewo |
4 - 4 |
Styna Godziszewo |
31 maja 2009
31.05 - 14:00 |
Wietcisa II Skarszewy |
5 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Jaguar Malenin |
4 - 9 |
Spartan Miłobądz |
|
Tęcza Siwiałka |
2 - 2 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
|
Kolejka 17 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Tęcza Siwiałka |
5 - 2 |
Delta Małżewko |
|
Unia Wielki Garc-Gręblin |
5 - 2 |
Jaguar Malenin |
|
Spartan Miłobądz |
3 - 0 |
Wietcisa II Skarszewy |
|
gra nieuprawnionego zawodnika |
Świt Dąbrówka Tczewska |
0 - 1 |
Bursztyn Gniszewo |
7 czerwca 2009
7.06 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
10 - 2 |
Lisovia Lisewo |
7 czerwca 2009
7.06 - 14:00 |
Kolejka 18 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (106) |
Delta Małżewko |
0 - 4 |
Styna Godziszewo |
|
Lisovia Lisewo |
1 - 3 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
14 czerwca 2009
14.06 - 12:00 |
Bursztyn Gniszewo |
2 - 3 |
Spartan Miłobądz |
13 czerwca 2009
13.06 - 16:00 |
Wietcisa II Skarszewy |
2 - 6 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
|
Jaguar Malenin |
3 - 7 |
Tęcza Siwiałka |
|
|