Kolejka 1 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (121) |
Oruński KP |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Potok Pszczółki |
- |
Wisła Steblewo |
|
Bałtyk Sztutowo |
- |
GTS Rusocin |
|
Morena Gdańsk |
- |
Orzeł Straszyn |
|
GKS Kowale |
- |
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
|
Wisła Długie Pole |
- |
Czarni Przemysław |
|
Fosfory Wiślinka |
- |
Olimpia Osowa |
|
Kolejka 2 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
- |
Olimpia Osowa |
|
Czarni Przemysław |
- |
Fosfory Wiślinka |
|
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
- |
Wisła Długie Pole |
|
Orzeł Straszyn |
- |
GKS Kowale |
|
GTS Rusocin |
- |
Morena Gdańsk |
|
Wisła Steblewo |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
Oruński KP |
- |
Potok Pszczółki |
|
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Potok Pszczółki |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Bałtyk Sztutowo |
- |
Oruński KP |
|
Morena Gdańsk |
- |
Wisła Steblewo |
|
GKS Kowale |
- |
GTS Rusocin |
|
Wisła Długie Pole |
- |
Orzeł Straszyn |
|
Fosfory Wiślinka |
- |
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
|
Olimpia Osowa |
- |
Czarni Przemysław |
|
Kolejka 4 - 6/7. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
- |
Czarni Przemysław |
|
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
- |
Olimpia Osowa |
|
Orzeł Straszyn |
- |
Fosfory Wiślinka |
|
GTS Rusocin |
- |
Wisła Długie Pole |
|
Wisła Steblewo |
- |
GKS Kowale |
|
Oruński KP |
- |
Morena Gdańsk |
|
Potok Pszczółki |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
Kolejka 5 - 13/14. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Bałtyk Sztutowo |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Morena Gdańsk |
- |
Potok Pszczółki |
|
GKS Kowale |
- |
Oruński KP |
|
Wisła Długie Pole |
- |
Wisła Steblewo |
|
Fosfory Wiślinka |
- |
GTS Rusocin |
|
Olimpia Osowa |
- |
Orzeł Straszyn |
|
Czarni Przemysław |
- |
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
|
Kolejka 6 - 20/21. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
- |
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
|
Orzeł Straszyn |
- |
Czarni Przemysław |
|
GTS Rusocin |
- |
Olimpia Osowa |
|
Wisła Steblewo |
- |
Fosfory Wiślinka |
|
Oruński KP |
- |
Wisła Długie Pole |
|
Potok Pszczółki |
- |
GKS Kowale |
|
Bałtyk Sztutowo |
- |
Morena Gdańsk |
|
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Morena Gdańsk |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
GKS Kowale |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
Wisła Długie Pole |
- |
Potok Pszczółki |
|
Fosfory Wiślinka |
- |
Oruński KP |
|
Olimpia Osowa |
- |
Wisła Steblewo |
|
Czarni Przemysław |
- |
GTS Rusocin |
|
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
- |
Orzeł Straszyn |
|
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
- |
Orzeł Straszyn |
|
GTS Rusocin |
- |
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
|
Wisła Steblewo |
- |
Czarni Przemysław |
|
Oruński KP |
- |
Olimpia Osowa |
|
Potok Pszczółki |
- |
Fosfory Wiślinka |
|
Bałtyk Sztutowo |
- |
Wisła Długie Pole |
|
Morena Gdańsk |
- |
GKS Kowale |
|
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (96) |
GKS Kowale |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Wisła Długie Pole |
- |
Morena Gdańsk |
|
Fosfory Wiślinka |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
Olimpia Osowa |
- |
Potok Pszczółki |
|
Czarni Przemysław |
- |
Oruński KP |
|
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
- |
Wisła Steblewo |
|
Orzeł Straszyn |
- |
GTS Rusocin |
|
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
- |
GTS Rusocin |
|
Wisła Steblewo |
- |
Orzeł Straszyn |
|
Oruński KP |
- |
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
|
Potok Pszczółki |
- |
Czarni Przemysław |
|
Bałtyk Sztutowo |
- |
Olimpia Osowa |
|
Morena Gdańsk |
- |
Fosfory Wiślinka |
|
GKS Kowale |
- |
Wisła Długie Pole |
|
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (97) |
Wisła Długie Pole |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Fosfory Wiślinka |
- |
GKS Kowale |
|
Olimpia Osowa |
- |
Morena Gdańsk |
|
Czarni Przemysław |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
- |
Potok Pszczółki |
|
Orzeł Straszyn |
- |
Oruński KP |
|
GTS Rusocin |
- |
Wisła Steblewo |
|
Kolejka 12 - 2. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
- |
Wisła Steblewo |
|
Oruński KP |
- |
GTS Rusocin |
|
Potok Pszczółki |
- |
Orzeł Straszyn |
|
Bałtyk Sztutowo |
- |
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
|
Morena Gdańsk |
- |
Czarni Przemysław |
|
GKS Kowale |
- |
Olimpia Osowa |
|
Wisła Długie Pole |
- |
Fosfory Wiślinka |
|
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (115) |
Fosfory Wiślinka |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Olimpia Osowa |
- |
Wisła Długie Pole |
|
Czarni Przemysław |
- |
GKS Kowale |
|
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
- |
Morena Gdańsk |
|
Orzeł Straszyn |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
GTS Rusocin |
- |
Potok Pszczółki |
|
Wisła Steblewo |
- |
Oruński KP |
|
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (107) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
- |
Oruński KP |
|
Wisła Steblewo |
- |
Potok Pszczółki |
|
GTS Rusocin |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
Orzeł Straszyn |
- |
Morena Gdańsk |
|
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
- |
GKS Kowale |
|
Czarni Przemysław |
- |
Wisła Długie Pole |
|
Olimpia Osowa |
- |
Fosfory Wiślinka |
|
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Olimpia Osowa |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Fosfory Wiślinka |
- |
Czarni Przemysław |
|
Wisła Długie Pole |
- |
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
|
GKS Kowale |
- |
Orzeł Straszyn |
|
Morena Gdańsk |
- |
GTS Rusocin |
|
Bałtyk Sztutowo |
- |
Wisła Steblewo |
|
Potok Pszczółki |
- |
Oruński KP |
|
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
- |
Potok Pszczółki |
|
Oruński KP |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
Wisła Steblewo |
- |
Morena Gdańsk |
|
GTS Rusocin |
- |
GKS Kowale |
|
Orzeł Straszyn |
- |
Wisła Długie Pole |
|
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
- |
Fosfory Wiślinka |
|
Czarni Przemysław |
- |
Olimpia Osowa |
|
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (70) |
Czarni Przemysław |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Olimpia Osowa |
- |
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
|
Fosfory Wiślinka |
- |
Orzeł Straszyn |
|
Wisła Długie Pole |
- |
GTS Rusocin |
|
GKS Kowale |
- |
Wisła Steblewo |
|
Morena Gdańsk |
- |
Oruński KP |
|
Bałtyk Sztutowo |
- |
Potok Pszczółki |
|
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
Potok Pszczółki |
- |
Morena Gdańsk |
|
Oruński KP |
- |
GKS Kowale |
|
Wisła Steblewo |
- |
Wisła Długie Pole |
|
GTS Rusocin |
- |
Fosfory Wiślinka |
|
Orzeł Straszyn |
- |
Olimpia Osowa |
|
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
- |
Czarni Przemysław |
|
Kolejka 19 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (84) |
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Czarni Przemysław |
- |
Orzeł Straszyn |
|
Olimpia Osowa |
- |
GTS Rusocin |
|
Fosfory Wiślinka |
- |
Wisła Steblewo |
|
Wisła Długie Pole |
- |
Oruński KP |
|
GKS Kowale |
- |
Potok Pszczółki |
|
Morena Gdańsk |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
Kolejka 20 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (79) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
- |
Morena Gdańsk |
|
Bałtyk Sztutowo |
- |
GKS Kowale |
|
Potok Pszczółki |
- |
Wisła Długie Pole |
|
Oruński KP |
- |
Fosfory Wiślinka |
|
Wisła Steblewo |
- |
Olimpia Osowa |
|
GTS Rusocin |
- |
Czarni Przemysław |
|
Orzeł Straszyn |
- |
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
|
Kolejka 21 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Orzeł Straszyn |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
- |
GTS Rusocin |
|
Czarni Przemysław |
- |
Wisła Steblewo |
|
Olimpia Osowa |
- |
Oruński KP |
|
Fosfory Wiślinka |
- |
Potok Pszczółki |
|
Wisła Długie Pole |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
GKS Kowale |
- |
Morena Gdańsk |
|
Kolejka 22 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (106) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
- |
GKS Kowale |
|
Morena Gdańsk |
- |
Wisła Długie Pole |
|
Bałtyk Sztutowo |
- |
Fosfory Wiślinka |
|
Potok Pszczółki |
- |
Olimpia Osowa |
|
Oruński KP |
- |
Czarni Przemysław |
|
Wisła Steblewo |
- |
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
|
GTS Rusocin |
- |
Orzeł Straszyn |
|
Kolejka 23 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (38) |
GTS Rusocin |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
Orzeł Straszyn |
- |
Wisła Steblewo |
|
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
- |
Oruński KP |
|
Czarni Przemysław |
- |
Potok Pszczółki |
|
Olimpia Osowa |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
Fosfory Wiślinka |
- |
Morena Gdańsk |
|
Wisła Długie Pole |
- |
GKS Kowale |
|
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
- |
Wisła Długie Pole |
|
GKS Kowale |
- |
Fosfory Wiślinka |
|
Morena Gdańsk |
- |
Olimpia Osowa |
|
Bałtyk Sztutowo |
- |
Czarni Przemysław |
|
Potok Pszczółki |
- |
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
|
Oruński KP |
- |
Orzeł Straszyn |
|
Wisła Steblewo |
- |
GTS Rusocin |
|
Kolejka 25 - 13. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Wisła Steblewo |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
GTS Rusocin |
- |
Oruński KP |
|
Orzeł Straszyn |
- |
Potok Pszczółki |
|
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
Czarni Przemysław |
- |
Morena Gdańsk |
|
Olimpia Osowa |
- |
GKS Kowale |
|
Fosfory Wiślinka |
- |
Wisła Długie Pole |
|
Kolejka 26 - 20. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
- |
Fosfory Wiślinka |
|
Wisła Długie Pole |
- |
Olimpia Osowa |
|
GKS Kowale |
- |
Czarni Przemysław |
|
Morena Gdańsk |
- |
Motława-Osiczanka II Suchy Dąb |
|
Bałtyk Sztutowo |
- |
Orzeł Straszyn |
|
Potok Pszczółki |
- |
GTS Rusocin |
|
Oruński KP |
- |
Wisła Steblewo |
|
|