IV liga - pomorska - sezon 2008/2009

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 30 75 24 3 3 86 - 27
2. Gryf Wejherowo 30 69 21 6 3 76 - 32
3. Lechia II Gdańsk 30 57 17 6 7 57 - 39
4. Orzeł Trąbki Wielkie 30 54 16 6 8 45 - 32
5. Murkam Przodkowo 30 50 13 11 6 44 - 26
6. Powiśle Dzierzgoń 30 45 13 6 11 41 - 39
7. Pomezania Malbork 30 43 11 10 9 43 - 30
8. GKS Kolbudy 30 41 11 8 11 36 - 38
9. Wisła Tczew 30 40 13 1 16 42 - 47
10. Start Mrzezino 30 39 12 3 15 33 - 40
11. Czarni Pruszcz Gdański 30 37 12 1 17 43 - 63
12. Pogoń Lębork 30 35 10 5 15 33 - 48
13. Koral Dębnica 30 29 7 8 15 41 - 64
14. Polonez Bobrowniki 30 25 7 4 19 35 - 67
15. Unia Tczew 30 24 6 6 18 33 - 58
16. Brda Przechlewo 30 12 2 6 22 26 - 64
Ostatni komentarz dodał sylwan{Tw} 08.11.2012, 22:02:47
* Ka?dy spadek pomorskiej dru?yny z III ligi powi?ksz? stref? spadkow? IV ligi


Kolejka 1 - 9/10. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (106) 
Pomezania Malbork 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 9 sierpnia 2008 - 17:00
Koral Dębnica 3 - 0 Unia Tczew 10 sierpnia 2008 - 15:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
Lechia II Gdańsk 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 10 września 2008 - 17:00
Wisła Tczew 2 - 0 Polonez Bobrowniki 17 września 2008 - 17:00
Start Mrzezino 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 9 sierpnia 2008 - 17:00
Pogoń Lębork 3 - 0 Brda Przechlewo 10 sierpnia 2008 - 15:00
GKS Kolbudy 1 - 1 Murkam Przodkowo 9 sierpnia 2008 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Gryf Wejherowo 9 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 2 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (80) 
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Gryf Wejherowo 17 sierpnia 2008 - 16:30
Murkam Przodkowo 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 16 sierpnia 2008 - 16:00
Brda Przechlewo 1 - 2 GKS Kolbudy 16 sierpnia 2008 - 16:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Pogoń Lębork 16 sierpnia 2008 - 17:00
Polonez Bobrowniki 1 - 3 Start Mrzezino 16 sierpnia 2008 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Wisła Tczew 16 sierpnia 2008 - 16:00
Unia Tczew 0 - 3 Lechia II Gdańsk 16 sierpnia 2008 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:0
Pomezania Malbork 7 - 0 Koral Dębnica 16 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 3 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (56) 
Koral Dębnica 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 24 sierpnia 2008 - 15:00
Lechia II Gdańsk 2 - 1 Pomezania Malbork 23 sierpnia 2008 - 11:00
Wisła Tczew 3 - 0 Unia Tczew 23 sierpnia 2008 - 16:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:0
Start Mrzezino 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 23 sierpnia 2008 - 17:00
Pogoń Lębork 0 - 1 Polonez Bobrowniki 23 sierpnia 2008 - 16:00
GKS Kolbudy 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 23 sierpnia 2008 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 2 Brda Przechlewo 24 sierpnia 2008 - 12:00
Gryf Wejherowo 1 - 2 Murkam Przodkowo 23 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 4 - 27. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Murkam Przodkowo 27 sierpnia 2008 - 17:00
Brda Przechlewo 1 - 2 Gryf Wejherowo 27 sierpnia 2008 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 27 sierpnia 2008 - 18:00
Polonez Bobrowniki 0 - 1 GKS Kolbudy 27 sierpnia 2008 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Pogoń Lębork 27 sierpnia 2008 - 17:30
Unia Tczew 2 - 1 Start Mrzezino 27 sierpnia 2008 - 17:00
Pomezania Malbork 3 - 1 Wisła Tczew 27 sierpnia 2008 - 17:00
Koral Dębnica 0 - 0 Lechia II Gdańsk 27 sierpnia 2008 - 15:00
Kolejka 5 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
Lechia II Gdańsk 1 - 5 Orzeł Trąbki Wielkie 30 sierpnia 2008 - 11:00
Wisła Tczew 4 - 1 Koral Dębnica 30 sierpnia 2008 - 17:00
Start Mrzezino 1 - 0 Pomezania Malbork 30 sierpnia 2008 - 17:00
Pogoń Lębork 1 - 2 Unia Tczew 30 sierpnia 2008 - 16:00
GKS Kolbudy 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 30 sierpnia 2008 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Polonez Bobrowniki 30 sierpnia 2008 - 16:00
Gryf Wejherowo 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 30 sierpnia 2008 - 16:00
Murkam Przodkowo 2 - 1 Brda Przechlewo 30 sierpnia 2008 - 15:00
Kolejka 6 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Brda Przechlewo 6 września 2008 - 16:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 4 Murkam Przodkowo 6 września 2008 - 17:00
Polonez Bobrowniki 2 - 2 Gryf Wejherowo 6 września 2008 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 6 września 2008 - 16:00
Unia Tczew 0 - 0 GKS Kolbudy 6 września 2008 - 16:00
Pomezania Malbork 0 - 0 Pogoń Lębork 6 września 2008 - 17:00
Koral Dębnica 1 - 0 Start Mrzezino 17 września 2008 - 15:00
Lechia II Gdańsk 3 - 2 Wisła Tczew 6 września 2008 - 11:00
Kolejka 7 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
Wisła Tczew 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 13 września 2008 - 17:00
Start Mrzezino 1 - 4 Lechia II Gdańsk 13 września 2008 - 15:00
Pogoń Lębork 2 - 1 Koral Dębnica 13 września 2008 - 16:00
GKS Kolbudy 0 - 0 Pomezania Malbork 13 września 2008 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Unia Tczew 13 września 2008 - 16:00
Gryf Wejherowo 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 13 września 2008 - 17:00
Murkam Przodkowo 4 - 1 Polonez Bobrowniki 13 września 2008 - 15:00
Brda Przechlewo 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 13 września 2008 - 11:00
Kolejka 8 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (57) 
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 20 września 2008 - 16:00
Polonez Bobrowniki 1 - 1 Brda Przechlewo 20 września 2008 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Murkam Przodkowo 20 września 2008 - 16:00
Unia Tczew 3 - 4 Gryf Wejherowo 20 września 2008 - 16:00
Pomezania Malbork 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 20 września 2008 - 17:00
Koral Dębnica 1 - 2 GKS Kolbudy 21 września 2008 - 15:00
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Pogoń Lębork 20 września 2008 - 11:00
Wisła Tczew 1 - 2 Start Mrzezino 20 września 2008 - 17:00
Kolejka 9 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (42) 
Start Mrzezino 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 27 września 2008 - 15:00
Pogoń Lębork 2 - 0 Wisła Tczew 27 września 2008 - 15:00
GKS Kolbudy 0 - 0 Lechia II Gdańsk 27 września 2008 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Koral Dębnica 27 września 2008 - 16:00
Gryf Wejherowo 2 - 1 Pomezania Malbork 27 września 2008 - 16:00
Murkam Przodkowo 1 - 1 Unia Tczew 28 września 2008 - 11:00
Brda Przechlewo 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 27 września 2008 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Polonez Bobrowniki 27 września 2008 - 12:00
Kolejka 10 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (40) 
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Polonez Bobrowniki 4 października 2008 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 4 października 2008 - 15:00
Unia Tczew 3 - 1 Brda Przechlewo 4 października 2008 - 15:00
Pomezania Malbork 0 - 0 Murkam Przodkowo 4 października 2008 - 15:00
Koral Dębnica 0 - 2 Gryf Wejherowo 5 października 2008 - 15:00
Lechia II Gdańsk 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 4 października 2008 - 15:30
Wisła Tczew 0 - 2 GKS Kolbudy 4 października 2008 - 15:00
Start Mrzezino 0 - 3 Pogoń Lębork 2 listopada 2008 - 11:00
Kolejka 11 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (33) 
Pogoń Lębork 0 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 11 października 2008 - 14:00
GKS Kolbudy 0 - 1 Start Mrzezino 11 października 2008 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Wisła Tczew 11 października 2008 - 16:00
Gryf Wejherowo 5 - 0 Lechia II Gdańsk 11 października 2008 - 15:00
Murkam Przodkowo 1 - 2 Koral Dębnica 11 października 2008 - 14:00
Brda Przechlewo 3 - 3 Pomezania Malbork 11 października 2008 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Unia Tczew 11 października 2008 - 15:00
Polonez Bobrowniki 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 12 października 2008 - 12:00
Kolejka 12 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (41) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń 18 października 2008 - 14:00
Unia Tczew 3 - 0 Polonez Bobrowniki 18 października 2008 - 15:00
Pomezania Malbork 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 18 października 2008 - 15:00
Koral Dębnica 1 - 1 Brda Przechlewo 19 października 2008 - 15:00
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Murkam Przodkowo 18 października 2008 - 11:00
Wisła Tczew 0 - 2 Gryf Wejherowo 18 października 2008 - 15:00
Start Mrzezino 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 18 października 2008 - 14:00
Pogoń Lębork 1 - 0 GKS Kolbudy 18 października 2008 - 14:00
Kolejka 13 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (63) 
GKS Kolbudy 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 25 października 2008 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Pogoń Lębork 25 października 2008 - 15:00
Gryf Wejherowo 3 - 0 Start Mrzezino 25 października 2008 - 15:00
Murkam Przodkowo 2 - 1 Wisła Tczew 25 października 2008 - 14:00
Brda Przechlewo 0 - 1 Lechia II Gdańsk 25 października 2008 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Koral Dębnica 25 października 2008 - 15:00
Polonez Bobrowniki 0 - 1 Pomezania Malbork 26 października 2008 - 12:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Unia Tczew 25 października 2008 - 15:00
Kolejka 14 - 11. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (85) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Unia Tczew 11 listopada 2008 - 13:00
Pomezania Malbork 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 11 listopada 2008 - 14:00
Koral Dębnica 0 - 2 Polonez Bobrowniki 11 listopada 2008 - 14:00
Lechia II Gdańsk 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 11 listopada 2008 - 11:00
Wisła Tczew 2 - 1 Brda Przechlewo 11 listopada 2008 - 13:00
Start Mrzezino 1 - 0 Murkam Przodkowo 11 listopada 2008 - 11:00
Pogoń Lębork 1 - 3 Gryf Wejherowo 11 marca 2009 - 16:00
GKS Kolbudy 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 11 listopada 2008 - 11:00
Kolejka 15 - 15/16. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (53) 
Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 15 listopada 2008 - 14:00
Gryf Wejherowo 3 - 0 GKS Kolbudy 15 listopada 2008 - 13:00
Murkam Przodkowo 2 - 0 Pogoń Lębork 15 listopada 2008 - 13:00
Brda Przechlewo 0 - 3 Start Mrzezino 15 listopada 2008 - 12:00
vo,w drużynie gospodarzy brak mimimalnej liczby m?odzie?owców na boisku,na boisku 1:3
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Wisła Tczew 15 listopada 2008 - 13:00
Polonez Bobrowniki 1 - 3 Lechia II Gdańsk 15 listopada 2008 - 12:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Koral Dębnica 15 listopada 2008 - 14:00
Unia Tczew 0 - 2 Pomezania Malbork 15 listopada 2008 - 14:00
Kolejka 16 - 14/15. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (114) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Pomezania Malbork 14 marca 2009 - 13:00
Unia Tczew 3 - 4 Koral Dębnica 14 marca 2009 - 14:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Lechia II Gdańsk 14 marca 2009 - 15:00
Polonez Bobrowniki 3 - 2 Wisła Tczew 15 marca 2009 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Start Mrzezino 14 marca 2009 - 12:00
Brda Przechlewo 0 - 0 Pogoń Lębork 14 marca 2009 - 13:00
Murkam Przodkowo 2 - 1 GKS Kolbudy 14 marca 2009 - 14:00
Gryf Wejherowo 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 15 marca 2009 - 12:00
Kolejka 17 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (28) 
Gryf Wejherowo 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 21 marca 2009 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Murkam Przodkowo 21 marca 2009 - 15:00
GKS Kolbudy 3 - 0 Brda Przechlewo 13 maja 2009 - 17:00
Pogoń Lębork 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 21 marca 2009 - 16:00
Start Mrzezino 2 - 0 Polonez Bobrowniki 21 marca 2009 - 15:00
Wisła Tczew 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 21 marca 2009 - 12:00
Lechia II Gdańsk 4 - 0 Unia Tczew 21 marca 2009 - 11:00
Koral Dębnica 2 - 2 Pomezania Malbork 22 marca 2009 - 11:00
Kolejka 18 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (45) 
Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 Koral Dębnica 29 marca 2009 - 14:30
Pomezania Malbork 1 - 3 Lechia II Gdańsk 28 marca 2009 - 15:00
Unia Tczew 2 - 0 Wisła Tczew 28 marca 2009 - 14:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Start Mrzezino 28 marca 2009 - 16:00
Polonez Bobrowniki 2 - 4 Pogoń Lębork 29 marca 2009 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 GKS Kolbudy 6 maja 2009 - 18:00
Brda Przechlewo 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 27 maja 2009 - 18:00
Murkam Przodkowo 1 - 1 Gryf Wejherowo 29 marca 2009 - 12:00
Kolejka 19 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
Murkam Przodkowo 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 4 kwietnia 2009 - 15:00
Gryf Wejherowo 4 - 2 Brda Przechlewo 4 kwietnia 2009 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 4 kwietnia 2009 - 16:00
GKS Kolbudy 3 - 3 Polonez Bobrowniki 4 kwietnia 2009 - 16:00
Pogoń Lębork 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 4 kwietnia 2009 - 16:00
Start Mrzezino 1 - 0 Unia Tczew 4 kwietnia 2009 - 16:00
Wisła Tczew 0 - 1 Pomezania Malbork 4 kwietnia 2009 - 12:00
Lechia II Gdańsk 4 - 1 Koral Dębnica 4 kwietnia 2009 - 11:00
Kolejka 20 - 11. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (28) 
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Lechia II Gdańsk 11 kwietnia 2009 - 14:30
Koral Dębnica 0 - 2 Wisła Tczew 11 kwietnia 2009 - 14:00
Pomezania Malbork 1 - 1 Start Mrzezino 11 kwietnia 2009 - 12:00
Unia Tczew 3 - 3 Pogoń Lębork 11 kwietnia 2009 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 GKS Kolbudy 11 kwietnia 2009 - 14:00
Polonez Bobrowniki 0 - 5 Chojniczanka Chojnice 11 kwietnia 2009 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Gryf Wejherowo 11 kwietnia 2009 - 11:00
Brda Przechlewo 1 - 0 Murkam Przodkowo 11 kwietnia 2009 - 12:00
Kolejka 21 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (41) 
Brda Przechlewo 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 18 kwietnia 2009 - 12:00
Murkam Przodkowo 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 18 kwietnia 2009 - 15:00
Gryf Wejherowo 6 - 1 Polonez Bobrowniki 18 kwietnia 2009 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 18 kwietnia 2009 - 16:00
GKS Kolbudy 2 - 1 Unia Tczew 18 kwietnia 2009 - 16:00
Pogoń Lębork 3 - 1 Pomezania Malbork 18 kwietnia 2009 - 11:00
Start Mrzezino 1 - 1 Koral Dębnica 18 kwietnia 2009 - 16:00
Wisła Tczew 1 - 0 Lechia II Gdańsk 18 kwietnia 2009 - 12:00
Kolejka 22 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (32) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Wisła Tczew 25 kwietnia 2009 - 14:30
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Start Mrzezino 26 kwietnia 2009 - 11:00
Koral Dębnica 6 - 2 Pogoń Lębork 26 kwietnia 2009 - 14:00
Pomezania Malbork 0 - 2 GKS Kolbudy 25 kwietnia 2009 - 16:00
Unia Tczew 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 25 kwietnia 2009 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Gryf Wejherowo 25 kwietnia 2009 - 16:00
Polonez Bobrowniki 0 - 2 Murkam Przodkowo 26 kwietnia 2009 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Brda Przechlewo 25 kwietnia 2009 - 16:00
Kolejka 23 - 30. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (34) 
Czarni Pruszcz Gdański 6 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 30 kwietnia 2009 - 17:00
Brda Przechlewo 1 - 2 Polonez Bobrowniki 30 kwietnia 2009 - 17:00
Murkam Przodkowo 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 30 kwietnia 2009 - 17:00
Gryf Wejherowo 1 - 1 Unia Tczew 30 kwietnia 2009 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Pomezania Malbork 30 kwietnia 2009 - 17:00
GKS Kolbudy 1 - 1 Koral Dębnica 30 kwietnia 2009 - 17:00
Pogoń Lębork 0 - 3 Lechia II Gdańsk 30 kwietnia 2009 - 17:00
Start Mrzezino 1 - 2 Wisła Tczew 30 kwietnia 2009 - 17:00
Kolejka 24 - 3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (28) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Start Mrzezino 3 maja 2009 - 17:00
Wisła Tczew 2 - 1 Pogoń Lębork 3 maja 2009 - 17:00
Lechia II Gdańsk 4 - 0 GKS Kolbudy 3 maja 2009 - 17:00
Koral Dębnica 0 - 5 Chojniczanka Chojnice 3 maja 2009 - 17:00
Pomezania Malbork 1 - 1 Gryf Wejherowo 3 maja 2009 - 17:00
Unia Tczew 0 - 2 Murkam Przodkowo 3 maja 2009 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Brda Przechlewo 3 maja 2009 - 17:00
Polonez Bobrowniki 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 3 maja 2009 - 13:00
Kolejka 25 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (96) 
Polonez Bobrowniki 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 10 maja 2009 - 16:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 10 maja 2009 - 11:00
Brda Przechlewo 2 - 1 Unia Tczew 9 maja 2009 - 13:00
Murkam Przodkowo 0 - 2 Pomezania Malbork 10 maja 2009 - 13:00
Gryf Wejherowo 1 - 0 Koral Dębnica 9 maja 2009 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 7 - 1 Lechia II Gdańsk 9 maja 2009 - 16:00
GKS Kolbudy 3 - 2 Wisła Tczew 9 maja 2009 - 17:00
Pogoń Lębork 1 - 0 Start Mrzezino 9 maja 2009 - 17:00
Kolejka 26 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (60) 
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Pogoń Lębork 17 maja 2009 - 15:00
Start Mrzezino 2 - 1 GKS Kolbudy 16 maja 2009 - 17:00
Wisła Tczew 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 16 maja 2009 - 17:00
Lechia II Gdańsk 2 - 2 Gryf Wejherowo 16 maja 2009 - 11:00
Koral Dębnica 2 - 2 Murkam Przodkowo 17 maja 2009 - 14:00
Pomezania Malbork 1 - 0 Brda Przechlewo 16 maja 2009 - 16:00
Unia Tczew 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 16 maja 2009 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Polonez Bobrowniki 16 maja 2009 - 16:00
Kolejka 27 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (62) 
Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 23 maja 2009 - 16:00
Polonez Bobrowniki 3 - 0 Unia Tczew
goście nie przyjechali
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 4 Pomezania Malbork 23 maja 2009 - 17:00
Brda Przechlewo 0 - 0 Koral Dębnica 23 maja 2009 - 13:00
Murkam Przodkowo 1 - 1 Lechia II Gdańsk 24 maja 2009 - 13:00
Gryf Wejherowo 3 - 1 Wisła Tczew 23 maja 2009 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Start Mrzezino 23 maja 2009 - 16:00
GKS Kolbudy 0 - 0 Pogoń Lębork 23 maja 2009 - 17:00
Kolejka 28 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (57) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 GKS Kolbudy 30 maja 2009 - 16:30
Pogoń Lębork 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 30 maja 2009 - 17:00
Start Mrzezino 0 - 2 Gryf Wejherowo 30 maja 2009 - 17:00
Wisła Tczew 1 - 1 Murkam Przodkowo 30 maja 2009 - 17:00
Lechia II Gdańsk 5 - 2 Brda Przechlewo 30 maja 2009 - 11:00
Koral Dębnica 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 31 maja 2009 - 14:00
Pomezania Malbork 1 - 1 Polonez Bobrowniki 30 maja 2009 - 16:00
Unia Tczew 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 30 maja 2009 - 16:00
Kolejka 29 - 5. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (60) 
Unia Tczew 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 5 czerwca 2009 - 18:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 5 Pomezania Malbork 5 czerwca 2009 - 18:00
Polonez Bobrowniki 5 - 0 Koral Dębnica 5 czerwca 2009 - 18:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Lechia II Gdańsk 5 czerwca 2009 - 18:00
Brda Przechlewo 2 - 3 Wisła Tczew 5 czerwca 2009 - 18:00
Murkam Przodkowo 2 - 0 Start Mrzezino 5 czerwca 2009 - 18:00
Gryf Wejherowo 3 - 1 Pogoń Lębork 5 czerwca 2009 - 18:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 GKS Kolbudy 5 czerwca 2009 - 18:00
Kolejka 30 - 13. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (152) 
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 13 czerwca 2009 - 17:30
GKS Kolbudy 1 - 5 Gryf Wejherowo 13 czerwca 2009 - 17:30
Pogoń Lębork 0 - 3 Murkam Przodkowo 13 czerwca 2009 - 17:30
Start Mrzezino 1 - 1 Brda Przechlewo 13 czerwca 2009 - 17:30
Wisła Tczew 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 13 czerwca 2009 - 17:30
Lechia II Gdańsk 2 - 1 Polonez Bobrowniki 13 czerwca 2009 - 17:30
Koral Dębnica 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń 13 czerwca 2009 - 17:30
Pomezania Malbork 2 - 1 Unia Tczew 13 czerwca 2009 - 17:30