III liga Bałtycka - sezon 2008/2009

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 30 63 20 3 7 58 - 22
2. Błękitni Stargard 30 58 16 10 4 67 - 26
3. Gryf 95 Słupsk 30 57 16 9 5 54 - 29
4. Bytovia Bytów 30 51 13 12 5 39 - 19
5. Kaszubia Kościerzyna 30 51 15 6 9 49 - 34
6. Rega Trzebiatów 30 51 16 3 11 46 - 39
7. Dąb Dębno 30 50 14 8 8 43 - 36
8. Cartusia Kartuzy 30 49 14 7 9 62 - 43
9. Orkan Rumia 30 48 14 6 10 47 - 37
10. Darzbór Szczecinek 30 42 13 3 14 39 - 40
11. Zatoka Puck SSA 30 41 11 8 11 39 - 39
12. Astra Ustronie Morskie 30 41 12 5 13 44 - 53
13. Sława Sławno 30 31 10 1 19 37 - 60
14. Rodło Kwidzyn 30 25 7 4 19 24 - 50
15. Orlęta Reda 30 10 2 4 24 13 - 70
16. Olimpia Sztum 30 6 1 3 26 14 - 78
Ostatni komentarz dodał ex-sprinter 08.07.2009, 22:45:39


Kolejka 1 - 9. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (168) 
Orlęta Reda 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna 3 września 2008 - 17:00
Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Bytovia Bytów 9 sierpnia 2008 - 17:00
Zatoka Puck SSA 1 - 0 Rodło Kwidzyn 9 sierpnia 2008 - 17:00
Orkan Rumia 3 - 0 Rega Trzebiatów 9 sierpnia 2008 - 17:00
Astra Ustronie Morskie 3 - 0 Sława Sławno 9 sierpnia 2008 - 17:00
Błękitni Stargard 1 - 1 Cartusia Kartuzy 9 sierpnia 2008 - 15:00
Olimpia Sztum 0 - 4 Bałtyk Gdynia 9 sierpnia 2008 - 16:00
Dąb Dębno 1 - 3 Darzbór Szczecinek 9 sierpnia 2008 - 16:00
Kolejka 2 - 16. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (38) 
Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Darzbór Szczecinek 16 sierpnia 2008 - 17:00
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Dąb Dębno 16 sierpnia 2008 - 11:00
Cartusia Kartuzy 2 - 0 Olimpia Sztum 16 sierpnia 2008 - 16:00
Sława Sławno 1 - 2 Błękitni Stargard 16 sierpnia 2008 - 17:00
Rega Trzebiatów 2 - 0 Astra Ustronie Morskie 16 sierpnia 2008 - 17:00
Rodło Kwidzyn 0 - 1 Orkan Rumia 17 sierpnia 2008 - 12:00
Bytovia Bytów 1 - 4 Zatoka Puck SSA 16 sierpnia 2008 - 16:00
Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Orlęta Reda 16 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 3 - 23. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (67) 
Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 23 sierpnia 2008 - 17:00
Zatoka Puck SSA 1 - 0 Orlęta Reda 23 sierpnia 2008 - 17:00
Orkan Rumia 2 - 0 Bytovia Bytów 23 sierpnia 2008 - 17:00
Astra Ustronie Morskie 1 - 0 Rodło Kwidzyn 23 sierpnia 2008 - 17:00
Błękitni Stargard 1 - 0 Rega Trzebiatów 23 sierpnia 2008 - 16:00
Olimpia Sztum 1 - 4 Sława Sławno 23 sierpnia 2008 - 16:00
Dąb Dębno 2 - 1 Cartusia Kartuzy 23 sierpnia 2008 - 16:00
Darzbór Szczecinek 0 - 3 Bałtyk Gdynia 23 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 4 - 30. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (75) 
Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Bałtyk Gdynia 30 sierpnia 2008 - 17:00
Cartusia Kartuzy 4 - 1 Darzbór Szczecinek 30 sierpnia 2008 - 16:00
Sława Sławno 0 - 2 Dąb Dębno 30 sierpnia 2008 - 17:00
Rega Trzebiatów 3 - 0 Olimpia Sztum 30 sierpnia 2008 - 17:00
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Błękitni Stargard 31 sierpnia 2008 - 16:00
Bytovia Bytów 0 - 0 Astra Ustronie Morskie 30 sierpnia 2008 - 16:00
Orlęta Reda 1 - 2 Orkan Rumia 30 sierpnia 2008 - 17:00
Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Zatoka Puck SSA 30 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 5 - 6. września 2008 [szczegóły] Komentarze (127) 
Zatoka Puck SSA 4 - 2 Kaszubia Kościerzyna 6 września 2008 - 16:00
Orkan Rumia 2 - 2 Gryf 95 Słupsk 6 września 2008 - 17:00
Astra Ustronie Morskie 2 - 1 Orlęta Reda 6 września 2008 - 11:00
Błękitni Stargard 2 - 2 Bytovia Bytów 6 września 2008 - 16:00
Olimpia Sztum 0 - 2 Rodło Kwidzyn 6 września 2008 - 15:00
Dąb Dębno 0 - 3 Rega Trzebiatów 6 września 2008 - 16:00
Darzbór Szczecinek 2 - 0 Sława Sławno 6 września 2008 - 16:00
Bałtyk Gdynia 4 - 0 Cartusia Kartuzy 7 września 2008 - 11:00
Kolejka 6 - 13. września 2008 [szczegóły] Komentarze (83) 
Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Cartusia Kartuzy 13 września 2008 - 16:00
Sława Sławno 0 - 2 Bałtyk Gdynia 13 września 2008 - 17:00
Rega Trzebiatów 1 - 0 Darzbór Szczecinek 13 września 2008 - 16:00
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Dąb Dębno 13 września 2008 - 17:00
Bytovia Bytów 2 - 0 Olimpia Sztum 13 września 2008 - 16:00
Orlęta Reda 0 - 8 Błękitni Stargard 14 września 2008 - 15:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Astra Ustronie Morskie 13 września 2008 - 16:00
Zatoka Puck SSA 2 - 0 Orkan Rumia 13 września 2008 - 16:00
Kolejka 7 - 20. września 2008 [szczegóły] Komentarze (89) 
Orkan Rumia 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 20 września 2008 - 17:00
Astra Ustronie Morskie 1 - 2 Zatoka Puck SSA 20 września 2008 - 16:00
Błękitni Stargard 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 20 września 2008 - 11:00
Olimpia Sztum 0 - 0 Orlęta Reda 20 września 2008 - 15:00
Dąb Dębno 0 - 0 Bytovia Bytów 20 września 2008 - 16:00
Darzbór Szczecinek 2 - 1 Rodło Kwidzyn 20 września 2008 - 16:00
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Rega Trzebiatów 20 września 2008 - 11:00
Cartusia Kartuzy 4 - 1 Sława Sławno 20 września 2008 - 16:00
Kolejka 8 - 27. września 2008 [szczegóły] Komentarze (77) 
Kaszubia Kościerzyna 6 - 1 Sława Sławno 27 września 2008 - 16:00
Rega Trzebiatów 3 - 1 Cartusia Kartuzy 27 września 2008 - 16:00
Rodło Kwidzyn 0 - 1 Bałtyk Gdynia 27 września 2008 - 15:00
Bytovia Bytów 1 - 0 Darzbór Szczecinek 27 września 2008 - 15:00
Orlęta Reda 0 - 1 Dąb Dębno 28 września 2008 - 15:00
Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Olimpia Sztum 27 września 2008 - 15:30
Zatoka Puck SSA 1 - 1 Błękitni Stargard 27 września 2008 - 16:00
Orkan Rumia 0 - 2 Astra Ustronie Morskie 27 września 2008 - 16:00
Kolejka 9 - 4. października 2008 [szczegóły] Komentarze (108) 
Astra Ustronie Morskie 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 4 października 2008 - 15:00
Błękitni Stargard 5 - 0 Orkan Rumia 4 października 2008 - 14:00
Olimpia Sztum 1 - 4 Zatoka Puck SSA 4 października 2008 - 14:00
Dąb Dębno 2 - 2 Gryf 95 Słupsk 4 października 2008 - 15:00
Darzbór Szczecinek 3 - 0 Orlęta Reda 4 października 2008 - 15:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Bytovia Bytów 4 października 2008 - 11:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Rodło Kwidzyn 4 października 2008 - 11:00
Sława Sławno 1 - 3 Rega Trzebiatów 4 października 2008 - 16:00
Kolejka 10 - 11. października 2008 [szczegóły] Komentarze (78) 
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Rega Trzebiatów 11 października 2008 - 15:00
Rodło Kwidzyn 3 - 2 Sława Sławno 11 października 2008 - 15:00
Bytovia Bytów 2 - 0 Cartusia Kartuzy 11 października 2008 - 15:00
Orlęta Reda 0 - 0 Bałtyk Gdynia 12 października 2008 - 15:00
Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Darzbór Szczecinek 11 października 2008 - 15:00
Zatoka Puck SSA 1 - 1 Dąb Dębno 11 października 2008 - 15:00
Orkan Rumia 7 - 0 Olimpia Sztum 11 października 2008 - 16:00
Astra Ustronie Morskie 0 - 6 Błękitni Stargard 11 października 2008 - 15:00
Kolejka 11 - 18. października 2008 [szczegóły] Komentarze (76) 
Błękitni Stargard 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 18 października 2008 - 14:00
Olimpia Sztum 1 - 1 Astra Ustronie Morskie 18 października 2008 - 14:00
Dąb Dębno 1 - 1 Orkan Rumia 18 października 2008 - 15:00
Darzbór Szczecinek 2 - 0 Zatoka Puck SSA 18 października 2008 - 15:00
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 18 października 2008 - 17:00
Cartusia Kartuzy 4 - 0 Orlęta Reda 18 października 2008 - 15:00
Sława Sławno 1 - 0 Bytovia Bytów 18 października 2008 - 15:00
Rega Trzebiatów 2 - 1 Rodło Kwidzyn 18 października 2008 - 13:30
Kolejka 12 - 25. października 2008 [szczegóły] Komentarze (63) 
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Rodło Kwidzyn 25 października 2008 - 14:00
Bytovia Bytów 5 - 0 Rega Trzebiatów 25 października 2008 - 15:00
Orlęta Reda 0 - 2 Sława Sławno 26 października 2008 - 14:00
Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Cartusia Kartuzy 25 października 2008 - 15:00
Zatoka Puck SSA 1 - 2 Bałtyk Gdynia 25 października 2008 - 14:00
Orkan Rumia 2 - 1 Darzbór Szczecinek 25 października 2008 - 15:00
Astra Ustronie Morskie 0 - 2 Dąb Dębno 25 października 2008 - 13:00
Błękitni Stargard 3 - 0 Olimpia Sztum 25 października 2008 - 14:00
Kolejka 13 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (89) 
Olimpia Sztum 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 2 listopada 2008 - 12:00
Dąb Dębno 1 - 3 Błękitni Stargard 2 listopada 2008 - 14:00
Darzbór Szczecinek 2 - 1 Astra Ustronie Morskie 2 listopada 2008 - 14:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Orkan Rumia 2 listopada 2008 - 11:00
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Zatoka Puck SSA 2 listopada 2008 - 14:00
Sława Sławno 1 - 5 Gryf 95 Słupsk 2 listopada 2008 - 12:00
Rega Trzebiatów 3 - 0 Orlęta Reda 2 listopada 2008 - 14:00
Rodło Kwidzyn 0 - 2 Bytovia Bytów 2 listopada 2008 - 12:00
Kolejka 14 - 8. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (178) 
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Bytovia Bytów 9 listopada 2008 - 13:00
Orlęta Reda 0 - 2 Rodło Kwidzyn 9 listopada 2008 - 14:00
Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Rega Trzebiatów 8 listopada 2008 - 12:00
Zatoka Puck SSA 0 - 0 Sława Sławno 8 listopada 2008 - 14:00
Orkan Rumia 1 - 1 Cartusia Kartuzy 8 listopada 2008 - 12:00
Astra Ustronie Morskie 2 - 1 Bałtyk Gdynia 8 listopada 2008 - 14:00
Błękitni Stargard 2 - 0 Darzbór Szczecinek 8 listopada 2008 - 14:00
Olimpia Sztum 0 - 3 Dąb Dębno 8 listopada 2008 - 13:00
Kolejka 15 - 15. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (99) 
Dąb Dębno 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 15 listopada 2008 - 13:00
Darzbór Szczecinek 3 - 0 Olimpia Sztum 15 listopada 2008 - 13:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Błękitni Stargard 15 listopada 2008 - 11:00
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Astra Ustronie Morskie 15 listopada 2008 - 14:00
Sława Sławno 3 - 0 Orkan Rumia 15 listopada 2008 - 12:00
Rega Trzebiatów 0 - 0 Zatoka Puck SSA 15 listopada 2008 - 13:00
Rodło Kwidzyn 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 15 listopada 2008 - 12:00
Bytovia Bytów 3 - 0 Orlęta Reda 15 listopada 2008 - 14:00
Kolejka 16 - 14/15. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (125) 
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Orlęta Reda 14 marca 2009 - 15:00
Bytovia Bytów 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 14 marca 2009 - 13:00
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Zatoka Puck SSA 14 marca 2009 - 12:00
Rega Trzebiatów 2 - 1 Orkan Rumia 14 marca 2009 - 15:00
Sława Sławno 2 - 1 Astra Ustronie Morskie 19 maja 2009 - 17:00
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Błękitni Stargard 14 marca 2009 - 14:00
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Olimpia Sztum 23 listopada 2008 - 11:00
vo,niestawienie się na zawody
Darzbór Szczecinek 1 - 2 Dąb Dębno 15 marca 2009 - 14:00
Kolejka 17 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (76) 
Darzbór Szczecinek 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 21 marca 2009 - 14:00
Dąb Dębno 3 - 0 Bałtyk Gdynia 27 maja 2009 - 18:00
niestawienie się na zawody, w pierwotnym terminie odwołany z powodu braku zgody burmistrza D?bna na rozegranie meczu
Olimpia Sztum 1 - 3 Cartusia Kartuzy 21 marca 2009 - 15:00
Błękitni Stargard 1 - 2 Sława Sławno 21 marca 2009 - 14:00
Astra Ustronie Morskie 2 - 1 Rega Trzebiatów 21 marca 2009 - 15:00
Orkan Rumia 2 - 1 Rodło Kwidzyn 21 marca 2009 - 15:00
Zatoka Puck SSA 1 - 1 Bytovia Bytów 21 marca 2009 - 15:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Orlęta Reda 21 marca 2009 - 15:00
w Redzie
Kolejka 18 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (69) 
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 28 marca 2009 - 12:00
Orlęta Reda 1 - 0 Zatoka Puck SSA 27 maja 2009 - 18:00
Bytovia Bytów 0 - 0 Orkan Rumia 28 marca 2009 - 11:00
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Astra Ustronie Morskie 27 maja 2009 - 18:00
Rega Trzebiatów 2 - 1 Błękitni Stargard 28 marca 2009 - 15:00
Sława Sławno 2 - 1 Olimpia Sztum 28 marca 2009 - 16:00
Cartusia Kartuzy 2 - 3 Dąb Dębno 19 maja 2009 - 18:00
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Darzbór Szczecinek 28 marca 2009 - 11:00
Kolejka 19 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (54) 
Bałtyk Gdynia 4 - 2 Kaszubia Kościerzyna 5 kwietnia 2009 - 11:00
Darzbór Szczecinek 2 - 0 Cartusia Kartuzy 4 kwietnia 2009 - 16:00
Dąb Dębno 2 - 1 Sława Sławno 4 kwietnia 2009 - 16:00
Olimpia Sztum 1 - 3 Rega Trzebiatów 4 kwietnia 2009 - 16:00
Błękitni Stargard 4 - 0 Rodło Kwidzyn 4 kwietnia 2009 - 14:00
Astra Ustronie Morskie 1 - 1 Bytovia Bytów 4 kwietnia 2009 - 11:00
Orkan Rumia 1 - 0 Orlęta Reda 4 kwietnia 2009 - 16:00
Zatoka Puck SSA 2 - 1 Gryf 95 Słupsk 4 kwietnia 2009 - 15:00
Kolejka 20 - 11. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (52) 
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Zatoka Puck SSA 11 kwietnia 2009 - 16:00
Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Orkan Rumia 11 kwietnia 2009 - 15:00
Orlęta Reda 1 - 1 Astra Ustronie Morskie 11 kwietnia 2009 - 11:00
Bytovia Bytów 2 - 2 Błękitni Stargard 11 kwietnia 2009 - 13:30
Rodło Kwidzyn 4 - 1 Olimpia Sztum 11 kwietnia 2009 - 12:00
Rega Trzebiatów 1 - 1 Dąb Dębno 11 kwietnia 2009 - 12:00
Sława Sławno 3 - 1 Darzbór Szczecinek 11 kwietnia 2009 - 16:00
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Bałtyk Gdynia 11 kwietnia 2009 - 15:00
Kolejka 21 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (82) 
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 18 kwietnia 2009 - 15:00
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Sława Sławno 18 kwietnia 2009 - 11:00
Darzbór Szczecinek 2 - 0 Rega Trzebiatów 19 kwietnia 2009 - 14:00
Dąb Dębno 1 - 2 Rodło Kwidzyn 18 kwietnia 2009 - 17:00
Olimpia Sztum 0 - 1 Bytovia Bytów 18 kwietnia 2009 - 16:00
Błękitni Stargard 3 - 0 Orlęta Reda 18 kwietnia 2009 - 14:00
Astra Ustronie Morskie 2 - 4 Gryf 95 Słupsk 18 kwietnia 2009 - 14:00
Orkan Rumia 1 - 1 Zatoka Puck SSA 18 kwietnia 2009 - 17:00
Kolejka 22 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (76) 
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Orkan Rumia 25 kwietnia 2009 - 16:00
Zatoka Puck SSA 1 - 3 Astra Ustronie Morskie 25 kwietnia 2009 - 16:00
Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Błękitni Stargard 25 kwietnia 2009 - 17:00
Orlęta Reda 2 - 1 Olimpia Sztum 25 kwietnia 2009 - 16:00
Bytovia Bytów 2 - 1 Dąb Dębno 25 kwietnia 2009 - 16:00
Rodło Kwidzyn 0 - 1 Darzbór Szczecinek 25 kwietnia 2009 - 14:30
Rega Trzebiatów 2 - 1 Bałtyk Gdynia 25 kwietnia 2009 - 16:00
Sława Sławno 1 - 3 Cartusia Kartuzy 25 kwietnia 2009 - 17:00
Kolejka 23 - 30. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (62) 
Sława Sławno 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 30 kwietnia 2009 - 17:00
Cartusia Kartuzy 5 - 1 Rega Trzebiatów 30 kwietnia 2009 - 17:00
Bałtyk Gdynia 6 - 0 Rodło Kwidzyn 30 kwietnia 2009 - 17:00
Darzbór Szczecinek 1 - 1 Bytovia Bytów 30 kwietnia 2009 - 17:00
Dąb Dębno 3 - 0 Orlęta Reda 30 kwietnia 2009 - 17:00
Olimpia Sztum 1 - 2 Gryf 95 Słupsk 30 kwietnia 2009 - 17:00
Błękitni Stargard 2 - 0 Zatoka Puck SSA 30 kwietnia 2009 - 17:00
Astra Ustronie Morskie 3 - 0 Orkan Rumia 29 kwietnia 2009 - 17:00
Kolejka 24 - 3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (116) 
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Astra Ustronie Morskie 3 maja 2009 - 17:00
Orkan Rumia 1 - 1 Błękitni Stargard 3 maja 2009 - 17:00
Zatoka Puck SSA 0 - 1 Olimpia Sztum 3 maja 2009 - 17:00
Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Dąb Dębno 3 maja 2009 - 17:00
Orlęta Reda 1 - 2 Darzbór Szczecinek 3 maja 2009 - 17:00
Bytovia Bytów 2 - 1 Bałtyk Gdynia 3 maja 2009 - 17:00
Rodło Kwidzyn 0 - 4 Cartusia Kartuzy 3 maja 2009 - 17:00
Rega Trzebiatów 2 - 1 Sława Sławno 3 maja 2009 - 17:00
Kolejka 25 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (161) 
Rega Trzebiatów 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 9 maja 2009 - 16:00
Sława Sławno 2 - 0 Rodło Kwidzyn 9 maja 2009 - 17:00
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Bytovia Bytów 9 maja 2009 - 16:00
Bałtyk Gdynia 4 - 1 Orlęta Reda 9 maja 2009 - 17:00
Darzbór Szczecinek 1 - 3 Gryf 95 Słupsk 9 maja 2009 - 17:00
Dąb Dębno 2 - 1 Zatoka Puck SSA 9 maja 2009 - 17:00
Olimpia Sztum 2 - 6 Orkan Rumia 9 maja 2009 - 17:00
Błękitni Stargard 3 - 2 Astra Ustronie Morskie 10 maja 2009 - 14:00
Kolejka 26 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (148) 
Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Błękitni Stargard 16 maja 2009 - 17:00
Astra Ustronie Morskie 5 - 0 Olimpia Sztum 16 maja 2009 - 13:00
Orkan Rumia 2 - 0 Dąb Dębno 16 maja 2009 - 17:00
Zatoka Puck SSA 3 - 3 Darzbór Szczecinek 16 maja 2009 - 12:00
w Redzie
Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Bałtyk Gdynia 16 maja 2009 - 17:00
Orlęta Reda 3 - 4 Cartusia Kartuzy 16 maja 2009 - 17:00
Bytovia Bytów 3 - 0 Sława Sławno 16 maja 2009 - 17:00
Rodło Kwidzyn 0 - 2 Rega Trzebiatów 16 maja 2009 - 15:00
Kolejka 27 - 13. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (40) 
Rodło Kwidzyn 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 13 maja 2009 - 17:00
Rega Trzebiatów 0 - 0 Bytovia Bytów 13 maja 2009 - 17:00
Sława Sławno 4 - 1 Orlęta Reda 13 maja 2009 - 17:00
Cartusia Kartuzy 5 - 4 Gryf 95 Słupsk 13 maja 2009 - 17:00
Bałtyk Gdynia 3 - 2 Zatoka Puck SSA 13 maja 2009 - 17:00
Darzbór Szczecinek 0 - 3 Orkan Rumia 13 maja 2009 - 17:00
Dąb Dębno 3 - 0 Astra Ustronie Morskie 13 maja 2009 - 17:00
Olimpia Sztum 0 - 0 Błękitni Stargard 13 maja 2009 - 17:00
Kolejka 28 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (117) 
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Olimpia Sztum 23 maja 2009 - 12:00
Błękitni Stargard 2 - 2 Dąb Dębno 23 maja 2009 - 14:00
Astra Ustronie Morskie 2 - 1 Darzbór Szczecinek 23 maja 2009 - 17:00
Orkan Rumia 1 - 0 Bałtyk Gdynia 23 maja 2009 - 17:00
Zatoka Puck SSA 0 - 1 Cartusia Kartuzy 24 maja 2009 - 13:00
w Redzie
Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Sława Sławno 23 maja 2009 - 17:00
Orlęta Reda 0 - 4 Rega Trzebiatów 23 maja 2009 - 17:00
Bytovia Bytów 3 - 0 Rodło Kwidzyn 23 maja 2009 - 17:00
Kolejka 29 - 30. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (224) 
Bytovia Bytów 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 30 maja 2009 - 17:30
Rodło Kwidzyn 0 - 0 Orlęta Reda 30 maja 2009 - 17:30
Rega Trzebiatów 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 30 maja 2009 - 17:30
Sława Sławno 0 - 1 Zatoka Puck SSA 30 maja 2009 - 17:30
Cartusia Kartuzy 0 - 1 Orkan Rumia 30 maja 2009 - 17:30
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Astra Ustronie Morskie 30 maja 2009 - 11:00
Darzbór Szczecinek 0 - 2 Błękitni Stargard 30 maja 2009 - 17:30
Dąb Dębno 2 - 1 Olimpia Sztum 30 maja 2009 - 17:30
Kolejka 30 - 3. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (202) 
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Dąb Dębno 3 czerwca 2009 - 18:00
Olimpia Sztum 0 - 1 Darzbór Szczecinek 2 czerwca 2009 - 18:00
Błękitni Stargard 1 - 0 Bałtyk Gdynia 3 czerwca 2009 - 18:00
Astra Ustronie Morskie 2 - 7 Cartusia Kartuzy 3 czerwca 2009 - 18:00
Orkan Rumia 4 - 0 Sława Sławno 3 czerwca 2009 - 18:00
Zatoka Puck SSA 2 - 1 Rega Trzebiatów 3 czerwca 2009 - 18:00
w Redzie
Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn 3 czerwca 2009 - 18:00
Orlęta Reda 0 - 1 Bytovia Bytów 3 czerwca 2009 - 15:00