III liga - grupa II - sezon 2000/2001

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 40 83 23 14 3 68 - 23
2. Warta Poznań 40 74 21 11 8 70 - 34
3. Flota Świnoujście 40 73 21 10 9 60 - 33
4. Obra Kościan 40 66 16 18 6 49 - 21
5. Amica II Wronki 40 63 18 9 13 61 - 43
6. Sparta Brodnica 40 59 16 11 13 58 - 46
7. Unia Janikowo 40 58 15 13 12 51 - 43
8. Chemik Bydgoszcz 40 58 16 10 14 49 - 58
9. Kaszubia Kościerzyna 40 55 14 13 13 52 - 48
10. Gryf Wejherowo 40 54 14 12 14 63 - 53
11. Goplania Inowrocław 40 54 15 9 16 48 - 60
12. Pomerania Police 40 53 16 5 19 71 - 66
13. KKS Kalisz 40 52 13 13 14 42 - 42
14. Astra Krotoszyn 40 52 15 7 18 58 - 63
15. Kotwica Kołobrzeg 40 52 13 13 14 48 - 71
16. Huragan Pobiedziska 40 50 12 14 14 52 - 53
17. Błękitni Stargard 40 49 11 16 13 62 - 56
18. LKS Jankowy 40 44 12 8 20 49 - 76
19. Mień Lipno 40 36 9 9 22 41 - 67
20. Zawisza Bydgoszcz 40 33 9 6 25 32 - 76
21. Bałtyk Gdynia 40 27 6 9 25 27 - 79
22. Odra Szczecin 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał ogorek 13.09.2007, 22:04:20
* Odra Szczecin została wycofana po 3. kolejkach


Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (1) 
Gryf Wejherowo 2 - 1 Amica II Wronki
Warta Poznań 2 - 0 Goplania Inowrocław
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Mień Lipno
Chemik Bydgoszcz 3 - 3 LKS Jankowy
Huragan Pobiedziska 1 - 3 Sparta Brodnica
Unia Janikowo 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
vo, na boisku (14.04.2001) było 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Odra Szczecin
mecz anulowany
KKS Kalisz 0 - 0 Arka Gdynia
Błękitni Stargard 5 - 1 Astra Krotoszyn
Bałtyk Gdynia 0 - 2 Flota Świnoujście
Pomerania Police 0 - 3 Obra Kościan
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 0 - 1 Obra Kościan
Flota Świnoujście 2 - 0 Pomerania Police
Astra Krotoszyn 4 - 0 Bałtyk Gdynia
Arka Gdynia 2 - 2 Błękitni Stargard
Odra Szczecin - KKS Kalisz
mecz anulowany
Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Sparta Brodnica 1 - 3 Unia Janikowo
LKS Jankowy 1 - 2 Huragan Pobiedziska
Mień Lipno 4 - 1 Chemik Bydgoszcz
Goplania Inowrocław 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo 0 - 0 Warta Poznań
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Warta Poznań 0 - 1 Amica II Wronki
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Gryf Wejherowo
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Goplania Inowrocław
Huragan Pobiedziska 0 - 0 Mień Lipno
Unia Janikowo 2 - 1 LKS Jankowy
Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Sparta Brodnica
KKS Kalisz 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard - Odra Szczecin
mecz anulowany
Bałtyk Gdynia 1 - 3 Arka Gdynia
Pomerania Police 3 - 2 Astra Krotoszyn
Obra Kościan 0 - 0 Flota Świnoujście
Kolejka 4 - 19. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 3 - 1 Flota Świnoujście
Astra Krotoszyn 1 - 1 Obra Kościan
Arka Gdynia 4 - 0 Pomerania Police
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Błękitni Stargard
Sparta Brodnica 0 - 1 KKS Kalisz 23 maja 2001
LKS Jankowy 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Mień Lipno 0 - 2 Unia Janikowo
Goplania Inowrocław 1 - 1 Huragan Pobiedziska
Gryf Wejherowo 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
Warta Poznań 4 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Amica II Wronki
Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Warta Poznań
Huragan Pobiedziska 0 - 1 Gryf Wejherowo
Unia Janikowo 0 - 0 Goplania Inowrocław
Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Mień Lipno
KKS Kalisz 0 - 1 LKS Jankowy
Błękitni Stargard 0 - 0 Sparta Brodnica
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Obra Kościan 3 - 1 Arka Gdynia
Flota Świnoujście 1 - 0 Astra Krotoszyn
Pauza: Pomerania Police,
Kolejka 6 - 30. sierpnia 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 2 - 1 Astra Krotoszyn
Arka Gdynia 2 - 2 Flota Świnoujście
Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Pomerania Police
Sparta Brodnica 6 - 0 Bałtyk Gdynia
LKS Jankowy 1 - 1 Błękitni Stargard
Mień Lipno 1 - 2 KKS Kalisz
Goplania Inowrocław 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Gryf Wejherowo 3 - 1 Unia Janikowo
Warta Poznań 2 - 2 Huragan Pobiedziska
Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 Chemik Bydgoszcz
Pauza: Obra Kościan,
Kolejka 7 - 2/3. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Amica II Wronki
Huragan Pobiedziska 5 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo 1 - 5 Warta Poznań
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Gryf Wejherowo
KKS Kalisz 1 - 1 Goplania Inowrocław
Błękitni Stargard 1 - 2 Mień Lipno
Bałtyk Gdynia 2 - 1 LKS Jankowy
Pomerania Police 3 - 0 Sparta Brodnica 5 września 2000
Obra Kościan 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz
Astra Krotoszyn 1 - 1 Arka Gdynia 6 września 2000
Pauza: Flota Świnoujście,
Kolejka 8 - 9/10. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 0 - 2 Arka Gdynia
Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Flota Świnoujście
Sparta Brodnica 0 - 0 Obra Kościan
LKS Jankowy 2 - 1 Pomerania Police
Mień Lipno 2 - 2 Bałtyk Gdynia
Goplania Inowrocław 0 - 0 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 0 - 3 KKS Kalisz
Warta Poznań 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Unia Janikowo
Chemik Bydgoszcz 2 - 2 Huragan Pobiedziska
Pauza: Astra Krotoszyn,
Kolejka 9 - 13. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huragan Pobiedziska 0 - 0 Amica II Wronki 20 września 2000
Unia Janikowo 0 - 1 Chemik Bydgoszcz
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 20 września 2000
KKS Kalisz 0 - 0 Warta Poznań
Błękitni Stargard 2 - 0 Gryf Wejherowo
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Goplania Inowrocław
Pomerania Police 5 - 2 Mień Lipno
Obra Kościan 1 - 0 LKS Jankowy 20 września 2000
Flota Świnoujście 1 - 0 Sparta Brodnica
Astra Krotoszyn 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz
Pauza: Arka Gdynia,
Kolejka 10 - 16/17. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Arka Gdynia
Sparta Brodnica 3 - 3 Astra Krotoszyn
LKS Jankowy 0 - 1 Flota Świnoujście
Mień Lipno 2 - 1 Obra Kościan
Goplania Inowrocław 2 - 1 Pomerania Police
Gryf Wejherowo 2 - 0 Bałtyk Gdynia
Warta Poznań 4 - 0 Błękitni Stargard
Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 KKS Kalisz
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Huragan Pobiedziska 1 - 1 Unia Janikowo
Pauza: Amica II Wronki,
Kolejka 11 - 23/24. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Janikowo 2 - 1 Amica II Wronki
Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Huragan Pobiedziska
KKS Kalisz 0 - 1 Chemik Bydgoszcz
Błękitni Stargard 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia 2 - 3 Warta Poznań
Pomerania Police 1 - 2 Gryf Wejherowo
Obra Kościan 2 - 0 Goplania Inowrocław
Flota Świnoujście 3 - 0 Mień Lipno
Astra Krotoszyn 1 - 3 LKS Jankowy
Arka Gdynia 3 - 1 Sparta Brodnica
Pauza: Zawisza Bydgoszcz,
Kolejka 12 - 27. września 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
LKS Jankowy 1 - 3 Arka Gdynia
Mień Lipno 0 - 0 Astra Krotoszyn
Goplania Inowrocław 1 - 3 Flota Świnoujście
Gryf Wejherowo 0 - 2 Obra Kościan
Warta Poznań 1 - 0 Pomerania Police
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Bałtyk Gdynia
Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Błękitni Stargard
Huragan Pobiedziska 0 - 0 KKS Kalisz
Unia Janikowo 5 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Sparta Brodnica,
Kolejka 13 - 30 września /1. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Amica II Wronki
KKS Kalisz 1 - 1 Unia Janikowo
Błękitni Stargard 2 - 1 Huragan Pobiedziska
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Chemik Bydgoszcz
Pomerania Police 6 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Obra Kościan 1 - 1 Warta Poznań
Flota Świnoujście 4 - 0 Gryf Wejherowo
Astra Krotoszyn 2 - 0 Goplania Inowrocław
Arka Gdynia 2 - 0 Mień Lipno
Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Sparta Brodnica
Pauza: LKS Jankowy,
Kolejka 14 - 7/8. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 2 - 0 Sparta Brodnica
LKS Jankowy 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz
Goplania Inowrocław 0 - 1 Arka Gdynia
Gryf Wejherowo 3 - 0 Astra Krotoszyn
Warta Poznań 2 - 1 Flota Świnoujście
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Obra Kościan
Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Pomerania Police
Huragan Pobiedziska 0 - 0 Bałtyk Gdynia
Unia Janikowo 1 - 0 Błękitni Stargard
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 KKS Kalisz
Pauza: Mień Lipno,
Kolejka 15 - 14/15. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
KKS Kalisz 3 - 1 Amica II Wronki
Błękitni Stargard 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Unia Janikowo
Pomerania Police 1 - 2 Huragan Pobiedziska
Obra Kościan 2 - 0 Chemik Bydgoszcz
Flota Świnoujście 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Astra Krotoszyn 3 - 1 Warta Poznań
Arka Gdynia 0 - 0 Gryf Wejherowo
Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Mień Lipno
Sparta Brodnica 1 - 1 LKS Jankowy
Pauza: Goplania Inowrocław,
Kolejka 16 - 18. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 1 - 2 LKS Jankowy
Mień Lipno 1 - 2 Sparta Brodnica
Goplania Inowrocław 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz
Warta Poznań 0 - 1 Arka Gdynia
Kotwica Kołobrzeg 1 - 4 Astra Krotoszyn
Chemik Bydgoszcz 2 - 2 Flota Świnoujście
Huragan Pobiedziska 0 - 4 Obra Kościan
Unia Janikowo 3 - 1 Pomerania Police
Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Bałtyk Gdynia
KKS Kalisz 3 - 1 Błękitni Stargard
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 17 - 21/22. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard 3 - 1 Amica II Wronki
Bałtyk Gdynia 0 - 1 KKS Kalisz
Pomerania Police 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Obra Kościan 1 - 1 Unia Janikowo
Flota Świnoujście 1 - 0 Huragan Pobiedziska
Astra Krotoszyn 5 - 2 Chemik Bydgoszcz
Arka Gdynia 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg
vo
Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Gryf Wejherowo
Sparta Brodnica 1 - 1 Goplania Inowrocław
LKS Jankowy 3 - 0 Mień Lipno
Pauza: Warta Poznań,
Kolejka 18 - 28/29. października 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 1 - 0 Mień Lipno
Goplania Inowrocław 2 - 1 LKS Jankowy
Gryf Wejherowo 1 - 2 Sparta Brodnica
Warta Poznań 0 - 1 Zawisza Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Arka Gdynia
Huragan Pobiedziska 5 - 1 Astra Krotoszyn
Unia Janikowo 1 - 1 Flota Świnoujście
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Obra Kościan
KKS Kalisz 0 - 3 Pomerania Police
Błękitni Stargard 1 - 1 Bałtyk Gdynia
Pauza: Kotwica Kołobrzeg,
Kolejka 19 - 4/5. listopada 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia 0 - 2 Amica II Wronki
Pomerania Police 0 - 0 Błękitni Stargard
Obra Kościan 0 - 1 KKS Kalisz
Flota Świnoujście 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Astra Krotoszyn 3 - 0 Unia Janikowo
vo, na boisku 3-3
Arka Gdynia 5 - 0 Huragan Pobiedziska
Zawisza Bydgoszcz 8 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Sparta Brodnica 2 - 1 Warta Poznań
LKS Jankowy 1 - 0 Gryf Wejherowo
Mień Lipno 2 - 2 Goplania Inowrocław
Pauza: Chemik Bydgoszcz,
Kolejka 20 - 11/12. listopada 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 2 - 3 Goplania Inowrocław
Gryf Wejherowo 7 - 0 Mień Lipno
Warta Poznań 1 - 1 LKS Jankowy
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Sparta Brodnica
Chemik Bydgoszcz 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz
Unia Janikowo 0 - 1 Arka Gdynia
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Astra Krotoszyn
KKS Kalisz 0 - 0 Flota Świnoujście
Błękitni Stargard 1 - 1 Obra Kościan
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Pomerania Police
Pauza: Huragan Pobiedziska,
Kolejka 21 - 18/19. listopada 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomerania Police 0 - 3 Amica II Wronki
Obra Kościan 0 - 0 Bałtyk Gdynia
Flota Świnoujście 1 - 0 Błękitni Stargard
Astra Krotoszyn 1 - 0 KKS Kalisz
Arka Gdynia 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Huragan Pobiedziska
Sparta Brodnica 3 - 1 Chemik Bydgoszcz
LKS Jankowy 6 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Mień Lipno 0 - 1 Warta Poznań
Goplania Inowrocław 3 - 1 Gryf Wejherowo
Pauza: Unia Janikowo,
Kolejka 22 - 10/11. marca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 1 - 1 Gryf Wejherowo
Goplania Inowrocław 0 - 1 Warta Poznań
Mień Lipno 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg
LKS Jankowy 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
Sparta Brodnica 2 - 1 Huragan Pobiedziska
Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Unia Janikowo
vo, na boisku 0-1
Arka Gdynia 1 - 0 KKS Kalisz 14 kwietnia 2000
Astra Krotoszyn 3 - 1 Błękitni Stargard
Flota Świnoujście 1 - 0 Bałtyk Gdynia 14 kwietnia 2000
Obra Kościan 0 - 1 Pomerania Police
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 23 - 17/18. marca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Obra Kościan 3 - 0 Amica II Wronki
Pomerania Police 0 - 1 Flota Świnoujście
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Astra Krotoszyn
Błękitni Stargard 1 - 1 Arka Gdynia
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
vo, na boisku 1-0
Unia Janikowo 0 - 3 Sparta Brodnica
vo, na boisku 0-2
Huragan Pobiedziska 1 - 0 LKS Jankowy
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Mień Lipno
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Goplania Inowrocław
Warta Poznań 3 - 1 Gryf Wejherowo
Pauza: KKS Kalisz,
Kolejka 24 - 24/25. marca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 2 - 1 Warta Poznań 24 maja 2001
Gryf Wejherowo 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 14 kwietnia 2001
Goplania Inowrocław 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
Mień Lipno 2 - 0 Huragan Pobiedziska
LKS Jankowy 1 - 0 Unia Janikowo
Sparta Brodnica 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 KKS Kalisz
vo, na boisku 0-0
Arka Gdynia 3 - 1 Bałtyk Gdynia
Astra Krotoszyn 1 - 1 Pomerania Police
Flota Świnoujście 0 - 0 Obra Kościan
Pauza: Błękitni Stargard,
Kolejka 25 - 28. marca 2000 [szczegóły] Komentarze (0) 
Flota Świnoujście 2 - 1 Amica II Wronki
Obra Kościan 2 - 0 Astra Krotoszyn
Pomerania Police 1 - 1 Arka Gdynia
Błękitni Stargard 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz
KKS Kalisz 2 - 1 Sparta Brodnica 23 maja 2001
Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 LKS Jankowy
Unia Janikowo 2 - 1 Mień Lipno
Huragan Pobiedziska 3 - 3 Goplania Inowrocław
Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Gryf Wejherowo
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Warta Poznań
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 26 - 31 marca /1. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Warta Poznań 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
Gryf Wejherowo 2 - 2 Huragan Pobiedziska
Goplania Inowrocław 0 - 3 Unia Janikowo
Mień Lipno 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
LKS Jankowy 3 - 0 KKS Kalisz
Sparta Brodnica 1 - 1 Błękitni Stargard
Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Bałtyk Gdynia
vo, na boisku 1-0
Arka Gdynia 0 - 0 Obra Kościan
Astra Krotoszyn 2 - 1 Flota Świnoujście
Pauza: Pomerania Police,
Kolejka 27 - 7/8. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Astra Krotoszyn 0 - 0 Amica II Wronki
Flota Świnoujście 1 - 1 Arka Gdynia
Pomerania Police 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
vo
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Sparta Brodnica
Błękitni Stargard 2 - 2 LKS Jankowy
KKS Kalisz 0 - 0 Mień Lipno
Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Goplania Inowrocław
Unia Janikowo 2 - 0 Gryf Wejherowo
Huragan Pobiedziska 0 - 3 Warta Poznań
Chemik Bydgoszcz 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Pauza: Obra Kościan,
Kolejka 28 - 11. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 2 - 0 Chemik Bydgoszcz
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Huragan Pobiedziska
Warta Poznań 0 - 0 Unia Janikowo
Gryf Wejherowo 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Goplania Inowrocław 1 - 0 KKS Kalisz
Mień Lipno 2 - 0 Błękitni Stargard
LKS Jankowy 0 - 0 Bałtyk Gdynia
Sparta Brodnica 3 - 1 Pomerania Police
Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Obra Kościan
vo
Arka Gdynia 3 - 0 Astra Krotoszyn
Pauza: Flota Świnoujście,
Kolejka 29 - 18/19. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia 0 - 0 Amica II Wronki
Flota Świnoujście 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
vo, na boisku 1-0
Obra Kościan 1 - 2 Sparta Brodnica
Pomerania Police 5 - 0 LKS Jankowy
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Mień Lipno
Błękitni Stargard 4 - 1 Goplania Inowrocław
KKS Kalisz 4 - 2 Gryf Wejherowo
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Warta Poznań
Unia Janikowo 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Huragan Pobiedziska 2 - 3 Chemik Bydgoszcz
Pauza: Astra Krotoszyn,
Kolejka 30 - 21/22. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 4 - 2 Huragan Pobiedziska
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Unia Janikowo
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Warta Poznań 3 - 0 KKS Kalisz
Gryf Wejherowo 6 - 1 Błękitni Stargard
Goplania Inowrocław 0 - 2 Bałtyk Gdynia
Mień Lipno 1 - 4 Pomerania Police
LKS Jankowy 1 - 0 Obra Kościan
Sparta Brodnica 1 - 2 Flota Świnoujście
Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Astra Krotoszyn
vo, na boisku 0-0
Pauza: Arka Gdynia,
Kolejka 31 - 24/25. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Astra Krotoszyn 0 - 1 Sparta Brodnica
Flota Świnoujście 3 - 0 LKS Jankowy
vo
Obra Kościan 1 - 0 Mień Lipno
Pomerania Police 4 - 0 Goplania Inowrocław
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard 1 - 1 Warta Poznań
KKS Kalisz 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
Unia Janikowo 0 - 1 Huragan Pobiedziska
Pauza: Amica II Wronki,
Kolejka 32 - 28/19. kwietnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 0 - 0 Unia Janikowo
Huragan Pobiedziska 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 KKS Kalisz
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Błękitni Stargard
Warta Poznań 2 - 0 Bałtyk Gdynia
Gryf Wejherowo 0 - 1 Pomerania Police
Goplania Inowrocław 1 - 0 Obra Kościan
Mień Lipno 1 - 1 Flota Świnoujście
LKS Jankowy 1 - 2 Astra Krotoszyn
Sparta Brodnica 1 - 0 Arka Gdynia
Pauza: Zawisza Bydgoszcz,
Kolejka 33 - 2. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz 2 - 3 Amica II Wronki
Arka Gdynia 5 - 1 LKS Jankowy
Astra Krotoszyn 1 - 0 Mień Lipno
Flota Świnoujście 3 - 0 Goplania Inowrocław
vo
Obra Kościan 0 - 0 Gryf Wejherowo
Pomerania Police 2 - 6 Warta Poznań
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard 6 - 1 Chemik Bydgoszcz
KKS Kalisz 1 - 1 Huragan Pobiedziska
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Unia Janikowo
Pauza: Sparta Brodnica,
Kolejka 34 - 5/6. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Unia Janikowo 0 - 0 KKS Kalisz
Huragan Pobiedziska 1 - 0 Błękitni Stargard
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg 4 - 0 Pomerania Police
Warta Poznań 1 - 1 Obra Kościan
Gryf Wejherowo 3 - 0 Flota Świnoujście
Goplania Inowrocław 2 - 0 Astra Krotoszyn
Mień Lipno 0 - 1 Arka Gdynia
Sparta Brodnica 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Pauza: LKS Jankowy,
Kolejka 35 - 12/13. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Brodnica 1 - 1 Amica II Wronki
Zawisza Bydgoszcz 0 - 2 LKS Jankowy
Arka Gdynia 4 - 0 Goplania Inowrocław
Astra Krotoszyn 3 - 3 Gryf Wejherowo
Flota Świnoujście 3 - 0 Warta Poznań
Obra Kościan 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Pomerania Police 3 - 0 Chemik Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Huragan Pobiedziska
Błękitni Stargard 1 - 1 Unia Janikowo
KKS Kalisz 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Mień Lipno,
Kolejka 36 - 16. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 2 - 1 KKS Kalisz
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Błękitni Stargard
Unia Janikowo 4 - 1 Bałtyk Gdynia
Huragan Pobiedziska 3 - 0 Pomerania Police
Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Obra Kościan
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Flota Świnoujście
Warta Poznań 2 - 0 Astra Krotoszyn
Gryf Wejherowo 0 - 3 Arka Gdynia
Mień Lipno 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
vo, na boisku (30.05.2001) 0-0
LKS Jankowy 0 - 5 Sparta Brodnica
Pauza: Goplania Inowrocław,
Kolejka 37 - 19/20. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKS Jankowy 1 - 5 Amica II Wronki
Sparta Brodnica 3 - 1 Mień Lipno
Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Goplania Inowrocław
vo, na boisku 2-0
Arka Gdynia 2 - 1 Warta Poznań
Astra Krotoszyn 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Flota Świnoujście 4 - 0 Chemik Bydgoszcz
Obra Kościan 2 - 1 Huragan Pobiedziska
Pomerania Police 1 - 1 Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Błękitni Stargard 1 - 1 KKS Kalisz
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 38 - 26/27. maja 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 3 - 1 Błękitni Stargard
KKS Kalisz 1 - 1 Bałtyk Gdynia
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Pomerania Police
Unia Janikowo 0 - 0 Obra Kościan
Huragan Pobiedziska 0 - 0 Flota Świnoujście
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Astra Krotoszyn
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Arka Gdynia
Gryf Wejherowo 5 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Goplania Inowrocław 1 - 0 Sparta Brodnica
Mień Lipno 2 - 2 LKS Jankowy
Pauza: Warta Poznań,
Kolejka 39 - 2/3. czerwca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Mień Lipno 0 - 1 Amica II Wronki
LKS Jankowy 1 - 5 Goplania Inowrocław
Sparta Brodnica 4 - 2 Gryf Wejherowo
Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Warta Poznań
vo, było 4-0
Arka Gdynia 1 - 0 Chemik Bydgoszcz
Astra Krotoszyn 1 - 4 Huragan Pobiedziska
Flota Świnoujście 0 - 0 Unia Janikowo
Obra Kościan 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Pomerania Police 5 - 0 KKS Kalisz
Bałtyk Gdynia 0 - 7 Błękitni Stargard
Pauza: Kotwica Kołobrzeg,
Kolejka 40 - 6. czerwca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 3 - 0 Bałtyk Gdynia
Błękitni Stargard 3 - 4 Pomerania Police
KKS Kalisz 0 - 0 Obra Kościan
Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Flota Świnoujście
Unia Janikowo 3 - 0 Astra Krotoszyn
Huragan Pobiedziska 0 - 1 Arka Gdynia
Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
vo, na boisku 2-1
Warta Poznań 1 - 0 Sparta Brodnica
Gryf Wejherowo 1 - 0 LKS Jankowy
Goplania Inowrocław 5 - 2 Mień Lipno
Pauza: Chemik Bydgoszcz,
Kolejka 41 - 9/10. czerwca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Goplania Inowrocław 1 - 0 Amica II Wronki
Mień Lipno 1 - 4 Gryf Wejherowo
LKS Jankowy 1 - 5 Warta Poznań
Sparta Brodnica 0 - 3 Kotwica Kołobrzeg
vo, na boisku 2-1
Zawisza Bydgoszcz 1 - 3 Chemik Bydgoszcz
Arka Gdynia 2 - 2 Unia Janikowo
Astra Krotoszyn 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Flota Świnoujście 2 - 3 KKS Kalisz
Obra Kościan 2 - 2 Błękitni Stargard
Pomerania Police 2 - 0 Bałtyk Gdynia
Pauza: Huragan Pobiedziska,
Kolejka 42 - 17. czerwca 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amica II Wronki 5 - 1 Pomerania Police
Bałtyk Gdynia 1 - 4 Obra Kościan
Błękitni Stargard 2 - 1 Flota Świnoujście
KKS Kalisz 0 - 1 Astra Krotoszyn
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Arka Gdynia
Huragan Pobiedziska 3 - 0 Zawisza Bydgoszcz
vo
Chemik Bydgoszcz 1 - 1 Sparta Brodnica
Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 LKS Jankowy
vo
Warta Poznań 3 - 0 Mień Lipno
vo
Gryf Wejherowo 3 - 0 Goplania Inowrocław
Pauza: Unia Janikowo, .