Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Orzeł Choczewo |
4 - 2 |
Wisła Tczew |
|
SKP Słupsk |
2 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
25 sierpnia 1999
25.08 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Sparta Sycewice |
2 - 5 |
Jantar Ustka |
|
Lechia II Gdańsk |
7 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Pauza: Orkan Rumia, |
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Jantar Ustka |
0 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
|
Stolem Gniewino |
3 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Gryf 95 Słupsk |
2 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Wisła Tczew |
0 - 3 |
SKP Słupsk |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 3 |
Orkan Rumia |
|
Pauza: Orzeł Choczewo, |
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia |
1 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 2 |
Wisła Tczew |
|
Sparta Sycewice |
0 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Lechia II Gdańsk |
6 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 0 |
Jantar Ustka |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: SKP Słupsk, |
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Jantar Ustka |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Stolem Gniewino |
3 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Gryf 95 Słupsk |
0 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
0 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
SKP Słupsk |
|
Orkan Rumia |
4 - 2 |
Orzeł Choczewo |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 5 - 4/5. września 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Choczewo |
2 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
SKP Słupsk |
0 - 3 |
Orkan Rumia |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Polonia Gdańsk |
3 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Pauza: Sparta Sycewice, |
Kolejka 6 - 11/12. września 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Stolem Gniewino |
2 - 4 |
Polonia Gdańsk |
|
Gryf 95 Słupsk |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
2 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Orkan Rumia |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 0 |
SKP Słupsk |
|
Pauza: Lechia II Gdańsk, |
Kolejka 7 - 18/19. września 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SKP Słupsk |
4 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Sparta Sycewice |
1 - 3 |
Orkan Rumia |
|
Lechia II Gdańsk |
4 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
Wisła Tczew |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Jantar Ustka |
2 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Pauza: Wierzyca Starogard Gdański, |
Kolejka 8 - 25/26. września 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 4 |
Stolem Gniewino |
|
Gryf 95 Słupsk |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Wisła Tczew |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 5 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Orkan Rumia |
0 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Orzeł Choczewo |
3 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
SKP Słupsk |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 9 - 2/3. października 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
5 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Sparta Sycewice |
6 - 2 |
SKP Słupsk |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 1 |
Orzeł Choczewo |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
5 - 0 |
Orkan Rumia |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Jantar Ustka |
3 - 2 |
Wisła Tczew |
|
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 10 - 9/10. października 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Wisła Tczew |
4 - 3 |
Stolem Gniewino |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Orkan Rumia |
4 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
SKP Słupsk |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 11 - 16/17. października 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
4 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 0 |
SKP Słupsk |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 3 |
Orzeł Choczewo |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Jantar Ustka |
2 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gryf 95 Słupsk |
1 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Pauza: Stolem Gniewino, |
Kolejka 12 - 23/24. października 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 4 |
Wisła Tczew |
|
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Orkan Rumia |
2 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Orzeł Choczewo |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
SKP Słupsk |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Sparta Sycewice |
2 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
|
Pauza: Gryf 95 Słupsk, |
Kolejka 13 - 30/31. października 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia II Gdańsk |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Polonia Gdańsk |
3 - 2 |
SKP Słupsk |
|
Jantar Ustka |
1 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Gryf 95 Słupsk |
0 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
|
Pauza: Wisła Tczew, |
Kolejka 14 - 6/7. listopada 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Orkan Rumia |
1 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
SKP Słupsk |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Gryf Wejherowo |
5 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Sparta Sycewice |
3 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Pauza: Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 15 - 13/14. listopada 1999 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Starogard Gdański |
4 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Jantar Ustka |
2 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Stolem Gniewino |
3 - 4 |
SKP Słupsk |
|
Gryf 95 Słupsk |
2 - 2 |
Orzeł Choczewo |
|
Wisła Tczew |
2 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Pauza: Cartusia Kartuzy, |
Kolejka 16 - 11/12. marca 2000 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Wisła Tczew |
0 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Gryf 95 Słupsk |
0 - 4 |
SKP Słupsk |
|
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Jantar Ustka |
3 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Pauza: Orkan Rumia, |
Kolejka 17 - 18/19. marca 2000 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
5 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
4 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Sparta Sycewice |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Gryf Wejherowo |
5 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
SKP Słupsk |
0 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Orkan Rumia |
0 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
|
Pauza: Orzeł Choczewo, |
Kolejka 18 - 25/26. marca 2000 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 3 |
Orkan Rumia |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Wisła Tczew |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Gryf 95 Słupsk |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Stolem Gniewino |
2 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
|
Jantar Ustka |
1 - 4 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Pauza: SKP Słupsk, |
Kolejka 19 - 1/2. kwietnia 2000 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
Jantar Ustka |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Lechia II Gdańsk |
1 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Sparta Sycewice |
2 - 3 |
Wisła Tczew |
|
SKP Słupsk |
2 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Orzeł Choczewo |
1 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 20 - 8/9. kwietnia 2000 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
Orzeł Choczewo |
|
Orkan Rumia |
1 - 1 |
SKP Słupsk |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Wisła Tczew |
2 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Gryf 95 Słupsk |
0 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Stolem Gniewino |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Jantar Ustka |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Sparta Sycewice, |
Kolejka 21 - 15/16. kwietnia 2000 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
3 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Sparta Sycewice |
1 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 2 |
Orkan Rumia |
|
SKP Słupsk |
2 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Pauza: Lechia II Gdańsk, |
Kolejka 22 - 22/23. kwietnia 2000 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 0 |
SKP Słupsk |
|
Orzeł Choczewo |
1 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Orkan Rumia |
4 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Gryf 95 Słupsk |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Stolem Gniewino |
1 - 3 |
Jantar Ustka |
|
Pauza: Wierzyca Starogard Gdański, |
Kolejka 23 - 29/30. kwietnia 2000 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
4 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Jantar Ustka |
1 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Wisła Tczew |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Lechia II Gdańsk |
1 - 0 |
Orkan Rumia |
|
Sparta Sycewice |
1 - 2 |
Orzeł Choczewo |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
SKP Słupsk |
|
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 24 - 3. maja 2000 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
SKP Słupsk |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
vo, na boisku 3-1 |
Orzeł Choczewo |
1 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
|
Orkan Rumia |
1 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
2 - 0 |
Jantar Ustka |
|
Gryf 95 Słupsk |
1 - 2 |
Stolem Gniewino |
|
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 25 - 6/7. maja 2000 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Stolem Gniewino |
1 - 3 |
Wisła Tczew |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 1 |
Orzeł Choczewo |
|
Lechia II Gdańsk |
3 - 1 |
SKP Słupsk |
|
Sparta Sycewice |
0 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 26 - 13/14. maja 2000 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
vo, na boisku 2-0 |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
SKP Słupsk |
2 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Orzeł Choczewo |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Orkan Rumia |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Wisła Tczew |
5 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Pauza: Stolem Gniewino, |
Kolejka 27 - 20/21. maja 2000 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Tczew |
5 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Jantar Ustka |
1 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
Orzeł Choczewo |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
SKP Słupsk |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 6 |
Gryf Wejherowo |
|
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Pauza: Gryf 95 Słupsk, |
Kolejka 28 - 27/28. maja 2000 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
|
Sparta Sycewice |
3 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
SKP Słupsk |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Orzeł Choczewo |
5 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Orkan Rumia |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Pauza: Wisła Tczew, |
Kolejka 29 - 3/4. czerwca 2000 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Tczew |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gryf 95 Słupsk |
2 - 3 |
Orkan Rumia |
|
Stolem Gniewino |
4 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Jantar Ustka |
0 - 0 |
SKP Słupsk |
|
Polonia Gdańsk |
4 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
Pauza: Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 30 - 10/11. czerwca 2000 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Sparta Sycewice |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Jantar Ustka |
|
SKP Słupsk |
1 - 4 |
Stolem Gniewino |
|
Orzeł Choczewo |
3 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Orkan Rumia |
4 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Pauza: Cartusia Kartuzy, . |
|