Kolejka 1 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (137) |
Spartan Miłobądz |
3 - 1 |
Delta Małżewko |
1 września 2007
1.09 - 16:00 |
Unia II Tczew |
12 - 4 |
Lisovia Lisewo |
2 września 2007
2.09 - 14:30 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
2 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 września 2007
2.09 - 14:00 |
Tęcza Siwiałka |
2 - 1 |
Styna Godziszewo |
2 września 2007
2.09 - 14:00 |
Pauza: Bursztyn Gniszewo, |
Kolejka 2 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 - 6 |
Tęcza Siwiałka |
|
Lisovia Lisewo |
1 - 6 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
Delta Małżewko |
1 - 3 |
Unia II Tczew |
|
Bursztyn Gniszewo |
0 - 6 |
Spartan Miłobądz |
|
Pauza: Styna Godziszewo, |
Kolejka 3 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Unia II Tczew |
9 - 0 |
Bursztyn Gniszewo |
16 września 2007
16.09 - 11:00 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
6 - 1 |
Delta Małżewko |
16 września 2007
16.09 - 14:00 |
Tęcza Siwiałka |
7 - 1 |
Lisovia Lisewo |
|
Styna Godziszewo |
0 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Pauza: Spartan Miłobądz, |
Kolejka 4 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Lisovia Lisewo |
0 - 1 |
Styna Godziszewo |
|
Delta Małżewko |
2 - 4 |
Tęcza Siwiałka |
|
Bursztyn Gniszewo |
2 - 3 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
23 września 2007
23.09 - 15:00 |
Spartan Miłobądz |
1 - 1 |
Unia II Tczew |
23 września 2007
23.09 - 16:00 |
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska, |
Kolejka 5 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
2 - 1 |
Spartan Miłobądz |
30 września 2007
30.09 - 14:00 |
Tęcza Siwiałka |
3 - 0 |
Bursztyn Gniszewo |
|
Styna Godziszewo |
6 - 2 |
Delta Małżewko |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
6 - 2 |
Lisovia Lisewo |
|
Pauza: Unia II Tczew, |
Kolejka 6 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Delta Małżewko |
0 - 3 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Bursztyn Gniszewo |
1 - 0 |
Styna Godziszewo |
|
Spartan Miłobądz |
3 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
6 października 2007
6.10 - 14:00 |
Unia II Tczew |
5 - 2 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
7 października 2007
7.10 - 13:00 |
Pauza: Lisovia Lisewo, |
Kolejka 7 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Tęcza Siwiałka |
2 - 2 |
Unia II Tczew |
|
Styna Godziszewo |
3 - 4 |
Spartan Miłobądz |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 - 0 |
Bursztyn Gniszewo |
|
Lisovia Lisewo |
8 - 4 |
Delta Małżewko |
|
Pauza: Unia Wielki Garc-Gręblin, |
Kolejka 8 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Bursztyn Gniszewo |
1 - 2 |
Lisovia Lisewo |
|
Spartan Miłobądz |
3 - 3 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Unia II Tczew |
6 - 2 |
Styna Godziszewo |
20 października 2007
20.10 - 13:30 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
2 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
Pauza: Delta Małżewko, |
Kolejka 9 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (104) |
Styna Godziszewo |
2 - 3 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
28 października 2007
28.10 - 13:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
0 - 3 |
Unia II Tczew |
|
Lisovia Lisewo |
0 - 4 |
Spartan Miłobądz |
|
Delta Małżewko |
3 - 0 |
Bursztyn Gniszewo |
|
Pauza: Tęcza Siwiałka, |
Kolejka 10 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (162) |
Delta Małżewko |
1 - 4 |
Spartan Miłobądz |
|
Lisovia Lisewo |
1 - 11 |
Unia II Tczew |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 - 1 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
|
Styna Godziszewo |
2 - 4 |
Tęcza Siwiałka |
|
Pauza: Bursztyn Gniszewo, |
Kolejka 11 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Tęcza Siwiałka |
3 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Unia Wielki Garc-Gręblin |
6 - 1 |
Lisovia Lisewo |
|
Unia II Tczew |
8 - 0 |
Delta Małżewko |
|
Spartan Miłobądz |
5 - 1 |
Bursztyn Gniszewo |
|
Pauza: Styna Godziszewo, |
Kolejka 12 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Bursztyn Gniszewo |
1 - 4 |
Unia II Tczew |
|
Delta Małżewko |
1 - 7 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
|
Lisovia Lisewo |
1 - 4 |
Tęcza Siwiałka |
|
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 3 |
Styna Godziszewo |
|
Pauza: Spartan Miłobądz, |
Kolejka 13 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (97) |
Styna Godziszewo |
5 - 1 |
Lisovia Lisewo |
|
Tęcza Siwiałka |
2 - 1 |
Delta Małżewko |
|
Unia Wielki Garc-Gręblin |
2 - 1 |
Bursztyn Gniszewo |
|
Unia II Tczew |
- - - |
Spartan Miłobądz |
|
obustronny walkower,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik-brak kart zdrowia u gości |
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska, |
Kolejka 14 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Spartan Miłobądz |
6 - 0 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
|
Bursztyn Gniszewo |
1 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
|
Delta Małżewko |
2 - 2 |
Styna Godziszewo |
|
Lisovia Lisewo |
2 - 8 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Pauza: Unia II Tczew, |
Kolejka 15 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (90) |
Świt Dąbrówka Tczewska |
4 - 0 |
Delta Małżewko |
|
vo cofniety przez pomorski-zpn |
Styna Godziszewo |
0 - 3 |
Bursztyn Gniszewo |
|
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2-2 |
Tęcza Siwiałka |
3 - 1 |
Spartan Miłobądz |
|
Unia Wielki Garc-Gręblin |
3 - 0 |
Unia II Tczew |
|
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0-1 |
Pauza: Lisovia Lisewo, |
Kolejka 16 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (82) |
Unia II Tczew |
5 - 2 |
Tęcza Siwiałka |
|
Spartan Miłobądz |
4 - 0 |
Styna Godziszewo |
|
Bursztyn Gniszewo |
0 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Delta Małżewko |
0 - 3 |
Lisovia Lisewo |
|
gra nieuprawniony zawodnik gospodarzy 4?k na boisku 3-0 |
Pauza: Unia Wielki Garc-Gręblin, |
Kolejka 17 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Lisovia Lisewo |
4 - 2 |
Bursztyn Gniszewo |
25 maja 2008
25.05 - 14:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 - 0 |
Spartan Miłobądz |
25 maja 2008
25.05 - 17:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 7 |
Unia II Tczew |
25 maja 2008
25.05 - 13:00 |
Tęcza Siwiałka |
3 - 1 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
25 maja 2008
25.05 - 17:00 |
Pauza: Delta Małżewko, |
Kolejka 18 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
1 - 2 |
Styna Godziszewo |
|
Unia II Tczew |
11 - 0 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
|
Spartan Miłobądz |
6 - 0 |
Lisovia Lisewo |
|
Bursztyn Gniszewo |
8 - 0 |
Delta Małżewko |
|
Pauza: Tęcza Siwiałka, . |
|