Kolejka 1 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Bałtyk Gdynia |
0 - 6 |
Murkam Przodkowo |
12 września 2007
12.09 - 17:00 |
Energa Sopot |
0 - 12 |
Jedynka Reda |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 5 |
Arka Gdynia |
|
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 2 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Zatoka Puck |
1 - 4 |
Arka Gdynia |
|
Jedynka Reda |
8 - 0 |
Gryf Wejherowo |
8 września 2007
8.09 |
Murkam Przodkowo |
2 - 1 |
Cisowa Gdynia |
8 września 2007
8.09 - 17:00 |
Iskra Gdynia |
12 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
8 września 2007
8.09 |
Pauza: Energa Sopot, |
Kolejka 3 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk Gdynia |
0 - 4 |
Zatoka Puck |
|
Cisowa Gdynia |
5 - 1 |
Iskra Gdynia |
16 września 2007
16.09 - 11:00 |
Energa Sopot |
0 - 6 |
Murkam Przodkowo |
|
Arka Gdynia |
1 - 5 |
Jedynka Reda |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 4 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Zatoka Puck |
0 - 8 |
Jedynka Reda |
4 listopada 2007
4.11 - 11:00 |
Murkam Przodkowo |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Iskra Gdynia |
0 - 0 |
Energa Sopot |
23 września 2007
23.09 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 12 |
Cisowa Gdynia |
23 września 2007
23.09 - 11:00 |
Pauza: Arka Gdynia, |
Kolejka 5 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Cisowa Gdynia |
0 - 1 |
Zatoka Puck |
30 września 2007
30.09 - 11:00 |
Energa Sopot |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
29 września 2007
29.09 |
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Iskra Gdynia |
29 września 2007
29.09 - 10:00 |
Arka Gdynia |
0 - 2 |
Murkam Przodkowo |
29 września 2007
29.09 |
Pauza: Jedynka Reda, |
Kolejka 6 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Murkam Przodkowo |
1 - 1 |
Jedynka Reda |
|
Iskra Gdynia |
0 - 5 |
Arka Gdynia |
6 października 2007
6.10 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Cisowa Gdynia |
4 - 0 |
Energa Sopot |
6 października 2007
6.10 - 11:00 |
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 7 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Energa Sopot |
1 - 7 |
Zatoka Puck |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 3 |
Cisowa Gdynia |
13 października 2007
13.10 - 10:00 |
Arka Gdynia |
10 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
13 października 2007
13.10 |
Jedynka Reda |
8 - 0 |
Iskra Gdynia |
14 października 2007
14.10 |
Pauza: Murkam Przodkowo, |
Kolejka 8 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Zatoka Puck |
0 - 4 |
Murkam Przodkowo |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 10 |
Jedynka Reda |
|
Cisowa Gdynia |
3 - 0 |
Arka Gdynia |
21 października 2007
21.10 - 11:00 |
Energa Sopot |
0 - 4 |
Gryf Wejherowo |
3 listopada 2007
3.11 - 13:00 |
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 9 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Zatoka Puck |
28 października 2007
28.10 |
Arka Gdynia |
4 - 2 |
Energa Sopot |
|
Jedynka Reda |
1 - 1 |
Cisowa Gdynia |
27 października 2007
27.10 - 10:00 |
Murkam Przodkowo |
1 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Pauza: Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 10 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Zatoka Puck |
7 - 2 |
Iskra Gdynia |
|
Murkam Przodkowo |
5 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Jedynka Reda |
11 - 1 |
Energa Sopot |
|
Arka Gdynia |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 11 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Arka Gdynia |
5 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
Jedynka Reda |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 3 |
Murkam Przodkowo |
19 kwietnia 2008
19.04 - 10:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Pauza: Energa Sopot, |
Kolejka 12 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Iskra Gdynia |
3 - 2 |
Cisowa Gdynia |
26 kwietnia 2008
26.04 - 13:00 |
Murkam Przodkowo |
3 - 0 |
Energa Sopot |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Jedynka Reda |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 13 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
8 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Murkam Przodkowo |
|
Energa Sopot |
0 - 3 |
Iskra Gdynia |
|
nieprzygotowane boisko |
Cisowa Gdynia |
7 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
30 kwietnia 2008
30.04 - 17:00 |
Pauza: Arka Gdynia, |
Kolejka 14 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Zatoka Puck |
5 - 1 |
Cisowa Gdynia |
10 maja 2008
10.05 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Energa Sopot |
|
Iskra Gdynia |
0 - 6 |
Gryf Wejherowo |
|
Murkam Przodkowo |
0 - 5 |
Arka Gdynia |
|
Pauza: Jedynka Reda, |
Kolejka 15 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Jedynka Reda |
3 - 0 |
Murkam Przodkowo |
|
Arka Gdynia |
1 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
18 maja 2008
18.05 - 17:00 |
Energa Sopot |
0 - 1 |
Cisowa Gdynia |
17 maja 2008
17.05 - 12:00 |
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 16 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Zatoka Puck |
3 - 0 |
Energa Sopot |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
24 maja 2008
24.05 - 10:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Iskra Gdynia |
0 - 9 |
Jedynka Reda |
24 maja 2008
24.05 - 13:00 |
Pauza: Murkam Przodkowo, |
Kolejka 17 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Murkam Przodkowo |
2 - 2 |
Zatoka Puck |
|
Jedynka Reda |
4 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Cisowa Gdynia |
31 maja 2008
31.05 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
Energa Sopot |
31 maja 2008
31.05 - 11:00 |
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 18 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Zatoka Puck |
3 - 2 |
Gryf Wejherowo |
7 czerwca 2008
7.06 - 15:00 |
Energa Sopot |
1 - 6 |
Arka Gdynia |
|
Cisowa Gdynia |
3 - 0 |
Jedynka Reda |
7 czerwca 2008
7.06 - 10:00 |
goście nie mieli wa?nych bada? lekarskich |
Iskra Gdynia |
2 - 1 |
Murkam Przodkowo |
|
Pauza: Bałtyk Gdynia, . |
|