Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (124) |
Błękitni Kmiecin |
6 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
GDKiS Ostaszewo |
- |
Pogoń Prabuty |
|
anulowany, było 2-10 |
Rodło Trzciano |
1 - 4 |
Weber Szprudowo |
|
Restal Agri Kulice |
0 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
|
vo,brak kart zg?osze? |
Rodło II Kwidzyn |
0 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
18 września 2007
18.09 |
GKS Gardeja |
4 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
Olimpia Sztum |
3 - 7 |
AP Malbork |
|
Kolejka 2 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 6 |
AP Malbork |
|
Grom Nowy Staw |
2 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Błękitni Stare Pole |
1 - 2 |
Rodło II Kwidzyn |
|
Weber Szprudowo |
3 - 0 |
Restal Agri Kulice |
|
vo, brak kart zg?osze?, na boisku 8-1 |
Pogoń Prabuty |
6 - 1 |
Rodło Trzciano |
|
Błękitni Kmiecin |
- |
GDKiS Ostaszewo |
|
anulowany, było 8-0 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (67) |
GDKiS Ostaszewo |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
|
anulowany, było 2-2 |
Rodło Trzciano |
4 - 2 |
Błękitni Kmiecin |
|
Restal Agri Kulice |
0 - 9 |
Pogoń Prabuty |
|
Rodło II Kwidzyn |
6 - 1 |
Weber Szprudowo |
|
GKS Gardeja |
16 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Olimpia Sztum |
5 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
|
AP Malbork |
12 - 0 |
Grom Nowy Staw |
|
Kolejka 4 - 5. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
AP Malbork |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 12 |
Olimpia Sztum |
|
Weber Szprudowo |
2 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Pogoń Prabuty |
0 - 2 |
Rodło II Kwidzyn |
|
Błękitni Kmiecin |
16 - 0 |
Restal Agri Kulice |
|
GDKiS Ostaszewo |
- |
Rodło Trzciano |
|
anulowany, było 0-2 |
Kolejka 5 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Rodło Trzciano |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Restal Agri Kulice |
- |
GDKiS Ostaszewo |
|
anulowany, było 3-0vo |
Rodło II Kwidzyn |
3 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
|
GKS Gardeja |
2 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Olimpia Sztum |
3 - 1 |
Weber Szprudowo |
|
AP Malbork |
17 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Grom Nowy Staw |
0 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Kolejka 6 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Weber Szprudowo |
1 - 13 |
AP Malbork |
|
Pogoń Prabuty |
3 - 5 |
Olimpia Sztum |
|
Błękitni Kmiecin |
4 - 2 |
GKS Gardeja |
|
GDKiS Ostaszewo |
- |
Rodło II Kwidzyn |
|
anulowany, było 0-2 |
Rodło Trzciano |
3 - 2 |
Restal Agri Kulice |
|
Kolejka 7 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (77) |
Restal Agri Kulice |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Rodło II Kwidzyn |
3 - 0 |
Rodło Trzciano |
|
GKS Gardeja |
- |
GDKiS Ostaszewo |
|
anulowany, było 11-0 |
Olimpia Sztum |
7 - 1 |
Błękitni Kmiecin |
|
AP Malbork |
3 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 5 |
Weber Szprudowo |
|
Rodło Kwidzyn |
10 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Kolejka 8 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Powiśle Dzierzgoń |
8 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Weber Szprudowo |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pogoń Prabuty |
3 - 0 |
Grom Nowy Staw |
|
Błękitni Kmiecin |
0 - 17 |
AP Malbork |
|
GDKiS Ostaszewo |
- |
Olimpia Sztum |
|
anulowany, było 0-15 |
Rodło Trzciano |
3 - 6 |
GKS Gardeja |
|
Restal Agri Kulice |
2 - 5 |
Rodło II Kwidzyn |
|
Kolejka 9 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Rodło II Kwidzyn |
5 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
GKS Gardeja |
9 - 2 |
Restal Agri Kulice |
|
Olimpia Sztum |
12 - 2 |
Rodło Trzciano |
|
AP Malbork |
- |
GDKiS Ostaszewo |
|
anulowany, było 29-0 |
Grom Nowy Staw |
5 - 4 |
Błękitni Kmiecin |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 4 |
Weber Szprudowo |
|
Kolejka 10 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 5 |
Weber Szprudowo |
|
Pogoń Prabuty |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Błękitni Kmiecin |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
GDKiS Ostaszewo |
- |
Grom Nowy Staw |
|
anulowany, było 1-6 |
Rodło Trzciano |
3 - 3 |
AP Malbork |
|
Restal Agri Kulice |
2 - 4 |
Olimpia Sztum |
|
Rodło II Kwidzyn |
1 - 5 |
GKS Gardeja |
|
Kolejka 11 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (58) |
GKS Gardeja |
4 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Olimpia Sztum |
2 - 0 |
Rodło II Kwidzyn |
|
AP Malbork |
5 - 0 |
Restal Agri Kulice |
|
Grom Nowy Staw |
2 - 0 |
Rodło Trzciano |
|
Rodło Kwidzyn |
- |
GDKiS Ostaszewo |
|
anulowany, było 3-0vo |
Błękitni Stare Pole |
1 - 9 |
Błękitni Kmiecin |
|
Weber Szprudowo |
3 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Kolejka 12 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (107) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 4 |
Pogoń Prabuty |
|
Błękitni Kmiecin |
4 - 3 |
Weber Szprudowo |
|
GDKiS Ostaszewo |
- |
Błękitni Stare Pole |
|
anulowany, było 3-1 |
Rodło Trzciano |
3 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
|
Restal Agri Kulice |
0 - 3 |
Grom Nowy Staw |
|
Rodło II Kwidzyn |
0 - 4 |
AP Malbork |
|
GKS Gardeja |
2 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (95) |
Olimpia Sztum |
9 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
AP Malbork |
1 - 2 |
GKS Gardeja |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Restal Agri Kulice |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Błękitni Stare Pole |
3 - 2 |
Rodło Trzciano |
|
Weber Szprudowo |
- |
GDKiS Ostaszewo |
|
anulowany, było 22-2 |
Pogoń Prabuty |
6 - 4 |
Błękitni Kmiecin |
|
Kolejka 14 - 20. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (161) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 8 |
Błękitni Kmiecin |
|
Weber Szprudowo |
10 - 2 |
Rodło Trzciano |
|
Błękitni Stare Pole |
3 - 0 |
Restal Agri Kulice |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Rodło Kwidzyn |
0 - 0 |
Rodło II Kwidzyn |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 4 |
GKS Gardeja |
|
AP Malbork |
6 - 2 |
Olimpia Sztum |
8 kwietnia 2008
8.04 - 16:00 |
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 15 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (85) |
AP Malbork |
6 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Olimpia Sztum |
3 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
GKS Gardeja |
2 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Rodło II Kwidzyn |
4 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Restal Agri Kulice |
3 - 4 |
Weber Szprudowo |
|
Rodło Trzciano |
4 - 5 |
Pogoń Prabuty |
|
Pauza: Błękitni Kmiecin, |
Kolejka 16 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Błękitni Kmiecin |
2 - 3 |
Rodło Trzciano |
|
Pogoń Prabuty |
5 - 2 |
Restal Agri Kulice |
|
Weber Szprudowo |
0 - 0 |
Rodło II Kwidzyn |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
GKS Gardeja |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 11 |
AP Malbork |
|
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 17 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (86) |
Grom Nowy Staw |
0 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
AP Malbork |
5 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Olimpia Sztum |
22 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
GKS Gardeja |
3 - 0 |
Weber Szprudowo |
|
vo. brak dokumentu to?samo?ci |
Rodło II Kwidzyn |
4 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Restal Agri Kulice |
1 - 2 |
Błękitni Kmiecin |
|
Pauza: Rodło Trzciano, |
Kolejka 18 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 2 |
Rodło Trzciano |
|
Błękitni Kmiecin |
1 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
|
Pogoń Prabuty |
4 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Weber Szprudowo |
5 - 5 |
Olimpia Sztum |
|
Błękitni Stare Pole |
1 - 19 |
AP Malbork |
|
Rodło Kwidzyn |
5 - 0 |
Grom Nowy Staw |
|
Pauza: Restal Agri Kulice, |
Kolejka 19 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (83) |
Rodło Kwidzyn |
4 - 5 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Grom Nowy Staw |
9 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
AP Malbork |
5 - 1 |
Weber Szprudowo |
|
Olimpia Sztum |
3 - 5 |
Pogoń Prabuty |
|
GKS Gardeja |
6 - 2 |
Błękitni Kmiecin |
|
Restal Agri Kulice |
8 - 3 |
Rodło Trzciano |
|
Pauza: Rodło II Kwidzyn, |
Kolejka 20 - 30. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (108) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 3 |
Restal Agri Kulice |
|
Rodło Trzciano |
0 - 3 |
Rodło II Kwidzyn |
|
vo, w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 0:0 |
Błękitni Kmiecin |
2 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Pogoń Prabuty |
0 - 3 |
AP Malbork |
|
Weber Szprudowo |
6 - 5 |
Grom Nowy Staw |
|
Błękitni Stare Pole |
1 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 21 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 7 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Weber Szprudowo |
|
Grom Nowy Staw |
4 - 5 |
Pogoń Prabuty |
|
AP Malbork |
7 - 2 |
Błękitni Kmiecin |
|
GKS Gardeja |
6 - 1 |
Rodło Trzciano |
|
Rodło II Kwidzyn |
2 - 1 |
Restal Agri Kulice |
|
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 22 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
|
Restal Agri Kulice |
3 - 6 |
GKS Gardeja |
|
Rodło Trzciano |
3 - 4 |
Olimpia Sztum |
|
Błękitni Kmiecin |
5 - 6 |
Grom Nowy Staw |
|
Pogoń Prabuty |
4 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Weber Szprudowo |
10 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Pauza: AP Malbork, |
Kolejka 23 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (84) |
Weber Szprudowo |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 12 |
Pogoń Prabuty |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 5 |
Błękitni Kmiecin |
|
AP Malbork |
16 - 0 |
Rodło Trzciano |
|
Olimpia Sztum |
3 - 2 |
Restal Agri Kulice |
|
GKS Gardeja |
0 - 2 |
Rodło II Kwidzyn |
|
Pauza: Grom Nowy Staw, |
Kolejka 24 - 21. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (103) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 4 |
GKS Gardeja |
|
Rodło II Kwidzyn |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Restal Agri Kulice |
3 - 12 |
AP Malbork |
|
Rodło Trzciano |
2 - 9 |
Grom Nowy Staw |
|
Błękitni Kmiecin |
6 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Pogoń Prabuty |
2 - 4 |
Weber Szprudowo |
|
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 25 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (75) |
Pogoń Prabuty |
1 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Weber Szprudowo |
1 - 4 |
Błękitni Kmiecin |
|
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Rodło Trzciano |
|
Grom Nowy Staw |
1 - 4 |
Restal Agri Kulice |
|
AP Malbork |
6 - 0 |
Rodło II Kwidzyn |
|
Olimpia Sztum |
3 - 2 |
GKS Gardeja |
|
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 26 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (348) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
GKS Gardeja |
1 - 7 |
AP Malbork |
|
Rodło II Kwidzyn |
4 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
Restal Agri Kulice |
3 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Rodło Trzciano |
5 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
|
Błękitni Kmiecin |
5 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Pauza: Weber Szprudowo, . |
|