Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
2 - 6 |
KS Mściszewice |
|
LKP Nowa Karczma |
- |
Korner Korne |
|
anulowany (było 1-4) |
Grunke Somonino |
3 - 4 |
Wda Lipusz |
|
Vigo Tuchom |
4 - 2 |
GTS Tuchlino |
|
Orzeł Gołubie |
2 - 1 |
Kaszub Paczewo |
|
Pauza: UKS Skrzeszewo, |
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Mściszewice |
2 - 1 |
Kaszub Paczewo |
|
GTS Tuchlino |
3 - 0 |
Orzeł Gołubie |
|
vo |
Wda Lipusz |
4 - 1 |
UKS Skrzeszewo |
|
Korner Korne |
2 - 3 |
Grunke Somonino |
|
Kasztelania Garczyn |
- |
LKP Nowa Karczma |
|
anulowany (było 3-5) |
Pauza: Vigo Tuchom, |
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
LKP Nowa Karczma |
- |
KS Mściszewice |
|
anulowany (było 1-2) |
Grunke Somonino |
5 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
|
UKS Skrzeszewo |
0 - 2 |
Korner Korne |
|
Vigo Tuchom |
1 - 3 |
Wda Lipusz |
|
Kaszub Paczewo |
3 - 1 |
GTS Tuchlino |
|
Pauza: Orzeł Gołubie, |
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Mściszewice |
4 - 2 |
GTS Tuchlino |
|
przełożony |
Wda Lipusz |
1 - 2 |
Orzeł Gołubie |
|
Korner Korne |
6 - 1 |
Vigo Tuchom |
|
Kasztelania Garczyn |
0 - 3 |
UKS Skrzeszewo |
|
vo |
LKP Nowa Karczma |
- |
Grunke Somonino |
|
anulowany (było 2-4) |
Pauza: Kaszub Paczewo, |
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grunke Somonino |
4 - 4 |
KS Mściszewice |
|
UKS Skrzeszewo |
- |
LKP Nowa Karczma |
|
anulowany (było 3-0) |
Vigo Tuchom |
0 - 3 |
Kasztelania Garczyn |
|
vo |
Orzeł Gołubie |
3 - 0 |
Korner Korne |
|
vo |
Kaszub Paczewo |
1 - 4 |
Wda Lipusz |
|
Pauza: GTS Tuchlino, |
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Lipusz |
6 - 1 |
GTS Tuchlino |
|
Korner Korne |
3 - 2 |
Kaszub Paczewo |
|
Kasztelania Garczyn |
2 - 4 |
Orzeł Gołubie |
|
LKP Nowa Karczma |
- |
Vigo Tuchom |
|
anulowany - było 0-3 vo (na boisku 3-1) |
Grunke Somonino |
2 - 2 |
UKS Skrzeszewo |
|
Pauza: KS Mściszewice, |
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
UKS Skrzeszewo |
1 - 4 |
KS Mściszewice |
|
Vigo Tuchom |
0 - 1 |
Grunke Somonino |
|
Orzeł Gołubie |
- |
LKP Nowa Karczma |
|
anulowany (było 4-0) |
Kaszub Paczewo |
9 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
|
GTS Tuchlino |
0 - 5 |
Korner Korne |
|
Pauza: Wda Lipusz, |
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Mściszewice |
1 - 2 |
Wda Lipusz |
|
Kasztelania Garczyn |
1 - 4 |
GTS Tuchlino |
|
LKP Nowa Karczma |
- |
Kaszub Paczewo |
|
anulowany było 0-3 vo (na boisku 3-3) |
Grunke Somonino |
5 - 4 |
Orzeł Gołubie |
|
UKS Skrzeszewo |
2 - 3 |
Vigo Tuchom |
|
Pauza: Korner Korne, |
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Vigo Tuchom |
1 - 2 |
KS Mściszewice |
|
Orzeł Gołubie |
2 - 1 |
UKS Skrzeszewo |
|
Kaszub Paczewo |
2 - 6 |
Grunke Somonino |
|
GTS Tuchlino |
- |
LKP Nowa Karczma |
|
anulowany było 5-0 vo (na boisku 5-1) |
Wda Lipusz |
5 - 2 |
Korner Korne |
|
Pauza: Kasztelania Garczyn, |
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Mściszewice |
3 - 3 |
Korner Korne |
|
Kasztelania Garczyn |
1 - 4 |
Wda Lipusz |
|
Grunke Somonino |
3 - 1 |
GTS Tuchlino |
|
UKS Skrzeszewo |
1 - 3 |
Kaszub Paczewo |
|
Vigo Tuchom |
0 - 3 |
Orzeł Gołubie |
|
vo (na boisku 0-1) |
Pauza: LKP Nowa Karczma, |
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Gołubie |
5 - 0 |
KS Mściszewice |
|
Kaszub Paczewo |
6 - 0 |
Vigo Tuchom |
|
GTS Tuchlino |
1 - 2 |
UKS Skrzeszewo |
|
Wda Lipusz |
- |
LKP Nowa Karczma |
|
anulowany (było 9-1) |
Korner Korne |
6 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
|
Pauza: Grunke Somonino, |
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Mściszewice |
2 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
|
Wda Lipusz |
1 - 3 |
Grunke Somonino |
|
GTS Tuchlino |
4 - 1 |
Vigo Tuchom |
|
Kaszub Paczewo |
1 - 5 |
Orzeł Gołubie |
|
Pauza: Korner Korne, UKS Skrzeszewo, |
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszub Paczewo |
3 - 0 |
KS Mściszewice |
|
Orzeł Gołubie |
5 - 1 |
GTS Tuchlino |
|
UKS Skrzeszewo |
3 - 5 |
Wda Lipusz |
|
Grunke Somonino |
3 - 1 |
Korner Korne |
|
Pauza: Vigo Tuchom, Kasztelania Garczyn, |
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
0 - 2 |
Grunke Somonino |
|
Korner Korne |
3 - 1 |
UKS Skrzeszewo |
|
Wda Lipusz |
7 - 1 |
Vigo Tuchom |
|
GTS Tuchlino |
1 - 5 |
Kaszub Paczewo |
|
Pauza: KS Mściszewice, Orzeł Gołubie, |
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Tuchlino |
3 - 5 |
KS Mściszewice |
|
Orzeł Gołubie |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
|
Vigo Tuchom |
- |
Korner Korne |
|
obustronny vo (na boisku 1-3) |
UKS Skrzeszewo |
2 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
|
Pauza: Kaszub Paczewo, Grunke Somonino, |
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Mściszewice |
1 - 5 |
Grunke Somonino |
|
Kasztelania Garczyn |
4 - 4 |
Vigo Tuchom |
|
Korner Korne |
0 - 1 |
Orzeł Gołubie |
|
Wda Lipusz |
6 - 0 |
Kaszub Paczewo |
|
Pauza: UKS Skrzeszewo, GTS Tuchlino, |
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Tuchlino |
3 - 5 |
Wda Lipusz |
|
Kaszub Paczewo |
5 - 1 |
Korner Korne |
|
Orzeł Gołubie |
8 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
|
UKS Skrzeszewo |
0 - 3 |
Grunke Somonino |
|
Pauza: KS Mściszewice, Vigo Tuchom, |
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Mściszewice |
0 - 0 |
UKS Skrzeszewo |
|
Grunke Somonino |
0 - 0 |
Vigo Tuchom |
|
Kasztelania Garczyn |
1 - 4 |
Kaszub Paczewo |
|
Korner Korne |
6 - 1 |
GTS Tuchlino |
|
Pauza: Orzeł Gołubie, Wda Lipusz, |
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Lipusz |
3 - 0 |
KS Mściszewice |
|
GTS Tuchlino |
5 - 2 |
Kasztelania Garczyn |
|
Orzeł Gołubie |
1 - 2 |
Grunke Somonino |
|
Vigo Tuchom |
- |
UKS Skrzeszewo |
|
obustronny vo |
Pauza: Korner Korne, Kaszub Paczewo, |
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Mściszewice |
2 - 5 |
Vigo Tuchom |
|
UKS Skrzeszewo |
0 - 4 |
Orzeł Gołubie |
|
Grunke Somonino |
4 - 0 |
Kaszub Paczewo |
|
Korner Korne |
0 - 5 |
Wda Lipusz |
|
Pauza: Kasztelania Garczyn, GTS Tuchlino, |
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korner Korne |
1 - 4 |
KS Mściszewice |
|
Wda Lipusz |
5 - 2 |
Kasztelania Garczyn |
|
GTS Tuchlino |
1 - 7 |
Grunke Somonino |
|
Kaszub Paczewo |
0 - 0 |
UKS Skrzeszewo |
|
Orzeł Gołubie |
3 - 0 |
Vigo Tuchom |
|
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Mściszewice |
1 - 3 |
Orzeł Gołubie |
|
Vigo Tuchom |
0 - 3 |
Kaszub Paczewo |
|
vo |
UKS Skrzeszewo |
1 - 2 |
GTS Tuchlino |
|
Kasztelania Garczyn |
2 - 3 |
Korner Korne |
|
Pauza: Wda Lipusz, Grunke Somonino, . |
|