Liga Juniorów D - grupa Słupsk - sezon 2007/2008

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 22 60 20 0 2 108 - 15
2. Gryf 95 Słupsk 22 57 19 0 3 108 - 35
3. Salos Słupsk 22 55 18 1 3 107 - 25
4. Brda Przechlewo 22 40 13 1 8 63 - 50
5. Lider Miastko 22 38 11 5 6 63 - 59
6. Pogoń Lębork 22 34 11 1 10 69 - 49
7. GTS Czarna Dąbrówka 22 26 8 2 12 39 - 58
8. Orliki Jezierzyce 22 23 7 2 13 49 - 52
9. Olimp Dębnica Kaszubska 22 21 7 0 15 27 - 56
10. Polonez Bobrowniki 22 19 6 1 15 41 - 93
11. Orzeł Kołczygłowy 22 15 4 3 15 36 - 89
12. Żaki 98 Ustka 22 0 0 0 22 14 - 143
Ostatni komentarz dodał napastnik-pogon 30.08.2008, 16:15:52


Kolejka 1 - 25. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (4) 
Pogoń Lębork 4 - 1 Żaki 98 Ustka 12 września 2007 - 17:30
Brda Przechlewo 1 - 4 Salos Słupsk 3 sierpnia 2007 - 15:00
Orzeł Kołczygłowy 3 - 2 Polonez Bobrowniki 25 sierpnia 2007 - 11:00
Olimp Dębnica Kaszubska 1 - 0 Orliki Jezierzyce 11 września 2007 - 17:00
Jantar Ustka 8 - 2 Lider Miastko 25 sierpnia 2007 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Gryf 95 Słupsk 29 sierpnia 2007 - 14:00
Kolejka 2 - 1. września 2007 [szczegóły] Komentarze (2) 
Żaki 98 Ustka 1 - 6 Gryf 95 Słupsk
Lider Miastko 3 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
Orliki Jezierzyce 0 - 1 Jantar Ustka
Polonez Bobrowniki 3 - 0 Olimp Dębnica Kaszubska
vo,niestawienie się na zawody
Salos Słupsk 13 - 1 Orzeł Kołczygłowy
Pogoń Lębork 12 - 2 Brda Przechlewo
Kolejka 3 - 8. września 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Przechlewo 5 - 0 Żaki 98 Ustka
Orzeł Kołczygłowy 0 - 4 Pogoń Lębork
Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 1 Salos Słupsk
Jantar Ustka 4 - 1 Polonez Bobrowniki
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 6 Orliki Jezierzyce
Gryf 95 Słupsk 4 - 1 Lider Miastko
Kolejka 4 - 15. września 2007 [szczegóły] Komentarze (7) 
Żaki 98 Ustka 0 - 6 Lider Miastko
Orliki Jezierzyce 8 - 3 Gryf 95 Słupsk 18 września 2007 - 17:00
Polonez Bobrowniki 2 - 4 GTS Czarna Dąbrówka
Salos Słupsk 2 - 1 Jantar Ustka
Pogoń Lębork 3 - 0 Olimp Dębnica Kaszubska
Brda Przechlewo 3 - 1 Orzeł Kołczygłowy
Kolejka 5 - 22. września 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
Orzeł Kołczygłowy 4 - 0 Żaki 98 Ustka
Olimp Dębnica Kaszubska 2 - 3 Brda Przechlewo
Jantar Ustka 8 - 3 Pogoń Lębork
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Salos Słupsk
Gryf 95 Słupsk 10 - 2 Polonez Bobrowniki
Lider Miastko 1 - 1 Orliki Jezierzyce
Kolejka 6 - 29. września 2007 [szczegóły] Komentarze (13) 
Żaki 98 Ustka 0 - 7 Orliki Jezierzyce
Polonez Bobrowniki 1 - 3 Lider Miastko
Salos Słupsk 5 - 2 Gryf 95 Słupsk
Pogoń Lębork 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 3 października 2007 - 16:30
Brda Przechlewo 0 - 2 Jantar Ustka
Orzeł Kołczygłowy 2 - 4 Olimp Dębnica Kaszubska
Kolejka 7 - 6. października 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
Olimp Dębnica Kaszubska 6 - 0 Żaki 98 Ustka
Jantar Ustka 8 - 0 Orzeł Kołczygłowy
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Brda Przechlewo
Gryf 95 Słupsk 4 - 2 Pogoń Lębork
Lider Miastko 4 - 3 Salos Słupsk
Orliki Jezierzyce 8 - 2 Polonez Bobrowniki
Kolejka 8 - 13. października 2007 [szczegóły] Komentarze (16) 
Żaki 98 Ustka 2 - 4 Polonez Bobrowniki
Salos Słupsk 5 - 0 Orliki Jezierzyce
Pogoń Lębork 2 - 2 Lider Miastko
Brda Przechlewo 1 - 5 Gryf 95 Słupsk
Orzeł Kołczygłowy 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 3 Jantar Ustka
Kolejka 9 - 20. października 2007 [szczegóły] Komentarze (43) 
Jantar Ustka 11 - 0 Żaki 98 Ustka 21 października 2007
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Olimp Dębnica Kaszubska
Gryf 95 Słupsk 6 - 2 Orzeł Kołczygłowy
Lider Miastko 2 - 2 Brda Przechlewo 19 października 2007
Orliki Jezierzyce 1 - 2 Pogoń Lębork
Polonez Bobrowniki 1 - 12 Salos Słupsk
Kolejka 10 - 27. października 2007 [szczegóły] Komentarze (35) 
Żaki 98 Ustka 1 - 8 Salos Słupsk
Pogoń Lębork 10 - 2 Polonez Bobrowniki
Brda Przechlewo 2 - 1 Orliki Jezierzyce 26 października 2007 - 16:00
Orzeł Kołczygłowy 1 - 1 Lider Miastko
Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 4 Gryf 95 Słupsk
Jantar Ustka 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 11 - 3. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (60) 
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Żaki 98 Ustka
Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Jantar Ustka
Lider Miastko 4 - 3 Olimp Dębnica Kaszubska
Orliki Jezierzyce 2 - 2 Orzeł Kołczygłowy 30 kwietnia 2008
Polonez Bobrowniki 0 - 11 Brda Przechlewo
Salos Słupsk 3 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 12 - 14. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (84) 
Żaki 98 Ustka 3 - 7 Pogoń Lębork
Salos Słupsk 5 - 3 Brda Przechlewo 14 czerwca 2008 - 16:00
Polonez Bobrowniki 4 - 0 Orzeł Kołczygłowy 14 czerwca 2008 - 16:00
Orliki Jezierzyce 0 - 1 Olimp Dębnica Kaszubska
Lider Miastko 1 - 6 Jantar Ustka
Gryf 95 Słupsk 7 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 13 - 5. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
Gryf 95 Słupsk 7 - 0 Żaki 98 Ustka
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Lider Miastko
Jantar Ustka 2 - 0 Orliki Jezierzyce
Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 2 Polonez Bobrowniki
Orzeł Kołczygłowy 0 - 3 Salos Słupsk
Brda Przechlewo 1 - 0 Pogoń Lębork 29 maja 2008 - 18:00
Kolejka 14 - 12. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (23) 
Żaki 98 Ustka 1 - 6 Brda Przechlewo
Pogoń Lębork 3 - 0 Orzeł Kołczygłowy 27 maja 2008 - 16:30
vo,niestawienie się na zawody
Salos Słupsk 4 - 0 Olimp Dębnica Kaszubska
Polonez Bobrowniki 1 - 3 Jantar Ustka
Orliki Jezierzyce 0 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 23 kwietnia 2008 - 17:00
Lider Miastko 1 - 10 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 15 - 19. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (32) 
Lider Miastko 3 - 0 Żaki 98 Ustka
Gryf 95 Słupsk 5 - 2 Orliki Jezierzyce
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Polonez Bobrowniki
Jantar Ustka 2 - 0 Salos Słupsk
Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 4 Pogoń Lębork
Orzeł Kołczygłowy 1 - 5 Brda Przechlewo
Kolejka 16 - 26. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
Żaki 98 Ustka 1 - 6 Orzeł Kołczygłowy
Brda Przechlewo 5 - 1 Olimp Dębnica Kaszubska
Pogoń Lębork 0 - 5 Jantar Ustka
Salos Słupsk 2 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
Polonez Bobrowniki 2 - 4 Gryf 95 Słupsk
Orliki Jezierzyce 4 - 5 Lider Miastko
Kolejka 17 - 3. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (43) 
Orliki Jezierzyce 3 - 1 Żaki 98 Ustka
Lider Miastko 5 - 0 Polonez Bobrowniki
Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Salos Słupsk 7 maja 2008 - 17:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Pogoń Lębork 29 kwietnia 2008 - 18:00
Jantar Ustka 2 - 0 Brda Przechlewo 15 maja 2008
Olimp Dębnica Kaszubska 2 - 0 Orzeł Kołczygłowy
Kolejka 18 - 10. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (34) 
Żaki 98 Ustka 1 - 5 Olimp Dębnica Kaszubska
Orzeł Kołczygłowy 3 - 8 Jantar Ustka
Brda Przechlewo 5 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 4 czerwca 2008 - 17:00
Pogoń Lębork 0 - 4 Gryf 95 Słupsk
Salos Słupsk 4 - 4 Lider Miastko
Polonez Bobrowniki 2 - 0 Orliki Jezierzyce
Kolejka 19 - 17. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (23) 
Polonez Bobrowniki 9 - 0 Żaki 98 Ustka
Orliki Jezierzyce 0 - 5 Salos Słupsk
Lider Miastko 3 - 2 Pogoń Lębork
Gryf 95 Słupsk 7 - 1 Brda Przechlewo
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Orzeł Kołczygłowy
Jantar Ustka 6 - 0 Olimp Dębnica Kaszubska
Kolejka 20 - 24. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (20) 
Żaki 98 Ustka 0 - 15 Jantar Ustka
Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
Orzeł Kołczygłowy 0 - 10 Gryf 95 Słupsk
Brda Przechlewo 2 - 1 Lider Miastko
Pogoń Lębork 3 - 4 Orliki Jezierzyce
Salos Słupsk 7 - 0 Polonez Bobrowniki
Kolejka 21 - 31. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (24) 
Salos Słupsk 12 - 0 Żaki 98 Ustka
Polonez Bobrowniki 0 - 3 Pogoń Lębork
Orliki Jezierzyce 1 - 0 Brda Przechlewo
Lider Miastko 4 - 2 Orzeł Kołczygłowy
Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Olimp Dębnica Kaszubska
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 7 Jantar Ustka
Kolejka 22 - 7. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (68) 
Żaki 98 Ustka 1 - 6 GTS Czarna Dąbrówka
Jantar Ustka 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
Olimp Dębnica Kaszubska 0 - 5 Lider Miastko
Orzeł Kołczygłowy 4 - 1 Orliki Jezierzyce
Brda Przechlewo 3 - 0 Polonez Bobrowniki
goście nie przyjechali
Pogoń Lębork 1 - 4 Salos Słupsk 6 czerwca 2008 - 17:00