Kolejka 1 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Wisła Tczew |
1 - 1 |
Cisowa Gdynia |
29 sierpnia 2007
29.08 |
Polonia Gdańsk |
0 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
29 sierpnia 2007
29.08 |
Unia Tczew |
0 - 18 |
Arka Gdynia |
29 sierpnia 2007
29.08 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Murkam Przodkowo |
29 sierpnia 2007
29.08 |
Gryf Wejherowo |
2 - 3 |
OKS Janowo |
29 sierpnia 2007
29.08 - 16:30 |
U-2 Bytów |
3 - 4 |
FC Gowidlino |
29 sierpnia 2007
29.08 |
Kolejka 2 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Cisowa Gdynia |
3 - 1 |
FC Gowidlino |
1 września 2007
1.09 |
OKS Janowo |
10 - 0 |
U-2 Bytów |
2 września 2007
2.09 - 11:00 |
Murkam Przodkowo |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
2 września 2007
2.09 |
Arka Gdynia |
10 - 0 |
Lechia Gdańsk |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 |
Unia Tczew |
|
Wisła Tczew |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
1 września 2007
1.09 |
Kolejka 3 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Cisowa Gdynia |
8 września 2007
8.09 |
Unia Tczew |
0 - 2 |
Wisła Tczew |
19 września 2007
19.09 - 17:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 5 |
Arka Gdynia |
8 września 2007
8.09 - 15:00 |
U-2 Bytów |
0 - 1 |
Murkam Przodkowo |
8 września 2007
8.09 |
FC Gowidlino |
1 - 2 |
OKS Janowo |
9 września 2007
9.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Cisowa Gdynia |
0 - 1 |
OKS Janowo |
15 września 2007
15.09 - 17:00 |
Murkam Przodkowo |
1 - 2 |
FC Gowidlino |
15 września 2007
15.09 - 16:00 |
Arka Gdynia |
6 - 1 |
U-2 Bytów |
15 września 2007
15.09 - 13:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
16 września 2007
16.09 - 11:00 |
Wisła Tczew |
2 - 0 |
Lechia Gdańsk |
16 września 2007
16.09 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
5 - 0 |
Unia Tczew |
16 września 2007
16.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Unia Tczew |
0 - 2 |
Cisowa Gdynia |
22 września 2007
22.09 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
22 września 2007
22.09 |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Wisła Tczew |
22 września 2007
22.09 - 13:00 |
U-2 Bytów |
2 - 5 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
22 września 2007
22.09 - 10:00 |
FC Gowidlino |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
OKS Janowo |
4 - 0 |
Murkam Przodkowo |
23 września 2007
23.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Cisowa Gdynia |
0 - 2 |
Murkam Przodkowo |
29 września 2007
29.09 - 17:00 |
Arka Gdynia |
4 - 2 |
OKS Janowo |
29 września 2007
29.09 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 3 |
FC Gowidlino |
30 września 2007
30.09 |
Wisła Tczew |
2 - 1 |
U-2 Bytów |
30 września 2007
30.09 |
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
30 września 2007
30.09 |
Unia Tczew |
1 - 4 |
Lechia Gdańsk |
30 września 2007
30.09 |
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Lechia Gdańsk |
1 - 5 |
Cisowa Gdynia |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Unia Tczew |
6 października 2007
6.10 - 13:00 |
U-2 Bytów |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
7 października 2007
7.10 - 13:00 |
FC Gowidlino |
4 - 0 |
Wisła Tczew |
7 października 2007
7.10 - 13:00 |
OKS Janowo |
3 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7 października 2007
7.10 - 11:00 |
Murkam Przodkowo |
0 - 5 |
Arka Gdynia |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Cisowa Gdynia |
1 - 5 |
Arka Gdynia |
13 października 2007
13.10 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 1 |
Murkam Przodkowo |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Wisła Tczew |
1 - 5 |
OKS Janowo |
14 października 2007
14.10 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
FC Gowidlino |
14 października 2007
14.10 - 13:00 |
Unia Tczew |
0 - 5 |
U-2 Bytów |
13 października 2007
13.10 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 3 |
Gryf Wejherowo |
14 października 2007
14.10 - 17:00 |
Kolejka 9 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Cisowa Gdynia |
20 października 2007
20.10 - 13:00 |
U-2 Bytów |
5 - 0 |
Lechia Gdańsk |
21 października 2007
21.10 - 13:00 |
FC Gowidlino |
5 - 0 |
Unia Tczew |
21 października 2007
21.10 - 13:00 |
OKS Janowo |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
21 października 2007
21.10 - 11:00 |
Murkam Przodkowo |
1 - 1 |
Wisła Tczew |
20 października 2007
20.10 - 10:00 |
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
20 października 2007
20.10 - 17:00 |
Kolejka 10 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Cisowa Gdynia |
0 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
28 października 2007
28.10 - 14:30 |
Wisła Tczew |
1 - 7 |
Arka Gdynia |
27 października 2007
27.10 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Murkam Przodkowo |
27 października 2007
27.10 - 12:00 |
Unia Tczew |
0 - 4 |
OKS Janowo |
28 października 2007
28.10 - 14:30 |
Lechia Gdańsk |
2 - 4 |
FC Gowidlino |
28 października 2007
28.10 - 10:30 |
Gryf Wejherowo |
2 - 3 |
U-2 Bytów |
27 października 2007
27.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (29) |
U-2 Bytów |
1 - 2 |
Cisowa Gdynia |
7 listopada 2007
7.11 - 12:00 |
FC Gowidlino |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
OKS Janowo |
5 - 0 |
Lechia Gdańsk |
3 listopada 2007
3.11 - 11:00 |
Murkam Przodkowo |
3 - 0 |
Unia Tczew |
|
vo,niestawienie się na zawody |
Arka Gdynia |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
4 listopada 2007
4.11 - 12:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 2 |
Wisła Tczew |
3 listopada 2007
3.11 |
Kolejka 12 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Cisowa Gdynia |
0 - 2 |
Wisła Tczew |
5 kwietnia 2008
5.04 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
6 kwietnia 2008
6.04 |
Arka Gdynia |
10 - 0 |
Unia Tczew |
6 kwietnia 2008
6.04 - 13:00 |
Murkam Przodkowo |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
6 kwietnia 2008
6.04 |
OKS Janowo |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
6 kwietnia 2008
6.04 - 11:00 |
FC Gowidlino |
0 - 3 |
U-2 Bytów |
6 kwietnia 2008
6.04 |
Kolejka 13 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (2) |
FC Gowidlino |
2 - 2 |
Cisowa Gdynia |
13 kwietnia 2008
13.04 - 13:00 |
U-2 Bytów |
0 - 2 |
OKS Janowo |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 0 |
Murkam Przodkowo |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 6 |
Arka Gdynia |
13 kwietnia 2008
13.04 - 17:00 |
Unia Tczew |
1 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
12 kwietnia 2008
12.04 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Wisła Tczew |
12 kwietnia 2008
12.04 - 11:30 |
Kolejka 14 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Cisowa Gdynia |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
19 kwietnia 2008
19.04 - 11:30 |
Wisła Tczew |
2 - 0 |
Unia Tczew |
20 kwietnia 2008
20.04 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 |
Lechia Gdańsk |
20 kwietnia 2008
20.04 - 16:30 |
Arka Gdynia |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
20 kwietnia 2008
20.04 - 13:00 |
Murkam Przodkowo |
0 - 1 |
U-2 Bytów |
20 kwietnia 2008
20.04 - 14:30 |
OKS Janowo |
2 - 0 |
FC Gowidlino |
20 kwietnia 2008
20.04 - 11:00 |
Kolejka 15 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (6) |
OKS Janowo |
3 - 0 |
Cisowa Gdynia |
27 kwietnia 2008
27.04 - 11:00 |
FC Gowidlino |
1 - 0 |
Murkam Przodkowo |
27 kwietnia 2008
27.04 - 15:00 |
U-2 Bytów |
2 - 7 |
Arka Gdynia |
27 kwietnia 2008
27.04 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
27 kwietnia 2008
27.04 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 3 |
Wisła Tczew |
27 kwietnia 2008
27.04 - 15:00 |
Unia Tczew |
1 - 4 |
Polonia Gdańsk |
27 kwietnia 2008
27.04 - 11:00 |
Kolejka 16 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Cisowa Gdynia |
8 - 0 |
Unia Tczew |
4 maja 2008
4.05 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
4 maja 2008
4.05 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 0 |
U-2 Bytów |
4 maja 2008
4.05 - 16:00 |
Arka Gdynia |
5 - 0 |
FC Gowidlino |
7 maja 2008
7.05 - 17:00 |
Murkam Przodkowo |
0 - 1 |
OKS Janowo |
22 maja 2008
22.05 - 17:00 |
Kolejka 17 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Murkam Przodkowo |
1 - 0 |
Cisowa Gdynia |
11 maja 2008
11.05 |
OKS Janowo |
1 - 5 |
Arka Gdynia |
11 maja 2008
11.05 - 11:00 |
FC Gowidlino |
0 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
11 maja 2008
11.05 |
U-2 Bytów |
3 - 0 |
Wisła Tczew |
11 maja 2008
11.05 |
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
10 maja 2008
10.05 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Unia Tczew |
11 maja 2008
11.05 |
Kolejka 18 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Cisowa Gdynia |
8 - 1 |
Lechia Gdańsk |
17 maja 2008
17.05 |
Unia Tczew |
2 - 5 |
Gryf Wejherowo |
17 maja 2008
17.05 - 13:30 |
Polonia Gdańsk |
3 - 1 |
U-2 Bytów |
17 maja 2008
17.05 |
Wisła Tczew |
1 - 2 |
FC Gowidlino |
28 maja 2008
28.05 - 17:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 |
OKS Janowo |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
Arka Gdynia |
6 - 1 |
Murkam Przodkowo |
29 maja 2008
29.05 - 18:00 |
Kolejka 19 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Arka Gdynia |
8 - 0 |
Cisowa Gdynia |
24 maja 2008
24.05 - 15:00 |
Murkam Przodkowo |
3 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
25 maja 2008
25.05 |
OKS Janowo |
8 - 0 |
Wisła Tczew |
25 maja 2008
25.05 - 11:00 |
FC Gowidlino |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
25 maja 2008
25.05 |
U-2 Bytów |
3 - 0 |
Unia Tczew |
25 maja 2008
25.05 |
Go?cie nie stawili się na zawody |
Gryf Wejherowo |
4 - 1 |
Lechia Gdańsk |
25 maja 2008
25.05 |
Kolejka 20 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Cisowa Gdynia |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
31 maja 2008
31.05 |
Lechia Gdańsk |
1 - 3 |
U-2 Bytów |
1 czerwca 2008
1.06 |
Unia Tczew |
0 - 3 |
FC Gowidlino |
1 czerwca 2008
1.06 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
OKS Janowo |
31 maja 2008
31.05 |
Wisła Tczew |
1 - 4 |
Murkam Przodkowo |
1 czerwca 2008
1.06 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 8 |
Arka Gdynia |
1 czerwca 2008
1.06 - 12:00 |
Kolejka 21 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 0 |
Cisowa Gdynia |
7 czerwca 2008
7.06 |
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Wisła Tczew |
4 czerwca 2008
4.06 - 18:00 |
Murkam Przodkowo |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
8 czerwca 2008
8.06 |
OKS Janowo |
15 - 1 |
Unia Tczew |
8 czerwca 2008
8.06 |
FC Gowidlino |
3 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
U-2 Bytów |
5 - 2 |
Gryf Wejherowo |
8 czerwca 2008
8.06 - 17:00 |
Kolejka 22 - 14/15. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Cisowa Gdynia |
2 - 1 |
U-2 Bytów |
4 czerwca 2008
4.06 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
FC Gowidlino |
15 czerwca 2008
15.06 |
Lechia Gdańsk |
0 - 6 |
OKS Janowo |
15 czerwca 2008
15.06 |
Unia Tczew |
0 - 4 |
Murkam Przodkowo |
15 czerwca 2008
15.06 |
Polonia Gdańsk |
0 - 4 |
Arka Gdynia |
10 czerwca 2008
10.06 - 18:00 |
Wisła Tczew |
0 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
15 czerwca 2008
15.06 - 17:00 |
|