Baner

Pomorska Liga Juniorów D1 - rocznik 1995 - sezon 2007/2008

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 26 68 22 2 2 112 - 14
2. Lechia Gdańsk 26 67 22 1 3 128 - 22
3. Jedynka Reda 26 66 21 3 2 91 - 29
4. Olivia Gdańsk 26 61 19 4 3 88 - 29
5. Lechia II Gdańsk 25 40 11 7 7 53 - 42
6. Pomezania Malbork 26 31 9 4 13 46 - 52
7. Bałtyk Gdynia 26 29 8 5 13 37 - 68
8. Jantar Pruszcz Gdański 26 29 8 5 13 34 - 73
9. Gryf Wejherowo 26 27 8 3 15 26 - 48
10. MKS Władysławowo 26 26 8 2 16 48 - 92
11. Cisowa Gdynia 25 23 7 2 16 38 - 77
12. Olimpic Gdańsk 26 23 7 2 17 48 - 98
13. U-2 Bytów 26 21 6 3 17 32 - 62
14. Zatoka Puck 26 10 3 1 22 26 - 101
Ostatni komentarz dodał ZIZI66 20.07.2008, 21:57:11


Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
U-2 Bytów 3 - 1 Zatoka Puck
Jedynka Reda 10 - 2 Bałtyk Gdynia 5 września 2007
Lechia Gdańsk 6 - 0 Cisowa Gdynia
Jantar Pruszcz Gdański 4 - 3 MKS Władysławowo
Arka Gdynia 5 - 0 Lechia II Gdańsk 18 września 2007
Gryf Wejherowo 0 - 1 Olivia Gdańsk 19 września 2007
Pomezania Malbork 4 - 0 Olimpic Gdańsk
Kolejka 2 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (24) 
Zatoka Puck 3 - 2 Olimpic Gdańsk
Olivia Gdańsk 3 - 1 Pomezania Malbork
Lechia II Gdańsk 2 - 0 Gryf Wejherowo
MKS Władysławowo 0 - 2 Arka Gdynia 17 listopada 2007 - 11:00
Cisowa Gdynia 2 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
Bałtyk Gdynia 0 - 11 Lechia Gdańsk 12 września 2007
U-2 Bytów 0 - 3 Jedynka Reda 12 września 2007
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (16) 
Jedynka Reda 3 - 0 Zatoka Puck 19 września 2007
Lechia Gdańsk 8 - 0 U-2 Bytów 19 września 2007
Jantar Pruszcz Gdański 3 - 2 Bałtyk Gdynia
Arka Gdynia 4 - 0 Cisowa Gdynia 25 września 2007
Gryf Wejherowo 1 - 2 MKS Władysławowo
Pomezania Malbork 0 - 0 Lechia II Gdańsk
Olimpic Gdańsk 0 - 2 Olivia Gdańsk
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (16) 
Zatoka Puck 0 - 6 Olivia Gdańsk
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Olimpic Gdańsk 17 października 2007
MKS Władysławowo 3 - 2 Pomezania Malbork
Cisowa Gdynia 1 - 2 Gryf Wejherowo
Bałtyk Gdynia 0 - 6 Arka Gdynia
U-2 Bytów 0 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
Jedynka Reda 1 - 2 Lechia Gdańsk
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (14) 
Lechia Gdańsk 13 - 3 Zatoka Puck 14 września 2007
Jantar Pruszcz Gdański 1 - 4 Jedynka Reda
Arka Gdynia 4 - 0 U-2 Bytów
Gryf Wejherowo 1 - 0 Bałtyk Gdynia
Pomezania Malbork 2 - 0 Cisowa Gdynia
Olimpic Gdańsk 5 - 3 MKS Władysławowo
Olivia Gdańsk 1 - 1 Lechia II Gdańsk
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (43) 
Zatoka Puck 0 - 5 Lechia II Gdańsk 23 września 2007 - 14:00
MKS Władysławowo 2 - 3 Olivia Gdańsk
Cisowa Gdynia 5 - 4 Olimpic Gdańsk 22 września 2007 - 13:00
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Pomezania Malbork
U-2 Bytów 2 - 0 Gryf Wejherowo
Jedynka Reda 2 - 1 Arka Gdynia 23 września 2007 - 11:00
Lechia Gdańsk 9 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (35) 
Jantar Pruszcz Gdański 3 - 0 Zatoka Puck 24 listopada 2007
vo,niestawienie się na zawody
Arka Gdynia 1 - 2 Lechia Gdańsk
Gryf Wejherowo 1 - 4 Jedynka Reda
Pomezania Malbork 0 - 2 U-2 Bytów 29 września 2007 - 13:00
Olimpic Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia 29 września 2007 - 13:00
Olivia Gdańsk 3 - 0 Cisowa Gdynia 29 września 2007 - 13:00
Lechia II Gdańsk 6 - 0 MKS Władysławowo 30 września 2007 - 16:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (26) 
Zatoka Puck 0 - 2 MKS Władysławowo 7 października 2007 - 14:00
Cisowa Gdynia 2 - 2 Lechia II Gdańsk
Bałtyk Gdynia 2 - 2 Olivia Gdańsk 7 października 2007 - 15:00
U-2 Bytów 5 - 2 Olimpic Gdańsk 7 października 2007 - 15:00
Jedynka Reda 4 - 1 Pomezania Malbork
Lechia Gdańsk 3 - 0 Gryf Wejherowo
Jantar Pruszcz Gdański 0 - 10 Arka Gdynia
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (34) 
Arka Gdynia 5 - 0 Zatoka Puck
Gryf Wejherowo 0 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
Pomezania Malbork 2 - 3 Lechia Gdańsk 13 października 2007 - 13:00
Olimpic Gdańsk 0 - 7 Jedynka Reda 13 października 2007 - 14:30
Olivia Gdańsk 6 - 0 U-2 Bytów 13 października 2007 - 14:30
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia
MKS Władysławowo 1 - 5 Cisowa Gdynia 13 października 2007 - 12:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (33) 
Zatoka Puck 2 - 3 Cisowa Gdynia
Bałtyk Gdynia 2 - 1 MKS Władysławowo 21 października 2007 - 15:00
U-2 Bytów 0 - 5 Lechia II Gdańsk
Jedynka Reda 4 - 4 Olivia Gdańsk
Lechia Gdańsk 9 - 0 Olimpic Gdańsk
Jantar Pruszcz Gdański 1 - 3 Pomezania Malbork 26 marca 2008 - 00:00
Arka Gdynia 5 - 2 Gryf Wejherowo
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (36) 
Gryf Wejherowo 2 - 1 Zatoka Puck
Pomezania Malbork 1 - 4 Arka Gdynia
Olimpic Gdańsk 4 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
Olivia Gdańsk 0 - 4 Lechia Gdańsk
Lechia II Gdańsk 1 - 2 Jedynka Reda
MKS Władysławowo 3 - 3 U-2 Bytów
Cisowa Gdynia 1 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (36) 
Zatoka Puck 0 - 0 Bałtyk Gdynia
U-2 Bytów 0 - 2 Cisowa Gdynia 7 listopada 2007
Jedynka Reda 8 - 1 MKS Władysławowo
Lechia Gdańsk 3 - 2 Lechia II Gdańsk 2 listopada 2007 - 17:30
Jantar Pruszcz Gdański 1 - 6 Olivia Gdańsk
Arka Gdynia 6 - 0 Olimpic Gdańsk
Gryf Wejherowo 0 - 2 Pomezania Malbork
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
Pomezania Malbork 3 - 0 Zatoka Puck
Olimpic Gdańsk 1 - 1 Gryf Wejherowo 11 października 2007 - 14:30
Olivia Gdańsk 0 - 3 Arka Gdynia
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
MKS Władysławowo 1 - 6 Lechia Gdańsk
Cisowa Gdynia 2 - 4 Jedynka Reda
Bałtyk Gdynia 0 - 3 U-2 Bytów
Kolejka 14 - 30. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (21) 
Zatoka Puck 2 - 1 U-2 Bytów 30 marca 2008 - 11:30
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Jedynka Reda
Cisowa Gdynia 2 - 9 Lechia Gdańsk
MKS Władysławowo 3 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
Lechia II Gdańsk 0 - 6 Arka Gdynia 13 maja 2008 - 16:00
Olivia Gdańsk 7 - 1 Gryf Wejherowo
Olimpic Gdańsk 0 - 3 Pomezania Malbork
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
Olimpic Gdańsk 1 - 7 Zatoka Puck
Pomezania Malbork 0 - 2 Olivia Gdańsk
Gryf Wejherowo 2 - 1 Lechia II Gdańsk
Arka Gdynia 6 - 1 MKS Władysławowo
Jantar Pruszcz Gdański 3 - 1 Cisowa Gdynia
Lechia Gdańsk 2 - 3 Bałtyk Gdynia
Jedynka Reda 3 - 2 U-2 Bytów
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (26) 
Zatoka Puck 1 - 2 Jedynka Reda
U-2 Bytów 1 - 2 Lechia Gdańsk
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
Cisowa Gdynia 0 - 5 Arka Gdynia
MKS Władysławowo 4 - 1 Gryf Wejherowo
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Pomezania Malbork
Olivia Gdańsk 7 - 2 Olimpic Gdańsk
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
Olivia Gdańsk 4 - 0 Zatoka Puck
Olimpic Gdańsk 1 - 4 Lechia II Gdańsk
Pomezania Malbork 2 - 2 MKS Władysławowo
Gryf Wejherowo 1 - 0 Cisowa Gdynia
Arka Gdynia 3 - 0 Bałtyk Gdynia
Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 U-2 Bytów 21 maja 2008 - 18:00
Lechia Gdańsk 0 - 0 Jedynka Reda
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (14) 
Zatoka Puck 1 - 2 Lechia Gdańsk
Jedynka Reda 2 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
U-2 Bytów 0 - 1 Arka Gdynia
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Gryf Wejherowo
Cisowa Gdynia 3 - 0 Pomezania Malbork
MKS Władysławowo 3 - 4 Olimpic Gdańsk
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Olivia Gdańsk
Kolejka 19 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (16) 
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Zatoka Puck
Olivia Gdańsk 6 - 0 MKS Władysławowo
Olimpic Gdańsk 8 - 1 Cisowa Gdynia
Pomezania Malbork 2 - 3 Bałtyk Gdynia
Gryf Wejherowo 0 - 0 U-2 Bytów
Arka Gdynia 1 - 1 Jedynka Reda
Jantar Pruszcz Gdański 0 - 4 Lechia Gdańsk
Kolejka 20 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (24) 
Zatoka Puck 0 - 4 Jantar Pruszcz Gdański 11 maja 2008 - 13:00
Lechia Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia
Jedynka Reda 2 - 1 Gryf Wejherowo 21 maja 2008 - 13:30
U-2 Bytów 2 - 2 Pomezania Malbork
Bałtyk Gdynia 1 - 5 Olimpic Gdańsk
Cisowa Gdynia 0 - 6 Olivia Gdańsk
MKS Władysławowo 1 - 5 Lechia II Gdańsk
Kolejka 21 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (29) 
MKS Władysławowo 5 - 2 Zatoka Puck
Lechia II Gdańsk - Cisowa Gdynia 17 maja 2008 - 17:00
Olivia Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia
Olimpic Gdańsk 4 - 0 U-2 Bytów
Pomezania Malbork 3 - 6 Jedynka Reda
Gryf Wejherowo 0 - 3 Lechia Gdańsk
Arka Gdynia 6 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 22 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (22) 
Zatoka Puck 1 - 8 Arka Gdynia
Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 Gryf Wejherowo
Lechia Gdańsk 5 - 1 Pomezania Malbork
Jedynka Reda 4 - 1 Olimpic Gdańsk
U-2 Bytów 1 - 4 Olivia Gdańsk 25 maja 2008 - 15:00
Bałtyk Gdynia 2 - 2 Lechia II Gdańsk
Cisowa Gdynia 3 - 4 MKS Władysławowo
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (23) 
Cisowa Gdynia 4 - 0 Zatoka Puck
MKS Władysławowo 0 - 2 Bałtyk Gdynia
Lechia II Gdańsk 1 - 0 U-2 Bytów
Olivia Gdańsk 1 - 0 Jedynka Reda
Olimpic Gdańsk 0 - 6 Lechia Gdańsk
Pomezania Malbork 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
Gryf Wejherowo 0 - 4 Arka Gdynia 31 maja 2008 - 14:00
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (19) 
Zatoka Puck 0 - 3 Gryf Wejherowo
Arka Gdynia 6 - 0 Pomezania Malbork
Jantar Pruszcz Gdański 1 - 2 Olimpic Gdańsk
Lechia Gdańsk 0 - 3 Olivia Gdańsk 18 czerwca 2008
Jedynka Reda 3 - 1 Lechia II Gdańsk
U-2 Bytów 1 - 2 MKS Władysławowo 8 czerwca 2008 - 15:00
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Cisowa Gdynia
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
Bałtyk Gdynia 8 - 1 Zatoka Puck
Cisowa Gdynia 1 - 3 U-2 Bytów 4 czerwca 2008 - 16:30
MKS Władysławowo 1 - 6 Jedynka Reda
Lechia II Gdańsk 0 - 9 Lechia Gdańsk
Olivia Gdańsk 5 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
Olimpic Gdańsk 0 - 6 Arka Gdynia
Pomezania Malbork 1 - 2 Gryf Wejherowo
Kolejka 26 - 21/22. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (46) 
Zatoka Puck 1 - 6 Pomezania Malbork
Gryf Wejherowo 5 - 0 Olimpic Gdańsk
Arka Gdynia 3 - 3 Olivia Gdańsk
Jantar Pruszcz Gdański 2 - 2 Lechia II Gdańsk
Lechia Gdańsk 7 - 0 MKS Władysławowo
Jedynka Reda 3 - 0 Cisowa Gdynia
goście nie przyjechali
U-2 Bytów 2 - 3 Bałtyk Gdynia