Kolejka 1 - 25. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Urania Udorpie |
|
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 3 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
MKS Debrzno |
1 - 0 |
Start Miastko |
|
Koral Dębnica |
5 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
|
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
Iskra Dretyń |
8 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Kolejka 2 - 1. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (105) |
Urania Udorpie |
2 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Bytovia Bytów |
11 - 1 |
Iskra Dretyń |
|
Kaszubia Studzienice |
4 - 2 |
Czarni Czarne |
|
Start Miastko |
2 - 6 |
Koral Dębnica |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 5 |
MKS Debrzno |
|
Echo Biesowice |
3 - 5 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Kolejka 3 - 8. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 4 |
Urania Udorpie |
|
MKS Debrzno |
6 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Koral Dębnica |
1 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Czarni Czarne |
3 - 2 |
Start Miastko |
|
Iskra Dretyń |
2 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
|
Brda Przechlewo |
3 - 4 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejka 4 - 15. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Urania Udorpie |
0 - 11 |
Bytovia Bytów |
|
Kaszubia Studzienice |
4 - 2 |
Brda Przechlewo |
|
Start Miastko |
1 - 1 |
Iskra Dretyń |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Echo Biesowice |
1 - 8 |
Koral Dębnica |
|
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 3 |
MKS Debrzno |
|
Kolejka 5 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (54) |
MKS Debrzno |
1 - 2 |
Urania Udorpie |
|
Koral Dębnica |
12 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Czarni Czarne |
7 - 0 |
Echo Biesowice |
|
Iskra Dretyń |
1 - 3 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Brda Przechlewo |
0 - 2 |
Start Miastko |
|
Bytovia Bytów |
6 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
23 września 2007
23.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 29. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Urania Udorpie |
2 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
|
Start Miastko |
2 - 3 |
Bytovia Bytów |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 3 |
Brda Przechlewo |
|
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:2 |
Echo Biesowice |
0 - 2 |
Iskra Dretyń |
|
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 4 |
Czarni Czarne |
|
MKS Debrzno |
2 - 0 |
Koral Dębnica |
|
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Koral Dębnica |
5 - 2 |
Urania Udorpie |
|
Czarni Czarne |
4 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Iskra Dretyń |
7 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Brda Przechlewo |
5 - 2 |
Echo Biesowice |
|
Bytovia Bytów |
3 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
7 października 2007
7.10 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 0 |
Start Miastko |
|
Kolejka 8 - 13. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (72) |
Urania Udorpie |
2 - 2 |
Start Miastko |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
2 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
|
Echo Biesowice |
0 - 9 |
Bytovia Bytów |
|
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 6 |
Brda Przechlewo |
|
MKS Debrzno |
2 - 0 |
Iskra Dretyń |
|
Koral Dębnica |
4 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Kolejka 9 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (89) |
Czarni Czarne |
6 - 3 |
Urania Udorpie |
|
Iskra Dretyń |
1 - 6 |
Koral Dębnica |
|
Brda Przechlewo |
6 - 0 |
MKS Debrzno |
21 października 2007
21.10 |
Bytovia Bytów |
15 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
21 października 2007
21.10 |
Kaszubia Studzienice |
6 - 2 |
Echo Biesowice |
|
Start Miastko |
6 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Kolejka 10 - 27. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Urania Udorpie |
4 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Start Miastko |
|
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 5 |
Kaszubia Studzienice |
|
MKS Debrzno |
0 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Koral Dębnica |
4 - 2 |
Brda Przechlewo |
|
Czarni Czarne |
1 - 3 |
Iskra Dretyń |
|
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Iskra Dretyń |
0 - 3 |
Urania Udorpie |
|
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:1 |
Brda Przechlewo |
6 - 2 |
Czarni Czarne |
4 listopada 2007
4.11 - 13:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Koral Dębnica |
|
Kaszubia Studzienice |
2 - 5 |
MKS Debrzno |
|
Start Miastko |
0 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
5 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Kolejka 12 - 14. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Urania Udorpie |
8 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
11 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Start Miastko |
0 - 5 |
MKS Debrzno |
28 maja 2008
28.05 - 17:30 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 0 |
Koral Dębnica |
|
Go?cie nie stawili się na zawody |
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
|
Go?cie nie stawili się na zawody |
Brda Przechlewo |
9 - 3 |
Iskra Dretyń |
|
Kolejka 13 - 5. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Brda Przechlewo |
4 - 0 |
Urania Udorpie |
|
Iskra Dretyń |
0 - 5 |
Bytovia Bytów |
|
Czarni Czarne |
2 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
|
Koral Dębnica |
1 - 5 |
Start Miastko |
21 maja 2008
21.05 |
MKS Debrzno |
4 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 2 |
Echo Biesowice |
|
Kolejka 14 - 12. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Urania Udorpie |
7 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Echo Biesowice |
1 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 4 |
Koral Dębnica |
|
Start Miastko |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Kaszubia Studzienice |
6 - 0 |
Iskra Dretyń |
|
Bytovia Bytów |
5 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Kolejka 15 - 19. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Bytovia Bytów |
6 - 1 |
Urania Udorpie |
|
Brda Przechlewo |
2 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
|
Iskra Dretyń |
7 - 2 |
Start Miastko |
|
Czarni Czarne |
4 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Koral Dębnica |
7 - 1 |
Echo Biesowice |
|
MKS Debrzno |
11 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Kolejka 16 - 26. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Urania Udorpie |
3 - 4 |
MKS Debrzno |
|
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 6 |
Koral Dębnica |
|
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Czarni Czarne |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
5 - 1 |
Iskra Dretyń |
|
Start Miastko |
2 - 4 |
Brda Przechlewo |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 3 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejka 17 - 3. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Kaszubia Studzienice |
0 - 0 |
Urania Udorpie |
|
Bytovia Bytów |
7 - 0 |
Start Miastko |
|
Brda Przechlewo |
2 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Iskra Dretyń |
2 - 2 |
Echo Biesowice |
|
Czarni Czarne |
8 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Koral Dębnica |
2 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Kolejka 18 - 10. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Urania Udorpie |
1 - 4 |
Koral Dębnica |
|
MKS Debrzno |
4 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 2 |
Iskra Dretyń |
|
Echo Biesowice |
0 - 0 |
Brda Przechlewo |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 4 |
Bytovia Bytów |
|
Start Miastko |
1 - 5 |
Kaszubia Studzienice |
|
Kolejka 19 - 17. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Start Miastko |
4 - 1 |
Urania Udorpie |
|
Kaszubia Studzienice |
4 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Bytovia Bytów |
8 - 1 |
Echo Biesowice |
|
Brda Przechlewo |
6 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Iskra Dretyń |
1 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Czarni Czarne |
3 - 2 |
Koral Dębnica |
|
Kolejka 20 - 24. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Urania Udorpie |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Koral Dębnica |
3 - 0 |
Iskra Dretyń |
|
MKS Debrzno |
9 - 0 |
Brda Przechlewo |
|
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 5 |
Bytovia Bytów |
|
Echo Biesowice |
0 - 5 |
Kaszubia Studzienice |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 1 |
Start Miastko |
|
Kolejka 21 - 31. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Drzewiarz Rzeczenica |
2 - 0 |
Urania Udorpie |
|
Start Miastko |
7 - 0 |
Echo Biesowice |
|
Kaszubia Studzienice |
7 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Bytovia Bytów |
4 - 0 |
MKS Debrzno |
|
Brda Przechlewo |
1 - 7 |
Koral Dębnica |
|
Iskra Dretyń |
3 - 2 |
Czarni Czarne |
|
Kolejka 22 - 7. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Urania Udorpie |
3 - 1 |
Iskra Dretyń |
|
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Koral Dębnica |
1 - 4 |
Bytovia Bytów |
|
MKS Debrzno |
4 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
|
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 16 |
Start Miastko |
|
Echo Biesowice |
2 - 7 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
|