Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (161) |
Zieloni Marzęcino |
0 - 1 |
Czarni Przemysław |
19 sierpnia 2007
19.08 - 17:00 |
Weber Szprudowo |
7 - 3 |
Delta Miłoradz |
18 sierpnia 2007
18.08 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 1 |
Błyskawica Postolin |
19 sierpnia 2007
19.08 - 15:30 |
Relax Ryjewo |
0 - 2 |
GKS Gardeja |
19 sierpnia 2007
19.08 - 13:00 |
Sławek Borzechowo |
1 - 3 |
LKS Waplewo |
19 sierpnia 2007
19.08 - 11:00 |
Mewa Gniew |
5 - 1 |
Centrum Pelplin |
18 sierpnia 2007
18.08 - 17:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 1 |
GTS Rusocin |
18 sierpnia 2007
18.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Czarni Przemysław |
3 - 2 |
GTS Rusocin |
25 sierpnia 2007
25.08 - 17:00 |
Centrum Pelplin |
2 - 0 |
Grom Nowy Staw |
25 sierpnia 2007
25.08 - 16:00 |
LKS Waplewo |
5 - 2 |
Mewa Gniew |
25 sierpnia 2007
25.08 - 11:00 |
GKS Gardeja |
6 - 1 |
Sławek Borzechowo |
26 sierpnia 2007
26.08 - 15:00 |
Błyskawica Postolin |
5 - 2 |
Relax Ryjewo |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 1 |
Rodło Trzciano |
25 sierpnia 2007
25.08 - 18:00 |
Zieloni Marzęcino |
2 - 0 |
Weber Szprudowo |
26 sierpnia 2007
26.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Weber Szprudowo |
9 - 2 |
Czarni Przemysław |
1 września 2007
1.09 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 2 |
Zieloni Marzęcino |
1 września 2007
1.09 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
4 - 2 |
Delta Miłoradz |
1 września 2007
1.09 - 13:00 |
Sławek Borzechowo |
0 - 3 |
Błyskawica Postolin |
2 września 2007
2.09 - 11:00 |
Mewa Gniew |
1 - 1 |
GKS Gardeja |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
LKS Waplewo |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
GTS Rusocin |
8 - 0 |
Centrum Pelplin |
2 września 2007
2.09 - 12:00 |
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Czarni Przemysław |
4 - 2 |
Centrum Pelplin |
9 września 2007
9.09 - 16:00 |
LKS Waplewo |
0 - 3 |
GTS Rusocin |
8 września 2007
8.09 - 17:00 |
GKS Gardeja |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
8 września 2007
8.09 - 14:00 |
Błyskawica Postolin |
3 - 2 |
Mewa Gniew |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
7 - 1 |
Sławek Borzechowo |
5 września 2007
5.09 - 18:00 |
Zieloni Marzęcino |
1 - 3 |
Relax Ryjewo |
9 września 2007
9.09 - 16:00 |
Weber Szprudowo |
1 - 1 |
Rodło Trzciano |
8 września 2007
8.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (95) |
Rodło Trzciano |
5 - 4 |
Czarni Przemysław |
15 września 2007
15.09 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
3 - 2 |
Weber Szprudowo |
5 września 2007
5.09 - 17:00 |
Sławek Borzechowo |
4 - 4 |
Zieloni Marzęcino |
16 września 2007
16.09 - 11:00 |
Mewa Gniew |
- - - |
Delta Miłoradz |
15 września 2007
15.09 - 13:00 |
obustronny vo,mecz przerwany w 44 min. przy stanie 1:3 |
Grom Nowy Staw |
0 - 1 |
Błyskawica Postolin |
15 września 2007
15.09 - 16:00 |
GTS Rusocin |
3 - 0 |
GKS Gardeja |
16 września 2007
16.09 - 12:00 |
Centrum Pelplin |
6 - 2 |
LKS Waplewo |
15 września 2007
15.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (94) |
Czarni Przemysław |
4 - 4 |
LKS Waplewo |
23 września 2007
23.09 - 16:00 |
GKS Gardeja |
1 - 3 |
Centrum Pelplin |
22 września 2007
22.09 - 15:30 |
Błyskawica Postolin |
3 - 2 |
GTS Rusocin |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 0 |
Grom Nowy Staw |
22 września 2007
22.09 - 17:00 |
Zieloni Marzęcino |
3 - 6 |
Mewa Gniew |
23 września 2007
23.09 - 15:00 |
Weber Szprudowo |
5 - 0 |
Sławek Borzechowo |
22 września 2007
22.09 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
1 - 1 |
Relax Ryjewo |
22 września 2007
22.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (102) |
Relax Ryjewo |
1 - 5 |
Czarni Przemysław |
29 września 2007
29.09 - 13:00 |
Sławek Borzechowo |
10 - 0 |
Rodło Trzciano |
30 września 2007
30.09 - 11:00 |
Mewa Gniew |
4 - 2 |
Weber Szprudowo |
29 września 2007
29.09 - 16:30 |
Grom Nowy Staw |
4 - 3 |
Zieloni Marzęcino |
29 września 2007
29.09 - 15:00 |
GTS Rusocin |
1 - 2 |
Delta Miłoradz |
30 września 2007
30.09 - 12:00 |
Centrum Pelplin |
3 - 1 |
Błyskawica Postolin |
30 września 2007
30.09 - 15:00 |
LKS Waplewo |
4 - 1 |
GKS Gardeja |
29 września 2007
29.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Czarni Przemysław |
2 - 1 |
GKS Gardeja |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
Błyskawica Postolin |
0 - 2 |
LKS Waplewo |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 5 |
Centrum Pelplin |
6 października 2007
6.10 - 16:00 |
Zieloni Marzęcino |
0 - 1 |
GTS Rusocin |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
Weber Szprudowo |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
6 października 2007
6.10 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
3 - 0 |
Mewa Gniew |
6 października 2007
6.10 - 15:30 |
vo,brak kart zdrowia |
Relax Ryjewo |
3 - 3 |
Sławek Borzechowo |
6 października 2007
6.10 - 13:00 |
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (72) |
Sławek Borzechowo |
2 - 5 |
Czarni Przemysław |
14 października 2007
14.10 - 11:00 |
Mewa Gniew |
6 - 0 |
Relax Ryjewo |
13 października 2007
13.10 - 15:00 |
Grom Nowy Staw |
4 - 2 |
Rodło Trzciano |
13 października 2007
13.10 - 14:00 |
GTS Rusocin |
2 - 2 |
Weber Szprudowo |
14 października 2007
14.10 - 12:00 |
Centrum Pelplin |
3 - 0 |
Zieloni Marzęcino |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
LKS Waplewo |
4 - 2 |
Delta Miłoradz |
13 października 2007
13.10 - 16:00 |
GKS Gardeja |
2 - 4 |
Błyskawica Postolin |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (87) |
Czarni Przemysław |
1 - 2 |
Błyskawica Postolin |
21 października 2007
21.10 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 0 |
GKS Gardeja |
20 października 2007
20.10 - 15:00 |
Zieloni Marzęcino |
2 - 1 |
LKS Waplewo |
17 listopada 2007
17.11 - 11:00 |
Weber Szprudowo |
3 - 3 |
Centrum Pelplin |
20 października 2007
20.10 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
5 - 1 |
GTS Rusocin |
21 października 2007
21.10 - 13:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
20 października 2007
20.10 - 13:00 |
Sławek Borzechowo |
4 - 2 |
Mewa Gniew |
21 października 2007
21.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Mewa Gniew |
1 - 4 |
Czarni Przemysław |
27 października 2007
27.10 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 1 |
Sławek Borzechowo |
27 października 2007
27.10 - 13:00 |
GTS Rusocin |
0 - 1 |
Relax Ryjewo |
28 października 2007
28.10 - 12:00 |
Centrum Pelplin |
5 - 1 |
Rodło Trzciano |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
LKS Waplewo |
2 - 1 |
Weber Szprudowo |
27 października 2007
27.10 - 14:00 |
GKS Gardeja |
5 - 1 |
Zieloni Marzęcino |
27 października 2007
27.10 - 15:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 4 |
Delta Miłoradz |
28 października 2007
28.10 - 13:30 |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (84) |
Czarni Przemysław |
1 - 4 |
Delta Miłoradz |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
Zieloni Marzęcino |
0 - 0 |
Błyskawica Postolin |
4 listopada 2007
4.11 - 14:00 |
Weber Szprudowo |
4 - 0 |
GKS Gardeja |
3 listopada 2007
3.11 - 13:00 |
Rodło Trzciano |
4 - 3 |
LKS Waplewo |
3 listopada 2007
3.11 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
6 - 1 |
Centrum Pelplin |
3 listopada 2007
3.11 - 13:00 |
Sławek Borzechowo |
3 - 3 |
GTS Rusocin |
4 listopada 2007
4.11 - 11:00 |
Mewa Gniew |
7 - 4 |
Grom Nowy Staw |
3 listopada 2007
3.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (93) |
Grom Nowy Staw |
2 - 2 |
Czarni Przemysław |
10 listopada 2007
10.11 - 13:00 |
GTS Rusocin |
2 - 2 |
Mewa Gniew |
11 listopada 2007
11.11 - 12:00 |
Centrum Pelplin |
4 - 1 |
Sławek Borzechowo |
10 listopada 2007
10.11 - 13:00 |
LKS Waplewo |
2 - 0 |
Relax Ryjewo |
10 listopada 2007
10.11 - 13:00 |
GKS Gardeja |
4 - 3 |
Rodło Trzciano |
10 listopada 2007
10.11 - 11:00 |
Błyskawica Postolin |
1 - 3 |
Weber Szprudowo |
11 listopada 2007
11.11 - 13:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 1 |
Zieloni Marzęcino |
10 listopada 2007
10.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (187) |
Czarni Przemysław |
4 - 2 |
Zieloni Marzęcino |
30 marca 2008
30.03 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
4 - 2 |
Weber Szprudowo |
29 marca 2008
29.03 - 11:00 |
Błyskawica Postolin |
0 - 0 |
Rodło Trzciano |
30 marca 2008
30.03 - 13:00 |
GKS Gardeja |
3 - 3 |
Relax Ryjewo |
30 marca 2008
30.03 - 16:00 |
LKS Waplewo |
4 - 2 |
Sławek Borzechowo |
29 marca 2008
29.03 - 16:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 1 |
Mewa Gniew |
29 marca 2008
29.03 - 16:00 |
GTS Rusocin |
0 - 1 |
Grom Nowy Staw |
30 marca 2008
30.03 - 12:00 |
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (98) |
GTS Rusocin |
1 - 5 |
Czarni Przemysław |
6 kwietnia 2008
6.04 - 12:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 5 |
Centrum Pelplin |
5 kwietnia 2008
5.04 - 16:00 |
Mewa Gniew |
2 - 0 |
LKS Waplewo |
5 kwietnia 2008
5.04 - 14:30 |
Sławek Borzechowo |
3 - 1 |
GKS Gardeja |
6 kwietnia 2008
6.04 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
3 - 0 |
Błyskawica Postolin |
6 kwietnia 2008
6.04 - 16:30 |
Rodło Trzciano |
2 - 1 |
Delta Miłoradz |
6 kwietnia 2008
6.04 - 13:00 |
Weber Szprudowo |
2 - 2 |
Zieloni Marzęcino |
5 kwietnia 2008
5.04 - 13:00 |
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (135) |
Czarni Przemysław |
1 - 1 |
Weber Szprudowo |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Zieloni Marzęcino |
2 - 3 |
Rodło Trzciano |
13 kwietnia 2008
13.04 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 2 |
Relax Ryjewo |
12 kwietnia 2008
12.04 - 16:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 3 |
Sławek Borzechowo |
13 kwietnia 2008
13.04 - 13:00 |
GKS Gardeja |
0 - 2 |
Mewa Gniew |
13 kwietnia 2008
13.04 - 16:00 |
LKS Waplewo |
2 - 3 |
Grom Nowy Staw |
12 kwietnia 2008
12.04 - 17:00 |
Centrum Pelplin |
7 - 2 |
GTS Rusocin |
12 kwietnia 2008
12.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (112) |
Centrum Pelplin |
5 - 4 |
Czarni Przemysław |
20 kwietnia 2008
20.04 - 15:00 |
GTS Rusocin |
3 - 2 |
LKS Waplewo |
20 kwietnia 2008
20.04 - 12:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 1 |
GKS Gardeja |
19 kwietnia 2008
19.04 - 16:00 |
Mewa Gniew |
6 - 1 |
Błyskawica Postolin |
19 kwietnia 2008
19.04 - 16:00 |
Sławek Borzechowo |
0 - 5 |
Delta Miłoradz |
20 kwietnia 2008
20.04 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
3 - 1 |
Zieloni Marzęcino |
19 kwietnia 2008
19.04 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
1 - 2 |
Weber Szprudowo |
19 kwietnia 2008
19.04 - 15:00 |
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (118) |
Czarni Przemysław |
5 - 3 |
Rodło Trzciano |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
Weber Szprudowo |
1 - 2 |
Relax Ryjewo |
26 kwietnia 2008
26.04 - 15:00 |
Zieloni Marzęcino |
1 - 1 |
Sławek Borzechowo |
27 kwietnia 2008
27.04 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
6 - 1 |
Mewa Gniew |
26 kwietnia 2008
26.04 - 11:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 3 |
Grom Nowy Staw |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
GKS Gardeja |
1 - 1 |
GTS Rusocin |
27 kwietnia 2008
27.04 - 16:00 |
LKS Waplewo |
1 - 0 |
Centrum Pelplin |
26 kwietnia 2008
26.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (117) |
LKS Waplewo |
2 - 2 |
Czarni Przemysław |
30 kwietnia 2008
30.04 - 18:00 |
Centrum Pelplin |
5 - 1 |
GKS Gardeja |
1 maja 2008
1.05 - 12:00 |
GTS Rusocin |
5 - 1 |
Błyskawica Postolin |
1 maja 2008
1.05 - 12:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 1 |
Delta Miłoradz |
30 kwietnia 2008
30.04 - 17:00 |
Mewa Gniew |
3 - 1 |
Zieloni Marzęcino |
30 kwietnia 2008
30.04 - 16:00 |
Sławek Borzechowo |
3 - 0 |
Weber Szprudowo |
1 maja 2008
1.05 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 0 |
Rodło Trzciano |
1 maja 2008
1.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (113) |
Czarni Przemysław |
6 - 1 |
Relax Ryjewo |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 6 |
Sławek Borzechowo |
4 maja 2008
4.05 - 13:00 |
Weber Szprudowo |
1 - 2 |
Mewa Gniew |
4 maja 2008
4.05 - 12:00 |
Zieloni Marzęcino |
3 - 0 |
Grom Nowy Staw |
4 maja 2008
4.05 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
8 - 1 |
GTS Rusocin |
4 maja 2008
4.05 - 17:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 1 |
Centrum Pelplin |
4 maja 2008
4.05 - 14:00 |
GKS Gardeja |
5 - 1 |
LKS Waplewo |
4 maja 2008
4.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (113) |
GKS Gardeja |
2 - 6 |
Czarni Przemysław |
10 maja 2008
10.05 - 16:00 |
LKS Waplewo |
2 - 0 |
Błyskawica Postolin |
10 maja 2008
10.05 - 17:00 |
Centrum Pelplin |
2 - 1 |
Delta Miłoradz |
10 maja 2008
10.05 - 16:00 |
GTS Rusocin |
2 - 3 |
Zieloni Marzęcino |
11 maja 2008
11.05 - 12:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 2 |
Weber Szprudowo |
10 maja 2008
10.05 - 17:00 |
Mewa Gniew |
12 - 1 |
Rodło Trzciano |
10 maja 2008
10.05 - 16:00 |
Sławek Borzechowo |
1 - 0 |
Relax Ryjewo |
11 maja 2008
11.05 - 11:00 |
Kolejka 22 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (125) |
Czarni Przemysław |
3 - 1 |
Sławek Borzechowo |
18 maja 2008
18.05 - 14:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 7 |
Mewa Gniew |
17 maja 2008
17.05 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 3 |
Grom Nowy Staw |
18 maja 2008
18.05 - 13:00 |
Weber Szprudowo |
3 - 0 |
GTS Rusocin |
17 maja 2008
17.05 - 11:00 |
Zieloni Marzęcino |
2 - 1 |
Centrum Pelplin |
18 maja 2008
18.05 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 0 |
LKS Waplewo |
17 maja 2008
17.05 - 17:00 |
Błyskawica Postolin |
3 - 2 |
GKS Gardeja |
17 maja 2008
17.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 21. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (121) |
Błyskawica Postolin |
1 - 1 |
Czarni Przemysław |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
GKS Gardeja |
1 - 4 |
Delta Miłoradz |
21 maja 2008
21.05 - 16:00 |
LKS Waplewo |
2 - 1 |
Zieloni Marzęcino |
21 maja 2008
21.05 - 18:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 0 |
Weber Szprudowo |
21 maja 2008
21.05 - 16:00 |
GTS Rusocin |
3 - 0 |
Rodło Trzciano |
21 maja 2008
21.05 - 17:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 2 |
Relax Ryjewo |
21 maja 2008
21.05 - 17:30 |
Mewa Gniew |
5 - 2 |
Sławek Borzechowo |
21 maja 2008
21.05 - 16:00 |
Kolejka 24 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (128) |
Czarni Przemysław |
1 - 1 |
Mewa Gniew |
25 maja 2008
25.05 - 14:00 |
Sławek Borzechowo |
0 - 2 |
Grom Nowy Staw |
25 maja 2008
25.05 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
4 - 3 |
GTS Rusocin |
24 maja 2008
24.05 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 6 |
Centrum Pelplin |
25 maja 2008
25.05 - 13:00 |
Weber Szprudowo |
2 - 2 |
LKS Waplewo |
24 maja 2008
24.05 - 11:00 |
Zieloni Marzęcino |
3 - 0 |
GKS Gardeja |
25 maja 2008
25.05 - 16:00 |
Na boisku 2-5 (brak dokumentów to?samo?ci ze zdj?ciem) |
Delta Miłoradz |
6 - 3 |
Błyskawica Postolin |
24 maja 2008
24.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (192) |
Delta Miłoradz |
8 - 1 |
Czarni Przemysław |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Błyskawica Postolin |
3 - 1 |
Zieloni Marzęcino |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
GKS Gardeja |
0 - 3 |
Weber Szprudowo |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
brak dok. to?samo?ci, na boisku 5-2 |
LKS Waplewo |
3 - 2 |
Rodło Trzciano |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 1 |
Relax Ryjewo |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
GTS Rusocin |
2 - 3 |
Sławek Borzechowo |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 1 |
Mewa Gniew |
1 czerwca 2008
1.06 - 14:00 |
Kolejka 26 - 8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (281) |
Czarni Przemysław |
0 - 2 |
Grom Nowy Staw |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:00 |
Mewa Gniew |
6 - 1 |
GTS Rusocin |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:00 |
Sławek Borzechowo |
1 - 4 |
Centrum Pelplin |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 0 |
LKS Waplewo |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
3 - 3 |
GKS Gardeja |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:00 |
Weber Szprudowo |
3 - 1 |
Błyskawica Postolin |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:00 |
Zieloni Marzęcino |
0 - 4 |
Delta Miłoradz |
8 czerwca 2008
8.06 - 14:00 |
|