Klasa A - grupa Słupsk III - sezon 2007/2008

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bytovia II Bytów 22 55 17 4 1 70 - 15
2. Urania Udorpie 22 48 14 6 2 60 - 15
3. Granit Koczała 22 41 13 2 7 51 - 28
4. GKS Kołczygłowy 22 39 13 0 9 47 - 31
5. Sokół Wyczechy 22 38 11 5 6 50 - 30
6. Zawisza Borzytuchom 22 36 11 3 8 41 - 37
7. GTS Czarna Dąbrówka 22 35 10 5 7 43 - 36
8. Orkan Gostkowo 22 29 9 2 11 32 - 48
9. Victoria Dąbrówka 22 27 8 3 11 34 - 46
10. Drzewiarz Rzeczenica 22 12 3 3 16 22 - 55
11. Juve Uniechów 22 8 1 5 16 26 - 74
12. Arkonia Pomysk Wielki 22 8 2 2 18 23 - 84
Ostatni komentarz dodał zawiszaborzytuchom 09.07.2008, 23:15:28


Kolejka 1 - 26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (51) 
Zawisza Borzytuchom 0 - 2 Urania Udorpie 26 sierpnia 2007 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 1 - 3 Granit Koczała 26 sierpnia 2007 - 16:00
Bytovia II Bytów 3 - 0 Orkan Gostkowo 26 sierpnia 2007 - 11:00
Sokół Wyczechy 1 - 0 GKS Kołczygłowy 26 sierpnia 2007 - 16:00
Victoria Dąbrówka 1 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 26 sierpnia 2007 - 13:00
Juve Uniechów 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 26 sierpnia 2007 - 14:00
Kolejka 2 - 2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (34) 
Urania Udorpie 3 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 2 września 2007 - 14:00
Drzewiarz Rzeczenica 2 - 2 Juve Uniechów 2 września 2007 - 14:00
GKS Kołczygłowy 2 - 1 Victoria Dąbrówka 2 września 2007 - 15:00
Orkan Gostkowo 0 - 0 Sokół Wyczechy 2 września 2007 - 14:00
Granit Koczała 0 - 1 Bytovia II Bytów 2 września 2007 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 4 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 2 września 2007 - 14:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (15) 
Arkonia Pomysk Wielki 0 - 6 Urania Udorpie 9 września 2007 - 16:00
Bytovia II Bytów 5 - 0 Zawisza Borzytuchom 9 września 2007 - 11:00
Sokół Wyczechy 5 - 0 Granit Koczała 9 września 2007 - 14:00
Victoria Dąbrówka 6 - 2 Orkan Gostkowo 9 września 2007 - 15:00
Juve Uniechów 0 - 2 GKS Kołczygłowy 9 września 2007 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 9 września 2007 - 13:00
Kolejka 4 - 16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (28) 
Urania Udorpie 5 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 16 września 2007 - 14:00
GKS Kołczygłowy 2 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 16 września 2007 - 15:00
Orkan Gostkowo 4 - 4 Juve Uniechów 16 września 2007 - 14:00
Granit Koczała 3 - 0 Victoria Dąbrówka 16 września 2007 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Sokół Wyczechy 16 września 2007 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 1 - 4 Bytovia II Bytów 16 września 2007 - 16:00
Kolejka 5 - 23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (39) 
Bytovia II Bytów 1 - 1 Urania Udorpie 23 września 2007 - 11:00
Sokół Wyczechy 8 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 11 listopada 2007 - 13:00
Victoria Dąbrówka 1 - 3 Zawisza Borzytuchom 23 września 2007 - 15:00
Juve Uniechów 0 - 3 Granit Koczała 23 września 2007 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 0 Orkan Gostkowo 23 września 2007 - 13:00
vo,naruszenie nietykalno?ci s?dziego,na boisku 2:1
Drzewiarz Rzeczenica 1 - 2 GKS Kołczygłowy 23 września 2007 - 14:00
Kolejka 6 - 30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (36) 
Urania Udorpie 1 - 0 GKS Kołczygłowy 30 września 2007 - 14:00
Orkan Gostkowo 4 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 11 listopada 2007 - 12:00
Granit Koczała 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 11 listopada 2007 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 5 - 2 Juve Uniechów 30 września 2007 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 0 - 2 Victoria Dąbrówka 30 września 2007 - 16:00
Bytovia II Bytów 2 - 2 Sokół Wyczechy 30 września 2007 - 11:00
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
Sokół Wyczechy 0 - 6 Urania Udorpie 7 października 2007 - 14:00
Victoria Dąbrówka 0 - 4 Bytovia II Bytów 7 października 2007 - 13:00
Juve Uniechów 2 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 7 października 2007 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 2 Zawisza Borzytuchom 7 października 2007 - 13:00
Drzewiarz Rzeczenica 1 - 2 Granit Koczała 7 października 2007 - 14:00
GKS Kołczygłowy 2 - 0 Orkan Gostkowo 7 października 2007 - 15:00
Kolejka 8 - 14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (42) 
Urania Udorpie 3 - 0 Orkan Gostkowo 14 października 2007 - 14:00
Granit Koczała 2 - 0 GKS Kołczygłowy 14 października 2007 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 14 października 2007 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 0 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 14 października 2007 - 15:00
Bytovia II Bytów 8 - 3 Juve Uniechów 14 października 2007 - 11:00
Sokół Wyczechy 1 - 3 Victoria Dąbrówka 14 października 2007 - 14:00
Kolejka 9 - 21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (53) 
Victoria Dąbrówka 1 - 2 Urania Udorpie 21 października 2007 - 13:00
Juve Uniechów 0 - 3 Sokół Wyczechy 21 października 2007 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Bytovia II Bytów 21 października 2007 - 13:00
Drzewiarz Rzeczenica 5 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 21 października 2007 - 14:00
GKS Kołczygłowy 1 - 2 Zawisza Borzytuchom 21 października 2007 - 14:00
Orkan Gostkowo 0 - 1 Granit Koczała 21 października 2007 - 14:00
Kolejka 10 - 28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (43) 
Urania Udorpie 1 - 1 Granit Koczała 28 października 2007 - 14:00
Zawisza Borzytuchom 1 - 2 Orkan Gostkowo 28 października 2007 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 3 - 5 GKS Kołczygłowy 28 października 2007 - 14:00
Bytovia II Bytów 5 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 28 października 2007 - 11:00
Sokół Wyczechy 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 28 października 2007 - 14:00
Victoria Dąbrówka 4 - 1 Juve Uniechów 28 października 2007 - 15:00
Kolejka 11 - 4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (63) 
Juve Uniechów 2 - 2 Urania Udorpie 4 listopada 2007 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 4 - 0 Victoria Dąbrówka 4 listopada 2007 - 13:00
Drzewiarz Rzeczenica 1 - 3 Sokół Wyczechy 4 listopada 2007 - 14:00
GKS Kołczygłowy 0 - 1 Bytovia II Bytów 4 listopada 2007 - 14:00
Orkan Gostkowo 2 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 4 listopada 2007 - 14:00
Granit Koczała 1 - 3 Zawisza Borzytuchom 4 listopada 2007 - 13:00
Kolejka 12 - 15. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (86) 
Urania Udorpie 0 - 0 Zawisza Borzytuchom 15 czerwca 2008 - 16:00
Granit Koczała 7 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 15 czerwca 2008 - 16:00
Orkan Gostkowo 4 - 3 Bytovia II Bytów 15 czerwca 2008 - 16:00
GKS Kołczygłowy 2 - 0 Sokół Wyczechy 15 czerwca 2008 - 16:00
Drzewiarz Rzeczenica 1 - 1 Victoria Dąbrówka 15 czerwca 2008 - 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Juve Uniechów 15 czerwca 2008 - 16:00
Kolejka 13 - 6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (56) 
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Urania Udorpie 6 kwietnia 2008 - 13:00
Juve Uniechów 1 - 2 Drzewiarz Rzeczenica 6 kwietnia 2008 - 14:00
Victoria Dąbrówka 1 - 5 GKS Kołczygłowy 6 kwietnia 2008 - 14:00
Sokół Wyczechy 4 - 0 Orkan Gostkowo 6 kwietnia 2008 - 14:00
Bytovia II Bytów 4 - 0 Granit Koczała 6 kwietnia 2008 - 11:00
Arkonia Pomysk Wielki 0 - 3 Zawisza Borzytuchom 6 kwietnia 2008 - 15:00
Kolejka 14 - 13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (43) 
Urania Udorpie 5 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 13 kwietnia 2008 - 14:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 4 Bytovia II Bytów 13 kwietnia 2008 - 14:00
Granit Koczała 1 - 3 Sokół Wyczechy 13 kwietnia 2008 - 13:00
Orkan Gostkowo 0 - 3 Victoria Dąbrówka 13 kwietnia 2008 - 14:00
vo,w druzynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
GKS Kołczygłowy 5 - 1 Juve Uniechów 13 kwietnia 2008 - 14:00
Drzewiarz Rzeczenica 0 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 13 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 15 - 20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (35) 
Drzewiarz Rzeczenica 1 - 3 Urania Udorpie 20 kwietnia 2008 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 GKS Kołczygłowy 20 kwietnia 2008 - 13:00
Juve Uniechów 0 - 2 Orkan Gostkowo 20 kwietnia 2008 - 15:00
Victoria Dąbrówka 3 - 1 Granit Koczała 20 kwietnia 2008 - 14:00
Sokół Wyczechy 4 - 1 Zawisza Borzytuchom 20 kwietnia 2008 - 14:00
Bytovia II Bytów 3 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 20 kwietnia 2008 - 11:00
Kolejka 16 - 27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
Urania Udorpie 0 - 0 Bytovia II Bytów 27 kwietnia 2008 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 3 - 6 Sokół Wyczechy 27 kwietnia 2008 - 15:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 2 Victoria Dąbrówka 27 kwietnia 2008 - 14:00
Granit Koczała 9 - 0 Juve Uniechów 27 kwietnia 2008 - 13:00
Orkan Gostkowo 4 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 27 kwietnia 2008 - 14:00
GKS Kołczygłowy 3 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 27 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 17 - 4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (55) 
GKS Kołczygłowy 1 - 3 Urania Udorpie 4 maja 2008 - 14:00
Drzewiarz Rzeczenica 0 - 1 Orkan Gostkowo 4 maja 2008 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 3 Granit Koczała 4 maja 2008 - 16:00
Juve Uniechów 1 - 3 Zawisza Borzytuchom 4 maja 2008 - 15:00
Victoria Dąbrówka 1 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 4 maja 2008 - 14:00
Sokół Wyczechy 2 - 2 Bytovia II Bytów 4 maja 2008 - 12:00
Kolejka 18 - 11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (60) 
Urania Udorpie 3 - 1 Sokół Wyczechy 11 maja 2008 - 14:00
Bytovia II Bytów 1 - 0 Victoria Dąbrówka 11 maja 2008 - 16:00
Arkonia Pomysk Wielki 5 - 0 Juve Uniechów 11 maja 2008 - 15:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 11 maja 2008 - 14:00
Granit Koczała 4 - 1 Drzewiarz Rzeczenica 11 maja 2008 - 13:00
Orkan Gostkowo 1 - 2 GKS Kołczygłowy 11 maja 2008 - 14:00
Kolejka 19 - 18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (50) 
Orkan Gostkowo 0 - 5 Urania Udorpie 18 maja 2008 - 14:00
GKS Kołczygłowy 0 - 3 Granit Koczała 18 maja 2008 - 14:00
Drzewiarz Rzeczenica 2 - 3 Zawisza Borzytuchom 18 maja 2008 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 18 maja 2008 - 13:00
Juve Uniechów 0 - 3 Bytovia II Bytów 18 maja 2008 - 15:00
Victoria Dąbrówka 1 - 0 Sokół Wyczechy 18 maja 2008 - 14:00
Kolejka 20 - 25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
Urania Udorpie 6 - 0 Victoria Dąbrówka 25 maja 2008 - 14:00
Sokół Wyczechy 0 - 0 Juve Uniechów 25 maja 2008 - 14:00
Bytovia II Bytów 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 25 maja 2008 - 11:00
Arkonia Pomysk Wielki 3 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 25 maja 2008 - 15:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 3 GKS Kołczygłowy 25 maja 2008 - 14:00
Granit Koczała 3 - 1 Orkan Gostkowo 25 maja 2008 - 13:00
Kolejka 21 - 1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (46) 
Granit Koczała 1 - 0 Urania Udorpie 1 czerwca 2008 - 14:00
Orkan Gostkowo 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 1 czerwca 2008 - 14:00
GKS Kołczygłowy 9 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 1 czerwca 2008 - 14:00
Drzewiarz Rzeczenica 1 - 5 Bytovia II Bytów 1 czerwca 2008 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Sokół Wyczechy 1 czerwca 2008 - 14:00
Juve Uniechów 4 - 2 Victoria Dąbrówka 1 czerwca 2008 - 14:00
Kolejka 22 - 8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (70) 
Urania Udorpie 2 - 0 Juve Uniechów 8 czerwca 2008 - 13:00
Victoria Dąbrówka 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 8 czerwca 2008 - 13:00
Sokół Wyczechy 3 - 0 Drzewiarz Rzeczenica 8 czerwca 2008 - 13:00
vo, goście nie stawili się na zawody
Bytovia II Bytów 5 - 0 GKS Kołczygłowy 8 czerwca 2008 - 13:00
Arkonia Pomysk Wielki 1 - 3 Orkan Gostkowo 8 czerwca 2008 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Granit Koczała 8 czerwca 2008 - 13:00