Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2007/2008

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 22 61 20 1 1 96 - 16
2. Diament Trzebielino 22 52 17 1 4 60 - 19
3. Stal Jezierzyce 22 37 10 7 5 59 - 58
4. Start Miastko 22 34 10 4 8 35 - 27
5. Unia Korzybie 22 32 10 2 10 44 - 51
6. Garbarnia Kępice 22 30 10 0 12 60 - 53
7. Słupia Kobylnica 22 30 9 3 10 36 - 41
8. Szansa Siemianice 22 28 9 1 12 49 - 56
9. Słupia Kwakowo 22 27 8 3 11 38 - 49
10. Barton Barcino 22 22 6 4 12 30 - 44
11. Bistal Machowino 22 20 6 2 14 37 - 60
12. Inter Świerzenko 22 8 2 2 18 19 - 89
Ostatni komentarz dodał Kempes 11.07.2008, 10:34:28


Kolejka 1 - 26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (70) 
Bistal Machowino 0 - 3 Diament Trzebielino 26 sierpnia 2007 - 14:00
Słupia Kobylnica 2 - 1 Unia Korzybie 26 sierpnia 2007 - 11:00
Inter Świerzenko 0 - 2 Słupia Kwakowo 26 sierpnia 2007 - 15:00
Barton Barcino 2 - 2 Stal Jezierzyce 26 sierpnia 2007 - 14:00
Garbarnia Kępice 2 - 3 Start Miastko 26 sierpnia 2007 - 16:00
Szansa Siemianice 2 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 26 sierpnia 2007 - 14:00
Kolejka 2 - 2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
Diament Trzebielino 2 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 września 2007 - 14:00
Start Miastko 0 - 1 Szansa Siemianice 2 września 2007 - 12:00
Stal Jezierzyce 4 - 2 Garbarnia Kępice 2 września 2007 - 16:00
Słupia Kwakowo 2 - 3 Barton Barcino 2 września 2007 - 15:00
Unia Korzybie 4 - 2 Inter Świerzenko 2 września 2007 - 13:00
Bistal Machowino 1 - 2 Słupia Kobylnica 2 września 2007 - 14:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
Słupia Kobylnica 1 - 3 Diament Trzebielino 9 września 2007 - 13:00
Inter Świerzenko 3 - 1 Bistal Machowino 9 września 2007 - 15:00
Barton Barcino 1 - 2 Unia Korzybie 9 września 2007 - 14:00
Garbarnia Kępice 5 - 1 Słupia Kwakowo 9 września 2007 - 16:00
Szansa Siemianice 2 - 3 Stal Jezierzyce 9 września 2007 - 14:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 0 Start Miastko 8 września 2007 - 17:00
Kolejka 4 - 16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (42) 
Diament Trzebielino 2 - 0 Start Miastko 16 września 2007 - 14:00
Stal Jezierzyce 1 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 16 września 2007 - 16:00
Słupia Kwakowo 0 - 2 Szansa Siemianice 16 września 2007 - 15:00
Unia Korzybie 2 - 4 Garbarnia Kępice 16 września 2007 - 13:00
Bistal Machowino 6 - 1 Barton Barcino 16 września 2007 - 14:00
Słupia Kobylnica 2 - 1 Inter Świerzenko 16 września 2007 - 13:00
Kolejka 5 - 23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
Inter Świerzenko 0 - 1 Diament Trzebielino 23 września 2007 - 15:00
Barton Barcino 1 - 2 Słupia Kobylnica 23 września 2007 - 14:00
Garbarnia Kępice 5 - 1 Bistal Machowino 23 września 2007 - 16:00
Szansa Siemianice 3 - 0 Unia Korzybie 23 września 2007 - 12:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 10 - 0 Słupia Kwakowo 23 września 2007 - 14:00
vo,zdekompletowanie drużyny gości w 65min., na boisku 10:0
Start Miastko 0 - 3 Stal Jezierzyce 23 września 2007 - 12:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2-0
Kolejka 6 - 30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (39) 
Diament Trzebielino 6 - 0 Stal Jezierzyce 30 września 2007 - 14:00
Słupia Kwakowo 2 - 2 Start Miastko 30 września 2007 - 15:00
Unia Korzybie 0 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 30 września 2007 - 13:00
Bistal Machowino 3 - 2 Szansa Siemianice 30 września 2007 - 14:00
Słupia Kobylnica 1 - 0 Garbarnia Kępice 30 września 2007 - 13:00
Inter Świerzenko 0 - 1 Barton Barcino 30 września 2007 - 15:00
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (18) 
Barton Barcino 1 - 1 Diament Trzebielino 7 października 2007 - 14:00
Garbarnia Kępice 4 - 1 Inter Świerzenko 7 października 2007 - 15:00
Szansa Siemianice 1 - 0 Słupia Kobylnica 7 października 2007 - 14:15
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 2 Bistal Machowino 6 października 2007 - 16:00
Start Miastko 5 - 1 Unia Korzybie 7 października 2007 - 12:00
Stal Jezierzyce 3 - 0 Słupia Kwakowo 7 października 2007 - 14:00
Kolejka 8 - 14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (18) 
Diament Trzebielino 3 - 0 Słupia Kwakowo 14 października 2007 - 14:00
Unia Korzybie 4 - 4 Stal Jezierzyce 14 października 2007 - 13:00
Bistal Machowino 1 - 5 Start Miastko 14 października 2007 - 14:00
Słupia Kobylnica 0 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 14 października 2007 - 13:00
Inter Świerzenko 0 - 4 Szansa Siemianice 14 października 2007 - 15:00
Barton Barcino 4 - 8 Garbarnia Kępice 14 października 2007 - 14:00
Kolejka 9 - 21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
Garbarnia Kępice 1 - 3 Diament Trzebielino 21 października 2007 - 14:00
Szansa Siemianice 0 - 3 Barton Barcino 21 października 2007 - 14:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 15 - 0 Inter Świerzenko 21 października 2007 - 14:00
Start Miastko 0 - 0 Słupia Kobylnica 21 października 2007 - 12:00
Stal Jezierzyce 3 - 2 Bistal Machowino 21 października 2007 - 14:00
Słupia Kwakowo 3 - 0 Unia Korzybie 21 października 2007 - 13:00
Kolejka 10 - 28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (20) 
Diament Trzebielino 3 - 0 Unia Korzybie 28 października 2007 - 14:00
Bistal Machowino 1 - 4 Słupia Kwakowo 28 października 2007 - 14:00
Słupia Kobylnica 3 - 4 Stal Jezierzyce 28 października 2007 - 11:00
Inter Świerzenko 0 - 5 Start Miastko 28 października 2007 - 15:00
Barton Barcino 2 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 28 października 2007 - 13:00
Garbarnia Kępice 2 - 3 Szansa Siemianice 28 października 2007 - 14:00
Kolejka 11 - 4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
Szansa Siemianice 0 - 3 Diament Trzebielino 4 listopada 2007 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:0
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 0 Garbarnia Kępice 4 listopada 2007 - 14:00
Start Miastko 1 - 0 Barton Barcino 4 listopada 2007 - 12:00
Stal Jezierzyce 1 - 1 Inter Świerzenko 4 listopada 2007 - 14:00
Słupia Kwakowo 1 - 0 Słupia Kobylnica 4 listopada 2007 - 13:00
Unia Korzybie 2 - 1 Bistal Machowino 4 listopada 2007 - 13:00
Kolejka 12 - 15. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (76) 
Diament Trzebielino 3 - 0 Bistal Machowino 15 czerwca 2008 - 16:00
Unia Korzybie 2 - 4 Słupia Kobylnica 15 czerwca 2008 - 16:00
Słupia Kwakowo 3 - 0 Inter Świerzenko 15 czerwca 2008 - 16:00
Stal Jezierzyce 2 - 1 Barton Barcino 15 czerwca 2008 - 16:00
Start Miastko 0 - 1 Garbarnia Kępice 14 czerwca 2008 - 16:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 8 - 1 Szansa Siemianice 15 czerwca 2008 - 16:00
Kolejka 13 - 6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (25) 
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 0 Diament Trzebielino 6 kwietnia 2008 - 14:00
Szansa Siemianice 0 - 1 Start Miastko 6 kwietnia 2008 - 14:00
Garbarnia Kępice 2 - 4 Stal Jezierzyce 6 kwietnia 2008 - 14:00
Barton Barcino 1 - 1 Słupia Kwakowo 6 kwietnia 2008 - 13:00
Inter Świerzenko 1 - 4 Unia Korzybie 6 kwietnia 2008 - 14:00
Słupia Kobylnica 1 - 1 Bistal Machowino 6 kwietnia 2008 - 13:00
Kolejka 14 - 13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
Diament Trzebielino 1 - 0 Słupia Kobylnica 13 kwietnia 2008 - 15:00
Bistal Machowino 2 - 0 Inter Świerzenko 13 kwietnia 2008 - 14:30
Unia Korzybie 1 - 0 Barton Barcino 13 kwietnia 2008 - 13:00
Słupia Kwakowo 3 - 2 Garbarnia Kępice 13 kwietnia 2008 - 15:00
Stal Jezierzyce 3 - 7 Szansa Siemianice 13 kwietnia 2008 - 14:00
Start Miastko 0 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 13 kwietnia 2008 - 11:00
Kolejka 15 - 20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (34) 
Start Miastko 2 - 1 Diament Trzebielino 20 kwietnia 2008 - 11:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 7 - 0 Stal Jezierzyce 20 kwietnia 2008 - 11:00
Szansa Siemianice 3 - 3 Słupia Kwakowo 20 kwietnia 2008 - 15:00
Garbarnia Kępice 3 - 4 Unia Korzybie 20 kwietnia 2008 - 14:00
Barton Barcino 0 - 1 Bistal Machowino 20 kwietnia 2008 - 13:00
Inter Świerzenko 2 - 1 Słupia Kobylnica 20 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 16 - 27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (29) 
Diament Trzebielino 6 - 2 Inter Świerzenko 27 kwietnia 2008 - 15:00
Słupia Kobylnica 2 - 4 Barton Barcino 27 kwietnia 2008 - 13:00
Bistal Machowino 0 - 2 Garbarnia Kępice 27 kwietnia 2008 - 14:30
Unia Korzybie 3 - 0 Szansa Siemianice 27 kwietnia 2008 - 13:00
Słupia Kwakowo 1 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 27 kwietnia 2008 - 15:00
Stal Jezierzyce 2 - 2 Start Miastko 27 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 17 - 4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (14) 
Stal Jezierzyce 2 - 4 Diament Trzebielino 4 maja 2008 - 11:00
Start Miastko 3 - 0 Słupia Kwakowo 4 maja 2008 - 11:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 1 Unia Korzybie 4 maja 2008 - 11:00
Szansa Siemianice 1 - 2 Bistal Machowino 4 maja 2008 - 15:00
Garbarnia Kępice 2 - 3 Słupia Kobylnica 4 maja 2008 - 14:00
Barton Barcino 2 - 2 Inter Świerzenko 1 maja 2008 - 15:00
Kolejka 18 - 11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (30) 
Diament Trzebielino 1 - 0 Barton Barcino 11 maja 2008 - 15:00
Inter Świerzenko 3 - 6 Garbarnia Kępice 11 maja 2008 - 16:00
Słupia Kobylnica 6 - 2 Szansa Siemianice 11 maja 2008 - 13:00
Bistal Machowino 2 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 10 maja 2008 - 17:00
Unia Korzybie 3 - 0 Start Miastko 11 maja 2008 - 13:00
Słupia Kwakowo 3 - 0 Stal Jezierzyce 11 maja 2008 - 15:00
Kolejka 19 - 18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (22) 
Słupia Kwakowo 0 - 2 Diament Trzebielino 18 maja 2008 - 15:00
Stal Jezierzyce 3 - 3 Unia Korzybie 18 maja 2008 - 14:00
Start Miastko 3 - 1 Bistal Machowino 18 maja 2008 - 11:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 6 - 1 Słupia Kobylnica 18 maja 2008 - 14:00
Szansa Siemianice 9 - 0 Inter Świerzenko 18 maja 2008 - 15:00
Garbarnia Kępice 3 - 0 Barton Barcino 18 maja 2008 - 14:00
Kolejka 20 - 25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (46) 
Diament Trzebielino 3 - 1 Garbarnia Kępice 25 maja 2008 - 15:00
Barton Barcino 2 - 3 Szansa Siemianice 25 maja 2008
Inter Świerzenko 0 - 7 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 25 maja 2008 - 14:00
Słupia Kobylnica 1 - 1 Start Miastko 25 maja 2008 - 13:00
Bistal Machowino 4 - 4 Stal Jezierzyce 25 maja 2008 - 14:30
Unia Korzybie 3 - 1 Słupia Kwakowo 25 maja 2008 - 13:00
Kolejka 21 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (68) 
Unia Korzybie 3 - 2 Diament Trzebielino 1 czerwca 2008 - 14:00
Słupia Kwakowo 7 - 1 Bistal Machowino 1 czerwca 2008 - 14:00
Stal Jezierzyce 4 - 2 Słupia Kobylnica 1 czerwca 2008 - 14:00
Start Miastko 2 - 1 Inter Świerzenko 1 czerwca 2008 - 14:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 0 Barton Barcino 31 maja 2008 - 17:30
Szansa Siemianice 3 - 4 Garbarnia Kępice 1 czerwca 2008 - 14:00
Kolejka 22 - 8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
Diament Trzebielino 7 - 0 Szansa Siemianice 8 czerwca 2008 - 13:00
Garbarnia Kępice 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 8 czerwca 2008 - 13:00
Barton Barcino 1 - 0 Start Miastko 8 czerwca 2008 - 13:00
Inter Świerzenko 0 - 7 Stal Jezierzyce 8 czerwca 2008 - 13:00
Słupia Kobylnica 2 - 1 Słupia Kwakowo 8 czerwca 2008 - 13:00
Bistal Machowino 4 - 1 Unia Korzybie 8 czerwca 2008 - 13:00