Liga Juniorów B - klasa okręgowa Słupsk I - sezon 2006/2007

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Salos Słupsk 24 65 21 2 1 98 - 15
2. Pogoń Lębork 24 53 16 5 3 100 - 25
3. Gryf 95 Słupsk 24 52 16 4 4 95 - 33
4. Żaki 98 Ustka 24 51 16 3 5 102 - 28
5. Jantar Ustka 24 50 16 2 6 74 - 30
6. GTS Czarna Dąbrówka 24 38 11 5 8 74 - 63
7. Jantaria Pobłocie 24 36 12 0 12 70 - 64
8. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 24 32 9 5 10 65 - 69
9. Polonez Bobrowniki 24 25 8 1 15 53 - 95
10. Błękitni Główczyce 24 21 7 0 17 68 - 120
11. Stal Jezierzyce 24 12 3 3 18 45 - 99
12. Karol Pęplino 24 10 2 4 18 28 - 108
13. Leśnik Cewice 24 4 0 4 20 21 - 127
Ostatni komentarz dodał grucha_gryf95 18.07.2007, 20:44:01


Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 3 - 3 Stal Jezierzyce
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 6 Pogoń Lębork
Jantar Ustka 3 - 1 Polonez Bobrowniki
Gryf 95 Słupsk 7 - 0 Karol Pęplino
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Jantaria Pobłocie
Błękitni Główczyce 1 - 9 Salos Słupsk
Pauza: Żaki 98 Ustka,
Kolejka 2 - 2. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żaki 98 Ustka 0 - 0 Salos Słupsk
Jantaria Pobłocie 9 - 2 Błękitni Główczyce
Karol Pęplino 1 - 4 GTS Czarna Dąbrówka
Polonez Bobrowniki 1 - 3 Gryf 95 Słupsk
Pogoń Lębork 1 - 2 Jantar Ustka
Stal Jezierzyce 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza: Leśnik Cewice,
Kolejka 3 - 9. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice 1 - 9 Żaki 98 Ustka
Jantar Ustka 9 - 0 Stal Jezierzyce
Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Pogoń Lębork 20 września 2006
GTS Czarna Dąbrówka 6 - 0 Polonez Bobrowniki
Błękitni Główczyce 4 - 2 Karol Pęplino
Salos Słupsk 5 - 1 Jantaria Pobłocie
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie,
Kolejka 4 - 16. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żaki 98 Ustka 3 - 0 Jantaria Pobłocie
vo
Karol Pęplino 0 - 4 Salos Słupsk 13 września 2006
Polonez Bobrowniki 4 - 3 Błękitni Główczyce
Pogoń Lębork 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
Stal Jezierzyce 0 - 4 Gryf 95 Słupsk
Leśnik Cewice 3 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 5 - 23. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 1 Żaki 98 Ustka
Jantar Ustka 5 - 0 Leśnik Cewice
GTS Czarna Dąbrówka 5 - 0 Stal Jezierzyce
Błękitni Główczyce 0 - 7 Pogoń Lębork
Salos Słupsk 2 - 1 Polonez Bobrowniki
Jantaria Pobłocie 8 - 0 Karol Pęplino
Pauza: Gryf 95 Słupsk,
Kolejka 6 - 30. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żaki 98 Ustka 10 - 0 Karol Pęplino
Polonez Bobrowniki 8 - 0 Jantaria Pobłocie
Pogoń Lębork 0 - 3 Salos Słupsk
Stal Jezierzyce 4 - 6 Błękitni Główczyce
Leśnik Cewice 0 - 7 Gryf 95 Słupsk
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 4 Jantar Ustka
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 7 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 0 - 1 Żaki 98 Ustka
Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
GTS Czarna Dąbrówka 4 - 1 Leśnik Cewice
Salos Słupsk 3 - 2 Stal Jezierzyce
Jantaria Pobłocie 2 - 5 Pogoń Lębork
Karol Pęplino 1 - 4 Polonez Bobrowniki
Pauza: Błękitni Główczyce,
Kolejka 8 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żaki 98 Ustka 8 - 0 Polonez Bobrowniki
Pogoń Lębork 3 - 0 Karol Pęplino
vo - zespó? gości nie stawi? się na zawody
Stal Jezierzyce 2 - 11 Jantaria Pobłocie
Leśnik Cewice 3 - 10 Błękitni Główczyce
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
Jantar Ustka 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
Pauza: Salos Słupsk,
Kolejka 9 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Żaki 98 Ustka
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Jantar Ustka
Błękitni Główczyce 0 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Salos Słupsk 7 - 0 Leśnik Cewice
Karol Pęplino 2 - 1 Stal Jezierzyce
Polonez Bobrowniki 0 - 5 Pogoń Lębork
Pauza: Jantaria Pobłocie,
Kolejka 10 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żaki 98 Ustka 3 - 1 Pogoń Lębork
Stal Jezierzyce 0 - 4 Polonez Bobrowniki
Leśnik Cewice 0 - 3 Jantaria Pobłocie
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 4 Salos Słupsk
Jantar Ustka 5 - 0 Błękitni Główczyce
Gryf 95 Słupsk 6 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
Pauza: Karol Pęplino,
Kolejka 11 - 4. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Żaki 98 Ustka
Błękitni Główczyce 2 - 6 Gryf 95 Słupsk
Salos Słupsk 4 - 0 Jantar Ustka
Jantaria Pobłocie 2 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Karol Pęplino 3 - 3 Leśnik Cewice
Pogoń Lębork 4 - 0 Stal Jezierzyce
Pauza: Polonez Bobrowniki,
Kolejka 12 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żaki 98 Ustka 14 - 0 Stal Jezierzyce
Leśnik Cewice 0 - 3 Polonez Bobrowniki
vo - zespó? gospodarzy przyst?pi? do zawodów w niekompletnym sk?adzie
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 11 - 0 Karol Pęplino
Jantar Ustka 4 - 0 Jantaria Pobłocie
Gryf 95 Słupsk 0 - 4 Salos Słupsk
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Błękitni Główczyce
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 13 - 18. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Główczyce 4 - 8 Żaki 98 Ustka
Salos Słupsk 9 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
Jantaria Pobłocie 4 - 8 Gryf 95 Słupsk
Karol Pęplino 0 - 5 Jantar Ustka
Polonez Bobrowniki 0 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
vo
Pogoń Lębork 8 - 0 Leśnik Cewice
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 14 - 24. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (1) 
Stal Jezierzyce 9 - 0 Leśnik Cewice
Pogoń Lębork 5 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Polonez Bobrowniki 2 - 3 Jantar Ustka
Karol Pęplino 0 - 6 Gryf 95 Słupsk
Jantaria Pobłocie 4 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
Salos Słupsk 14 - 0 Błękitni Główczyce
Pauza: Żaki 98 Ustka,
Kolejka 15 - 31. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
Salos Słupsk 1 - 0 Żaki 98 Ustka
Błękitni Główczyce 0 - 2 Jantaria Pobłocie
GTS Czarna Dąbrówka 5 - 0 Karol Pęplino
Gryf 95 Słupsk 7 - 0 Polonez Bobrowniki
Jantar Ustka 2 - 2 Pogoń Lębork
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 4 Stal Jezierzyce
Pauza: Leśnik Cewice,
Kolejka 16 - 10. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (1) 
Żaki 98 Ustka 3 - 0 Leśnik Cewice
vo
Stal Jezierzyce 2 - 3 Jantar Ustka
Pogoń Lębork 3 - 3 Gryf 95 Słupsk
Polonez Bobrowniki 12 - 6 GTS Czarna Dąbrówka
Karol Pęplino 2 - 8 Błękitni Główczyce
Jantaria Pobłocie 1 - 4 Salos Słupsk
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie,
Kolejka 17 - 14. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantaria Pobłocie 2 - 5 Żaki 98 Ustka
Salos Słupsk 2 - 1 Karol Pęplino
Błękitni Główczyce 5 - 0 Polonez Bobrowniki
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 5 Pogoń Lębork
Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Stal Jezierzyce
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 8 - 2 Leśnik Cewice
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 18 - 21. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (2) 
Żaki 98 Ustka 7 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Leśnik Cewice 0 - 8 Jantar Ustka 16 maja 2007
Stal Jezierzyce 3 - 6 GTS Czarna Dąbrówka
Pogoń Lębork 4 - 0 Błękitni Główczyce
Polonez Bobrowniki 3 - 5 Salos Słupsk
Karol Pęplino 0 - 1 Jantaria Pobłocie
Pauza: Gryf 95 Słupsk,
Kolejka 19 - 28. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (4) 
Karol Pęplino 3 - 3 Żaki 98 Ustka 16 maja 2007
Jantaria Pobłocie 7 - 0 Polonez Bobrowniki
vo - zdekompletowanie drużyny przed up?ywem regulaminowego czasu gry
Salos Słupsk 1 - 1 Pogoń Lębork
Błękitni Główczyce 5 - 4 Stal Jezierzyce
Gryf 95 Słupsk 12 - 0 Leśnik Cewice 6 czerwca 2007
Jantar Ustka 5 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 20 - 2. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (1) 
Żaki 98 Ustka 3 - 0 Jantar Ustka
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 4 Gryf 95 Słupsk
Leśnik Cewice 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
Stal Jezierzyce 0 - 3 Salos Słupsk
vo
Pogoń Lębork 5 - 0 Jantaria Pobłocie
Polonez Bobrowniki 2 - 2 Karol Pęplino
Pauza: Błękitni Główczyce,
Kolejka 21 - 5. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (2) 
Polonez Bobrowniki 1 - 6 Żaki 98 Ustka
Karol Pęplino 1 - 3 Pogoń Lębork
Jantaria Pobłocie 3 - 1 Stal Jezierzyce
Błękitni Główczyce 9 - 1 Leśnik Cewice
GTS Czarna Dąbrówka 7 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Jantar Ustka
Pauza: Salos Słupsk,
Kolejka 22 - 12. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żaki 98 Ustka 3 - 4 Gryf 95 Słupsk
Jantar Ustka 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 6 - 1 Błękitni Główczyce
Leśnik Cewice 1 - 7 Salos Słupsk
Stal Jezierzyce 3 - 0 Karol Pęplino
Pogoń Lębork 16 - 0 Polonez Bobrowniki
Pauza: Jantaria Pobłocie,
Kolejka 23 - 19. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Lębork 3 - 2 Żaki 98 Ustka 24 maja 2005
Polonez Bobrowniki 0 - 3 Stal Jezierzyce
Jantaria Pobłocie 6 - 0 Leśnik Cewice
Salos Słupsk 1 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 17 maja 2007
Błękitni Główczyce 2 - 4 Jantar Ustka
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 2 Gryf 95 Słupsk
Pauza: Karol Pęplino,
Kolejka 24 - 26. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
Żaki 98 Ustka 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
Gryf 95 Słupsk 5 - 2 Błękitni Główczyce 23 maja 2007
Jantar Ustka 1 - 2 Salos Słupsk
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 0 Jantaria Pobłocie
vo - nie wstawienie się drużyny do zawodów z w?asnej winy
Leśnik Cewice 1 - 3 Karol Pęplino
Stal Jezierzyce 1 - 4 Pogoń Lębork
Pauza: Polonez Bobrowniki,
Kolejka 25 - 2. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (1) 
Stal Jezierzyce 1 - 1 Żaki 98 Ustka
Polonez Bobrowniki 4 - 0 Leśnik Cewice
Karol Pęplino 4 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 30 maja 2007
Jantaria Pobłocie 1 - 0 Jantar Ustka
Salos Słupsk 4 - 0 Gryf 95 Słupsk 30 maja 2007
Błękitni Główczyce 2 - 11 GTS Czarna Dąbrówka
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 26 - 9. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
Żaki 98 Ustka 5 - 1 Błękitni Główczyce
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Salos Słupsk
Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Jantaria Pobłocie
vo - nie wstawienie się drużyny do zawodów z w?asnej winy
Jantar Ustka 6 - 3 Karol Pęplino
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 3 Polonez Bobrowniki 6 czerwca 2007
Leśnik Cewice 0 - 8 Pogoń Lębork
Pauza: Stal Jezierzyce, .