Kolejka 1 - 25. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Przylesie Sopot |
6 - 3 |
Champion II Gdańsk |
|
Jantar Sopot |
6 - 0 |
Kozak Gdańsk |
|
Kamionka Sopot |
5 - 1 |
KKS Koleczkowo |
|
Torpedo Sopot |
0 - 3 |
Chrysler Gdańsk |
|
vo |
Pidrina Gdynia |
3 - 0 |
Olivia Gdańsk |
|
vo |
Królewski Gdańsk |
2 - 2 |
Morena Gdańsk |
|
Kolejka 2 - 1. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion II Gdańsk |
2 - 3 |
Morena Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
1 - 3 |
Królewski Gdańsk |
9 października 2002
9.10 |
Chrysler Gdańsk |
0 - 4 |
Pidrina Gdynia |
|
KKS Koleczkowo |
0 - 3 |
Torpedo Sopot |
|
vo, na boisku 4-4 |
Kozak Gdańsk |
1 - 6 |
Kamionka Sopot |
|
Przylesie Sopot |
2 - 5 |
Jantar Sopot |
|
Kolejka 3 - 8. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Sopot |
3 - 1 |
Champion II Gdańsk |
|
Kamionka Sopot |
0 - 3 |
Przylesie Sopot |
|
Torpedo Sopot |
5 - 0 |
Kozak Gdańsk |
|
Pidrina Gdynia |
3 - 0 |
KKS Koleczkowo |
|
Królewski Gdańsk |
3 - 2 |
Chrysler Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
2 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Kolejka 4 - 15. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion II Gdańsk |
4 - 0 |
Olivia Gdańsk |
|
Chrysler Gdańsk |
3 - 3 |
Morena Gdańsk |
|
KKS Koleczkowo |
0 - 3 |
Królewski Gdańsk |
|
vo, na boisku 1-3 |
Kozak Gdańsk |
2 - 4 |
Pidrina Gdynia |
|
Przylesie Sopot |
2 - 6 |
Torpedo Sopot |
9 października 2002
9.10 |
Jantar Sopot |
1 - 2 |
Kamionka Sopot |
|
Kolejka 5 - 22. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kamionka Sopot |
3 - 1 |
Champion II Gdańsk |
|
Torpedo Sopot |
0 - 4 |
Jantar Sopot |
|
Pidrina Gdynia |
2 - 0 |
Przylesie Sopot |
|
Królewski Gdańsk |
4 - 0 |
Kozak Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
3 - 1 |
KKS Koleczkowo |
|
Olivia Gdańsk |
3 - 4 |
Chrysler Gdańsk |
|
Kolejka 6 - 29. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion II Gdańsk |
2 - 3 |
Chrysler Gdańsk |
|
KKS Koleczkowo |
4 - 0 |
Olivia Gdańsk |
|
Kozak Gdańsk |
3 - 2 |
Morena Gdańsk |
|
Przylesie Sopot |
2 - 5 |
Królewski Gdańsk |
|
Jantar Sopot |
1 - 3 |
Pidrina Gdynia |
|
Kamionka Sopot |
1 - 2 |
Torpedo Sopot |
|
Kolejka 7 - 6. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Torpedo Sopot |
5 - 1 |
Champion II Gdańsk |
|
Pidrina Gdynia |
2 - 0 |
Kamionka Sopot |
|
Królewski Gdańsk |
2 - 0 |
Jantar Sopot |
|
Morena Gdańsk |
4 - 4 |
Przylesie Sopot |
|
Olivia Gdańsk |
1 - 3 |
Kozak Gdańsk |
|
Chrysler Gdańsk |
5 - 2 |
KKS Koleczkowo |
|
Kolejka 8 - 13. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion II Gdańsk |
1 - 1 |
KKS Koleczkowo |
|
Kozak Gdańsk |
1 - 6 |
Chrysler Gdańsk |
|
Przylesie Sopot |
5 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Jantar Sopot |
5 - 1 |
Morena Gdańsk |
|
Kamionka Sopot |
1 - 2 |
Królewski Gdańsk |
|
Torpedo Sopot |
0 - 3 |
Pidrina Gdynia |
|
Kolejka 9 - 20. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pidrina Gdynia |
6 - 0 |
Champion II Gdańsk |
|
Królewski Gdańsk |
6 - 0 |
Torpedo Sopot |
|
Morena Gdańsk |
5 - 1 |
Kamionka Sopot |
|
Olivia Gdańsk |
0 - 2 |
Jantar Sopot |
|
Chrysler Gdańsk |
5 - 5 |
Przylesie Sopot |
|
KKS Koleczkowo |
7 - 3 |
Kozak Gdańsk |
|
Kolejka 10 - 27. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion II Gdańsk |
4 - 4 |
Kozak Gdańsk |
|
Przylesie Sopot |
0 - 1 |
KKS Koleczkowo |
|
Jantar Sopot |
2 - 4 |
Chrysler Gdańsk |
|
Kamionka Sopot |
1 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Torpedo Sopot |
2 - 2 |
Morena Gdańsk |
|
Pidrina Gdynia |
1 - 5 |
Królewski Gdańsk |
|
Kolejka 11 - 3. listopada 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Królewski Gdańsk |
3 - 1 |
Champion II Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
0 - 3 |
Pidrina Gdynia |
|
Olivia Gdańsk |
3 - 5 |
Torpedo Sopot |
|
Chrysler Gdańsk |
3 - 0 |
Kamionka Sopot |
|
vo, goście nie przyjechali |
KKS Koleczkowo |
3 - 8 |
Jantar Sopot |
|
Kozak Gdańsk |
3 - 3 |
Przylesie Sopot |
|
Kolejka 12 - 23. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion II Gdańsk |
1 - 3 |
Przylesie Sopot |
|
Kozak Gdańsk |
0 - 3 |
Jantar Sopot |
|
KKS Koleczkowo |
0 - 1 |
Kamionka Sopot |
|
Chrysler Gdańsk |
6 - 5 |
Torpedo Sopot |
|
Olivia Gdańsk |
4 - 0 |
Pidrina Gdynia |
|
Morena Gdańsk |
1 - 10 |
Królewski Gdańsk |
|
Kolejka 13 - 30. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
3 - 2 |
Champion II Gdańsk |
|
Królewski Gdańsk |
4 - 1 |
Olivia Gdańsk |
|
Pidrina Gdynia |
3 - 2 |
Chrysler Gdańsk |
|
Torpedo Sopot |
5 - 1 |
KKS Koleczkowo |
|
Kamionka Sopot |
5 - 2 |
Kozak Gdańsk |
|
Jantar Sopot |
1 - 4 |
Przylesie Sopot |
|
Kolejka 14 - 6. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion II Gdańsk |
1 - 3 |
Jantar Sopot |
|
Przylesie Sopot |
3 - 0 |
Kamionka Sopot |
|
Kozak Gdańsk |
2 - 3 |
Torpedo Sopot |
|
KKS Koleczkowo |
0 - 3 |
Pidrina Gdynia |
|
Chrysler Gdańsk |
3 - 4 |
Królewski Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
8 - 1 |
Morena Gdańsk |
|
Kolejka 15 - 7. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olivia Gdańsk |
13 - 1 |
Champion II Gdańsk |
|
Morena Gdańsk |
0 - 1 |
Chrysler Gdańsk |
|
Królewski Gdańsk |
7 - 0 |
KKS Koleczkowo |
|
Pidrina Gdynia |
3 - 1 |
Kozak Gdańsk |
|
Torpedo Sopot |
1 - 2 |
Przylesie Sopot |
|
Kamionka Sopot |
2 - 5 |
Jantar Sopot |
|
Kolejka 16 - 27. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion II Gdańsk |
1 - 3 |
Kamionka Sopot |
|
Jantar Sopot |
1 - 3 |
Torpedo Sopot |
|
Przylesie Sopot |
4 - 4 |
Pidrina Gdynia |
|
Kozak Gdańsk |
1 - 12 |
Królewski Gdańsk |
|
KKS Koleczkowo |
1 - 0 |
Morena Gdańsk |
|
Chrysler Gdańsk |
1 - 3 |
Olivia Gdańsk |
|
Kolejka 17 - 4. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chrysler Gdańsk |
2 - 2 |
Champion II Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
1 - 0 |
KKS Koleczkowo |
|
Morena Gdańsk |
1 - 1 |
Kozak Gdańsk |
|
Królewski Gdańsk |
0 - 3 |
Przylesie Sopot |
|
Pidrina Gdynia |
3 - 1 |
Jantar Sopot |
|
Torpedo Sopot |
2 - 3 |
Kamionka Sopot |
|
Kolejka 18 - 11. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion II Gdańsk |
1 - 6 |
Torpedo Sopot |
|
Kamionka Sopot |
1 - 2 |
Pidrina Gdynia |
|
Jantar Sopot |
2 - 6 |
Królewski Gdańsk |
|
Przylesie Sopot |
6 - 2 |
Morena Gdańsk |
|
Kozak Gdańsk |
1 - 8 |
Olivia Gdańsk |
|
KKS Koleczkowo |
2 - 3 |
Chrysler Gdańsk |
|
Kolejka 19 - 18. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KKS Koleczkowo |
5 - 1 |
Champion II Gdańsk |
|
Chrysler Gdańsk |
4 - 1 |
Kozak Gdańsk |
|
Olivia Gdańsk |
4 - 0 |
Przylesie Sopot |
|
Morena Gdańsk |
2 - 6 |
Jantar Sopot |
|
Królewski Gdańsk |
1 - 0 |
Kamionka Sopot |
|
Pidrina Gdynia |
2 - 0 |
Torpedo Sopot |
|
Kolejka 20 - 25. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion II Gdańsk |
1 - 7 |
Pidrina Gdynia |
|
Torpedo Sopot |
2 - 4 |
Królewski Gdańsk |
|
Kamionka Sopot |
8 - 0 |
Morena Gdańsk |
|
Jantar Sopot |
3 - 1 |
Olivia Gdańsk |
|
Przylesie Sopot |
1 - 1 |
Chrysler Gdańsk |
|
Kozak Gdańsk |
0 - 3 |
KKS Koleczkowo |
|
vo |
Kolejka 21 - 1. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kozak Gdańsk |
0 - 3 |
Champion II Gdańsk |
|
vo |
KKS Koleczkowo |
0 - 5 |
Przylesie Sopot |
|
Chrysler Gdańsk |
0 - 1 |
Jantar Sopot |
|
Olivia Gdańsk |
2 - 2 |
Kamionka Sopot |
|
Morena Gdańsk |
1 - 9 |
Torpedo Sopot |
|
Królewski Gdańsk |
4 - 0 |
Pidrina Gdynia |
|
Kolejka 22 - 8. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion II Gdańsk |
4 - 3 |
Królewski Gdańsk |
|
Pidrina Gdynia |
4 - 5 |
Morena Gdańsk |
|
Torpedo Sopot |
3 - 2 |
Olivia Gdańsk |
|
Kamionka Sopot |
4 - 1 |
Chrysler Gdańsk |
|
Jantar Sopot |
8 - 0 |
KKS Koleczkowo |
|
Przylesie Sopot |
8 - 2 |
Kozak Gdańsk |
|
|