Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Santana Wielki Klincz |
3 - 3 |
Victoria Kaliska |
|
Wda Czarna Woda |
3 - 1 |
Sokół Zblewo |
|
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
|
Tęcza Brusy |
3 - 0 |
Agra Ostrowite |
|
vo |
Kasztelania Garczyn |
3 - 2 |
Atlas Goręczyno |
|
Pomorzanka Skórcz |
3 - 0 |
Gwiazda Karsin |
|
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Kaliska |
1 - 0 |
Gwiazda Karsin |
|
Atlas Goręczyno |
0 - 4 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Agra Ostrowite |
1 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
|
Słupia Sulęczyno |
0 - 6 |
Tęcza Brusy |
|
Sokół Zblewo |
2 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Santana Wielki Klincz |
5 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
Kolejka 3 - 7/8. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Czarna Woda |
1 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
|
Tęcza Brusy |
1 - 1 |
Sokół Zblewo |
|
Kasztelania Garczyn |
3 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
Pomorzanka Skórcz |
0 - 2 |
Agra Ostrowite |
|
Gwiazda Karsin |
3 - 3 |
Atlas Goręczyno |
|
Kolejka 4 - 14/15. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Kaliska |
3 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
Agra Ostrowite |
2 - 0 |
Gwiazda Karsin |
|
Słupia Sulęczyno |
1 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Sokół Zblewo |
5 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
|
Santana Wielki Klincz |
1 - 3 |
Tęcza Brusy |
|
Wda Czarna Woda |
1 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Kolejka 5 - 21/22. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
Tęcza Brusy |
2 - 2 |
Wda Czarna Woda |
|
Kasztelania Garczyn |
3 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
|
Pomorzanka Skórcz |
1 - 3 |
Sokół Zblewo |
|
Gwiazda Karsin |
1 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
|
Atlas Goręczyno |
3 - 1 |
Agra Ostrowite |
|
Kolejka 6 - 28/29. września 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Kaliska |
2 - 0 |
Agra Ostrowite |
|
Słupia Sulęczyno |
2 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
Sokół Zblewo |
4 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
Santana Wielki Klincz |
0 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Wda Czarna Woda |
1 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
|
Chojniczanka II Chojnice |
3 - 2 |
Tęcza Brusy |
|
Kolejka 7 - 5/6. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Brusy |
3 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Kasztelania Garczyn |
4 - 4 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Pomorzanka Skórcz |
2 - 1 |
Wda Czarna Woda |
|
Gwiazda Karsin |
0 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Atlas Goręczyno |
2 - 1 |
Sokół Zblewo |
|
Agra Ostrowite |
1 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
|
Kolejka 8 - 12/13. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Kaliska |
4 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
Sokół Zblewo |
2 - 3 |
Agra Ostrowite |
|
Santana Wielki Klincz |
3 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
Wda Czarna Woda |
4 - 2 |
Gwiazda Karsin |
|
Chojniczanka II Chojnice |
5 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Tęcza Brusy |
1 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
|
Kolejka 9 - 19/20. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
2 - 2 |
Victoria Kaliska |
|
Pomorzanka Skórcz |
1 - 0 |
Tęcza Brusy |
|
Gwiazda Karsin |
1 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Atlas Goręczyno |
0 - 2 |
Wda Czarna Woda |
|
Agra Ostrowite |
5 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
|
Słupia Sulęczyno |
2 - 3 |
Sokół Zblewo |
|
Kolejka 10 - 26/27. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Kaliska |
1 - 2 |
Sokół Zblewo |
|
Santana Wielki Klincz |
2 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
Wda Czarna Woda |
2 - 2 |
Agra Ostrowite |
|
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
Tęcza Brusy |
3 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
Kasztelania Garczyn |
8 - 3 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanka Skórcz |
0 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Gwiazda Karsin |
7 - 4 |
Kasztelania Garczyn |
|
Atlas Goręczyno |
1 - 6 |
Tęcza Brusy |
|
Agra Ostrowite |
2 - 4 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Słupia Sulęczyno |
4 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
Sokół Zblewo |
1 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
|
Kolejka 12 - 22/23. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Kaliska |
0 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Sokół Zblewo |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
Słupia Sulęczyno |
1 - 4 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Agra Ostrowite |
1 - 2 |
Tęcza Brusy |
|
Atlas Goręczyno |
3 - 3 |
Kasztelania Garczyn |
|
Gwiazda Karsin |
1 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Kolejka 13 - 29/30. marca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gwiazda Karsin |
1 - 3 |
Victoria Kaliska |
|
Pomorzanka Skórcz |
2 - 0 |
Atlas Goręczyno |
|
Kasztelania Garczyn |
1 - 4 |
Agra Ostrowite |
|
Tęcza Brusy |
3 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
Chojniczanka II Chojnice |
3 - 1 |
Sokół Zblewo |
|
Wda Czarna Woda |
2 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
|
Kolejka 14 - 5/6. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Kaliska |
3 - 1 |
Wda Czarna Woda |
|
Santana Wielki Klincz |
1 - 4 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Sokół Zblewo |
0 - 1 |
Tęcza Brusy |
|
Słupia Sulęczyno |
2 - 3 |
Kasztelania Garczyn |
|
Agra Ostrowite |
4 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Atlas Goręczyno |
1 - 4 |
Gwiazda Karsin |
|
Kolejka 15 - 7. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Atlas Goręczyno |
0 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
Gwiazda Karsin |
1 - 3 |
Agra Ostrowite |
|
Pomorzanka Skórcz |
3 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
1 maja 2003
1.05 |
Kasztelania Garczyn |
2 - 1 |
Sokół Zblewo |
|
Tęcza Brusy |
2 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 1 |
Wda Czarna Woda |
|
Kolejka 16 - 26/27. kwietnia 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Kaliska |
2 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Wda Czarna Woda |
2 - 2 |
Tęcza Brusy |
|
Santana Wielki Klincz |
3 - 2 |
Kasztelania Garczyn |
|
Sokół Zblewo |
3 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Słupia Sulęczyno |
2 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
Agra Ostrowite |
3 - 2 |
Atlas Goręczyno |
|
Kolejka 17 - 4. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Agra Ostrowite |
1 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
Atlas Goręczyno |
2 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
|
Gwiazda Karsin |
1 - 1 |
Sokół Zblewo |
|
Pomorzanka Skórcz |
0 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Kasztelania Garczyn |
1 - 3 |
Wda Czarna Woda |
|
Tęcza Brusy |
2 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Kolejka 18 - 10/11. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Kaliska |
2 - 4 |
Tęcza Brusy |
|
Chojniczanka II Chojnice |
4 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
|
Wda Czarna Woda |
0 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Santana Wielki Klincz |
2 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
Sokół Zblewo |
6 - 2 |
Atlas Goręczyno |
|
Słupia Sulęczyno |
1 - 0 |
Agra Ostrowite |
|
Kolejka 19 - 17/18. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Sulęczyno |
0 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Agra Ostrowite |
4 - 0 |
Sokół Zblewo |
|
Atlas Goręczyno |
2 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
|
Gwiazda Karsin |
0 - 3 |
Wda Czarna Woda |
|
Pomorzanka Skórcz |
4 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Kasztelania Garczyn |
2 - 1 |
Tęcza Brusy |
|
Kolejka 20 - 24/25. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Kaliska |
6 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
|
Tęcza Brusy |
3 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 1 |
Gwiazda Karsin |
|
Wda Czarna Woda |
1 - 0 |
Atlas Goręczyno |
|
Santana Wielki Klincz |
0 - 4 |
Agra Ostrowite |
|
Sokół Zblewo |
4 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
Kolejka 21 - 1. czerwca 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Zblewo |
0 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Słupia Sulęczyno |
2 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
|
Agra Ostrowite |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
Atlas Goręczyno |
1 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Gwiazda Karsin |
3 - 9 |
Tęcza Brusy |
|
Pomorzanka Skórcz |
3 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
|
Kolejka 22 - 8. maja 2003 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Kaliska |
5 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
|
Kasztelania Garczyn |
3 - 0 |
Gwiazda Karsin |
|
Tęcza Brusy |
3 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 4 |
Agra Ostrowite |
|
Wda Czarna Woda |
1 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
|
Santana Wielki Klincz |
3 - 2 |
Sokół Zblewo |
|
|