Klasa A - grupa Gdańsk IV - sezon 2003/2004

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Korzeniewo 20 45 14 3 3 53 - 25
2. Olimpia II Sztum 20 43 13 4 3 53 - 20
3. Sokół Mareza 20 36 11 3 6 58 - 36
4. Błękitni Stare Pole 20 34 10 4 6 51 - 32
5. Bałtyk Sztutowo 20 28 7 7 6 31 - 36
6. Centrum Pelplin 20 28 9 1 10 32 - 39
7. GKS Gardeja 20 25 7 4 9 35 - 40
8. Grom Nowy Staw 20 25 7 4 9 34 - 44
9. Delta Miłoradz 20 24 6 6 8 39 - 36
10. Tęcza Siwiałka 20 12 3 3 14 15 - 54
11. Jurand Lasowice 20 9 2 3 15 14 - 53


Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Korzeniewo 2 - 0 Sokół Mareza
Delta Miłoradz 1 - 2 Błękitni Stare Pole
Olimpia II Sztum 4 - 0 Bałtyk Sztutowo
Centrum Pelplin 5 - 1 GKS Gardeja
Grom Nowy Staw 1 - 0 Jurand Lasowice
Pauza: Tęcza Siwiałka,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Siwiałka 0 - 0 Jurand Lasowice
GKS Gardeja 3 - 1 Grom Nowy Staw
Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Centrum Pelplin
Błękitni Stare Pole 2 - 0 Olimpia II Sztum
Sokół Mareza 3 - 2 Delta Miłoradz
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Korzeniewo 6 - 0 Tęcza Siwiałka
Olimpia II Sztum 1 - 3 Sokół Mareza
Centrum Pelplin 2 - 0 Błękitni Stare Pole
Grom Nowy Staw 1 - 1 Bałtyk Sztutowo
Jurand Lasowice 0 - 0 GKS Gardeja
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Siwiałka 1 - 2 GKS Gardeja
Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Jurand Lasowice
Błękitni Stare Pole 4 - 0 Grom Nowy Staw
Sokół Mareza 0 - 1 Centrum Pelplin
Wisła Korzeniewo 1 - 0 Delta Miłoradz
Pauza: Olimpia II Sztum,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
Delta Miłoradz 3 - 1 Tęcza Siwiałka
Olimpia II Sztum 2 - 0 Wisła Korzeniewo
Grom Nowy Staw 2 - 4 Sokół Mareza
Jurand Lasowice 3 - 4 Błękitni Stare Pole
GKS Gardeja 0 - 1 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Siwiałka 1 - 1 Bałtyk Sztutowo
Błękitni Stare Pole 0 - 1 GKS Gardeja
Sokół Mareza 2 - 3 Jurand Lasowice
Wisła Korzeniewo 6 - 3 Centrum Pelplin
Delta Miłoradz 2 - 2 Olimpia II Sztum
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia II Sztum 7 - 2 Tęcza Siwiałka
Centrum Pelplin 3 - 1 Delta Miłoradz
Grom Nowy Staw 2 - 1 Wisła Korzeniewo
GKS Gardeja 4 - 2 Sokół Mareza
Bałtyk Sztutowo 1 - 1 Błękitni Stare Pole
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Siwiałka 0 - 3 Błękitni Stare Pole
vo (na boisku1-2)
Sokół Mareza 1 - 1 Bałtyk Sztutowo
Wisła Korzeniewo 4 - 0 Jurand Lasowice
Delta Miłoradz 2 - 2 Grom Nowy Staw
Olimpia II Sztum 1 - 2 Centrum Pelplin
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
Centrum Pelplin 3 - 1 Tęcza Siwiałka
Grom Nowy Staw 1 - 4 Olimpia II Sztum
Jurand Lasowice 1 - 1 Delta Miłoradz
GKS Gardeja 1 - 2 Wisła Korzeniewo
Błękitni Stare Pole 2 - 7 Sokół Mareza
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Siwiałka 0 - 6 Sokół Mareza
vo (na boisku 2-6)
Wisła Korzeniewo 3 - 0 Bałtyk Sztutowo
Delta Miłoradz 3 - 1 GKS Gardeja
Olimpia II Sztum 6 - 0 Jurand Lasowice
Centrum Pelplin 2 - 3 Grom Nowy Staw
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw 4 - 1 Tęcza Siwiałka
Jurand Lasowice 0 - 1 Centrum Pelplin
GKS Gardeja 2 - 3 Olimpia II Sztum
Bałtyk Sztutowo 3 - 2 Delta Miłoradz
Błękitni Stare Pole 2 - 4 Wisła Korzeniewo
Pauza: Sokół Mareza,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Mareza 2 - 3 Wisła Korzeniewo
Błękitni Stare Pole 0 - 0 Delta Miłoradz
Bałtyk Sztutowo 0 - 0 Olimpia II Sztum
GKS Gardeja 2 - 1 Centrum Pelplin
Jurand Lasowice 0 - 1 Grom Nowy Staw
Pauza: Tęcza Siwiałka,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jurand Lasowice 0 - 2 Tęcza Siwiałka
Grom Nowy Staw 3 - 2 GKS Gardeja
Centrum Pelplin 1 - 3 Bałtyk Sztutowo
Olimpia II Sztum 3 - 1 Błękitni Stare Pole
Delta Miłoradz 0 - 1 Sokół Mareza
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Siwiałka 0 - 1 Wisła Korzeniewo
Sokół Mareza 0 - 0 Olimpia II Sztum
Błękitni Stare Pole 2 - 0 Centrum Pelplin
Bałtyk Sztutowo 2 - 0 Grom Nowy Staw
GKS Gardeja 4 - 2 Jurand Lasowice
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Gardeja 2 - 0 Tęcza Siwiałka
Jurand Lasowice 0 - 3 Bałtyk Sztutowo
vo (na boisku 4-2)
Grom Nowy Staw 1 - 1 Błękitni Stare Pole
Centrum Pelplin 1 - 5 Sokół Mareza
Delta Miłoradz 3 - 6 Wisła Korzeniewo
Pauza: Olimpia II Sztum,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Siwiałka 0 - 2 Delta Miłoradz
Wisła Korzeniewo 1 - 1 Olimpia II Sztum
przełożony
Sokół Mareza 6 - 3 Grom Nowy Staw
przełożony
Błękitni Stare Pole 8 - 1 Jurand Lasowice
Bałtyk Sztutowo 3 - 1 GKS Gardeja
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Sztutowo 1 - 0 Tęcza Siwiałka
GKS Gardeja 2 - 2 Błękitni Stare Pole
Jurand Lasowice 1 - 3 Sokół Mareza
Centrum Pelplin 1 - 3 Wisła Korzeniewo
Olimpia II Sztum 3 - 2 Delta Miłoradz
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Siwiałka 0 - 2 Olimpia II Sztum
przełożony z powodu kradzie?y bramek w Siwia?ce
Delta Miłoradz 1 - 1 Centrum Pelplin
Wisła Korzeniewo 2 - 1 Grom Nowy Staw
Sokół Mareza 4 - 2 GKS Gardeja
Błękitni Stare Pole 5 - 2 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stare Pole 8 - 0 Tęcza Siwiałka
Bałtyk Sztutowo 4 - 4 Sokół Mareza
Jurand Lasowice 0 - 3 Wisła Korzeniewo
Grom Nowy Staw 1 - 2 Delta Miłoradz
Centrum Pelplin 1 - 3 Olimpia II Sztum
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Siwiałka 2 - 0 Centrum Pelplin
Olimpia II Sztum 5 - 1 Grom Nowy Staw
Delta Miłoradz 4 - 0 Jurand Lasowice
Wisła Korzeniewo 3 - 3 GKS Gardeja
Sokół Mareza 4 - 2 Błękitni Stare Pole
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Mareza 1 - 2 Tęcza Siwiałka
Bałtyk Sztutowo 2 - 2 Wisła Korzeniewo
GKS Gardeja 2 - 2 Delta Miłoradz
Jurand Lasowice 0 - 4 Olimpia II Sztum
Grom Nowy Staw 4 - 0 Centrum Pelplin
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Siwiałka 2 - 2 Grom Nowy Staw
Centrum Pelplin 2 - 1 Jurand Lasowice
Olimpia II Sztum 2 - 0 GKS Gardeja
Delta Miłoradz 6 - 3 Bałtyk Sztutowo
Wisła Korzeniewo 0 - 2 Błękitni Stare Pole
Pauza: Sokół Mareza, .