Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Huragan Nowe Polaszki |
- |
Pomorzanka Skórcz |
|
anulowany(było2-1) |
KS Dziemiany |
0 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Słupia Sulęczyno |
3 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
vo(naboisku1-3) |
Kasztelania Garczyn |
1 - 0 |
FC Gowidlino |
|
Nowi Nowa Cerkiew |
0 - 3 |
KS Grabowo |
|
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 0 |
Ceramik Łubiana |
|
Pauza: Wda Czarna Woda, |
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanka Skórcz |
- |
Wda Czarna Woda |
|
anulowany(było1-0) |
KS Grabowo |
4 - 8 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
FC Gowidlino |
1 - 2 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
Victoria Kaliska |
0 - 3 |
Kasztelania Garczyn |
|
vo(naboisku3-0) |
Santana Wielki Klincz |
4 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
Huragan Nowe Polaszki |
7 - 0 |
KS Dziemiany |
|
Pauza: Ceramik Łubiana, |
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Dziemiany |
- |
Pomorzanka Skórcz |
|
anulowany(było0-4) |
Słupia Sulęczyno |
0 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Kasztelania Garczyn |
2 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
|
Nowi Nowa Cerkiew |
1 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Chojniczanka II Chojnice |
7 - 0 |
FC Gowidlino |
|
Wda Czarna Woda |
1 - 3 |
Ceramik Łubiana |
|
Pauza: KS Grabowo, |
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanka Skórcz |
- |
Ceramik Łubiana |
|
anulowany(było1-0) |
KS Grabowo |
5 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
Victoria Kaliska |
6 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 3 |
Kasztelania Garczyn |
|
vo(naboisku2-1) |
KS Dziemiany |
0 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
|
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Sulęczyno |
- |
Pomorzanka Skórcz |
|
anulowany(było2-1) |
Kasztelania Garczyn |
3 - 0 |
KS Dziemiany |
|
vo |
Nowi Nowa Cerkiew |
2 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Chojniczanka II Chojnice |
4 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
|
Wda Czarna Woda |
4 - 1 |
FC Gowidlino |
|
Ceramik Łubiana |
1 - 4 |
KS Grabowo |
|
Pauza: Victoria Kaliska, |
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanka Skórcz |
- |
KS Grabowo |
|
anulowany(było2-6) |
FC Gowidlino |
1 - 4 |
Ceramik Łubiana |
|
Victoria Kaliska |
5 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
KS Dziemiany |
0 - 2 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
Słupia Sulęczyno |
1 - 3 |
Kasztelania Garczyn |
|
Pauza: Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
- |
Pomorzanka Skórcz |
|
anulowany(było3-2) |
Nowi Nowa Cerkiew |
6 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
|
Chojniczanka II Chojnice |
6 - 0 |
KS Dziemiany |
|
Wda Czarna Woda |
4 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
|
Ceramik Łubiana |
2 - 2 |
Victoria Kaliska |
|
KS Grabowo |
8 - 2 |
FC Gowidlino |
|
Pauza: Huragan Nowe Polaszki, |
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanka Skórcz |
- |
FC Gowidlino |
|
anulowany(było2-1) |
Victoria Kaliska |
1 - 3 |
KS Grabowo |
|
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
Huragan Nowe Polaszki |
7 - 1 |
Wda Czarna Woda |
|
Słupia Sulęczyno |
1 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Kasztelania Garczyn |
4 - 3 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
Pauza: KS Dziemiany, |
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Nowi Nowa Cerkiew |
- |
Pomorzanka Skórcz |
|
anulowany(było1-0) |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
|
Wda Czarna Woda |
6 - 1 |
KS Dziemiany |
|
Ceramik Łubiana |
2 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
KS Grabowo |
4 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
FC Gowidlino |
3 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
vo(naboisku0-2) |
Pauza: Słupia Sulęczyno, |
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanka Skórcz |
- |
Victoria Kaliska |
|
anulowanybyło3-0vo(naboisku0-2) |
Santana Wielki Klincz |
6 - 4 |
FC Gowidlino |
|
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 3 |
KS Grabowo |
|
KS Dziemiany |
4 - 3 |
Ceramik Łubiana |
|
Słupia Sulęczyno |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
Nowi Nowa Cerkiew |
0 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Pauza: Kasztelania Garczyn, |
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka II Chojnice |
- |
Pomorzanka Skórcz |
|
anulowany(było3-0vo) |
Wda Czarna Woda |
0 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
|
Ceramik Łubiana |
1 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
|
KS Grabowo |
4 - 3 |
KS Dziemiany |
|
FC Gowidlino |
1 - 5 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Victoria Kaliska |
2 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
|
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew, |
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanka Skórcz |
- |
Santana Wielki Klincz |
|
anulowany(było2-5) |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 2 |
Victoria Kaliska |
|
KS Dziemiany |
0 - 2 |
FC Gowidlino |
|
Słupia Sulęczyno |
1 - 1 |
KS Grabowo |
|
Kasztelania Garczyn |
0 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
Nowi Nowa Cerkiew |
2 - 3 |
Wda Czarna Woda |
|
Pauza: Chojniczanka II Chojnice, |
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Czarna Woda |
4 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Ceramik Łubiana |
2 - 1 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
KS Grabowo |
5 - 2 |
Kasztelania Garczyn |
|
przełożony |
FC Gowidlino |
2 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
|
Victoria Kaliska |
7 - 1 |
KS Dziemiany |
|
Santana Wielki Klincz |
1 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Pauza: Pomorzanka Skórcz, |
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Santana Wielki Klincz |
5 - 2 |
KS Dziemiany |
|
Victoria Kaliska |
3 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
FC Gowidlino |
1 - 0 |
Kasztelania Garczyn |
|
KS Grabowo |
3 - 0 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
Ceramik Łubiana |
4 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Pauza: Wda Czarna Woda, Huragan Nowe Polaszki, |
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 3 |
KS Grabowo |
|
Nowi Nowa Cerkiew |
0 - 1 |
FC Gowidlino |
|
Kasztelania Garczyn |
0 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Słupia Sulęczyno |
2 - 5 |
Santana Wielki Klincz |
|
KS Dziemiany |
1 - 5 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Pauza: Ceramik Łubiana, Wda Czarna Woda, |
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
vo (na boisku 2-1) |
Santana Wielki Klincz |
3 - 1 |
Kasztelania Garczyn |
|
Victoria Kaliska |
9 - 1 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
FC Gowidlino |
3 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
vo (na boisku 2-2) |
Ceramik Łubiana |
1 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
Pauza: KS Dziemiany, KS Grabowo, |
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Czarna Woda |
0 - 1 |
KS Grabowo |
|
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Nowi Nowa Cerkiew |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Kasztelania Garczyn |
4 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Słupia Sulęczyno |
2 - 1 |
KS Dziemiany |
|
Pauza: Ceramik Łubiana, FC Gowidlino, |
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Dziemiany |
0 - 3 |
Kasztelania Garczyn |
|
v.o.;naboisku5:3 |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 1 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
Santana Wielki Klincz |
1 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
FC Gowidlino |
1 - 5 |
Wda Czarna Woda |
|
KS Grabowo |
4 - 2 |
Ceramik Łubiana |
|
Pauza: Słupia Sulęczyno, Victoria Kaliska, |
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ceramik Łubiana |
1 - 1 |
FC Gowidlino |
|
Wda Czarna Woda |
4 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
Chojniczanka II Chojnice |
4 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Nowi Nowa Cerkiew |
10 - 1 |
KS Dziemiany |
|
Kasztelania Garczyn |
1 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
|
Pauza: KS Grabowo, Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Sulęczyno |
1 - 1 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
KS Dziemiany |
2 - 4 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Santana Wielki Klincz |
4 - 1 |
Wda Czarna Woda |
|
Victoria Kaliska |
1 - 4 |
Ceramik Łubiana |
|
FC Gowidlino |
1 - 3 |
KS Grabowo |
|
Pauza: Kasztelania Garczyn, Huragan Nowe Polaszki, |
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Grabowo |
3 - 3 |
Victoria Kaliska |
|
Ceramik Łubiana |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Wda Czarna Woda |
3 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
Nowi Nowa Cerkiew |
1 - 2 |
Kasztelania Garczyn |
|
Pauza: FC Gowidlino, KS Dziemiany, |
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
0 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
KS Dziemiany |
1 - 3 |
Wda Czarna Woda |
|
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 2 |
Ceramik Łubiana |
|
Santana Wielki Klincz |
2 - 1 |
KS Grabowo |
|
Victoria Kaliska |
4 - 0 |
FC Gowidlino |
|
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew, Słupia Sulęczyno, |
Kolejka 23 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
2 - 7 |
Santana Wielki Klincz |
|
KS Grabowo |
6 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Ceramik Łubiana |
4 - 1 |
KS Dziemiany |
|
Wda Czarna Woda |
5 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 0 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
Pauza: Victoria Kaliska, Kasztelania Garczyn, |
Kolejka 24 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kasztelania Garczyn |
4 - 3 |
Wda Czarna Woda |
|
Słupia Sulęczyno |
1 - 2 |
Ceramik Łubiana |
|
KS Dziemiany |
0 - 3 |
KS Grabowo |
|
vo (na boisku 1-2) |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 0 |
FC Gowidlino |
|
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew, Chojniczanka II Chojnice, |
Kolejka 25 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Kaliska |
4 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
FC Gowidlino |
3 - 2 |
KS Dziemiany |
|
KS Grabowo |
1 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
|
Ceramik Łubiana |
3 - 2 |
Kasztelania Garczyn |
|
Wda Czarna Woda |
6 - 2 |
Nowi Nowa Cerkiew |
|
Pauza: Santana Wielki Klincz, Chojniczanka II Chojnice, |
Kolejka 26 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 1 |
Wda Czarna Woda |
|
Nowi Nowa Cerkiew |
3 - 1 |
Ceramik Łubiana |
|
Kasztelania Garczyn |
1 - 1 |
KS Grabowo |
|
Słupia Sulęczyno |
2 - 0 |
FC Gowidlino |
|
KS Dziemiany |
3 - 8 |
Victoria Kaliska |
|
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
|
Pauza: , . |
|